מרכז הזמנות: 077-2080-700

בידורית מקצועית | 3 דגמים המומלצים ביותר Top3

בידורית מקצועית 3 דגמים מומלצים
בשל היצע הבידוריות הגדול ריכזנו עבורכם שלושה דגמים מובילים ומבוקשים על ידי קהל היעד. הבידוריות הן מוצר בסיסי בכל אירוע, הן מהוות את הלב של כל מסיבה ובלעדיהן לא נוכל לערוך אירוע או מסיבה כפי שמצופה. לבידוריות יש שלל דגמים שונים, סוגים שונים וחברות שונות. אז מהי בעצם בידורית? מי צריך בידורית? מהם שלושת הדגמים המובילים כיום בשוק?

מהי הבידורית?
כל בידוריות מקצועית היא למעשה מערכת שמע משודרגת. ישנן בידוריות ניידות וישנן בידוריות נייחות, המחירים של הבידוריות הניידות המקצועיות הם גבוהים יותר מאשר הנייחות וזה בגלל הנוחות הזמינה שהבידורית הניידת מאפשרת לנו. הבידורית היא מכלול שבתוכו נמצאים מערכת הגברה, רמקול וחיבור לנקודת שמע מסויימת.

הבידוריות נמצאות היום בכל אירוע או מסיבה, גם אצל האנשים הפרטיים הבידורית היא חלק בלתי נפרד מהיום יום שלהם. השוני בין מערכת שמע רגילה לבין בידורית הוא שאצל הבידוריות ישנן אופציות נוספות מלבד השמעת מוסיקה. מטרתן של הבידוריות היא לבדר את הקהל ולהנעים את זמנו. הבידורית מגבירה את קולכם מבלי לאמץ את הקול שלכם. הבידורית תסייע לכם לעבור את היום מבלי לחזור הביתה מותשים ועייפים.

על חברות ומותגים
השוק בהחלט רחב וקיימות המון חברות חדשות וותיקות אשר מתחרות על רכישתם של הצרכנים. על מרבית החברות סביר להניח שלא שמעתם עדיין, היות ומדובר בחברות "נישה". המותגים המוכרים בישראל הם, Pro Audio, Proxtone, TRX Audio, Pro Tech ועוד... אך אל תטעו, יש מקום גם לחברות הצעירות, החברות מציגות מוצרים ברמת גימור גבוהה ובהחלט מאתגרים את החברות השולטות בתחום. יתרון נוסף שקיים בקנייה של מוצר שהוא לא של חברה מוכרת הוא עצם העובדה שאם זה היה מותג הייתם משלמים יותר. כאשר אתם רוכשים מוצר מחברה מוכרת אתם משלמים "מס" נוסף על קניית מותג. עשו השוואת מחירים בין מוצרים שהם בגדר מותג וכאלו שלא, בעלי מפרט טכני זהה וכך תוכלו לבחור את המוצר שעדיף לכם.

למי מתאימה הבידורית?
יש שחושבים שהבידוריות מיועדות רק לפן המקצועי. הבידוריות מתאימות גם לצרכים ביתיים, לקולנוע ביתי, להשמעת מוזיקה, חפלה אצל השכן, ערב קריוקי ועוד... הבידוריות הניידות יכולות לשרת אתכם בזמן הטיולים, ערב על האש ועוד בילויים שבהם אין מקור חשמל זמין. כמו כן, הבידוריות מתאימות גם למקומות מקצועיים כמו טקסים בבית הספר, הצגות שונות, הפנינג ועוד... יש המון דגמים של בידוריות שכל אחת מהן יכולה להתאים לאדם אחר ולצורך אחר.

 

בידורית ניידת X2000 מבית TRX AUDIO
משקל הבידורית הוא כ 1.4 ק"ג, המשקל הזעיר של המוצר מעניק יתרון ענק לבידורית כנגד הבידוריות המתחרות.
הגודל הזעיר של הבידורית הניידת מאפשר לנו נוחות שאין בהרבה דגמים. הבידורית מתאימה למטיילים, לאלו העוברים ממקום למקום בשל עבודתם ובעצם לכל אדם אשר מחפש נוחות. היחידה עצמה כוללת אלמנט בקוטר 6″ ובעלת 90W. הבידורית X2000 של חברת TRX AUDIO מציגה לנו נתונים שעוד לא ראינו כמותם, הבידורית מסוגלת לפעול במשך 10 שעות ללא טעינה, הבטריה החזקה של הבידורית היא עוד משהו שיש לקחת בחשבון בעת הבחירה בין בידורית זו לאחרת, הרי רוב הבידוריות היום עומדות על סך של 5 עד 6 שעות ללא טעינה. חברת TRX AUDIO מציגה לנו אלמנטים טכניים ברף אחר ממוצרים אחרים שבדקנו.

נתונים טכניים :
עוצמה: 90 וואט
אלמנט (וופ’ר): 6 אינצ’
סוללה נטענת
זמן עבודה לא בחשמל: עד 10 שעות עבודה
מיקרופון אלחוטי (כלול): מיקרופון אלחוטי או מדונה
אפקטים (אקו,דיליי...): יש
אקולייזר מובנה: יש
מיקסר מובנה: יש
כניסת LINE: יש
כניסת USB; יש
חיבור לסטנד רמקול
ידית אחיזה.
משקל: 1.5 ק”ג


בידורית Air2000 Premium מבית היוצר Proxtone
אחד הדגמים היותר מבוקשים של חברת Proxtone. הבידורית הזאת היא ניידת ומספקת לנו נוחות בכל מה שאנחנו צריכים, הבידורית מתאימה גם למקומות פתוחים וגם למקומות סגורים. עוצמת הוואט של המערכת הניידת מאפשרת לנו להישמע גם אל מול קהל מרובה גם במקומות פתוחים. כמובן, אפשר לשחק עם עוצמת השמע ולהתאים אותה לקהל יותר מצומצם. כמו כן, יש לדגם חיבורים שונים, כניסות למיקרופון, כניסת ליין ויציאה, כניסת USB, בלוטוס ועוד... הדגם מסוגל לעבוד כ 10 ללא חיבור לחשמל, יש לו אקולייזר מובנה. היתרון הגדול ביותר של הדגם הוא המשקל שלו, בעוד שבידוריות אחרות מגיעות לעשרים ומשהו קילוגרמים, הדגם Air2000 Premium של חברת Proxtone עומד רק על 14 קילוגרם ובנוסף, לדגם יש גלגלים המסייעים במעבר ממקום למקום. זה נדמה שהחברה עושה כל מה שהיא יכולה כדי שללקוח יהיה את הנוחות המרבית.

מפרט טכני
דגם: Air2000 Premium
עוצמה: 800W
אלמנט (וופ'ר): 15אינצ'
בידורית נטענת: יש
זמן עבודה לא בחשמל: עד 10 שעות
כניסת USB: יש
בלוטוס; יש
מיקרופון אלחוטי;2 מיקרופון אלחוטי UHF
מדונה אלחוטית: אופציה
אפקטים (אקו,דיליי...): יש
אקולייזר מובנה: יש
מיקסר מובנה: יש
כניסת LINE: יש (1)
יציאת OUTְ; יש
כניסות למיק' נוספים: יש
שלט רחוק: יש
חיבור לסטנד רמקול: יש
עגלה טרולית (+גלגלים): יש
משקל: 14 ק"ג

 

בידורית PA 312 מבית היוצר של ‏בידורית ProTech
חברת ProTech מוכיחה לנו שגם בידוריות במחירים נמוכים מהרגיל יכולות להיות מעולות ולשרת אותנו כראוי. אמנם הבידורית יותר מתאימה לאירועים קטנים ובעיקר למקומות סגורים כיוון שעוצמת השמע שלה עומדת על 200 וואט אך היא עושה את העבודה כראוי, ללא תקלות וללא בעיות. אם אתם מחפשים בידורית ביתית לצרכי קריוקי והשמעת מוזיקה הדגם הזה מעולה לכם. הבידורית היא ניידת ויכולה לעבוד כ 4 שעות ללא חיבור לחשמל, היא בעלת אפקטים שונים ואקולייזר מובנה. כמו כן, בזמן הקנייה תקבלו עם המוצר גם שני מיקרופונים אלחוטיים איכותיים. את החיבורים הסטנדרטים תוכלו למצוא בדגם זה, בלוטוס, USB וכו'... אמנם הבידורית מתאימה בעיקר לאירועים קטנים והיא מאוד ביתית אך היא בעלת אורך חיים ממושך ואהודה מאוד בקרב המבקרים.

