מרכז הזמנות: 077-2080-700

רמקולים שקועים מורל MOREL האם מומלץ?

רמקולים שקועים מורל Morel במרכז הסאונד

חברת מרכז הסאונד מייבאת ומשווקת של מגוון רחב של רמקולים שקועים, מכל הסוגים, כל הגדלים, וכל המותגים, ובין היתר ניתן לרכוש אצלנו גם רמקולים שקועים מורל.

בחברת מרכז הסאונד ניתן להשיג גם רמקולים שקועים מורל Morel, ובמחירים הכי זולים בארץ.

לחץ כאן למחירון המלא של רמקולים שקועים

אודות חברת מורל Morel

חברת Morel היינה חברה ישראלית, אשר שמה הולך לפניה, ומוציאה תחת ידה מוצרים טובים. החברה ממוקמת בנס ציונה.

2 רמקולים שקועים מורל

רמקולים שקועים מורל Morel סוגים

ישנה סדרה אחת של רמקולים שקועים  מורל הנקראת SOUNDWALL. בסדרה זו ישנם כ- 5-6 דגמים של רמקולים שקועים.

רמקולים שקועים Morel – מחירים

טווח המחירים של רמקולים שקועים מורל, נע בין 1200 ₪ לרמקול שקוע בודד, לדגמים הפשוטים, ויכול להגיע גם לרמות מחיר של 2000 ₪ ליחידה לדגמים הטובים יותר.

רמקולים שקועים מורל MOREL – האם הם מומלצים?

באופן כללי רמקולים שקועים מורל Morel הם טובים, אך לא נחשבים לרמה הגבוהה ביותר מבחינת עוצמה, ואיכות סאונד, אך עדיין הם נחשבים מספיק טובים, ואם אתם משתמשים מהסוג הרגיל ואינכם "פריקים" ש סאונד איכותי, תוכלו לרכוש אותם ואף להנות מהם.

מיותר לציין שעל אף שרמקולים שקועים מורל הם טובים אך אינם עומדים באותו רף גבוה כמו יצרניות כגון: Bose, Klipsch, Klarek&Helmer, Polk Audio ודומיהם...

לסיכומו של דבר, אם אתם קונים רמקולים שקועים של מורל אתם יכולים "לישון טוב" כי מדובר ברמקולים שקועים מומלצים ומעולים שיעשו לכם את העבודה נהדר..

מגבר לרמקולים שקועים מורל

למעשה כל רסיבר יתאים לסט רמקולים השקועים של מורל, כך שאם יש לכם כבר מגבר \ רסיבר, לא תצטרכו לרכוש רסיבר חדש.

למה לקנות רמקולים שקועים מורל במרכז הסאונד?

במרכז הסאונד, תהנו מאספקה מהירה וזמינה של הרמקולים האלו, וכן ציוד משלים לצד ציוד יותר מקצועי כמו ציוד הגברה, ציוד סאונד מקצועי, ומעל הכל שרות ואחריות כמו שצריך, ומיותר לציין, שהמחירים שלנו הם הכי זולים בארץ.. אתם מוזמנים לבדוק...

מאת: אריק שוורץ - יועץ ומומחה סאונד וקולנוע ביתי

רמקולים שקועים Bose (בוס) מ-1990 ש"ח

רמקולים שקועים Bose

חברת מרכז הסאונד מייבאת ומפיצה ציוד הגברה, אודיו וציוד וידאו מקצועי לרבות רמקולים שקועים, וכן רמקולים שקועים של חברת חברת Bose. באתר שלנו תוכלו למצוא את כל דגמי הרמקולים שקועים הפופולאריים, והאיכותיים שקיימים בישראל.

לחץ כאן למעבר ל: מחירון רמקולים שקועים

 

רמקולים שקועים Bose - סוגים

למען האמת, אין הרבה סוגים של רמקולים שקועים Bose.

קיימים 2 סדרות עיקריות של רמקולים שקועים Bose.

סדרת Bose Virtualli Invisible 191 - זו הסדרה הפשוטה יותר

סדרת Bose Virtualli Invisible 791 - זו הסדרה הגבוהה יותר

 רמקולים שקועים BOSE

רמקולים שקועים Bose – האם הם מומלצים?

באופן כללי רמקולים שקועים Bose הם טובים, מעולים אך יקרים, כך שאם אתם משתמשים מהסוג "פריקים" של סאונד, תוכלו לרכוש אותם ואף להנות מהם.

רמקולים שקועים Bose - איכות

לא צריך לדבר או לכתוב הרבה, כי ידוע שהרמקולים של חברת Bose הן רמקולים ברמה גבוהה מאוד, סאונד איכותי ומדויק, עוצמה טובה, ואורך חיי מוצר ארוכים במיוחד.

רמקולים שקועים Bose - מחירים

המחיר תמיד "משחק" תפקיד (כמעט לרוב 95% מהמקרים), וכשחושבים לרכוש רמקולים שקועים של Bose, אלמנט המחיר משחק ומשפיע מאוד, היות והמחירים של רמקולים שקועים Bose, גבוהים ויקרים מאוד!!! לא תמיד זה מוצדק, וגם כאן זה לא כל כך מוצדק כי ישנם מוצרים מקבילים מיצרנים ומותגים גם ברמה גבוהה מאוד שעושים את אותה עבודה ב-50% מחיר .

רמקולים שקועים של Bose, נעים בין 2400 ש״ח ליחידה ומגיעים אף ל-4000 ש״ח ליחידה. כאשר מתכננים מערכת של רמקולים שקועים לבית, מדובר לרוב הסט של 4-8 רמקולים שקועים בקיר, כך שאם נקח לדוגמא ממוצע של 5 רמקולים שקועים לסט, נגיע לעלות משוערת של 12,000 ש״ח במקרה הזול ויכול אף להגיע ל-18,000 ש״ח, וזה עוד לפני עלות חיווט (400 ש״ח), עלות רסיבר (סכום משוער של 2500-5000 ש״ח), ועלות הרכבה (1000 ש״ח), כך שבסכומו של דבר מגיעים כמעט לעלויות של 20,000 ש"ח, ולא כל אחד "בנוי" לזה כל כך...

