מרכז הזמנות: 077-2080-700

סקירת מוצר: בידורית ניידת איכותית מבית TRX AUDIO - 2000X

אחד ממוצרי הביניים בקטגוריית ציוד הגברה אשר נהנים משני העולמות בין מוצר נייד ובין מונח נייח זו בידורית ניידת X2000. בבואנו לבדוק את המוצר הזה אנחנו מגלים שמדובר על מערכת שקל מאוד לשאת ממקום למקום והיא כמובן כוללת גם את כל החיבורים שצריך לצד אינספור אפשרויות שימושיות.


מה בערכה?
לגבי מרכיבי הערכה בוודאי תשמחו לדעת שיש בה, לפני הכול, מיקרופון מדונה או מיקרופון ידני עם בורר תרדים. בצורה כזאת אנחנו יכולים לבחור תדר נקי ובלי לסבול מכל מיני הפרעות. המערכת עצמה נטענת והיא יכולה לעבוד, על פי נתוני היצרן, 10 שעות בלי חשמל. היא בקוטר של 6 ובעלת W90. חשוב לדעת שיש למערכת הזאת גם כניסות וחיבורים שונים. מבחינת המשקל אנחנו רואים שמדובר על משקל שאינו עולה על 1.5 ק"מ. משמעות הדברים היא שעבור רבים מאיתנו זה יכול להיות פתרון נהדר כי במקום להיסחב עם בידוריות ששוקלות הרבה, ניתן יהיה לקנות בידורית כזאת ולא לסחוב יותר מידי.


כל הנתונים הטכניים של המכשיר
בבואנו לפתוח את האריזה של המכשיר אנחנו מגלים את כל הנתונים הטכניים הבאים:
הסוללה הנטענת
זמן עבודה בלי להתחבר לחשמל 10 שעות
מיקרופון אלחוטי או מדונה
עוצמה של 90 וואט
אלמנט וופ'ר 6 אינצ'
יש אפקטים
ישנו אקולייזר מובנה
יש מיקסר מובנה
יש כניסת LINE
יש כניסת USB
ישנה ידית אחיזה נוחה
המשקל הוא של 1.5 ק"מ
ישנו חיבור לסטנד רמקול


מכשיר מעוצב ואיכותי
כאשר פותחים את האריזה של המכשיר הזה מגלים עוד מספר אלמנים נלווים כמו רצועות נשיאה, שלט רחוק ואפילו תיק הגנה למכשיר. בנוסף, מייד מגלים שהחומרים שמהם עשויה הבידורית הזאת מאוד קשיחים ואיכותיים אך יחד עם זאת, הם קלחים. הכול נראה עמיד ביותר ופשוט להפעלה כך שאין שום צורך בידע מוקדם על המכשיר. העיצוב פשוט אבל יפה והידנית העליונה הינה ידנית ארגונומית נוחה. בצידו האחד של המכשיר ישנה יחידה עצמאית בעלת מסך אשר שולטת על המיקרופון ובה גם נמצא מתג ההפעלה ושקע ההטענה. לעומת זאת, בצידו השני של המכשיר יש מסך אחר הכולל אנימציות מסוגים שונים כולל השליטה על עוצמת הסאונד וכדומה. שם גם נמצאות תוספות אחרות כמו צד המראה את מצב הסוללה, כטיס זיכרון ועוד.


המיקרופון
המיקרופון בעצמו הוא מאוד איכותי והוא מעוצב בצורה מוקפדת מאוד ועם טעם טוב. המשקל שלו סביר כך שנוח לאחוז בו ולעשות בו שימוש. שימו לב שהוא דורש שתי סוללות AA ויש לו אפילו מסך קטן לתיאור התדר. בנוסף, תוך כדי השימוש הוא גם מראה את מצב הסוללה כך שאין ספק שהעבודה איתו נוחה ביותר.
ההשמעה הראשונית דרך ה BLUETOOTH לא משאירה  מקום לספק: הצליל מלא ועשיר והאיכות כאן נפלא. מבחינת הווליום ניתן לראות שמדובר על גובה שמספיק לשמיעה ברורה גם של 100 אנשים בחלל סגור. בהחלט ניתן לומר שהעוצמה מפתיעה ביחס לגודל המוצר כאן והצלילים בהחלט נשמעים איכותיים ונקיים. מה שכן, יש לקחת בחשבון שהצלילים הנמוכים אינם נשמעים הכי טוב, אך מכל שאר הבחינות הצליל נפלא. המיקרופון האלחוטי גם הוא מפיק סאונד נפלא, הכול נשמע ברור וקל מאוד לתפעל את המכשיר הזה כך שהוא מומלץ בחום. כדאי לדעת שגם מיקרופון המדונה נשמע נהדר כך שאם אתם מעדיפים את האופציה הזאת איכות הסאונד כלל לא תיפגע.


מסקנות
מדובר על מכשיר מאוד איכותי בהשוואה לאופציות המקבילות לו. מדובר למעשה על מוצר מפתיע מבחינת האיכויות שלו ולכן, אם אתם מחפשים בידורית ניידת טובה, כדאי לקחת את האופציה הזאת בחשבון. המיקרופון מפליא לטובה ומבחינת החיבורים – יש כאן את כל החיבורים שצריך. הסוללה מחזיקה מעמד לזמן רב ולכן אין ספק שהבידורית הזאת תענה על הפונקציה הניידת שהיא מציגה. המכשיר יכול להתאים למגוון רחב של פעילויות ואנשים כך שאם גם אתם רוצים שתהיה לכם בידורית שלא שוקלת יותר מידי, שתוכלו לשאת בקלות ושיש לה נתונים טובים, אין ספק שמכשיר כמו בידורית ניידת X2000 זו אופציה שכדאי לקחת בחשבון.

האם כדאי ? רמקול מוגבר RCF ART 715A מהיבואן !

- סקירת מוצר  RCF 715

היום על סדר היום נמצא שוב רמקול מוגבר ,מדובר על רמקול מוגבר מבית RCF הנחשבת דגם הART 715

RCF היא חברה איטלקית המוכרת מאוד באזורינו, החברה מייצרת ציוד הגברה בכלל וכמו כן גם רמקולים מוגברים כבר כמה עשורים טובים בהצלחה, ציוד ההגברה של RCF נחשב טוב איכותי ועממי, אולם לא בקצה העליון.. ה-ART715 הוא רמקול מוגבר בעל אלמנט וופר 15" ואלמנט טוויטר 1" , עומצת הרמקול היא 700RMS.
הרמקול עצמו נבדק לשימוש במצב LIVE ומיועד במיוחד למלא תפקיד של מוניטור במה עם פיזור של 60 מעלות. כמו שאנו מכירים את RCF אנו לא נתאכזב מביצועיו,
לרמקול מספר אלמנטים מעניינים כמו מעבד VDSP החדשני ומגבר CLASS D 2 WAY , וכמובן טכנולוגיית FiRPHASE   המעניינת של RCF שאמורה לתת לנו חוויה מועצמת של סאונד והדגשת צלילים וניקויים.
הרמקול אמנם נמצא בטווח הגבוה של המחירים בקטגוריה אך אנו נבדוק אם הוא בהכרח גם נמצא שם מבחינת ביצועים.
היום נבדוק את הרמקול בכמה מצבים , במצב של לייב גם כמוניטור לזמר וגם כהגברה ונבחן את העוצמה האיכות הפיזור והתפקוד הכללי בכל ייעוד שונה.