מפרט טכני
דגם: P-A 312
עוצמה: 200W
אלמנט (וופ'ר):12 אינצ'
בידורית נטענת: יש
זמן עבודה לא בחשמל: עד 4 שעות
כניסת USB: יש
בלוטוס: יש
מיקרופון אלחוטי: 2 מיקרופון אלחוטי
מדונה אלחוטית: אופציה
אפקטים (אקו,דיליי...): יש
אקולייזר מובנה: יש
מיקסר מובנה: יש
כניסת LINE: יש (1)
יציאת OUTְ: יש
כניסות למיק' נוספים: יש
שלט רחוק: יש
חיבור לסטנד רמקול: יש
עגלה טרולית (+גלגלים): יש
משקל: 18 ק"ג

מחירים
מחירי הבידורית משתנים בהתאם לדגם המבוקש. הבידוריות מתחלקות לבידוריות ניידות ונייחות כאשר הבידוריות הניידות בדרך כלל יהיו יקרות יותר. בנוסף, אחד הדרכים למדוד את מחיר הבידורית הוא עוצמת הוואט של המוצר, בידוריות בעלות עוצמת וואט גבוהה יהיו יקרים יותר כיוון שהם יכולים להתאים גם למקומות פתוחים והומי אדם וגם למפגשים קטנים בלי כמות גדולה של אנשים. כמו כן, האביזרים הנלווים לבידורית גם הם מכתיבים את המחיר הסופי של המוצר, הניידות (גלגלים) של המוצר גם הוא משפיע על המוצר, המשקל והגודל. חשוב להימנע ממחירים זולים ומחשידים.

מאיפה ניתן לרכוש את אחד מהבידוריות המומלצות?
את הבידוריות המומלצות שמצאנו עבורכם תוכלו לרכוש מחנויות סאונד והגברה שונות. חפשו חנות בעלת ביקורות טובות, חפשו חנות אמינה שתוכלו לסמוך עליה, חנות עם שם טוב.

הימנעו ממקומות המציעים לכם מבצעים חשודים, מחירים נמוכים מדי ועוד... קיימים הרבה חיקויים בשוק, עולם הבידוריות הוא יקר גם בשביל היצרן ולכן המחירים בהתאם, לכן אם אתם רואים מחיר מחשיד סביר להניח שמדובר על מוצר פגום או חיקוי שלא ישמר אצלכם להרבה זמן. הגיעו למקום בו המוכרים בחנות יוכלו להתאים את הבידורית המתאימה ביותר לצורך שלכם, מקום שיעניק לכם ליווי מקצועי, שירות אמין וידע לגבי המוצר. כמו כן, בדקו שעל המוצר קיימת אחריות לטווח זמן לגיטימי.

לסיכום
עולם הבידוריות רק הולך ומתעצם עם השנים, בשל מבול ההיצע קיים בלבול גדול אצל הצרכנים. אנו הצרכנים מחפשים בידוריות שונות בהתאם לצרכים שלנו, ריכזנו עבורכם שלוש בידוריות מומלצות. הבידורית היא מערכת שמע הכוללת בתוכה רמקול, מערכת הגברה וחיבור לנגן. יש שני סוגים עיקריים של בידוריות, הבידוריות הנייחות והבידוריות הניידות.

כמו כן, בחלק מהמקומות תוכלו למצוא בידוריות שהייעוד שלהן הוא לצרכי קריוקי בלבד. הבידוריות המקצועיות מתאימות לבתי ספר, לטקסים, למוסדות ציבוריים, הצגות וכו'... לכל אדם שצריך להגביר את קולו למטרות עבודה או למטרות בילוי. ישנם הרבה מותגים של בידוריות אך לא חובה להסתמך עליהם, תוכלו למצוא גם חברות חדשות בתחום שמציעות מוצרים איכותיים לא פחות מהמותגים.

הראשונה, הבידורית ניידת X2000 מבית TRX AUDIO היא אחת מהבידוריות המומלצות, משקלה זעיר, היא מתאימה לאירועים שונים, ניידת ובעלת זמן פעולה ארוך ללא חיבור לחשמל.

הבידורית השנייה היא בידורית Air2000 Premium מבית היוצר Proxtone, הבידורית היא מבין הבידוריות היותר מבוקשות בשוק, הבידורית בעלת עוצמת שמע גבוהה מהרגיל - 800 וואט. היא מתאימה גם לאירועים חיצוניים הומי אדם וגם לאירועים קטנים.

הדגם השלישי הוא בידורית PA 312 מבית היוצר של ‏בידורית ProTech, בידורית שמתאימה בעיקר לאירועים קטנים ולצרכים ביתיים, הבידורית מאוד נוחה, קלה להפעלה ואמינה. כמו כן, הבידורית ניידת וזמן הפעולה שלה ללא חיבור לחשמל הוא כ 4 שעות. המחירים של הבידוריות נעים לפי איכות המוצר, גודלו, משקלו, עוצמת הוואט ועוד... הימנעו מרכישות לא אחראיות של מוצרים במחירים חשודים, מבצעים לא הגיוניים וכדומה... קיימים הרבה זיופים בשוק.

רכשו ממקום המתמחה בעולם ההגברה והסאונד, מקום שיכול להעניק לכם ליווי מקצועי, התאמת הדגם לצורך, ידע ועם זאת לעשות הכל בסבלנות והבנת הלקוח.

סקירת מיקרופון אלחוטי SHURE BLX-SM58 מהיבואן | מ-1960 ש"ח

מיקרופון אלחוטי SHURE BLX-SM58
היום אפשר למצוא כמעט בכל בית מיקרופון כזה או אחר, המיקרופונים משמשים אותנו גם לפן המקצועי וגם לפן האישי ולצרכי בילוי. האם יש הבדל בין המיקרופון המקצועי לבין המיקרופונים שמיועדים לתחביב? מהו המיקרופון המומלץ לשתי המטרות? וכמה זה עולה לי?

 

מהו מיקרופון אלחוטי
מיקרופון אלחוטי מכונה גם "מיקרופון רדיו". בדגם זה אין צורך בכבל המחובר לציוד הגברה מסוים. המיקרופון עובד על בטריות המעניקות אנרגיה בכדי לאפשר העברת אותות אודיו ליחידת המקלט של המיקרופון ולא מצריך כבל חשמלי שמתחבר למגבר כמו במיקרופונים ישנים. הקול היוצא מהגבר עובר מהמיקרופון אל מערכת ההגברה באמצעות אינפרא אדום או גלי רדיו, ישנן עוד אפשרויות כיום שהן יותר טכנולוגיות וחדשניות המאפשרות סאונד חלק ונקי.