אלטרנטיבות מובילות לרמקולים שקועים Bose

ישנם מספר יצרנים מצומצם אשר יכולים ״להתחרות״ באיכות הסאונד של רמקולים שקועים Bose, ולתת להם ״פייט״ רציני, לדוגמא, Polk Audio, Klark&Helmer , B&W ועוד מס׳ מותגים פחות מוכרים..

היכן לקנות רמקולים שקועים של Bose

במרכז הסאונד ניתן להזמין רמקולים שקועים של Bose במחירים הכי זולים בארץ, שרות מצוין ואספקה מהירה ככל שניתן. בהצלחה...

מאת: אריק שוורץ - יועץ ומומחה סאונד וקולנוע ביתי

רמקולים שקועים JBL הכי זולים בישראל ! רמקולים שקועים בגבס JBL

רמקולים שקועים JBL

חברת מרכז הסאונד מייבאת ומפיצה של מגוון רחב של רמקולים שקועים, ביו היתר ניתן לרכוש אצלנו גם רמקולים שקועים של חברת JBL.

במרכז הסאונד תשיגו רמקולים שקועים JBL במחירים הכי זולים בישראל.

 

לחץ כאן למחירון רמקולים שקועים

 

רמקולים שקועים JBL – סוגים

בארץ, אין מבחר גדול של רמקולים שקועים JBL , כך שלמעשה, תצטרכו לבחור בין 2-3 סוגים של רמקולים שקועים, כך שאם הם מתאימים לכם מבחינת ההספק, ומבחינת הגודל הפיזי של הרמקולים אז זה מעולה, אם לא, תצטרכו לבחור בין עשרות יצרנים שקועים, חלקם טובים יותר מרמקולים שקועים JBL, וחלקם פחות..

רמקולים שקועים JBL – מחירים

מנעד המחירים של רמקולים שקועים JBL, נע בין 700 ₪ ליח' לדגמים הפשוטים, ויכול להגיע גם לרמות מחיר של 2000 ₪ ליחידה.

רמקולים שקועים JBL

 

רמקולים שקועים JBL – האם הם מומלצים?

באופן כללי רמקולים שקועים JBL הם טובים, אך לא נחשבים לרמה הגבוהה ביותר מבחינת עוצמה, ואיכות סאונד, אך עדיין הם נחשבים מספיק טובים, ואם אתם משתמשים מהסוג הרגיל ואינכם "פריקים" ש סאונד איכותי, תוכלו לרכוש אותם ואף להנות מהם.

מיותר לציין שעל אף שרמקולים שקועים JBL הם טובים אך אינם עומדים באותו רף גבוה כמו יצרניות כגון: Bose, Klipsch, Klarek&Helmer, Polk Audio ודומי להם...

מגבר לרמקולים שקועיםJBL

למעשה כל רסיבר יתאים לרמקולים השקועים של JBL, כך שאם יש לכם כבר רסיבר לא תצטרכו לרכוש רסיבר חדש.

 

למה לקנות רמקולים שקועים JBL במרכז הסאונד?

במרכז הסאונד, תהנו מאספקה מהירה של הרמקולים, שרות ואחריות כמו שצריך, ומיותר לציין, שהמחירים שלנו הם הכי זולים בארץ.. אתם מוזמנים לבדוק...

מאת: אריק שוורץ - יועץ ומומחה סאונד וקולנוע ביתי

מסך הקרנה קבוע - המלצות ודוגמאות

אז הפעם החלטנו יותר להראות ופחות לכתוב. כי במקרה הזה תמונה אחת שווה אלף מילים...

כידוע, אנו, חברת מרכז הסאונד, יבואנים של מקרנים ומסכי הקרנה מכל הסוגים, לרבות, מסכי הקרנה חשמליים, מסכי הקרנה חצובה, מסכי הקרנה מתיחה, וגם מסכי הקרנה קבועים. (בעיקר לבתים, וחדרי קולנוע וכו..) מיותר לציין כי מסך למקרן בכל סוג, מותג, או גודל תשלמו את המחיר הכי זול בארץ.

אז החלטנו להעלות פה מספר תמונות אמיתיות של מסכי הקרנה קבועים כפי שהלקוחות שלחו אלינו:

תמונה של מסך הקרנה קבוע, בית באור יהודה, עם מקרן BENQ - מקרן 4K אמיתי, עם מסך הקרנה קבוע בגודל Jeason Screen "106

 

 

 

 

בבית אחר בראשון לציון, מצורפת תמונה של מסך הקרנה קבוע, עם מקרן EPSON - מקרן HD עם מסך הקרנה קבוע בגודל "Jeason Screen 120

 

לחץ כאן למחירון מסך הקרנה קבוע

אם החלטתם לפנק את עצמכם עם מקרן ומסך הקרנה קבוע, אתם מוזמנים אלינו, למרכז הסאונד, אל אחד מהסניפים, לקבל מסך במחיר הכי נמוך במדינה, ולצאת עם הנאה מובטחת. וכמובן אחריות... כשאתם קונים אצלנו, יש אבא ואמא, ואנו פה לעזרתכם בכל עת. בהצלחה.

המדריך השלם להפקת מסיבת אוזניות

מסיבת אוזניות

מסיבת אוזניות הגיעה אלינו כגל חדש של מסיבות, ותפצה תאוצה בקרב בני הנוער. יש כאלה שמבחוץ יסתכלו על המבלים בעין עקומה… מאיפה הגיעה אלינו זרם המסיבות הזה ומה עדיף, מסיבה רועשת או שקטה?

מה היא בעצם מסיבת אוזניות?

כשמה כן היא. מסיבת האוזניות היא מסיבה בה המשתתפים רוקדים לצלילי מוזיקה הנשמעת אך רק באוזניות שעל ראשם. לא כמו במסיבה רגילה, כאן אין צורך למערכות הגברה ורמקולים. במסיבות מסוג זה, כל משתתף מקבל אוזניות אלחוטיות שבהן הוא יכול להאזין למוזיקה. המוזיקה מגיעה מעמדה שממנה כולם שומעים את אותו הביצוע. ברגע שנוריד את האוזניות לא נשמע כלום. מסיבת האוזניות פופולרית מאוד במסיבות הרחוב, כך יוכלו המבלים לרקוד לצלילים גם בשעות הלילה המאוחרות מבלי לפגוע באיכות חייהם של המתגוררים באזור. למרות שלרובנו נראה שמסיבת האוזניות היא זרם חדש שהגיע אלינו לא מזמן, מסיבת האוזניות הראשונה נערכה בשנת 1969 במסגרת סרט דמיוני.