715


פרטים טכניים:

תכונות-
130 dB Max SPL

700 WATT 2-way power

Innovative DSP Processing

1" Compression Driver, 1.75" v.c.

15" Woofer

90°x60°, wide dispersion constant directivity horn

FiRPHASE Technology

פתיחת האריזה

למי שכבר יצא  לפתוח אריזה של רמקול מוגבר יודע שאין שום דבר מיוחד, כמובן נמצא הרמקול וגם חוברת הוראות ותפעול מהחברה ופרט לכבל החשמל אין דבר נוסף באריזה.
הרמקול מעוצב בקווים הנקיים האופיינים לRCF ואינו מחדש משהו מבחינה עיצובית,כמו שאומרים הרכב מנצח לא מחליפים, למרות שהייתי רוצה לראות קצת יותר אומץ בעיצוב.
הוופר נמצא במרכז התחתון ומעליו באמצע נמצא הטוויטר ומשני צידיו פתחי אוורור ,החיבורים כולם נמצאים מאחור והם כוללים XLR\PL- LINE IN וכמובן גם יציאת XLR לחיבור לרמקול מוגבר נוסף.

שימוש ראשוני

מיד לאחר הפתיחה חיברנו את הרמקול לחשמל וחיברנו למקור, בתחילה ניגשנו לשמוע קצת מוזיקה אלקטרונית והרמקול הראה יכולת לא מבוטלת בהתמודדות עם כל מנעד הצלילים, הסאונד היה די נקי
ומעבד הDSP המובנה כאן בעזרת המגבר CLASS D עושים עבודה סבירה בכל מה שקשור בנקיון הסאונד, ההשמעה התנהלה באופן טוב וכל רצועה שהשמענו הרמקול ניגן אותה באופן מוצלח!
אחרי השמעת המוזיקה הבסיסית התחלנו להשמיע שירים בLIVE ע"י זמר (השם שמור במערכת) החובר למיקרופון איכותי ומשם לרמקול, בתחילה תיפקד הרמקול כמוניטור במה ויש לומר שעשה זו בהצלחה מרובה ,
הזמר הנ"ל הביע את שביעות רצונו מהרמקול, וכמו שציפינו ה715 עומד בגבורה בכל משימה שהנחתנו עליו.
מיד לאחר מכן ניגשנו להשמיע את שירת הזמר בתור הגברה לאורחים, התוצאה הייתה באמת משביעת רצון ומלבד ליקויים מאוד קטנים בצלילים הגבוהים, אין לי כל טענה.
עוצמת הרמקול מגיעה ל130 דציבל שזהו מספר גבוה לכל הדיעות אך לדעתי ברמקול מוגבר איכותי וטוב אין צורך להגיע ליותר מ90% מעוצמת הרמקול באף מקרה.
מעבד הDSP וטכנולוגיית FIRPHASE עושים עבודה מצויינת בברירת תדרי הסאונד ונקיונם, הצלילים נשמעים בהירים וחדים מאוד והפיזור אופטימלי , גם ממקומות לא נגישים לרמקול היה ניתן לשמוע בבירור שמדובר ברמקול איכותי וחזק.

סקירת מוצר – מקרן נייד Q7 CLX


בשוק המקרנים בכלל והמקרנים הניידים בפרט, יש התפתחויות ושינויים באופן ותדירות מוגברת בתקופה האחרונה. ההתרגלות שלנו כמשתמשים לסמארטפונים והיכולות שלהם מבחינה גרפית או פונקציונאלית השפיעו מאוד גם על עולם המקרנים הניידים. לכן החלטנו לבדוק לעומק את הפעילות של המקרן הנייד המעניין הזה, המקרן הנייד-Q7 CLX שבאמת נראה כמציג משהו מתוחכם ושונה מרוב המכשירים הדומים שאנחנו רגילים לראות, האם באמת כך? בדקנו ולהלן התוצאות.


ראשית החיבורים:


המקרן הנייד הנ"ל כולל מספר חיבורים עיקריים חשובים – ישנו חיבור USB, כרטיס זיכרון SD וחיבור MHL לחיבור WIFI לכל מכשיר בעל יכולות מתאימות. המקרן מגיע עם מערכת הפעלה אנדרואיד, מה שכבר ממקם אותו בספרות של המשתמש הרגיל לשימוש במערכת השגורה הפופולארית. הסוללה שלו, הינה ע"ס 5000MA . כמו כן המקרן כולל גם כניסה סטנדרטית יותר לסאונד – כניסת pl 3.5, ומקור טעינה בדמו מיקרו USB.


הבדיקה נעשתה על מסך הקרנה, המקרן הנייד מסוגל לעבוד גם על מסך הקרנה נייד, חצובה או חשמלי אך ניתן לשימוש גם על גבי קיר לבן. התוצאות כמובן טובות יותר בשימוש עם מסך הקרנה ייעודי, אבל לא חובה.

מאפיינים טכניים:

דגם המקרן: CLX Q7
חיי מנורה: עד 30.000 שעות
רוזולוצייה מקסימלית: 1280X800
טכנולוגייה: DLP
עוצמת הארה: 700 ANSI-LUMNES מקביל למקרן רגיל 2300AL
משקל: 190 גרם
גודל תמונה: 10'-200' אינץ'
יחס ניגודיות: 1:2000
סוללה: 5000mah
עוצמת הרמקול: 1W/8ohm
מידות: 146mm*78mm*15.8mm
חיבורים : Usb, Wifi, micro SD card,Micro USB,3.5mm stereo audio out.
מיקוד פוקוס ידני לשליטה על איכות הצפייה
נתונים נוספים: תמיכה ברזולוציות גבוהות720Pו-1080P, המקרן בעיצוב דק המציג תמונה חדה ואיכותית.
מתאים גם כמקרן לפלאפונים, מצלמות לפטופים וכו..


פתיחת האריזה ושימוש ראשוני:


המקרן כאמור, מזכיר במידותיו את הסמארטפונים העדכניים כיום, וכך גם האריזה שלו. המעטפת של המוצר בהחלט מזכירה סמארטפון מהעדכניים בשוק כיום, מה שמוסיף לחוויית השימוש הראשונית.

בפתיחת האריזה, ניתן לראות את כפתורי המגע הנמצאים בחזית המכשיר, ומוארים באור כחול. הכפתורים הללו הם הרלוונטיים לפעולות ההפעלה הבסיסיות הקשורות למערכת האנדרואיד ותפעול המכשיר. כמו כן בחזית נמצאת נורת הלד ומאווררים הפועלים בזמן הפעולה לקירור הנורה והמכשיר.