מהו קהל היעד של המיקרופונים האלחוטיים?
אין קהל יעד מסוים המשתמש במיקרופונים האלחוטיים, המיקרופונים מתאימים לכולם. אפשר לראות היום בטלוויזיה מנחים הנעזרים במיקרופונים אלחוטיים או במדונות אלחוטיות, היום כבר מאוד נדיר לראות על המסכים מיקרופונים חוטיים. כמו כן, יש קריינים, שחקנים, זמרים, מרצים ופוליטקאים בכנסים המשתמשים במיקרופונים האלחוטיים. המיקרופונים האלחוטיים נותנים לנו יותר חופשיות, יותר תנועה בימתית ופחות "קלמזיות" כמו אצל המיקרופונים הסטנדרטים. כמו כן, גם לאנשים הפרטיים המיקרופונים מתאימים אך פחות רלוונטי אם זה יהיה מיקרופון אלחוטי או רגיל, הכל תלוי בנוחות שלכם. היום אפשר לראות אנשים המשתמשים במיקרופונים למטרות קריוקי, אירועים פרטיים, חדרי קריוקי וכו'...

 

כיצד נדע מה לבחור?
תחילה, בדקו מה החנות מציעה לכם, ישנן חנויות המציעות שני מיקרופונים ברכישה אחת ויש כאלו שמציעות מיקרופון אלחוטי בודד כמו בדגם BLX SM58 , כמובן שהכמות לא משנה אלא האיכות. הסתכלו על המפרט הטכני של המוצר ובדקו אם מדובר בשידור מסוג VHF או מסוג UHF.
מיקרופון אלחוטי VHF - מיקרופון אלחוטי בסיסי, לרוב עובד על אינפרא אדום, טווח שידור קצר.
מיקרופון אלחוטי UHF - מיקרופון ברמה גבוהה יותר מהסוג השני, לרוב עובד על גלי רדיו ואיכויות שידור אחרות. אין צורך שהמקלט יהיה בטווח ראיה, טווח השידור של המיקרופון הנ"ל רחוק. מיקרופון זה מיועד לשימוש מקצועי, הנחיה, טלוויזיה וכדומה...

 

על הדגם BLX 24 - SM58
דגם יוקרתי של חברת Shure, הדגם הוא בעל טווח קליטה גבוה, אפשר להגיע עד 40 מטר מהמגבר ועדיין המיקרופון ישמע בצורה ברורה ונעימה, לכן גם במקרים של הפנינג בהם צריכים להפעיל ילדים ולהתרחק מעמדת ההגברה, עדיין המיקרופון האלחוטי הזה ישמש אתכם בצורה הראויה ביותר. בנוסף, המיקרופון נעזר בסוללות 9V, סוללות חזקות שלא דורשות החלפה כל זמן קצר. אפשר להבחין שמדובר במיקרופון אלחוטי ברמות הגבוהות ביותר כיוון שהוא בעל טכנולוגית UHF, המיקרופון עובד על גלי רדיו והוא מיועד לשימוש מקצועי בעיקר.

 

מפרט טכני

דגם: BLX24 - SM58
מספר מיקרופונים: 1
טכנולוגייה: UHF
טווח קליטה: 30-40 מטר
סוג סוללות: 9V
מתאים ל: דיבור,שירה,שיעורי ספורט ועוד.
כולל: בסיס+מיקרופון+שנאי+כבל

 

על חברת Shure
חברת מוכרת בתחום ההגברה והסאונד. המוצרים של החברה מאוד מבוקשים, ומאוד אהובים על ידי הלקוחות ועל ידי המבקרים. החברה דואגת לשמור על איכויות גבוהות ועם זאת גם על מחירים שפויים שמתאימים לכל אדם. החברה מייצרת דגמים שמתאימים גם לפן המקצועי וגם לשימוש כתחביב ביתי. החברה אמינה וותיקה בתחום.

 

מחיר
מחיר המיקרופון עומד על כ 2400 ש"ח. כמו שציינו, מדובר על מיקרופון אלחוטי מקצועי מהרמות הכי גבוהות שיש, לכן המחיר הוא בהחלט הוגן. אם אתם מחפשים מיקרופון יותר פשוט, יש לחברה עוד דגמים המתאימים לכם. חשוב לציין, המיקרופון מדגם BLX SM58 הוא מוצר אמין וחזק המשמש את הרוכשים לאורך זמן ממושך עם שמירה נכונה על המיקרופון. המיקרופון עשוי רכיבים יוקרתיים ולכן גם ליצרן עלות הייצור גבוה, אם אתם פוגשים במחירים מחשידים של הדגם הזה הימנעו מרכישה כזאת, סביר להניח שמדובר בזיוף.

 

מאיפה ניתן לרכוש את הדגם הזה?
חשוב מאוד לבחור מקום נכון לרכישה, כאשר אתם רוכשים מוצרים במחירים כאלה ובאיכויות כאלה, פנו למקומות המתמחים במוצרי סאונד והגברה. ניתן למצוא את המיקרופון האלחוטי גם במקומות לא ייעודיים, אך סביר להניח ששם מדובר על זיוף, אם שאין שם ייעוץ מקצועי והסברה נכונה לפני רכישת המקצוע. כאשר אתם מגיעים למקום מקצועי הוא מייעץ לכם איזה דגם הכי מתאים לצורך שלכם, מעניק לכם ליווי מקצועי, ידע ועם זאת סבלנות המבינה את הלקוח.

 

לסיכום
חברת Shure מציגה לנו את אחד מהמיקרופונים האלחוטיים היותר בולטים בתחום - דגם ה BLX SM58. מדובר על דגם איכותי שמתאים בעיקר לפן המקצועי, המיקרופון מכונה גם מיקרופון רדיו. הוא לא עובד על כבלים אלא על בטריות. המיקרופון עובד באמצעות גלי רדיו או אינפרא אדום המקשרים אותו אל יחידת ההגברה. אין קהל יעד ספציפי למיקרופון האלחוטי, אם אתם אנשי מקצוע שנעזרים במיקרופון אלחוטי, חפשו את המכשיר שהכי מתאים לקהל העומד מולכם, הן מבחינת כמות והן מבחינת מערכת ההגברה אותה רכשתם. גם לאנשים הפרטיים המיקרופונים האלחוטיים מתאימים, בעיקר לתחביב, קריוקי וכדומה... ישנם שני סוגים עיקריים של מיקרופונים אלחוטיים, אלו העובדים על אינפרא אדום ובעל טווח שידור קצר (VHF) ואילו הנמצאים ברמה הגבוהה יותר שעובדים על גלי רדיו ובעלי טווח שידור רחב (UHF).
הדגם BLX 58 הינו דגם ברמה גבוהה מסוג UHF, בעל טווח שידור רחב העומד על כ 40 מטרים, בטריות חזקות וגם מבחינה חיצונית הוא מבריק ונעים למגע ממושך. חברת Shure הינה חברה ותיקה בתחום, המתמחה במוצרי סאונד והגברה, החברה מייצרת מכשירים המתאימים לכלל האוכלוסיה גם מבחינת איכות וגם מבחינת מחיר. מחירי המיקרופונים נעים בטווח רחב, יש לשייך את הצורך שלכם לסוג המיקרופון האלחוטי. דגם ה BLX SM58 הינו דגם יוקרתי המתאים לפן המקצועי ומחירו עומד על כ- 2400 ש"ח.

בחירת מקום הרכישה חשובה לא פחות, בחרו מקום מקצועי שיכול להעניק לכם ידע וליווי מקצועי בזמן בחירת הדגם, מקום שיכול להתאים עבורכם את הדגם המתאים ביותר לצורך שלכם ולמקום בו אתם נעזרים במיקרופון הנייד. הימנעו מרכישה לא אחראית של מוצרים עם מחירים מחשידים, קיימים הרבה זיופיים וחיקויים בשוק ההגברה והסאונד.

מקרן Viewsonic PX700HD האם מומלץ?