מסיבת אוזניות - מחירים

אם אתם רוצים לקבל אינדקצייה למחירי מסיבת אוזניות - לחץ פה ל: מחירון מסיבת אוזניות

איך זה עובד?

השירים שהקהל שומע לא עוברים דרך רמקולים, אלא דרך משדרים מיוחדים המשדרים באופן אלחוטי לאוזניות אותן מקבל כל משתתף. ניתן לשלב מספר ערוצי מוזיקה במקביל על ידי שני די ג'יים או יותר.

בתחילת המסיבה הקהל מקבל זוג אוזניות איתן הוא יבלה לאורך כל הלילה. ישנם מקרים בהם לא ימצא חן בעיני המבלה אותו השיר, במקרה כזה, ישנן מסיבות בהן יש שני ערוצים וניתן להחליף ביניהן, או כמו בכל מסיבה רגילה, תאלצו לרקוד גם לצלילי שירים שאתם לא הכי אוהבים (תמיד ניתן להנמיך או להגביר את הווליום).

איפה ניתן להקים מסיבת האוזניות?

אם אתם מעוניינים לעשות מסיבת אוזניות בעצמכם, מיקום המסיבה הוא הכרחי אך בהחלט גמיש.

לעומת מסיבה רגילה, את מסיבת האוזניות ניתן לעשות בהרבה יותר מקומות ולאורך זמן ארוך יותר.

מה שעליכם לעשות הוא להזמין חברים ולהזמין את הדי ג'יי. מסיבות אוזניות אפשר לעשות החל מרחוב מבודד ושקט בכל עיר בארץ ועד למסיבה בטבע. היתרון המשמעותי הוא שלרוב אין בעיות עם הקמת מסיבת אוזניות כיוון שאין הן מפריעות לציבור.

למי מתאימה מסיבת האוזניות?

מסיבת האוזניות מתאימה לכלל האוכלוסייה במגוון גילאים שונה. מסיבת אוזניות לילדים, תוכלו למצוא בעיקר מסיבת אוזניות אצל הדור הצעיר יותר. ישנן מסיבות המאורגנות על ידי העירייה ומתבצעות במקומות הומי אדם. תוכלו למצוא גם מסיבות לדור הבוגר יותר, כיום גם בבתי אבות ישנן הפעלות הכוללות מסיבת אוזניות. כל מי שאוהב לרקוד וכל מי שאוהב מוזיקה יכול להנות משלל היתרונות של מסיבת האוזניות.

מסיבת אוזניות לארועים

ניתן לערוך הפקות של מסיבת אוזניות לבת מצווה או בר מצווה, ואפילו לחתונה....

 

איך מקיימים לבד מסיבת אוזניות?

הקמת מסיבת אוזניות היא קשה בערך כמו הקמת מסיבה רגילה. הקושי העיקרי הוא לעקוב אחרי מקומות ההשכרה וארגון האירוע עצמו. התוסף היחיד הקיים במסיבת אוזניות הוא, יצירת קשר עם חברת השכרת אוזניות שתוכל לספק לכם את מספר האוזניות המבוקש לאירוע שלכם. ברגע שתסגרו את כל הפינות האלו, עליכם לוודא עם הדי ג'יי שהוא יודע איך לתפעל מסיבת אוזניות ואם יש לו את כל החיבורים הדרושים לכך.

בצורה הבאה תוכלו לוודא שאכן אתם מוכנים להקמת מסיבת אוזניות:

עלות -  העלות נמדדת לפי מחיר על כל זוג אוזניות. ככל שהכמות שתרצו גדולה יותר ככה המחיר על כל אוזניה יופחת.

כמות -  בדקו כמה אנשים אישרו הגעה, לרוב מזמינים כמה "ספיירים" למקרה שיהיו יותר אנשים. במסיבת אוזניות הדבר הכרחי, בגלל שאם יגיעו אנשים נוספים ולא יהיה להם אוזניות הם פשוט ילכו, וככה תפסידו עוד משתתפים למסיבה שלכם.

משלוח -  לרוב חברת ההשכרות תציע לכם משלוח של הסחורה בתמורה לתשלום. אם יש לכם רכב פרטי, אין צורך במשלוח שייקר את עלות המסיבה, עשו זאת בעצמכם. אם זאת, אם בעל חברת ההשכרה דורש את האוזניות בסוף המסיבה והשעה כבר מאוחרת, בדקו את ההעדפות שלכם, משלוח או החזרה באופן עצמאי.

איכות המוצר - ברגע שכבר הזמנתם את הכמות הנדרשת ושילמתם עליה, חשוב מאוד לעבור על כל אוזניה ואוזניה כדי לוודא שאין עליהן שברים ושכולן עובדות, ויש בהן מספיק סוללה להמשך המסיבה. אם תמצאו שבר או פגם על אחד מהמוצרים צלמו ודווחו על זה כדי שלא יחייבו אתכם, כמובן גם בסוף ובמהלך המסיבה שמרו על תקינותם.

מפעיל - במסיבת אוזניות תמיד יהיה מפעיל לאירוע, או כמו שמכנים אותו, די ג'יי. אם זאת, במסיבות ילדים אין צורך להשקיע בדי ג'יי. ישנם מפעילי ימי הולדת שידאגו לכם גם להפעלת הילדים וגם להפעלת מסיבת האוזניות.

לסיכום

מסיבת האוזניות הראשונה אמנם נערכה אי שם בשנות השישים, אך עם החדשנות והטכנולוגיה העכשווית, המסיבה שונה לגמרי. כל אדם בעל מוטיבציה יכול להקים מסיבת אוזניות והמסיבה מתאימה לכלל האוכלוסייה. עם הזמנת האוזניות וודאו תקינות של כל מוצר, בחרו אם להוסיף דמי משלוח. בחירת המפעיל הינה חשובה, הזמינו אדם עם ביקורות חיוביות ועם ביצועים גבוהים בכדי להרים מסיבה ברמה גבוהה. למסיבת האוזניות יתרונות רבים והיא נעימה יותר גם למבלים וגם לעוברים והשבים.