בצד שמאל של המכשיר נמצא הפוקוס, הניתן לכוונון בעת ההפעלה, לפי מרחק המכשיר מהצג ומאפיינים אחרים של כל אזור הקרנה. בצד ימין שלו נמצא מתג ההפעלה, והכניסות השונות שהוזכרו במאפיינים הטכניים. USB, מיקרו USB לטעינה וכיוב'.
בחלקו האחורי של המכשיר נמצא חיבור הסאונד. יש לציין שלמכשיר יש גם חיבור Bluetooth פעיל שניתן לכייל לצרכי הסאונד. בחלקו התחתון של המכשיר- פתחי האוורור.


הפעלה של המכשיר – לחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה. מסך ההפעלה יידלק והאפשרויות יופיעו לפניכם להמשך תפעול. מבחינת חיבורים ניתן לחבר מקלדת ב-USB ועכבר אלחוטי וכך לשלוט על האנדרואיד בקלות. התמונה תופיע בחדות מקסימאלית בחדר חשוך כמובן, אם כי ניתן לצפות במסך גם בתאורה מסוימת. חיבורים נוספים כאמור יהיו ב-WIFI או בשיטות חיבור נוספות הנוחות לשימושכם.


יש לציין כמו כן את ביצועי הסוללה המפתיעים. הסוללה חזקה מאוד יחסית ותחזיק גם מספר שעות של ביצועים מקסימאליים כמו הקרנה של סרטים וקטעי וידאו בתאורה ורזולוציה גבוהה יחסית.


לסיכום:


המקרן הנייד הנ"ל מביא איתו בשורה לא קטנה – האפשרויות של ההפעלה הקלה והידידותית בעזרת מערכת אנדרואיד, לצד היכולות הביצועיות הבאמת גבוהות, חדות התמונה ותאורת ההקרנה. יחסית למכשירים אחרים הקיימים בשוק, מדובר ללא ספק בשחקן חזק מאוד שמשנה את הסטנדרטים של המקרנים הניידים ואיכויות הביצוע שלהם.
קלות החיבור באמצעות WIFI היא חשובה מאין כמוה כאן. אנחנו נמצאים בתקופה של מיידיות וקלות בהפעלה. אין זמן לחיבורים אין סופיים וכבלים מסורבלים. ה-q7 מביא איתו את התרבות המיידיות בהפעלה שהתרגלנו אליה מהסמארטפונים, אך עושה זאת ביכולות הקרנה של מקרן חזק מאוד ואיכותי. גם אם במקרנים לא ניידים עדיין נראה תמונה חזקה יותר, מדובר בקפיצת מדרגה רצינית ביותר לכיוון ולא יהיה כה מפתיע אם ההתקרבות למקרנים הנייחים תימשך גם במוצרים הבאים לשל המותג.


בסופו של יום, מדובר במקרן נייד מאוד מומלץ לשימוש, מתאים לשימוש ביתי של הקרנת סרטים וקטעי וידאו או לשימוש רציני יותר מול כיתות והרצאות, בדינמיות אפקטיבית ומאוד יוצאת דופן.

סקירת מוצר - מסך הקרנה חצובה Jeason Screen

שימוש במסך הקרנה חצובה לא מתחיל ונגמר בהקרנה בכיתה עם אמצעים אידיאליים ויכולת החשכה של החדר והבאתו לתנאים קלים לתפקוד של מסך הקרנה. במקרים של התמודדות עם שימוש יומיומי, מעבר בין מקומות והקרנות גם מחוץ למתחמים סגורים מגיע הצורך לבדוק את איכות מסך ההקרנה, ולעבור על יתרונות וחסרונות של מסכים שונים.


בחנו מספר אלמנטים מרכזיים של מסך ההקרנה חצובה של jeason screen על מנת לבדוק איך הוא מגיב לתנאי הקרנה שונים.
בפתח הדברים ניתן לומר כבר, שמסך ההקרנה הנייד של jeason screen הוא המסך האידיאלי עבור מצגות פנים וגם למצגות חוץ, בעיקר בגלל שהוא מאפשר את החופש לקחת אותו אתכם לאן שתלכו. תכונות המפתח שלו כוללות עמידות מרבית ועובד היותו קל מאוד וניתן לנשיאה בקלות. המסך הינו עמיד וקשיח וישרוד שימוש רב ואף יומיומי, וגם העברות ממקום למקום באופן תדיר. ובנוסף הוא מכיל טבעת נעילה ייעודית המאפשרת התאמת גובה קלה ופשוטה לצרכים שלכם.


סביב המסך: מסגרת שחורה הממסכת מאור השמש מאפשרת למסך ההקרנה לנטרל באופן יעיל את האפקט של אור השמש על המוקרן. בעיה המפריעה בהרבה מסכים להציג תמונה כמו שצריך, המסגרת הנ"ל מאפשר תמונה ברורה וחדה יותר. המסגרת והמסך מחוברים לסטנד המייצב את המסך באופן שניתן להעמידו על משטחים שונים.


החומר ממנו מיוצר המסך - מסך החצובה מיוצר מחומר לבן 'מט' המאפשר תמונות חדות אשר לא סובלות מעיוות בתמונה אלא מייצר תמונה חלקה ונעימה לעיניים, החומר איכותי ומאפשר להפיק תמונות חדות ולא מעוותות, המסך עצמו נפתח באופן חלק וישר ומאפשר תמונות חדות.


מבחינת האחסון של המסך והעברה שלו ממקום למקום, על מנת להימנע מפגיעות ובלאי מיותר - המסך מגיע עם קייס נשיאה ייעודי, עשוי פלדה ועמיד לזעזועים ומעברים ממקום למקום, המאפשר את החופש לשאת ולהעביר את המסך לכל מקום בו צריך לבצע הקרנות. המסכים באים במגוון צורות וגדלים, המתאימים הן להרצאות בכיתה, והן להעברת מצגות בכנסים ובאולמות גדולים יותר מהכיתה הקונבנציונאלית.