מקרן Viewsonic PX700HD
עולם המקרנים תופס תאוצה. החברות הוותיקות והחדשות מציגות רף גבוה של מקרנים חדשים, חלקם ניידים חלקם נייחים. היום המקרנים מהווים תחליף למסך הפלזמה. יצאנו לבדוק את המקרן של חברת Viewsonic דגם PX700HD.

מהו המקרן?
למקרן יש תפקיד אחד, להציג את התוכן אותו בחרנו על גבי מסך ההקרנה או על גבי קיר לבן. ניתן להציג סרטונים, מצגות, סרטים באיכויות שונות וכמו כן גם לשחק במשחקי קונסולה שונים. הכל תלוי באיכות המקרן אותו בחרתם. חשוב להתאים את מסך ההקרנה לדגם של המקרן, כך תוכלו לקבל את האיכות המתאימה ביותר. היתרון המשמעותי שיש למקרנים על מסכי הפלזמה הוא שעם המקרנים ניתן לשחק בגודל המסך, להתאים אותו למספר האנשים הצופים והם בהרבה יותר ניידים מאשר מסכי הפלזמה.

חברת Viewsonic
חברת Viewsonic היא חברה חדשה יחסית בתחום. החברה מוכרת וחלוקה בדעות, יש אנשים שיותר מתחברים למוצרים שלה ויש כאלו שלא. החברה היא יצרנית של מסכי מחשב, מסכי LCD, מסכי CRT, טלוויזיות, מקרנים נייחים, מקרנים ניידים, טאבלטים ועוד... המוצרים של החברה אמינים ומחזיקים לאורך טווח ממושך אך ניתן למצוא חברות דומות שמציעות מוצרים באיכות זהה ובמחירים נמוכים יותר.

דגם PX700HD
מקרן זה על פניו נראה איכותי, איכות הרזולוציה גבוהה, הניגודיות מתאימה, מרחק ההקרנה עומד על כמעט שמונה מטרים, יש את כל הכניסות הנדרשות. גודל המסך סטנדרטי, חיי המנורה גם כן בסדר. משקלו חריג קצת ביחס למקרנים דומים. למרות הדגם מצויד בטכנולוגית הקרנה DLP עדיין הוא לא מגיע לרמות אותן הוא הציב לעצמו בזמן שמשדרים משדרים בעלי איכות תמונה גבוהה. החדות לא מספיק מהירה והדגם הזה לא מתאים לכל משחק קונסולה. אם מדובר על שימוש משרדי, הקרנה של מצגות וסרטונים קצרים ואין חשיבות לאיכות התמונה, המוצר מתאים והיה נוח למשתמש.
ביחס למה שהחברה מציגה, ביחס למחיר ואם מסתכלים על המוצר עצמו, המקרן הזה לא עומד בדרישות אותן החברה הציבה לו.

מפרט טכני
טכנולוגיה :DLP
רזולוציה טבעית: 1080X1920 Full HD
עוצמת הארה: ANSI LUMENS 3500
ניגודיות: 1:22000
גלגל מנורה: 6 צבעים
1.07 Billion Colors
מרחק הקרנה max (מטר): 7.5
תומך HD: יש
כניסת HD: יש
כניסת USB: יש
הקרנה ב- D3: יש
גודל מסך: 30 עד 300 אינצ'
יחס מימדים: 16:9
חיי מנורה: 10000 שעות
רמקול מובנה: יש
משקל: 2.1 ק"ג
כניסות: VGA+S.VIDEO+RCA
עוצמת הארה: 3500 ANSI Lumens
תאימות: HDTV
רמקול מובנה: כלול
תלת מימד: כלול
כניסות HDMI: שתי כניסות

טכנולוגית הקרנה DLP
היום יש שלוש טכנולוגיות הקרנה בולטות, LCD, DLP, CRT. לכל טכנולוגית הקרנה יש את היתרונות והחסרונות שלה. טכנולוגית ה DLP היא החדישה ביותר מבין שלושת המערכות. DLP הוא סוג חדש ביותר של מערכות עבור המקרנים, המערכת מבוססת על שבב בו נמצאים מראות קטנות, המראות פועלות לפי זרם חשמלי שאותו מייצר המקרן.
המערכת לרוב מתאימה למשדרים בעלי איכות תמונה גבוהה, משחקי קונסולה בה נדרשת חדות תמונה ומהירות. חשוב לציין, המערכת לא יכולה לעמוד בפני עצמה, נדרש מפרט טכני איכותי כדי שהמערכת תוכל לפעול כמו שמצופה ממנה.

123

מחיר המקרן
מחיר המקרן עומד על סביב ה- 2590 ש"ח + מע"מ, לאחר שהוצג המפרט הטכני המחיר היה נראה הוגן, אך הביצועים של המכשיר אינם ברמה מספיק גבוהה. המחיר הוא סביר, אחרי הכל מקרן כן יכול לשרת אתכם לצרכים שונים, הבעיה מגיעה כאשר המקרן פוגש באיכויות תמונה גבוהות. כמו כל מוצר, בדקו בזמן הרכישה שאכן קיימת אחריות על המוצר, שהוא תקין ומוכן לשימוש.

מאיפה ניתן לרכוש את המקרן?
מקרני Viewsonic מומלץ לרכוש מחנות ייעודית, חנות המתמחה במוצרי סאונד הגברה והקרנה. רכישת מוצר ממקום שלא עוסק בתחום הינה לא אחראית וסביר להניח שהמוצר לא ישרת אתכם כמו שצריך. הימנעו ממקומות שמציעים לכם מחירים נמוכים בצורה מחשידה. חפשו מקום שיכול להעניק לכם ליווי מקצועי, שירות אדיב וסבלני ועם זה גם מחירים הוגנים.

רכישת מקרן ממרכז הסאונד היינה האופצייה הכי טובה ! אנו יבואנים של מקרנים, מסכי הקרנה, ואביזרים למקרנים,  ודרכנו תשיגו את המחיר הכי זול בארץ.

מסך הקרנה נחוץ או לא?
ישנם הרבה סוגים של מסכי הקרנה. מסך ההקרנה מאפשר לנו תמונה חדה ואיכותית יותר. אם כבר החלטתם ורכשתם מקרן איכותי, רצוי מאוד שתרכשו גם מסך הקרנה שיעמוד בדרישות המוצר. תוכלו להקרין על גבי קיר לבן אך איכויות המקרן לא יתבטאו בצורה בה הן יכולות להתבטא. למסך ההקרנה יש חומרים מיוחדים המאפשרים הקרנה נכונה ונעימה, במיוחד כאשר מדובר בהקרנה בזמן אור יום.

לחץ כאן ל: מחירון מסך הקרנה

לסיכום
המקרנים הם מוצר שהופך למאוד נפוץ היום, גם לאנשים הפרטיים וגם למקומות מקצועיים. המקרנים יכולים להוות פרסומת למקום, למשוך את תשומת לב הקהל ולשדר יוקרה. תפקיד המקרנים הוא להציג את התוכן אותו בחרנו על גבי מסך הקרנה או קיר לבן. בעזרת המקרנים אנחנו יכולים לשלוט על גודל ההקרנה הרצוי, מה שלא מצוי במסכי הפזלמה השונים. המקרנים יותר ניידים וניתנים למעבר קל ומהיר.

חברת Viewsonic הינה חברה חדשה יחסית בתחום המקרנים, היא יצרנית של מוצרי חשמל שונים, מחשבים, מסכים וכו'... החברה מציגה מוצרים ברמה סבירה, ההתמחות שלה יותר במקרנים שלא מיועדים לאיכות תמונה גבוהה. דגם ה PX700HD של החברה על פניו משדר יוקרתיות ואיכות גבוהה, מבחינת ביצועים הוא בסדר עד שמגיעים לאיכויות גבוהות שם הוא לא פועל בצורה אליה ציפינו.