להזמנת מסיבת אוזניות

בטלפון קצר אתם סוגרים את הפינה, 072-216-9002 , אנו מקווים שהכתבה ומידע המקצועי הנ"ל עזר לכם, ותהנו במסיבת אוזניות הבאה שלכם...

סקירת מוצר בידורית ProXtone Air2000-Plus

בכל אירוע או מסיבה תמצאו אותה בפינה, על השולחן, ליד הזמר או מתגלגלת מקיר לקיר.
אז מה זה בעצם בידורית ואיך בכלל בוחרים אחת?

הבידורית היא מערכת שמע ניידת המשלבת מערכת הגברה, רמקול, ונגן מוזיקה ממקורות שונים
(Bluetooth, Aux וכו'...). הבידוריות הן מצרך הכרחי לכל אירוע, מסיבה, טקסים וכדומה...
בדרך כלל עם הקנייה של הבידורית יתווסף לכם גם רמקול, מדונה, ושלט אלחוטי.
הבידוריות החדשות יעבדו על סוללות חזקות שלא יצריכו טעינה באופן תדיר.
בכל בידורית המכבדת את עצמה הרמקולים יהיו ניידים.

בידורית ProXtone Air2000 Plus

שמע


יש מגוון רחב של בידוריות באיכויות שונות. בחירת הבידורית תעשה על פי סוג השימוש בה.
ישנן בידוריות שהן בעלות איכות שמע גבוהה, בידוריות אלה מתאימות לאירועים שעיקרם השמעת
מוסיקה וקריוקי. אם אתם חובבי נגינה אז גם אתם תידרשו לרכוש בידורית בעל איכות שמע גבוהה.
בידוריות אלו בדרך כלל יהיו יקרות יותר.
מצד שני אם הצורך שלכם בבידוריות הוא בשביל הגברת הקול להרצאות, סדנאות, ואירועים מול קהל
תוכלו להתפשר על איכות השמע וכתוצאה מכך ההוצאה תהייה נמוכה יותר.
עוצמת השמע תקבע לפי הספק הרמקול הפועל בקרבת הבידורית. יש להתייחס להספק ה RMS של
הרכיב כי הוא הנתון האמיתי שהרמקול מפיק בעת נגינה.
בדרך כלל ההספק נע בין 10 וואט ל 350 וואט. את בחירה נעשה לפי כמות הקהל. בבידוריות קטנות המיועדות לקהלים קטנים יספיק לנו 10-30 וואט. לחובבי המוזיקה שלוקחים את זה צעד קדימה אני אמליץ על ספק בעל 70 - 120 וואט. בעת הקנייה מומלץ לבחור מערכת שמע הכוללת צלילי גבוהים ונמוכים. נתון חשוב שקובע את איכות הרמקולים הוא גודל האלמנט שלהם, הנמדד באינטשים.
רצוי שמערכת השמע תאפשר שליטה בבס ובטרבל. לרציניים בינינו אמליץ גם לא להתפשר על מערכת שמע עם איקוולייזר המאפשר לקבוע תבניות צליל שונות.

 

חיבורים


לכל בידורית יש מספר חיבורים (ערוצים) להשמעת מוסיקה. כלל ההערוצים מרכוזים ב"מיקסר".
החיבורים הנכללים במיקסר הם: שקע USB , חריץ לכרטיס זיכרון, כניסת AUX וקישורית Bluetooth.
בנוסף, ישנם דגמים הכוללים רדיו FM, שבאמצעותו תוכלו להאזין לתחנה החביבה עליכם.
ישנן בידוריות עם יציאות מסוגים שונים לחיבור מיקרופון; שקע לחיבור בידורית תואמת במקביל ליצירת
אפקט סטריאו ולהעצמת הנוכחות הקולית במקומות גדולים ומרובי קהל; יציאות לכלי נגינה חשמליים;
חיבור למחשב ועוד... לכלל הבידוריות יהיה יציאה אחת לפחות למיקרופון.
חשוב לדעת שמיקרופון קווי שומר על אות יציב ופחות מושפע מהפרעות לעומת המיקרופון האלחוטי.

 

המלצות


את הבידורית דגם Air2000 - Plus הכרתי בערב קריוקי מחלקתי. בידורית בעל עוצמה אדירה שמתאימה לקהלים גדולים (700W). למערכת השמע יש בטריה שיכולה להחזיק עד 10 שעות ללא טעינה.
יש שלט אלחוטי לנוחות המשתמש. עם הבידורית יתווסף לכם עוד שני מיקרופונים אלחוטיים.
משקלה של הבידורית הוא 15 ק"ג - משקל כבד יחסית אך ישנם גלגלים שמקלים על הסחיבה.
במיקסר מובנים כל התוספים שציינו למעלה ובנוסף הבידורית מצויידת עם אקווליזר.
מחירה הוא 2995 ש"ח, בהתחשב בכל התוספות ובאיכות הבידורית - המוצר שווה את המחיר.

 

פירוט טכני

 

דגם: Air2000-Plus
עוצמה: 700W
אלמנט (וופ'ר): 15אינצ'
בידורית נטענת: יש
זמן עבודה לא בחשמל: עד 10 שעות
כניסת USB: יש
בלוטוס: יש
מיקרופון אלחוטי: 2 מיקרופון אלחוטי
מדונה אלחוטית: אופציה
אפקטים (אקו,דיליי...): יש
אקולייזר מובנה: יש
מיקסר מובנה: יש
כניסת LINE: יש (1)
יציאת OUTְ: יש
כניסות למיק' נוספים: יש
שלט רחוק: יש
חיבור לסטנד רמקול: יש
עגלה טרולית (+גלגלים): יש
משקל: 15 ק"ג

מאת: שרון כהן - יועץ ומומחה סאונד והגברה

סקירת מוצר חגורת הגברה אלחוטית Martin School 791Plus

לכל המיואשים בינינו שכבר לא יכולים להרים את הקול יותר נמצא פיתרון - חגורת הגברה.

אז מה זה בעצם חגורת הגברה ועל פי אילו נתונים יש לעקוב בבחירות חגורת ההגברה?
יצאנו לבדוק את חגורת ההגברה 791 Plus מבית היוצר Martin School ורשמנו לכם כמה טיפים על הדרך.