מאפיינים עיקריים:
• מעטפת קשיחה ועמידה מאפשרת שימוש יומיומי ללא סכנת התבלות גבוהה ועמידות מרבית
• טבעת נעילה ייעודית מתכווננת מספק אפשרות להתאים לגבהים שונים בקלות יתרה.
• משטח המסך מותאם לאפשרות לניקיון ללא חשש להרוס את המסך
• עמיד במיוחד לאש ומעכב התקלחות בלהבות
• עמיד בפני טחב
• חומר המסך עמיד לשימוש יומיומי וקל לניקוי
• פורמט 1:1
• מסגרת בעובי 60 מ"מ
• מתוכנן לשימוש אאודיו – ווידאו
• מתאים לשימוש בבתי עסק, הרצאות, בתי ספר, כנסים ואירועים
• גדלים מותאמים אישית כ-5 גבהים שונים
• קצוות עמידים בפני זעזועים

לסיכום – מסך ההקרנה של jeason screen מהווה פיתרון טוב מאוד לצרכים יותר קונבנציונאליים כמו שימוש קבוע בכיתות בית ספר, מכללות או אוניברסיטאות, כשבמקביל הוא מאפשר שימוש פחות 'מקל' על המסך כמו הקרנה מחוץ לכיתה, שימוש יומיומי לזמן מתמשך והתאמה לצרכים של קבוצות שונות בעלות צרכים שונים. המסך נהנה ממספר אלמנטים המאפשרים לו להתמודד עם קשיים אלה ביעילות מפתיעה. לאורך זמן תישאל השאלה כמה יהווה המסך תוצאות חיוביות לאחר שנה או שנתיים, וכאן מבחן העמידות יבוא ביתר חשיבות. עם זאת ניכר שהיכולת של המאפיינים של המסך הנ"ל להתמודד עם זעזועים וחבטות ומעבר ממקום למקום תאפשר לו גם שימוש לאורך זמן ועמידות בפני תחלופה של מקומות, טמפרטורות וגבהים וצרכים שונים.

סקירת רמקולים מוגברים Q10 מבית TRX - Audio

בהמשך לסדרת כתבות וסקירות מוצרים שאנו מוציאים עבור הרמקולים המוגברים של המותג TRX, החלטנו לבדוק את הרמקול המוגבר Q10, ולבדוק את הביצועים שלו באופן אינדיבידואלי ובהשוואה לסדרת ה-Z המוצלחת של המותג.

רקע

רמקול מוגבר כידוע, יהווה עבורנו חלק ממערכת הגברה שתרכיב בין השאר גם מוצרים נלווים, כמו מיקסרים, סטנדים, כבלים, מיקרופונים ועוד. המוצרים הללו יוכלו להגיע כמוצר נפרד או חלק מסט, ולכן חשוב יהיה לנו לבדוק את הביצועים של המוצרים הללו, הן כמוצר יחיד והן איכות החיבור שלו למוצרים נלווים והאפשרויות שנפתחות כאשר משלבים אותם עם מוצרים נוספים במערכות ההגברה.

רמקולים מוגברים אלה הינם מעט קטנים יותר מה-Z15 או ה-Q15 ויכולים לשמש אותנו לאפשרויות הגברה יותר סולידיות, אם כי העובדה לא גורעת מאיכות הסאונד והביצוע כמו שנרחיב בהמשך.

הרמקול המוגבר הזה כולל וופר 10' וטוויטר 1.35, בדומה ל-Z10 הוא כולל מגבר Class D בעל עוצמה של 500W ובדומה לאחיו מסדרת ה-Z גם מעבד DSP Sound Processor.

ביצועי הסאונד של המאפיינים הנ"ל מוציאים איכות סאונד גבוהה מאוד וברמות המקצועיות ביותר לסקאלת המחירים הללו ומעל, וגם זאת עובדה שכבר ראינו במוצרים אחרים של המותג TRX.

מבחינת העיצוב, לעומת סדרת ה-Z האלגנטית והיוקרתית, מדובר במעטפת עמידה יותר שתאפשר שימוש יותר בטוח גם לאירועי חוץ ונסיעות שטח, כאשר סביב הרמקול שכבת מעטפת מגינה ששומרת עליו ממכות יבשות כפי שניתן לראות בתמונה.

מאפיינים טכניים:

עוצמה: 500 וואט

אלמנט (וופ'ר): 10 אינצ'

הגנה (לימיטר): יש

כניסת LINE: יש (1)

כניסת מיקרופון: יש (1)

דציבל: 131db

סוג הכניסות: XLR/TRS LINE

משקל: 12 ק"ג

טווח כיסוי במצב מאוזן: 90 מעלות

טווח כיסוי במצב מאונך: 60 מעלות

גובה: 62 ס"מ

רוחב: 36 ס"מ

עומק: 35 ס"מ

 

פתיחת האריזה ושימוש ראשוני:

בתוך האריזה מה שנמצא הוא הרמקול עצמו כמובן, חוברת הפעלה והוראות שימוש מהיצרן וכבל ייעודי.

כפי שניתן לראות מהמאפיינים הטכניים מדובר ברמקול קל במיוחד, שיאפשר בנוסף לשכבת ההגנה שלו תמהיל אידיאלי לנסיעות ואירועים בחוץ (כדאי להצטייד בגנרטור), הרמקול קל מאוד יחסית לגודלו וניתן להעבירו בקלות ממקום למקום בעזרת 3 ידיות, שתיים בצדדים ואחת בחלק העליון.

בחזית הרמקול נמצאים האלמנטים של הרמקול, וופר, טוויטר המובל על ידי העיצוב הפירמידה האופייני, והוופר מוגן על ידי רשת ביטחון ששומרת עליו וגם מוסיפה לעיצובו הייחודי, בחזית הרמקול מופיע לוגו של המותג TRX הניתן לכיבוי והדלקה וגם הוא מוסיף לנראות. מעבד ה-DSP כולל בתוכו אפשרויות לשליטה מלאה בתחומי התדרים, והרמקול יכול להפיק סאונד באיכות הגבוהה ביותר לא משנה איך והיכן ימוקם (פירוט בהמשך)

המעטפת עשויה פלסטיק קשיח המגן על הרמקול, ויחד עם זאת מהווה חומר גלם קל מאוד כאמור שגורם לרמקול להיות קל במיוחד בקטגוריות הצליל שלו והרמקול שוקל כאמור 12 ק"ג בלבד, מה שמאפשר לנו להעבירו בקלות יתרה ממקום למקום ולהשתמש בו באירועי חוץ ופנים כאחד.

מאחור נמצאים מעבד ה-DSP והכניסות לחיבורים השונים. כניסת LINE וכניסת XLR, ויציאת Line Out למטרת שרשור רמקולים.

מעל לחיבורים נמצא המעבד הדיגיטלי, מאוד אינטואיטיבי וקל לשימוש, וכדאי לעבור על הכיוונים הראשוניים בטח בשימוש ראשון. בגדול ישנם 3 מצבים עיקריים – מוניטור (Monitor) – לשימוש בו הרמקול עמוד על הרצפה, Bracket – לשימוש תלוי על הקיר, או Pole לשימוש על גבי חצובה או מעמד ייעודי.

 

בשורה התחתונה:

המותג TRX כבר יצר לעצמו שם של רמקולים איכותיים ברמות הגבוהות ביותר הקיימות בשוק, המוצרים לא נופלים ממתחרים מובילים בתחום הידועים לקהל הרחב כבר עשרות שנים, והאיכות של סדרת ה-Q של TRX ממשיכה את הקו הנ"ל.

הרמקול שנסקר משלב כאמור איכות צליל וביצועים דיגיטליים מתקדמים עם מעטפת עמידה ואיכותית שתעזור לרמקול לשמור על איכותו לאורך זמן ככל הנראה מהבדיקה.