המקרן ישרת את אלו שלא מחפשים איכות תמונה גבוהה, אלו שנדרשים להציג מצגות, סרטונים קצרים וכו'... מקרן זה מצויד בטכנולוגית DLP. מחיר המקרן הוא 2590 ש"ח + מע"מ, המחיר סביר ביחס למה שהמוצר נותן לנו. רכשו את המוצר ממקום אמין, בעל ביקורות חיוביות, מקום שיכול להעניק לכם ליווי מקצועי, שירות סבלני ועזרה בבחירת הדגם שמתאים לנו. מסך ההקרנה הוא נחוץ בכל בחירה של מקרן כזה או אחר. מסך ההקרנה הוא זה שמשלים את איכות המקרן. מבלי מסך ההקרנה, המקרן אותו רכשנו לא יוכל להגיע לאיכויות אליהם הוא מתאים.

סקירת מוצר | מקרן Optoma x342e

מקרן Optoma x342e

המקרנים הופכים מיום ליום ליותר פופולריים ונגישים לרוב האוכלוסיה. בעבר, הרבה סלדו מהמוצר. ניתן היה להבין את אלו שלא מצאו לנכון לרכוש את המקרנים, כיוון שפעם איכותם הייתה נמוכה, הם יותר התאימו לבתי ספר ולשידורים בעלי רזולוציה נמוכה. השימוש הנפוץ למקרנים היה הצגת מצגות שונות. היום הדברים שונים, עולם המקרנים התקדם ואפשר להגיד שאפילו מתעלה על הפלזמות הביתיות. אז מהו בעצם מקרן? כמה זה עולה לי? והאם נחוץ לי מסך הקרנה?

מהו מקרן?

תפקידו העיקרי של המקרן הוא להציג עבורנו תכנים מסוימים שנמצאים תחת כרטיס זיכרון, USB וכו'... את התכנים אנו יכולים להציג על גבי מסך הקרנה, קיר לבן וכדומה… ניתן להציג שקופיות, סרטונים, שידורי כבלים סטנדרטים, סרטי קולנוע ועצם כל וידאו שהוא. כמובן, הדבר תלוי באיכות המקרן אותו בחרתם, אם הוא לא יכול להכיל את הרזולוציה הגבוהה של הסרטון אז לא תוכלו להציג. בניגוד לפלזמה, המקרן עוזר לנו להגיע לכלל האנשים הנמצאים בחלל החדר. זה אומר, את מסך הפלזמה אנחנו לא יכולים להגדיל ולהקטין לפי הצורך אלא להסתמך על הגודל שרכשנו. המקרנים נותנים לנו את האפשרות להגדיל את גודל התמונה בהתאם למספר האנשים וזאת בעזרת הקרבה או הרחקה של מקרן, וכמובן מסך הקרנה מתאים.

 

למי מתאים המקרן?

בעבר המקרנים היו מתאימים בעיקר למוסדות ציבוריים, בתי ספר, כנסים, הרצאות, השימוש העיקרי היה בכדי להעביר מסר לאנשים בקהל. לרוב היה מדובר על שקופיות ולא הצגת שידורים בשביל ההנאה למעט בבתי הקולנוע. היום הדבר שונה, היום כבר משתמשים במקרנים באופן יותר חופשי ולכל שימוש שהוא. המקרנים הם התחליף למסך הפלזמה. למקרנים יש יתרונות רבים על מסכי הטלוויזיה. המקרנים יכולים לשרת אותנו מבחינת גודל תמונה בצורה יותר טובה ויותר נוחה, המקרנים הרבה יותר ניידים ממסכי הטלוויזיה שלרוב מקובעים לקיר, אפשר להקצות להם מספר שימושים, גם לדברים מקצועיים בעבודה וגם לבילוי פרטי. כמו כן, יש חסרונות למקרנים, אורך חיי הנורה המוגבל, האביזרים הנלווים אותם נצטרך לרכוש. על הצרכן להפעיל את שיקול דעתו לפני רכישה כזאת, לבדוק מהם הצרכים שלו ואיך המוצר יכול לענות לו עליהם בצורה הטובה ביותר.

על חברת Optoma

כיוון שעולם המקרנים תופס תאוצה נכנסו הרבה חברות חדשות לתחום בשנים האחרונות, אחת מהן היא חברת Optoma. אשר פועלת ומייצרת מקרנים לצד מותגים שונים כגון מקרני BENQ, מקרני EPSON ועוד... מה שמייחד את חברת Optoma משאר החברות הצעירות הוא שהיא עומדת ברף של החברות הוותיקות והמוצרים שלה לא יורדים מאיכותם של המוצרים השייכים לחברות המובילות. החברה הצליחה להתברג בטופ רשימת החברות המייצרות מקרנים ואביזרים הנלווים למקרן בעזרת השדרוגים שהיא הוסיפה למוצרים, על אי התפשרות על איכות המקרן והמחירים הנוחים לצרכן.

מפרט טכני

דגם: optoma X342E

טכנולוגיה: DLP

רזולוציה מקסימלית: 1920x1080

עוצמת הארה: ANSI LUMENS 3800

ניגודיות: 1:22000

גלגל מנורה: 6 צבעים

תומך HD: יש

כניסת HD: יש

הקרנה ב- D3: יש

גודל מסך: 30 עד 300 אינצ'

יחס מימדים: 16:9 או 3:4

חיי מנורה: 15000 שעות

רמקול מובנה: יש

משקל: 2.2 ק"ג

טכנולוגית DLP

היום הטכנולוגיות הנפוצות ביותר בעולם המקרנים הם מערכת ה DLP וה LCD. מערכת ה DLP מתעלה על המערכת השניה. DLP הוא הסוג החדש ביותר בתחום המקרנים. המערכת מבוססת על שבב הכולל מראות קטנות שפועלות לפי זרם חשמלי המיוצר על ידי המקרן , כך נוצרת ההקרנה על גבי המסך. ה DLP תורם לחדות התמונה ולאיכותה, כמו כן לתגובה מהירה. בניגוד ל LCD, המערכת הזאת יותר מתאימה למשחקי קונסולה ולדברים הדורשים איכות גבוהה ואם כך גם מהירות. ה DLP מתאימה לכלל הדרישות שלנו מהמקרנים. גם למצגות שדורשות מפרט טכני פשוט וגם למשחקים החדשים ביותר שדורשים איכות מקרן גבוהה.

מחיר

מחירי המקרנים משתנה בהתאם לחברה המייצרת, למקום הרכישה, לאיכות המוצר ולמפרטו הטכני. מקרן x342e של חברת Optoma הינו מכשיר בעל איכות גבוהה, מערכת DLP חדשה, ואורך חיי נורה העומד על 15,000 שעות. המכשיר מתאים לכל שימוש. מחיר המוצר עומד על 4590 ש"ח, מחיר הוגן ביחס למה שהמוצר מפיק עבורנו. חשוב לבחור את מקום הקנייה בקפידה. בחרו מקום מקצועי, מקום שיעניק לכם ליווי מקצועי, ידע, סבלנות ועם זאת גם ידע לכוון אתכם לדגם המתאים לכם ביותר בהתאם לצורך שלכם מהמוצר.