 

ניתוח המוצר:


דגם: 791
עוצמה: 35 וואט
הספק עבודה: עד 15 שעות
מצבר מובנה: יש
חיבור ל-MP3/IPHONE: יש
נרתיק: יש
חיבור בלוטוס: יש
רדיו: יש
חיבור USB: יש
הקלטה: יש
משקל: 170 גרם
שנאי לטעינה: יש
תופסים: מגבר אישי + קשת מדונה אלחוטית+ חגורת תלייה + קליפס למכנס\חגורה
נתונים נוספים: מנגנון מיוחד להפחתת פידבקים (שריקות)
מאפיינים יחודיים: מדונה אלחוטית, עוצמה גבוהה במיוחד,
מתאימה במיוחד למורי דרך מורים ומורות,מרצים, מפעילים שחקנים, וגם אנשים עם קשיי דיבור.

חגורת הגברה אלחוטית Martin School 791Plus

 

אז מהי בעצם חגורת הגברה?


חגורת הגברה או כשמה השני - מדונה, היא מאין סוג של בידורית ניידת רק במימדים הרבה יותר קטנים.
חגורת ההגברה נועדה להקל על הדובר מול קהל רחב של אנשים.
רק לשם ההשוואה, אם בידורית ניידת שוקלת 7 ק"ג עד 15 ק"ג, אז חגורת ההגברה 791 Plus
שוקלת רק 300 גרם! את המדונה (חגורת הגברה) בדרך כלל שמים על המותן.
יש מגוון רחב של מדונות, ויש להסתכל בפרטים הטכניים לפני שבוחרים באחת.
ישנם חגורות הגברה שתתאים לקהל מצומצם יותר של אנשים ויש כאלו שיתאימו לקהל רחב יותר.
המדונות בדרך כלל מתאימות לקהל המונה בין 10 - 100 איש. נתון זה משתנה בהתאם לסיטואציה.

 

למי מיועדת חגורת ההגברה?


הצורך בחגורת הגברה היא בהתאם לבן אדם עצמו. אם אתה מוצא את עצמך על בסיס יומי מדבר מול
אנשים, ייתכן שהמדונה תהיה לך לעזר שימושי. בעזרת חגורת ההגברה הצרכן מקל על יומו בזה שמאמץ
הדיבור יורד.
האנשים הצורכים בדרך כלל את חגורות ההגברה הם מורים, אנשי במה, מרצים, מנהלים ומדריכים.
ישנן תוצאות מדהימות בקרב אותה אוכלוסייה. אותם אנשים שצרכו את המדונה מספרים שהם חזרו
מהעבודה עם אנרגיות הרבה יותר חיוביות.
כשנשאלה תמר נוטה, 24 מחנכת בבית ספר יסודי במרכז איך השפיע עליה השינוי היא סיפרה שלפני
שהכירה את חגורות ההגברה היא חזרה מותשת הביתה וכיום שהיא משתמשת בחגורה יש לה הרבה יותר
כוח לקחת את הילד לגינה, לבשל, לצאת עם חברות.
לכן, השימוש במדונה מתאים לכל אדם שמרגיש שהוא מוציא הרבה אנרגיות על דיבור במשך היום.

 

במה לבחור?


ישנן אינספור מדונות איכותיות וטובות וכמו כן מה שטוב לאחד לאו דווקא טוב לאחר.
המלצתי על חגורות ההגברה של חברת Martin School דגם 791 Plus מכמה סיבות שתאמו את צרכיי.
החגורה יכולה להחזיק כ - 15 שעות, מה שמשאיר אותי בראש שקט ליום ואולי יומיים של עבודה.
יש ימים שאני מדבר מול 5 אנשים ויש ימים שמול 50, בחגורת ההגברה הזאת יש עוצמת קול של 50 וואט, מה שמאפשר לי גמישות בעוצמת הקול בהתאם למספר האנשים מולי. יש אפשרות להקליט, ויש Bluetooth.
החגורה אצלי כבר שנה ולא היו בכלל בעיות. אומנם המחיר לא זול אבל בהחלט שווה את הראש השקט שהמכשיר יוצר.

 

לסיכום


מורים, אנשי במה, מדריכים ומרצים, עשו לעצמכם טובה וגשו לקנות חגורת הגברה.
השנים חלפו וכבר מזמן אין צורך להיסחב עם בידורית. ישנו מגוון רחב של מדונות, עשו סקר מעמיק לפני הרכישה. עדיף להראות מצחיק מאשר להראות סובל. בהצלחה!

מאת: דודי שמואלי - יועץ ומומחה בידוריות וחגורות הגברה

סקירת מוצר גיטרה קלאסית - Cehard C3800NUT

לאחר הרבה התלבטויות החלטתי לבדוק את הגיטרה הקלאסית Cehard C3800NUT.
במבט ראשון אפשר להבחין שמדובר בגיטרה המתאימה לילדים ומתחילים בשל גודלה (38").
אך אל תתנו לגודל להטעות אתכם, למרות גודלה הקטן, הגיטרה לא קלה מדיי, מה שמראה על גיטרה
הבנוייה מסוג מעץ משובח. מיתרי הבס העשויים מתכת איכותית ומיתרי ניילון גמישים ונעימים למגע.

גיטרה קלאסית Cehard C3800NUT

 

צליל


יש כאלה שיעדיפו את צלילי הגיטרה האקוסטית ויש כאלה שיעדיפו את הקלאסית.
הציפייה התמידית מגיטרה קלאסית היא שהגיטרה תפיק סאונד רך יותר מאשר בגיטרה אקוסטית
שהיא מפיקה סאונד בהיר יותר. הקלאסית קלה יותר לנגינה בשל צווארה העבה של הגיטרה ולכן פופולרית יותר בקרב תלמידים מתחילים. ה - Cehard C3800NUT עונה על כל הדרישות של גיטרה קלאסית.

 

מראה


אמנם את הנראות המושכת של האקוסטיות קשה לשחזר אבל אל תתנו למראה הצנום של
ה Cehard C3800NUT לבלבל אתכם. הגיטרה אמנם קטנה אך מאוד נוחה למשתמש. בין אם אתה תלמיד מתחיל ובין אם אתה מורה מנוסה לכל אחד יש את ההעדפה שלנו. יש את אלו שיאהבו את המראה הגדול שמושך את העין, ויש את אלו שדווקא יעדיפו את הנוחות ואת המראה הצנוע.
ל - Cehard C3800NUT גוון בהיר עשוי עץ איכותי, צוואר הגיטרה עבה כמצופה מגיטרה קלאסית ויתרון אחד משמעותי הוא גשר הגיטרה אשר בנוי נמוך, מה שלא מצריך אותנו לחזור לחנות כדי לשייף אותו בשביל לקבל סאונד חלק ללא זמזומים.