האלמנטים של הרמקול, המעבד הדיגיטלי DSP נותן לרמקול ערך מוסף של אפשרויות צליל וטווח רחב של שימושים, העיצוב הייחודי המוכוון הגנה על הרמקול מייצר מוצר שישמור על איכותו לאורך זמן וייתן ערך למחירו האטרקטיבי.

בשורה התחתונה מדובר שוב ברמקול מומלץ מאוד שיכול להתחרות גם במוצרים יקרים בהרבה באיכות הצליל שהוא מספק, בין אם המטרה היא שימוש ביתי ולאירועים קטנים ובין אם לשימוש מקצועי בחוץ או בבית, המוצר מספק את הסחורה.

סקירת מוצר: מכונת בועות סבון נטענת ניידת

סקירת מוצר מכונת בעות סבון נטענת

היום על "מדף הניתוחים" עוד מוצר במה ואירועים נפוץ מאוד, מדובר על מכונת בועות סבון נטענת מבית EOP STAGE EQUIPMENT
בדרך כלל במכונות בועות סבון מסוג זה דרושה אספקת מתח חשמלי קבוע, במקרה זה אנו מקבלים מכונת בועות סבון הנטענת באמצעות 8 סוללות AA, בנוסף ישנו שלט אלחוטי להפעלה מרחוק
המוצר הוא מאוד פשוט וקל להפעלה , המכונה עצמה קלת משקל ונוחה לניוד ממקום למקום .

בואו נתחיל בעבודה...

בפתיחת האריזה הופתעתי מגדלה של המכונה וכשהוצאתיה גם הופתעתי ממשקלה, המכונה בערל בגודל של ריבוע 30*30 ומשקלה קל מאוד פחות מקילו לדעתי.
בנוסף למכונה עצמה ישנו מן מתלה שמתחבר למכונה באמצעות 2 ברגים שחורים המצורפים גם הם, וגם כמובן שלט אלחוטי הנותן לנו את האפשרות לשלוט על המכונה מרחוק.
באחורי המכונה נמצא המתג הראשי שלנו, בו יש שלושה מצבי הפעלה 1- הפעלה קבועה סדירה 0- כיבוי ,2- הפעלה דרך השלט האלחוטי.
בצד המכונה ישנם ארבעה ברגים שצריך להוציאם כדי להזין סוללות במכונת בועות, בחזית המכונה נמצא גלגל הבועות שלנו, אגן החומר וכמובן המפוח הזורק את הבועות לכל עבר.
אחרי מיקום נכון של המכונה בחדר לפי זרימת אוויר והתפרשות על החלל, ניגשנו להפריח קצת בועות,
אופן הזנת חומר לבועות (מומלץ לא מחליק ) קל מאוד ופשוט צריך למלא את אגן הפלסטיק הקדמי במכונה על הקימור שמורה על MAX
אחרי הזנת החומר הפעלנו את המכונה על מצב 1 -הפעלה קבועה, המפוח והגלגל ניעורו לחיים והתחילו למלא באופן סדיר ויציב את כל החדר בבועות,
כמובן שמדובר באולמות או חללים גדולים יותר מומלץ להשתמש בשני מוקדים של בועות או מכונת בועות סבון גדולה וכו...
הפעולה הסדירה הייתה חלקה וזרמה ללא תקלות מצב זה נועד כאשר אין לנו את הזמן או האפשרות להפעלה באמצעות שלט .
ההפעלה בצורה השנייה ,באמצות השלט האלחוטי, פשוטה מאוד גם כן, ישנו כפתור על השלט להפעלה וכל פעם שיש צורך בעוד בועות פשוט לוחצים על השלט והבועות ניתזות לכל עבר.
טווח זריקת הבועות של המכונה הוא בסביבות 3 מטר ויכול להיות גם יותר, סך הכל דחיסות ותדירות הבועות מספקת מאוד כמובן כשמדברים על מכונה שמופעלת ע"י סוללות .

היה מצופה ואף נצרך שתהיה גם מכונת עשן קטנה נטענת, אולם בשל הסיבה שמכונת עשן צריכה "לחמם" את הנוזל המיוחד, וכידוע גוף חימום צורך הספק חשמלי גבוהה ביחס למאוורר של מכונת הבועות, לעת עתה בשנת 2018, עדיין לא בנמצא מכונת עשן נטענת הפועלת ע"י סוללות, כך שאם תצטרכו להפעיל מכונת עשן במקום בו אין חשמל בהישג יד, תצטרכו להצטייד גם עם גנרטור.


מסקנות

הדברים שעומדים לזכות המכונה הזו הם רבים כגון פשטות התפעול וקלות המשקל והניוד שלה, גם העובדה שמדובר במכונה ניידת לגמרי שעובדת על סוללה  נזקפת לזכותה
תוספת שאף פעם לא מזיקה היא האופציה להפעלה באמצעות השלט האלחוטי, סך הכל מדובר במכונה שעושה את העבודה אך עם זאת כמו שאמרתי באירועים גדולים ובחללים גדולים מומלץ להשתמש לפחות בשתי מכונות.

סקירת מוצר: סטנד למיקרופון והגברה איכותיים של SCHIMLER

רפי פנחס מחברת ההגברה גלקול יצא לבדוק את סדרת הסטנדים לציוד סאונד והגברה של החברה העולמית SCHIMLER
בשנים  האחרונות חברת SCHIMLER  החלה לשווק את מוצריה האיכותיים גם בארץ הקטנה שלנו ולאחר שמועות רבות וטובות אודות מוצריה החלטתי לצאת ולבדוק ולבחון באופן מעשי את מוצריה האיכותיים.
אקדים ואומר שלחברת SCHIMLER  ישנם מגוון רחב מאד של סטנדים מקצועיים עבור ציוד הגברה כדלהלן, סטנדים אקונמיים להעמדת רמקולים מוגברים/פאסיביים.  

בינוני

סוגי סטנדים

סדרת סטנדים למיקרופונים איכותיים במיוחד, הכוללים סטנדים רצפתיים עם בום או בלי בום, סטנדים שולחניים במגוון רחב וסוגים שונים. סטנדים/זרועות לתליית רמקולים מוגברים/פאסיביים לקיר. סדרת סטנדים למחשב שולחניים לשימוש DJ. כמו כן מספר סוגים של סטנדים מדפיים מתכווננים עבור מקרן/ברקו, מתאים גם למיקסר ועוד....
אלו הם מוצרי החברה המקצועיים אשר מוצעים למכירה בחנויות הסאונד וההגברה המובחרות בארץ. כחלק מתחביב אישי ורצון עז להכיר וללמוד מוצרים  חדשים באיכויות וברמות גבוהות החלטתי לבחון באופן מעשי חלק ממוצרי החברה.
אני מתחיל דווקא בסטנד אקונומי לרמקול מוגבר, לפי נתוני החברה הסטנד אמור להחזיק רמקול במשקל של עד 80 ק''ג, ובגלל זה באופן טבעי חשבתי לעצמי שבטח הסטנד יהיה סטנד כבד משקל, אבל ברגע שהרמתי את חבילת המוצר אני לא האמנתי שאכן זהו הסטנד, המשקל היה קל מאד וזה בשורה טובה מאד עבורי ועבור הרבה מאד אנשים שמשתמשים באופן קבוע בציוד הגברה שכן עד היום רק לסטנדים היה צריך עגלה בנפרד מכיוון שהם היו כבדים מאד, והנה היום חברות ברמה מצליחות לייצר בטכנולוגיות מתקדמות סטנד לרמקול מאלומיניום איכותי במשקל נמוך במיוחד. ובנוסף לאחר שהעמדתי עליו רמקול הבחנתי בבורגי הסגירה שלו שהם עשויים מחומר איכותי במיוחד וגורמים ליציבות פתיחה וסגירה של הסטנד בצורה נוחה וקלה במיוחד.