 

לסיכום

המקרנים תופסים תאוצה עם הזמן החולף, היום כבר לא רק מקומות מוסדיים מחפשים את המקרנים אלא כלל האוכלוסיה. המקרנים משמשים אותנו גם לצרכים פרטיים, צפייה בטלוויזיה, משחקי קונסולה, ערבי קריוקי וכו'... המקרן הוא בעל תפקיד מסוים, תפקידו הוא להציג עבורנו תכנים שנמצאים תחת כרטיס זיכרון, מחשב, USB ועוד. את התכנים אנו משדרים על גבי מסך הקרנה אותו נרכוש בנוסף למוצר, גם למסך ההקרנה יש חשיבות כדי למקסם את איכות ההקרנה. בניגוד למסכי הפזלמה, אנחנו הרבה יותר חופשיים עם המקרנים, גם מבחינת ניידות של המוצר וגם מבחינת גודל תמונה שניתנת לבחירתנו. המקרנים מתאימים לכלל האוכלוסיה ולכל שימוש שהוא, כמובן שיש לבחור את הדגם המתאים ביותר לצורך שלנו. חברת Optoma היא חברה צעירה שהצליחה להתברג אל השוק הגדול הזה ולמצוא את עצמה בטופ החברות המובילות בתחום. החברה אמינה ומוצריה מבין הטובים בשוק. החברה דואגת שהמוצרים שלה יתאימו לכל כיס. מקרן x342e של חברת Optoma מצויד בטכנולוגית DLP, המערכת מבוססת על שבב הכולל מראות קטנות הפועלות לפי זרם חשמלי. כך נוצרת איכות תמונה גבוהה על גבי מסך ההקרנה. מערכת זו טובה לדברים הדורשים איכות שידור גבוהה. מחירי המקרנים משתנים בהתאם לדגם הרצוי, שם המותג, איכותו וכו'... יש לבחור בקפידה את מקום הרכישה, בחרו מקום שידאג לכך שתצאו מרוצים מהחנות ושלמים עם ההחלטה שלכם.

רמקולים שקועים מורל MOREL האם מומלץ?

רמקולים שקועים מורל Morel במרכז הסאונד

חברת מרכז הסאונד מייבאת ומשווקת של מגוון רחב של רמקולים שקועים, מכל הסוגים, כל הגדלים, וכל המותגים, ובין היתר ניתן לרכוש אצלנו גם רמקולים שקועים מורל.

בחברת מרכז הסאונד ניתן להשיג גם רמקולים שקועים מורל Morel, ובמחירים הכי זולים בארץ.

לחץ כאן למחירון המלא של רמקולים שקועים

אודות חברת מורל Morel

חברת Morel היינה חברה ישראלית, אשר שמה הולך לפניה, ומוציאה תחת ידה מוצרים טובים. החברה ממוקמת בנס ציונה.

2 רמקולים שקועים מורל

רמקולים שקועים מורל Morel סוגים

ישנה סדרה אחת של רמקולים שקועים  מורל הנקראת SOUNDWALL. בסדרה זו ישנם כ- 5-6 דגמים של רמקולים שקועים.

רמקולים שקועים Morel – מחירים

טווח המחירים של רמקולים שקועים מורל, נע בין 1200 ₪ לרמקול שקוע בודד, לדגמים הפשוטים, ויכול להגיע גם לרמות מחיר של 2000 ₪ ליחידה לדגמים הטובים יותר.

רמקולים שקועים מורל MOREL – האם הם מומלצים?

באופן כללי רמקולים שקועים מורל Morel הם טובים, אך לא נחשבים לרמה הגבוהה ביותר מבחינת עוצמה, ואיכות סאונד, אך עדיין הם נחשבים מספיק טובים, ואם אתם משתמשים מהסוג הרגיל ואינכם "פריקים" ש סאונד איכותי, תוכלו לרכוש אותם ואף להנות מהם.

מיותר לציין שעל אף שרמקולים שקועים מורל הם טובים אך אינם עומדים באותו רף גבוה כמו יצרניות כגון: Bose, Klipsch, Klarek&Helmer, Polk Audio ודומיהם...

לסיכומו של דבר, אם אתם קונים רמקולים שקועים של מורל אתם יכולים "לישון טוב" כי מדובר ברמקולים שקועים מומלצים ומעולים שיעשו לכם את העבודה נהדר..

מגבר לרמקולים שקועים מורל

למעשה כל רסיבר יתאים לסט רמקולים השקועים של מורל, כך שאם יש לכם כבר מגבר \ רסיבר, לא תצטרכו לרכוש רסיבר חדש.

למה לקנות רמקולים שקועים מורל במרכז הסאונד?

במרכז הסאונד, תהנו מאספקה מהירה וזמינה של הרמקולים האלו, וכן ציוד משלים לצד ציוד יותר מקצועי כמו ציוד הגברה, ציוד סאונד מקצועי, ומעל הכל שרות ואחריות כמו שצריך, ומיותר לציין, שהמחירים שלנו הם הכי זולים בארץ.. אתם מוזמנים לבדוק...

מאת: אריק שוורץ - יועץ ומומחה סאונד וקולנוע ביתי

רמקולים שקועים Bose (בוס) מ-1990 ש"ח

רמקולים שקועים Bose

חברת מרכז הסאונד מייבאת ומפיצה ציוד הגברה, אודיו וציוד וידאו מקצועי לרבות רמקולים שקועים, וכן רמקולים שקועים של חברת חברת Bose. באתר שלנו תוכלו למצוא את כל דגמי הרמקולים שקועים הפופולאריים, והאיכותיים שקיימים בישראל.

לחץ כאן למעבר ל: מחירון רמקולים שקועים

 

רמקולים שקועים Bose - סוגים

למען האמת, אין הרבה סוגים של רמקולים שקועים Bose.

קיימים 2 סדרות עיקריות של רמקולים שקועים Bose.

סדרת Bose Virtualli Invisible 191 - זו הסדרה הפשוטה יותר

סדרת Bose Virtualli Invisible 791 - זו הסדרה הגבוהה יותר

 רמקולים שקועים BOSE

רמקולים שקועים Bose – האם הם מומלצים?

באופן כללי רמקולים שקועים Bose הם טובים, מעולים אך יקרים, כך שאם אתם משתמשים מהסוג "פריקים" של סאונד, תוכלו לרכוש אותם ואף להנות מהם.

רמקולים שקועים Bose - איכות

לא צריך לדבר או לכתוב הרבה, כי ידוע שהרמקולים של חברת Bose הן רמקולים ברמה גבוהה מאוד, סאונד איכותי ומדויק, עוצמה טובה, ואורך חיי מוצר ארוכים במיוחד.

רמקולים שקועים Bose - מחירים

המחיר תמיד "משחק" תפקיד (כמעט לרוב 95% מהמקרים), וכשחושבים לרכוש רמקולים שקועים של Bose, אלמנט המחיר משחק ומשפיע מאוד, היות והמחירים של רמקולים שקועים Bose, גבוהים ויקרים מאוד!!! לא תמיד זה מוצדק, וגם כאן זה לא כל כך מוצדק כי ישנם מוצרים מקבילים מיצרנים ומותגים גם ברמה גבוהה מאוד שעושים את אותה עבודה ב-50% מחיר .

רמקולים שקועים של Bose, נעים בין 2400 ש״ח ליחידה ומגיעים אף ל-4000 ש״ח ליחידה. כאשר מתכננים מערכת של רמקולים שקועים לבית, מדובר לרוב הסט של 4-8 רמקולים שקועים בקיר, כך שאם נקח לדוגמא ממוצע של 5 רמקולים שקועים לסט, נגיע לעלות משוערת של 12,000 ש״ח במקרה הזול ויכול אף להגיע ל-18,000 ש״ח, וזה עוד לפני עלות חיווט (400 ש״ח), עלות רסיבר (סכום משוער של 2500-5000 ש״ח), ועלות הרכבה (1000 ש״ח), כך שבסכומו של דבר מגיעים כמעט לעלויות של 20,000 ש"ח, ולא כל אחד "בנוי" לזה כל כך...

אלטרנטיבות מובילות לרמקולים שקועים Bose

ישנם מספר יצרנים מצומצם אשר יכולים ״להתחרות״ באיכות הסאונד של רמקולים שקועים Bose, ולתת להם ״פייט״ רציני, לדוגמא, Polk Audio, Klark&Helmer , B&W ועוד מס׳ מותגים פחות מוכרים..