 

רמת קושי


המלצתי לאלו בינינו שבתחילת דרכם להתחיל בגיטרה קלאסית. הגיטרה הקלאסית קלה יותר ללמידה משתי סיבות. הסיבה הראשונה היא מיתרי הניילון. המיתרים הרבה יותר ידידותיים למתחילים מאשר בגיטרה אקוסטית שכל מיתריה עשויים מתכת. בשני סוגי הגיטרות יהיה קושי התחלתי עד שתפתחו עור קשה באצבעות. הסיבה השנייה היא רוחב צוואר הגיטרה. לא כמו בגיטרות אקוסטיות, בגיטרה הקלאסית הצוואר רחב יותר כך שנוח יותר לנוע בחופשיות מבלי חשש לגעת במיתר לא רצוי.

 

תקציב


למחירון הגיטרות יש מנעד רחב בשל מגוון רחב של סוגים שונים. החל מגיטרות שמחיריהן 70 ש"ח לכאלו שמחירהן 15,000 ש"ח. מחיר גבוה לאו דווקא מחייב שהגיטרה תהיה איכותית. חשוב לזכור, כמו כל פריט אחר שאנו קונים אנחנו גם משלמים על מיתוג. לכן, הצעתי היא לא לבחון לפי מחיר אלה לפי הרגשה, במיוחד אם אתה נגן מתחיל. על מנת שתוכל להתקדם אתה צריך להרגיש נוח עם הכלי.
מחירה של ה-Cehard C3800NUT הוא כ - 500 ש"ח. מחיר הולם למה שהגיטרה מביאה איתה.

 

לסיכום


גיטרה קלילה וכיפית, נוחה לשימוש ויפה למראה. בימים הראשונים תצטרכו לשחק יותר עם
טיונר לגיטרה (tuner) עד שהיא תתפוס את הכיוון שלה. אני הייתי ממליץ למתחילים שבינינו לא להתפתות לגיטרות אקוסטיות כי רמת הקושי שם יותר קשה למתחילים מבחינת אחיזה ולחיצה.
תמיד בגיטרה הראשונה יש התלהבות יתר, אז חשוב מאוד לרגע לנשום עמוק ולא להוציא אלפי שקלים לפני
שבדקתם אם גיטרה זה באמת הקטע שלכם.
לבסוף, הייתי ממליץ על ה- Cehard C3800NUT במיוחד בגלל הגודל שלה. הרבה יותר נוח לסחיבה, מחיר הוגן. להניח על הרגל ופשוט לנגן...

מאת: איציק אלפא - יועץ ומומחה גיטרות וכלי נגינה

המדריך המלא לרכישת מיקרופון מדונה אלחוטית

כיצד לבחור מדונות אלחוטיות:

תחילה ,כדי שנבין בכלל במה אנו הולכים לעסוק היום,  רצוי שנדע מה באמת משמעות צמד המילים,  מדונה - אלחוטית
מדונה - היא סוג של מיקרופון אלחוטי שיושב על ראש הדובר בצורה כלשהיא כדי שידי הדובר ושאר גופו יהיו זמינים לפעולה כמו ריקוד או התעמלות כזו או אחרת,  הפתרון הזה נדרש לראשונה ע"י הזמרת מדונה ועל כן שמו של מיקרופון זה "מדונה"
אלחוטי כמובן היא הפעולה ללא כבלים כלל , כדי שהמדונה שממוקמת על ראשינו תתפקד כמדונה אלחוטית יש לחברה למשדר שבדרך כלל ממוקם על המותן אם כי יש דוגמאות אחרות שעליהן נרחיב בהמשך, המשדר כמו שאמרנו ממוקם על המותן וממנו משודר או רדיו ליחידת מקלט שמחוברת להגברה או למיקסר, גם כאן כמובן יש סוגים שונים שעליהם נרחיב גם כן...

מי צריך מדונה אלחוטית?

אז מי יכול או צריך להשתמש בסט מיקרופון מדונה אלחוטית, אפשר לומר שכל מי שמשתמש בידיו או בגופו בזמן הדגמה ,התעמלות , ריקוד או הפעלה, מכאן נובע שמנעד השימוש במדונה אלחוטית רחב מאוד ויכול לשמש מרצים ומדריכים, מפעילים מרקידים , וכמובן לזמרים ,רקדנים ושחקנים שאמורים לשמוע אותם בזמן ביצוע פעולות.
כמובן ישנם סוגים שונים של מדונות אלחוטיות וכל אחת מתאימה באופן אופטימלי לשימוש שהיא יועדה לו.
אז כמו שאמרנו , אם את מדריכת ספורט, אם אתה מרקיד או מפעיל מדונה אלחוטית היא הפתרון האופטימלי שיענה על הדרישות בצורה אידיאלית!

ישנן כמה וכמה חברות מובילות בתחום שבחירה באחת מהן תיתן לנו תוצאות מספקות בהחלט , כאן 3 לדוגמא:

SHURE- חברה ותיקה שמייצרת מיקרופונים מצוינים, בד"כ היקרים ביותר בקטגוריה .

TRX AUDIO- חברה פורצת דרך בשנים האחרונות , מוצרים איכותיים וברמת ביצועים גבוהה ,מוצלחים מאוד במבחן עלות מול תועלת.