ms015 סטנד למיקרופון
לאחר התרשמותי מהסטנד הנ''ל החלטתי לבדוק גם סטנד למיקרופון של החברה הנ''ל בכדי שאוכל להתרשם מאיכות המוצר. בחרתי סטנד למיקרופון מדגם s-12 פתחתי את האריזה של המוצר וישר ראיתי סטנד למיקרופון ארוז בצורה טובה ומכובדת. פתחתי אותו ואכן ישר הבנתי על מה השמועות הטובות, ראשית יש מספר מאפיינים שכדאי מאד לבדוק והם חשובים מאד בבחירת סטנד למיקרופון איכותי  אחד מהם זה היציבות של הסטנד ולראות שאכן הסטנד עומד כמו שצריך ביציבות ובנוחות. שנית מכיוון שהסטנד מורכב מחלקים שנכנסים אחד בתוך השני (לצורך הארכה וההגבהה של הסטנד) אז ישנם בורגים מסוגים שונים שנועלים את הסטנד באורך ובגובה הרצוי חשוב מאד לשים לב ולבדוק אותם שהם אכן איכותיים  ושהם לא ישתפשפו מהר ויהרסו. ואכן בסטנד הזה של בחרה המעולה הזו ראיתי שהכל מיוצר ברמה גבוהה במיוחד בחומרים איכותיים ועמידים שנראים שיחזיקו לאורך שנים רבות. מה שבאמת תופס אותי מאד במוצרים הללו הוא המחיר המחיר כאן הוא בהחלט מחיר טוב מאד עבור מוצר ברמה גבוהה שכזו.
מוצר נוסף שבדקתי והתרשמתי ממנו מאד הוא מה שנקרא סטנד למקרן אכן פתחתי את המוצר ובהחלט נגלה לעיני סטנד מאסיבי ואיכותי המתכוונן בצורה יציבה ובטוחה מאד. במיוחד הנפתח לגובה של עד 1.6 שזוהי אופציה חשובה מאד שכן אפשרות זו מאפשרת הקרנה בכל מצב נתון גם באולמות שאנשים יושבים מלפני המקרן ואז המקרן מקרין מעל הראשים שלהם... בנוסף הסטנד הזה יכול להוות פתרון מוצלח במיוחד כסטנד למיקסר הגברה וחוסך כל מיני אילתורים שונים כגון שולחנות וכסאות.
בנוסף עברתי גם על עוד מספר מוצרים של החברה וללא ספק התרשמתי מכולם בצורה יוצאת מן הכלל שכן כלל המוצרים הללו הינם מוצרים איכותיים במיוחד המתאימים לשימושים מקצועיים כגון לחברות הגברה אמנים ועוד..

תכלס'...
לסיכום השמועות הטובות עבור מוצרי חברת SCHIMLER  הם אינם רק שמועות אלא הם מציאות שכזו של מוצרים איכותיים ברמה גבוהה במיוחד. אמליץ לכולם ללכת ולבדוק בחנויות המובחרות ולהתרשם שאכן המוצרים הללו הינם מוצרים איכותיים המתאימים לשימושים קבועים בהופעות ובבמות.

רמקול מוגבר 15" SoundKing - אגדה ישנה

היום על שולחנינו מוצר שמוכר מאוד במחוזותינו כבר שנים רבות, מדובר על רמקול מוגבר 15"  SoundKing

זהו רמקול מוגבר בעל עוצמה של 400W  בעל שני אלמנטים ,וופר 15" וטוויטר 1.75", רמקולים מוגברים מסוג אלה עשו חיל בשנים עברו.. אך בשל ההתקדמות הטכנולוגית, הם נותרו קצת מאחור..
האפשרויות שמציג הרמקול לא רבות, יש לנו חיבור אחד IN ויציאה אחת OUT ,חוץ מחיבורים אלו ישנן 3 חוגות ווליום, באס וטרבל
הכיוון הוא די פשוט ובסיסי ביציאת הOUT נוכל לשרשר לעוד רמקול כמובן. חשוב לציין כי אם משתמשים ברמקול כיחידת ציוד הגברה עצמאית, תהיה לנו בעיתיות בשל מיעוט הכניסות והחיבורים שלו, אך אם משתמשים ברמקול כחלק ממערכת הגברה שלמה הכוללת גם מיקסר ויתר האביזרים הנחוצים, אז אין לכך משמעות מהותית.

למעשה, בשנים עברו, רמקול זה היה ה"מתחרה" של רמקול מוגבר פרוטק 15", דגם 500A, אולם הפרוטק שגם הוא דגם מאוד ישן יחסית, היה נותן לו נוק אאוט, ומתעלה עליו.
רמקול מוגבר SOUNDKING

 

נתונית טכניים

דגם: FPO 215A  SoundKing

עוצמה: 400 וואט

אלמנט (וופ'ר): 15 אינצ'

הגנה (לימיטר): יש ANALOG

כניסת LINE\MIC: יש (1)