היכן לקנות רמקולים שקועים של Bose

במרכז הסאונד ניתן להזמין רמקולים שקועים של Bose במחירים הכי זולים בארץ, שרות מצוין ואספקה מהירה ככל שניתן. בהצלחה...

מאת: אריק שוורץ - יועץ ומומחה סאונד וקולנוע ביתי

רמקולים שקועים JBL מ-490 ש"ח | הכי זולים בישראל !

רמקולים שקועים JBL

חברת מרכז הסאונד מייבאת ומפיצה של מגוון רחב של רמקולים שקועים, ביו היתר ניתן לרכוש אצלנו גם רמקולים שקועים של חברת JBL.

במרכז הסאונד תשיגו רמקולים שקועים JBL במחירים הכי זולים בישראל.

 

לחץ כאן למחירון רמקולים שקועים

 

רמקולים שקועים JBL – סוגים

בארץ, אין מבחר גדול של רמקולים שקועים JBL , כך שלמעשה, תצטרכו לבחור בין 2-3 סוגים של רמקולים שקועים, כך שאם הם מתאימים לכם מבחינת ההספק, ומבחינת הגודל הפיזי של הרמקולים אז זה מעולה, אם לא, תצטרכו לבחור בין עשרות יצרנים שקועים, חלקם טובים יותר מרמקולים שקועים JBL, וחלקם פחות..

רמקולים שקועים JBL – מחירים

מנעד המחירים של רמקולים שקועים JBL, נע בין 700 ₪ ליח' לדגמים הפשוטים, ויכול להגיע גם לרמות מחיר של 2000 ₪ ליחידה.

רמקולים שקועים JBL

 

רמקולים שקועים JBL – האם הם מומלצים?

באופן כללי רמקולים שקועים JBL הם טובים, אך לא נחשבים לרמה הגבוהה ביותר מבחינת עוצמה, ואיכות סאונד, אך עדיין הם נחשבים מספיק טובים, ואם אתם משתמשים מהסוג הרגיל ואינכם "פריקים" ש סאונד איכותי, תוכלו לרכוש אותם ואף להנות מהם.

מיותר לציין שעל אף שרמקולים שקועים JBL הם טובים אך אינם עומדים באותו רף גבוה כמו יצרניות כגון: Bose, Klipsch, Klarek&Helmer, Polk Audio ודומי להם...

מגבר לרמקולים שקועיםJBL

למעשה כל רסיבר יתאים לרמקולים השקועים של JBL, כך שאם יש לכם כבר רסיבר לא תצטרכו לרכוש רסיבר חדש.

 

למה לקנות רמקולים שקועים JBL במרכז הסאונד?

במרכז הסאונד, תהנו מאספקה מהירה של הרמקולים, שרות ואחריות כמו שצריך, ומיותר לציין, שהמחירים שלנו הם הכי זולים בארץ.. אתם מוזמנים לבדוק...

מאת: אריק שוורץ - יועץ ומומחה סאונד וקולנוע ביתי

מסך הקרנה קבוע - המלצות ודוגמאות

אז הפעם החלטנו יותר להראות ופחות לכתוב. כי במקרה הזה תמונה אחת שווה אלף מילים...

כידוע, אנו, חברת מרכז הסאונד, יבואנים של מקרנים ומסכי הקרנה מכל הסוגים, לרבות, מסכי הקרנה חשמליים, מסכי הקרנה חצובה, מסכי הקרנה מתיחה, וגם מסכי הקרנה קבועים. (בעיקר לבתים, וחדרי קולנוע וכו..) מיותר לציין כי מסך למקרן בכל סוג, מותג, או גודל תשלמו את המחיר הכי זול בארץ.

אז החלטנו להעלות פה מספר תמונות אמיתיות של מסכי הקרנה קבועים כפי שהלקוחות שלחו אלינו:

תמונה של מסך הקרנה קבוע, בית באור יהודה, עם מקרן BENQ - מקרן 4K אמיתי, עם מסך הקרנה קבוע בגודל Jeason Screen "106

 

 

 

 

בבית אחר בראשון לציון, מצורפת תמונה של מסך הקרנה קבוע, עם מקרן EPSON - מקרן HD עם מסך הקרנה קבוע בגודל "Jeason Screen 120

 

לחץ כאן למחירון מסך הקרנה קבוע

אם החלטתם לפנק את עצמכם עם מקרן ומסך הקרנה קבוע, אתם מוזמנים אלינו, למרכז הסאונד, אל אחד מהסניפים, לקבל מסך במחיר הכי נמוך במדינה, ולצאת עם הנאה מובטחת. וכמובן אחריות... כשאתם קונים אצלנו, יש אבא ואמא, ואנו פה לעזרתכם בכל עת. בהצלחה.

המדריך השלם להפקת מסיבת אוזניות

מסיבת אוזניות

מסיבת אוזניות הגיעה אלינו כגל חדש של מסיבות, ותפצה תאוצה בקרב בני הנוער. יש כאלה שמבחוץ יסתכלו על המבלים בעין עקומה… מאיפה הגיעה אלינו זרם המסיבות הזה ומה עדיף, מסיבה רועשת או שקטה?

מה היא בעצם מסיבת אוזניות?

כשמה כן היא. מסיבת האוזניות היא מסיבה בה המשתתפים רוקדים לצלילי מוזיקה הנשמעת אך רק באוזניות שעל ראשם. לא כמו במסיבה רגילה, כאן אין צורך למערכות הגברה ורמקולים. במסיבות מסוג זה, כל משתתף מקבל אוזניות אלחוטיות שבהן הוא יכול להאזין למוזיקה. המוזיקה מגיעה מעמדה שממנה כולם שומעים את אותו הביצוע. ברגע שנוריד את האוזניות לא נשמע כלום. מסיבת האוזניות פופולרית מאוד במסיבות הרחוב, כך יוכלו המבלים לרקוד לצלילים גם בשעות הלילה המאוחרות מבלי לפגוע באיכות חייהם של המתגוררים באזור. למרות שלרובנו נראה שמסיבת האוזניות היא זרם חדש שהגיע אלינו לא מזמן, מסיבת האוזניות הראשונה נערכה בשנת 1969 במסגרת סרט דמיוני.

מסיבת אוזניות - מחירים

אם אתם רוצים לקבל אינדקצייה למחירי מסיבת אוזניות - לחץ פה ל: מחירון מסיבת אוזניות

איך זה עובד?

השירים שהקהל שומע לא עוברים דרך רמקולים, אלא דרך משדרים מיוחדים המשדרים באופן אלחוטי לאוזניות אותן מקבל כל משתתף. ניתן לשלב מספר ערוצי מוזיקה במקביל על ידי שני די ג'יים או יותר.

בתחילת המסיבה הקהל מקבל זוג אוזניות איתן הוא יבלה לאורך כל הלילה. ישנם מקרים בהם לא ימצא חן בעיני המבלה אותו השיר, במקרה כזה, ישנן מסיבות בהן יש שני ערוצים וניתן להחליף ביניהן, או כמו בכל מסיבה רגילה, תאלצו לרקוד גם לצלילי שירים שאתם לא הכי אוהבים (תמיד ניתן להנמיך או להגביר את הווליום).

איפה ניתן להקים מסיבת האוזניות?

אם אתם מעוניינים לעשות מסיבת אוזניות בעצמכם, מיקום המסיבה הוא הכרחי אך בהחלט גמיש.

לעומת מסיבה רגילה, את מסיבת האוזניות ניתן לעשות בהרבה יותר מקומות ולאורך זמן ארוך יותר.

מה שעליכם לעשות הוא להזמין חברים ולהזמין את הדי ג'יי. מסיבות אוזניות אפשר לעשות החל מרחוב מבודד ושקט בכל עיר בארץ ועד למסיבה בטבע. היתרון המשמעותי הוא שלרוב אין בעיות עם הקמת מסיבת אוזניות כיוון שאין הן מפריעות לציבור.