SENNHEISER- חברה ותיקה המתמחה במיקרופונים לאולפנים ומצלמות ברמה גבוהה

סוגים של מדונות אלחוטיות:

ישנם מספר רב של הבחנות בין מדונות אלחוטיות , כאן נעבור אחת-אחת ונדון בסוגים השונים וההבדלים בינהם בתקווה שמידע חשוב זה יעזור לך , הלקוח\ה המגיע\ה לקנות מדונה אלחוטית לשימוש מסוים וספציפי

מיקרופון מדונה VHF או UHF
כמו כל מיקרופון אלחוטי , מדונה אלחוטית מצוידת כמו שאמרנו במשדר גלי רדיו , גלים אלו מופיעים בכמה  תצורות שתיים מהן , הנפוצות ביותר - VHF -very high frequency   הפחות מתקדמת, וכמובן UHF-ultra high frequency העובדת בתדרים גבוהים בהרבה ומוכחת כטובה מבין השתיים בכל הקטגוריות , עצמת הקול גבוהה יותר וכן גם ההבדל בבהירות וחדות הקול נשמע באופן מידי, הUHF  בנוסף מסננת הרבה יותר רעשי רקע ופידבקים כתוצאה מהתדרים הגבוהים, כמובן שטווח הקליטה רחב בהרבה אם בVHF מדובר על מטרים בודדים אז ב UHF כבר ניתן להגיע למרחק של עשרות מטרים לעיתים בתנאים מסוימים אף יותר

מיקרופון מדונה אלחוטי . עם בורר תדרים או עם תדרים קבועים?  
אחרי שהגענו למסקנה מה טוב יותר מבין שני טווחי התדרים VHF או UHF,האבחנה הבאה שעליה נדון היא האם יש לנו צורך או מה יהיה השימוש במשדר שמחליף תדרים?
ישנה אפשרות במיקרופון מדונה אלחוטי בתצורת UHF להחליף או לברור בין מרחב מסוים של תדרים פעולה זו מאפשרת לנו לבחור את התדר הנקי ביותר, זה שבו רעשי הרקע דוממים ואין שום דבר שמפריע לאיכות הקול , בחירת התדר הנכון והנקי מכולם היא הפתרון האופטימלי לשימוש מרובה של מיקרופונים אלחוטיים (2+)  מקרים נפוצים מאוד להפרעת תדרים הם הימצאות מיקרופונים אלחוטיים אחרים , או ראוטר וכמוהו מוצרים בעלי רמה מסוימת של פליטת תדרים וקרינה .

מעבר להבדלים בתדרים ישנם כמובן עוד כמה קריטריונים לבחירה בין מדונות אלחוטיות שונות , האופציה הנוספת היא מדונה אלחוטית עם משדר מובנה.
"משדר מובנה" מה זה? ומי צריך את זה?
מדונה בעלת משדר מובנה היא כזו שעל גבי מיקרופון הממוקם על ראשינו מצוי משדר זעיר שמשדר אות למקלט המחובר להגברה , במדונות האיכותיות יותר בקטגוריה זו מצוי גם כן מנגנון בחירת תדרים UHF כמו למשל בX4000PRO של TRX AUDIO, זאת אומרת שנוסף על כך שאיננו נושאים מיקרופון בידנו, גם המשדר שעל גופינו איננו עוד, עד עכשיו היה ממוקם על המותן ומחובר בכבל למדונה שעל ראשינו, אך עכשיו ידינו ומותנינו פנויים ואנו זמינים לחלוטין לרקוד או להתעמל בחופשיות ללא חשש שהמשדר ייפול או יסרבל את תנועותינו , כאן חזרנו לשאלה השנייה בתחילת הפסקה, מי צריך את זה? לאור ההסבר על יכולותיה ויתרונותיה של המדונה בעלת המשדר המובנה, אנו מבינים שמי שמומלץ לו בחום לשאת מדונה מסוג זה הם מדריכי ספורט או ריקוד, מתעמלים ומפעילים או בסופו של דבר כל אחד שרוצה להרגיש בנוחיות מקסימלית וחופשיות תנועה ובו בזמן להשתמש כמובן במיקרופון אלחוטי.

מדונה אלחוטית ללא חיבור הרסיבר לחשמל
הקטגוריה הבאה והאחרונה שנדון בא היא אופציה פחות שכיחה ונתקלתי בה במקרים נדירים, מדובר על מדונה אלחוטית שגם אינה דורשת חיבור לחשמל של המקלט, והוא מופעל ע"י סוללות,  היתרון של מערכת מסוג זה כאמור שהיא אינה דורשת חיבור לחשמל ומכאן נובע שגם בתנאי שטח לא אופטימליים ניתן להפעיל את המיקרופון ללא צורך בחיבור לחשמל אלא באמצעות הסוללות המצויות במקלט המחובר ישירות לרמקול \ בידורית נטענת הדוגמא המוצלחת ביותר למוצר הפועל באופן הזה היא הTRX Audio X4000 שנוסף על כך שהמדונה מצוידת במשדר מובנה ,המקלט עצמו זעיר ממדים וצורך סוללת AA ומתפקד באופן אידיאלי בתנאי שטח ובתנאים לא אופטימליים.


סוגים של קשתות מדונה
נוסף על כל קטגוריות אלה ישנה גם האופציה ברוב המדונות האלחוטיות להחליף את המיקרופון עצמו המחובר למשדר, לכזה איכותי יותר , נוח יותר או אחד בתצורה שונה לגמרי ישנן כמה דוגמאות מעניינות במיוחד , האופציה הראשונה היא צבע גוף, כמעט כל סוג של מדונה מצויה גם בצבע גוף, זהו צבע בהיר ובמקרים מסוימים חבוי ויותר אסטטי, נוסף על כך ישנה מדונה "אוזן אחת" כשמה כן היא ממוקמת על אוזן אחת בלבד ואינה כוללת רסן מדונה טיפוסי, יש מדונה משקפיים הפוכים שתופסת תאוצה בפופולריות שלה מפני שהיא נוחה מאוד ואינה נעה כמעט בכלל בזמן שימוש, ישנה גם אפשרות לחבר מיקרופון דש או מדונה צוואר ולהשתמש במשדר בתצורה אחרת לגמרי.

 

*מצורפים כאן דוגמאות לסרטונים של סקירות מוצר שערכנו לחלק מדגמי המדונות האלחוטיות:

מאת: דודי שמואלי - יועץ ומומחה הגברה ומיקרופונים

סקירת מוצר גנרטור מושתק Champ 950i מבית Schimler

היום הונחה על שולחננו חבילה מעניינת מאוד, במקרה הזה מדובר על גנרטור מושתק מבית Schimler הגרמני, הדגם הזה הchamp950i , הקטן ביותר במפרט הדגמים של Schimler, הוא גנרטור מושתק שקט במיוחד, מספק מתח יציב של 900w בעל מנוע אינוורטר חסכוני מאוד לדברי היצרן ונראה שהוא כולל את כל התוספות הסטנדרטיות הנכללות במוצרים מסוג אלה, ישנו מייצב מתח כמובן להפעלה של מוצרי הגברה וכו.. וכן גם חיבורי 220v ו12v, המנוע הוא מנוע 4 פעימות הצורך בנזין 95 סטנדרטי וכמוהן שמן מתאים כגון 10/40, הגנרטור קומפקטי ואמור להיות נוח לנשיאה. את כל ההבטחות הללו נבחן היום ונראה אם ה Schimler champ 950 יעמוד בכל המשימות שנטיל עליו.