סוג הכניסות: XLR

כניסת USB: אין

משקל: 24 ק"ג

פתיחת האריזה והפעלה ראשונית

קודם כל מדובר מחבילה מאוד כבדה, הרמקול עצמו שוקל בסביבות 25 ק"ג וזהו נתון שלא ניתן לזלזל בו, באריזה עצמה אין דבר מלבד חוברת הוראות וכבל חשמל סטנדרטי,
הוצאת הרמקול מן האריזה דרשה הרבה כוח, מכיוון שישנה רק ידית אחת לאחיזה והיא נמצאת בצד הרמקול.
מבחינת עיצוב אין כאן משהו חדש או מנקר עיניים ,עיצוב די סטנדרטי בחלק התחתון מחפה רשת על אלמנט הוופר 15" ,ובחלק העליון ישנה מן פירמידה הפוכה פנימה אל הטוויטר 1.75"
אני כבר שמעתי כמובן את הרמקול בעבר אך מעולם לא בחנתי אותו בדקדוק, הגיע הזמן לחבר את הרמקול למקור סאונד, מיקסר במקרה הזה שאליו נתחבר בלפטופ.
חשוב לומר כמו תמיד שמומלץ להשתמש בקבצים באיכות גבוהה בלבד, איכות הקובץ משפיעה על איכות הסאונד ועוצמתו.
בהפעלה הראשונית ניגנתי כמה שירים עכשוויים מז'אנר ה  POP ו HIP HOP, מיד הסאב השמיע אותותיו , הצלילים הנמוכים כמו שזכרתי אכן הם העיקר , נשמעים סבירים ויכולים לעשות את העבודה אך לא בכל סגנון מוסיקה.
אך יש לציין שמאפילים מעט על הצלילים האחרים, הMID וה HIGH ממש כמעט לא מורגשים ונשמעים חלולים במקצת, אין ספק שהתאכזבתי מעט , אך נקווה שבסגנון מוזיקלי אחר יוכל לתת גם מנעד צלילים רחב יותר
ומיד עברנו לנגן מוזיקה ישראלית ומזרחית, שוב התופים ,באסים וצלילים נמוכים נשמעו בינוני פלוס, חיתוכי הבאסים לא כל כך הורגשו, אך כאן שזהו סגנון שמבוסס על שירה ניתן כבר היה להרגיש יותר בחסרונם של הצלילים הMID וה HIGH ,
הסאונד אומנם מגיע לעוצמה גבוהה אך נחנק, וכמובן תלוי בקובץ ובחיבורים גם כן, והצלילים הנמוכים באמת יכולים לספק את העבודה , היום ממרום גילי אני זקוק לקצת יותר מזה כדי להנות באמת ממוזיקה באיכות גבוהה.


מסקנות

אין ספק שהרמקול הזה היה פופולארי בזמנו , הצלילים הנמוכים אמנם באמת נשמעים בצורה סבירה, אך לא בכל סגנון שניסינו, הרמקול עצמו כמו שציינתי כבד מאוד וקשה מאוד לנשיאה.
יש לומר שהיום ישנן אלטרנטיבות בשוק הרמקולים המוגברים, בימנו אני הייתי ממליץ לקנות רמקול מוגבר עם מעבד DSP בלבד, דבר שחסר לי מאוד ב- SoundKing, עם המגבר האנלוגי המיושן.
בסך הכל זהו רמקול מוגבר נחמד מאוד, אך כמו שכבר ציינתי היום נדרש קצת יותר כדי להרשים אותי, הצלילים מלבד הנמוכים היו חלולים ובנאליים ,מעבד הסאונד מיושן .ומשקל הרמקול גבוה מהמקובל היום בשוק.
בסופו שלך יום ישנן אלטרנטיבות אחרות בשוק באותו טווח מחירים ואותו טווח עוצמה ואף של אותו יצרן, שעולות עליו בכמה מונים.

סקירת מוצר: מכונת עשן מקצועית EOP STAGE EQUIPMENT

היום על שולחננו מוצר שיוצא קצת מגדר מה שאנו רגילים לבחון כמו ציוד הגברה והקרנה, המוצר הוא מכונת עשן איכותית TURBO900W מבית EOP STAGE EQUIPMENT,
אנו מכירים את  EOP מציוד ההגברה והתאורה המוצלחים שלה, והפעם קיבלנו משהו קצת אחר לבחון, כאמור מכונת עשן.
מכונה זו בעלת 900W של הספק חשמלי ומנגנון TURBO לחימום מהיר של גוף החימום לשם הפעלה חוזרת ונשנית.
מנגנון זה תורם להפעלת המכונה בתדירות גבוהה כמו שנדרש באירועים,
כולנו מכירים את מכונות העשן, מכונת בועות, קונפטי והאווירה מאירועים וכו.., אך אף פעם לא תהינו על טיבו של מוצר כזה וכנראה הגיע היום.
בכל מכונת עשן ישנו זמן השהייה של פעילות למען קירור גוף החימום, אך כאן במכונה זו מתקצר זמן זה בכמה מונים, לפי העלון של החברה ההפוגה מתמשכת עד חצי דקה בלבד, בניגוד למכונות אחרות בשוק העוצרות לזמן ממושך הרבה יותר.

פתיחת המארז

במוצרים כאלו האריזה היא הדבר הפחות מעניין, בפתיחת הקרטון אנו רואים כרגיל את חוברת ההפעלה, בנוסף ישנם שני ברגים שחורים וידית תלייה \נשיאה , כמובן גם ישנו שלט חוטי + שלט אלחוטי, מעבר לזה אין שום דבר חוץ מהמכונה עצמה, שנראית מרשימה ומעוצבת בטוב טעם,
צבעה הוא אפור עם קווים שחורים לכל אורכה והלוגו המוכר של EOP, העיצוב שופר במעט מהדורות האחרונים של מכונות העשן והיא נראית מעודכנת וחדשנית יותר, למעלה נמצאת ידית הנשיאה, בחזית המכונה נמצא צינור פליטת העשן ( יש להיזהר מפני שהוא מתחמם מאוד)
אין לגעת בצינור בידיים חשופות כמובן, בחלק העליון האחורי נמצא מיכל שאליו אנו מזינים את חומר העשן
לאחר הוצאת כל הפריטים שציינו מן האריזה נותר לנו לחבר את כולם למכונה ולהזין בחומר עשן והספק חשמל והנה מתחילים בפעולה.

הפעלה ראשונית

הדבר הראשון שאנו עושים כמובן במקרה כזה הוא למלא חומר עשן ייעודי לכך אל תוך המיכל המיועד לכך באחורי החלק העליון של המכונה , לאחר מילוי החומר נותרו לנו כמה פעולות בסיסיות כדי להשלים את התהליך , חיבור השלט החוטי\אלחוטי למכונה וחיבור לחשמל.
בהפעלה ראשונית ישנה המתנה של כ8 דקות עד לחימום מספק של צינור הפליטה ומיד לאחר מכן ניתר כבר ללחוץ על כפתורי השלט ולהתחיל פליטת עשן אל תוך החלל, בשלט החוטי ישנם שני כפתורים, כפתור להפעלה וכפתור להפסקה,
ניתן ללחוץ כמה פעמים על כפתור ההפעלה ובכך לשלוט על כמות העשן הנפלטת , בשלט החוטי ישנו כפתור אחד להפעלה המיועד להיות ממוקם על הקרקע ואמורים ללחוץ עליו בעזרת הרגל ובכך משאירים ידיים חופשיות , דבר שהרבה מפעילי אירועים רואים כמשהו אידיאלי.
העשן הנפלט מהמכונה סמיך , כמובן שזה תלוי גם בחומר , כאן השתמשנו בחומר למכונת עשן סמיך- שיוצר לנו ממש עננה שלמה בחלל ותורם לאווירה הרצויה באופן מופלא,
מכונת עשן מומלצת לשימוש ביחד עם פנס אפקט כלשהו, השילוב של שניהם יוצר אווירה מיוחדת אור הפנס מדגיש את עשן המכונה ולהיפך שניהם מחמיאים אחד לשני ועוזרים זה לזה בתפקודם, אני השתמשתי בכיפת אורות MAGIC 18W ויש לומר שהתוצאה מרהיבה בהחלט ,העשן הכבד והסמיך בשילוב עם קרני האור החוצות אותו יוצרים אווירה מושלמת המתפזרת לאט לאט לכל גודל החלל
מכונת העשן יכולה לספק הרבה צרכים מעבר לעולם אירועים, כבר נתקלתי במספר אנשים שחיפשו מכונות עשן לשימוש באסקייפ רום או הדמיות של אירוע אש, בדיקת נזילות בצנרת וכו.. השימושים הם בהחלט נרחבים ועל פי מה ששמעתי מאנשים אלו מכונת עשן באמת היוותה פתרון אידיאלי לצרכים אלו, אז קל וחומר EOP STAGE EQUIPMENT 900W TURBO תוכל לעמוד במשימה.
במהלך הבדיקה המכונה עבדה ברצף למשך שעה שלמה !! קצב העשן וסמיכותו נשאר יציב וקבוע לכל אורך ההפעלה, לא חווינו תקלות כלשהם, ומנגנון הטורבו עזר מאוד בקירור ותוך 20 שניות מרגע ההפוגה המכונה חזרה לפעול באופן אופטימלי.

חשוב לציין, כי אם אתם תקליטנים, ידוע לכם כי ציוד לתקליטן גם כולל מערכת תאורה לתקליטנים. ולכן, כל האפקטים של התאורה באים לידי ביטוי באמצעות פיזור העשן, וע"י כך רואים את קרני האור בחלל.

מסקנות

כמו שכבר הסכמנו , מכונת עשן יכולה להיות פתרון מוצלח בהיצע נרחב מאוד של אירועים , בדיקות, הדמיות וכו...
אחרי בחינה מדוקדקת של 900W TURBO מבית EOP  הגענו למסקנה- המכשיר עושה את עבודתו כראוי, העשן מגיע באופן רציף ובצפיפות גבוהה - זמן הפעולה לפני הפוגת קירור הוא גבוה מאוד בממוצע 2 וחצי דקות של פעילות בלחיצה רצופה,
ו5 דקות בלחיצות חוזרות ונשנות, מצב זה מאפשר למנגנון להתקרר בין הלחיצות ובכך מאריך לנו את זמן הפעולה.  
בסך הכל מדובר במוצר אמין וחזק שמתפקד גם בתנאים פחות אופטימליים ובוודאות יתרום לאווירה הרצויה או לאירוע המתאים בצורה הטובה ביותר

8 סיבות למה לבחור במרכז הסאונד

במקום להתיש את הגולש בכל מיני סיסמאות ידועות ומוכרות כמו "אנחנו החברה הכי טובה בעולם", או "חברה מקצועית והגונה", הכנו רשימה של 8 סיבות ייחודיות ואמיתיות, שהופכות אותנו לבחירה הראויה והנכונה עבורכם הלקוחות. אנו בטוחים שלאחר שתקראו ותבדקו, ברחבי הרשת, המלצות גולשים, ביקורות, מכרים שלכם וכדומה.. תשכנעו בכך שאנו הבחירה הראשונה והראויה לרכישת הציוד החדש שלכם.

 

1. צוות מקצועי - במרכז הסאונד קיים צוות עובדים מקצועי ומיומן, המגיע מתחום הסאונד והוידאו המקצועי. הצוות שלנו מורכב מאנשים מתחום ההתקנות של ציוד באירועים, התקנת ציוד קבוע באולמות, תקליטנים ואנשי הגברה בהווה ובעבר, וכדומה... כך שתקבלו ייעוץ מקצועי מאנשי המכירות לאחר צבירת ניסיון בשטח של מספר שנים, ויכולת להבין היטב את הצרכים שלכם והתאמה נכונה של הציוד שתרכשו עבורכם.

 

2. מלאי גדול וזמין לרכישה מיידית - אחת הבעיות הקיימות בתחום הסאונד ההגברה והווידאו, הוא זמינות המוצרים במלאי, היות ומדובר בציוד בעל נפח גדול, וכשמשלוח מחו"ל מגיע מרגע ההזמנה רק לאחר 3 חודשים, אנו עובדים ולא מרפים על מנת להגיע ל-100% זמינות של הציוד והמוצרים שיהיו במלאי.

 

3. תודעת השירות - מבחינתנו ישנה חשיבות רבה לעיקרון "הלקוח החוזר" וכן המלצות מ"פה לאוזן", ולכן בין אם אתם לקוחות חוזרים ובין אם אתם לקוחות חדשים, תזכו לקבל מאיתנו שירות VIP לכל שאלה, בקשה, רצון, עזרה וכדומה.. ניתן לשוחח ולהשיג אותנו בכמה ערוצים. בין אם זה הגעה אל החנות, או שיחה טלפונית, מייל או Whatsapp (050-2288600). בעמוד "צור קשר" באתר ניתן להשיג את כל ערוצי ההתקשרות אלינו.

 

4. איכות הציוד - אנו משתדלים להביא את הציוד האיכותי והמקצועי ביותר שקיים. אך עם זאת בשל התחרות העזה שקיימת בתחום הסאונד, ציוד הגברה, כלי נגינה, מקרנים ומסכי הקרנה, ועוד.. ניתן להשיג גם מוצרים זולים יותר, אך תקבלו מאיתנו חוות דעת אמיתית לאיכותו של המוצר.

 

5. אחריות מחייבת - על המוצרים שתרכשו מאיתנו, תקבלו אחריות אמיתית, וכמובן בהתאם לחוק.

 

6. בגלל השרות הזריז. משלוחים שמגיעים כמו טיל - חלק מחווית הקנייה במרכז הסאונד, היא הגעת המוצרים שהזמנתם במהירות אדירה !!! כך ייתכן שתזמינו מוצרים ואולי תקבלו אותם באותו היום במידת הצורך או מקסימום תוך יום-יומיים, למעט יישובים חריגים.

 

7. עשרות אלפי לקוחות מרוצים - לאחר צבירה של כמות גדולה של לקוחות ולא סתם לקוחות... אלא לקוחות מרוצים, אנו מרשים לעצמנו להתגאות בכך ! לאחר עבודה ויגיעה ממושכת. לקוח מרוצה - חוזר. בדוק ! אם אתם גם בעלי עסקים מומלץ להשקיע בכך ולהקדיש אנרגיה ותשומת לב, במיוחד בעולם שבו תהליכי הרכישה עוברים לאונליין, השרות שלקוח מקבל, הוא מעריך.

 

8. מחירים הגונים וזולים.בדוק. תבדקו... - חובה למכור ולהרוויח ! מי שלא מרוויח, או שיסגור או שירמה... אך חשוב להשיג רווח הגון, ולא רווח מוגזם. אנו במרכז הסאונד מתחייבים למחירים הזולים בישראל !

תתי-קטגוריות

    הסל שלי

    

    מכירת ציוד