כמו שנוכחנו לדעת כבר בעבר בבית Schimler יודעים איך לעשות גנרטורים מושתקים ובהשוואה לדגמים מקבילים בחברות אחרות הם אכן השקטים והיציבים ביותר.
היום בבחינת המוצר נחבר לגנרטור מכשירים בצריכת חשמל המתאימה למקסימום האפשרי ונבדוק את תפקודו יציבותו צריכת הדלק וכו.

נתונים טכניים:

דגם: champ950i

מיישר זרם/מייצב מתח: יש

הספק מקסימלי: 950W

הספק רציף: 900W

סוג מנוע: 4 פעימות

קיבולת מיכל דלק:3 ליטר

שעות עבודה למיכל מלא: 5-10 שעות

משקל: 19 ק"ג

גובה; 37.5 ס''מ

רוחב; 27 ס''מ.

אורך; 45 ס''מ.

עצמת רעש; עד 55 DB.


פתיחת הקרטון ושימוש ראשוני.

מידותיו של הCHAMP950 קטנות במיוחד כמו שציינו קודם , בפתיחת הקרטון מופיעה מיד ידית האחיזה הממוקמת בחלקו העליון, יש לומר שהיא מחלקת את משקל הגנרטור כהלכה ,ומקלה על הנשיאה , הידית ממוקמת לכל אורך הגנרטור בצורה
שבאמת מקילה על האחיזה והנשיאה של הCHAMP950i , למרות זאת נדמה שמשקלו אף גדול יותר מזה של הCHAMP1000 שבחנתי לאחרונה
בנוסף בחלקו העליון פית הזנת הדלק לגנרטור ותיבת פיוז מוגנת בגומי
בצד אחד נמצאת ידית ההנעה שלנו הממוקמת בצד הגנרטור , באמצע פאנל השליטה בחזית נמצאות כל היציאות והמתגים הכוללים יציאת 220V ,יציאת 12V ,מפסק כיבוי\הדלקה, מפסק יצירת מתח,
וכמובן נורות חיווי המורות על שימוש תקין\לא תקין ,רמת שמן נמוכה או עומס .
בחלקו התחתון של הפאנל הראשי נמצא אגן השמן שלנו המוגן גם כן בגומי המונע מעצמים זרים להימצא במקומות לא רצויים.. באחורי הCHAMP950i נמצא צינור הפליטה המוגן ברשן ביטחון.

מומלץ תמיד בהפעלה ראשונית לבצע מן הרצה לגנרטור , הפעלה רצופה של שעה בערך ללא צריכה כלל, פעולה זו תאריך בסופו של דבר את חיי המנוע הגנרטור ותעזור למנוע בלאי .
מילאנו את כל מה שנדרש , דלק 95 במיכל הדלק , ושמן 10\40 ברמה גבוהה , כמובן בתחילה יש להפעיל ללא מוצרים וכך עשינו, הגנרטור לא התקשה בפעולתו והיה שקט מאוד,
כמובן כאשר נעמיס עליו מתח הוא יכנס למצב עבודה וכנראה שירעיש יותר ויתאמץ במעט לפחות, לאחר שעה של פעילות ללא צריכה, כאשר הפעולה עד עכשיו הייתה רציפה ויציבה, ניגשתי לחבר מוצרים ולהפעילם באמצעות הSchimler950i
מיד חיברתי רמקול מוגבר , כמה פרוג'קטורים לד והרבה מכשירי חשמל ביתיים קטנים כגון מטענים, לפטופ , אפילו טוסטר, בחישוב מביר הגענו בערך ל800W שהם כמעט קצה גבול היכולת של הCHAMP950
הגנרטור הקטן הזה עמד בגבורה בכל העומס ולא השתנק או כחכח אף לא פעם! ההנעה אמנם מתבצעת באמצעות ידית משיכה אך אם מתופעלת כראוי מרגישה קלה להפליא, הצריכה גם כן היא אחד מיתרונותיו של הCHAMP950
שכן בצריכה קבועה של 800W באופן רציף מיכל מלא של דלק הספיק ל6 שעות של עבודה רצופה, מה עוד שניתן לתדלק בזמן פעולה בקלות, ובכך להאריך את שעות פעילות הגנרטור ( כמובן שלא צריך להגזים גם גנרטורים צריכים לנוח אחרי מספר רב של שעות עבודה).
דבר נוסף שחשוב מאוד לציין הוא רעש פעולת הגנרטור שהפתיע מאוד לטובה ונשמר לדעתי אף מתחת ל55 הדציבלים כדברי היצרן,


מסקנות:

הCHAMP950I הוא גנרטור מושתק מצויין ותכליתי, עמד בכל המשימות שהטלנו עליו בגבורה אך בשקט מופתי , כל מה שהפעלנו עבד באופן יציב ובטוח, הגנרטור עצמו קטן מאוד ונוח לנשיאה ותפעול.
בסופו של דבר אם אינכם צריכים גנרטור עם מתח גבוה במיוחד, ואתם מעוניינים להפעיל מספר מוצרים מצומצם או איש מקצוע הצריך להפעיל כלי עבודה , אז הCHAMP950i יכול להתאים בדיוק.
מדובר על גנרטור מושתק מצויין וקל מאוד לתפעול, עוצמת הרעש הנמוכה וקלות הנשיאה רק מוסיפים ליתרונותיו של ה950i .
בסופו של יום אני בטוח במאת האחוזים שמי שיקבל לידיו את הCHAMP950i יגלה מוצר מצויין ואמין שעושה את מה שהוא אמור לעשות אך גם על הצד הטוב ביותר

תתי-קטגוריות

הסל שלימכירת ציוד