למי מתאימה מסיבת האוזניות?

מסיבת האוזניות מתאימה לכלל האוכלוסייה במגוון גילאים שונה. מסיבת אוזניות לילדים, תוכלו למצוא בעיקר מסיבת אוזניות אצל הדור הצעיר יותר. ישנן מסיבות המאורגנות על ידי העירייה ומתבצעות במקומות הומי אדם. תוכלו למצוא גם מסיבות לדור הבוגר יותר, כיום גם בבתי אבות ישנן הפעלות הכוללות מסיבת אוזניות. כל מי שאוהב לרקוד וכל מי שאוהב מוזיקה יכול להנות משלל היתרונות של מסיבת האוזניות.

מסיבת אוזניות לארועים

ניתן לערוך הפקות של מסיבת אוזניות לבת מצווה או בר מצווה, ואפילו לחתונה....

 

איך מקיימים לבד מסיבת אוזניות?

הקמת מסיבת אוזניות היא קשה בערך כמו הקמת מסיבה רגילה. הקושי העיקרי הוא לעקוב אחרי מקומות ההשכרה וארגון האירוע עצמו. התוסף היחיד הקיים במסיבת אוזניות הוא, יצירת קשר עם חברת השכרת אוזניות שתוכל לספק לכם את מספר האוזניות המבוקש לאירוע שלכם. ברגע שתסגרו את כל הפינות האלו, עליכם לוודא עם הדי ג'יי שהוא יודע איך לתפעל מסיבת אוזניות ואם יש לו את כל החיבורים הדרושים לכך.

בצורה הבאה תוכלו לוודא שאכן אתם מוכנים להקמת מסיבת אוזניות:

עלות -  העלות נמדדת לפי מחיר על כל זוג אוזניות. ככל שהכמות שתרצו גדולה יותר ככה המחיר על כל אוזניה יופחת.

כמות -  בדקו כמה אנשים אישרו הגעה, לרוב מזמינים כמה "ספיירים" למקרה שיהיו יותר אנשים. במסיבת אוזניות הדבר הכרחי, בגלל שאם יגיעו אנשים נוספים ולא יהיה להם אוזניות הם פשוט ילכו, וככה תפסידו עוד משתתפים למסיבה שלכם.

משלוח -  לרוב חברת ההשכרות תציע לכם משלוח של הסחורה בתמורה לתשלום. אם יש לכם רכב פרטי, אין צורך במשלוח שייקר את עלות המסיבה, עשו זאת בעצמכם. אם זאת, אם בעל חברת ההשכרה דורש את האוזניות בסוף המסיבה והשעה כבר מאוחרת, בדקו את ההעדפות שלכם, משלוח או החזרה באופן עצמאי.

איכות המוצר - ברגע שכבר הזמנתם את הכמות הנדרשת ושילמתם עליה, חשוב מאוד לעבור על כל אוזניה ואוזניה כדי לוודא שאין עליהן שברים ושכולן עובדות, ויש בהן מספיק סוללה להמשך המסיבה. אם תמצאו שבר או פגם על אחד מהמוצרים צלמו ודווחו על זה כדי שלא יחייבו אתכם, כמובן גם בסוף ובמהלך המסיבה שמרו על תקינותם.

מפעיל - במסיבת אוזניות תמיד יהיה מפעיל לאירוע, או כמו שמכנים אותו, די ג'יי. אם זאת, במסיבות ילדים אין צורך להשקיע בדי ג'יי. ישנם מפעילי ימי הולדת שידאגו לכם גם להפעלת הילדים וגם להפעלת מסיבת האוזניות.

לסיכום

מסיבת האוזניות הראשונה אמנם נערכה אי שם בשנות השישים, אך עם החדשנות והטכנולוגיה העכשווית, המסיבה שונה לגמרי. כל אדם בעל מוטיבציה יכול להקים מסיבת אוזניות והמסיבה מתאימה לכלל האוכלוסייה. עם הזמנת האוזניות וודאו תקינות של כל מוצר, בחרו אם להוסיף דמי משלוח. בחירת המפעיל הינה חשובה, הזמינו אדם עם ביקורות חיוביות ועם ביצועים גבוהים בכדי להרים מסיבה ברמה גבוהה. למסיבת האוזניות יתרונות רבים והיא נעימה יותר גם למבלים וגם לעוברים והשבים.

להזמנת מסיבת אוזניות

בטלפון קצר אתם סוגרים את הפינה, 072-216-9002 , אנו מקווים שהכתבה ומידע המקצועי הנ"ל עזר לכם, ותהנו במסיבת אוזניות הבאה שלכם...

סקירת מוצר בידורית ProXtone Air2000-Plus

בכל אירוע או מסיבה תמצאו אותה בפינה, על השולחן, ליד הזמר או מתגלגלת מקיר לקיר.
אז מה זה בעצם בידורית ואיך בכלל בוחרים אחת?

הבידורית היא מערכת שמע ניידת המשלבת מערכת הגברה, רמקול, ונגן מוזיקה ממקורות שונים
(Bluetooth, Aux וכו'...). הבידוריות הן מצרך הכרחי לכל אירוע, מסיבה, טקסים וכדומה...
בדרך כלל עם הקנייה של הבידורית יתווסף לכם גם רמקול, מדונה, ושלט אלחוטי.
הבידוריות החדשות יעבדו על סוללות חזקות שלא יצריכו טעינה באופן תדיר.
בכל בידורית המכבדת את עצמה הרמקולים יהיו ניידים.

בידורית ProXtone Air2000 Plus

שמע


יש מגוון רחב של בידוריות באיכויות שונות. בחירת הבידורית תעשה על פי סוג השימוש בה.
ישנן בידוריות שהן בעלות איכות שמע גבוהה, בידוריות אלה מתאימות לאירועים שעיקרם השמעת
מוסיקה וקריוקי. אם אתם חובבי נגינה אז גם אתם תידרשו לרכוש בידורית בעל איכות שמע גבוהה.
בידוריות אלו בדרך כלל יהיו יקרות יותר.
מצד שני אם הצורך שלכם בבידוריות הוא בשביל הגברת הקול להרצאות, סדנאות, ואירועים מול קהל
תוכלו להתפשר על איכות השמע וכתוצאה מכך ההוצאה תהייה נמוכה יותר.
עוצמת השמע תקבע לפי הספק הרמקול הפועל בקרבת הבידורית. יש להתייחס להספק ה RMS של
הרכיב כי הוא הנתון האמיתי שהרמקול מפיק בעת נגינה.
בדרך כלל ההספק נע בין 10 וואט ל 350 וואט. את בחירה נעשה לפי כמות הקהל. בבידוריות קטנות המיועדות לקהלים קטנים יספיק לנו 10-30 וואט. לחובבי המוזיקה שלוקחים את זה צעד קדימה אני אמליץ על ספק בעל 70 - 120 וואט. בעת הקנייה מומלץ לבחור מערכת שמע הכוללת צלילי גבוהים ונמוכים. נתון חשוב שקובע את איכות הרמקולים הוא גודל האלמנט שלהם, הנמדד באינטשים.
רצוי שמערכת השמע תאפשר שליטה בבס ובטרבל. לרציניים בינינו אמליץ גם לא להתפשר על מערכת שמע עם איקוולייזר המאפשר לקבוע תבניות צליל שונות.

 

חיבורים


לכל בידורית יש מספר חיבורים (ערוצים) להשמעת מוסיקה. כלל ההערוצים מרכוזים ב"מיקסר".
החיבורים הנכללים במיקסר הם: שקע USB , חריץ לכרטיס זיכרון, כניסת AUX וקישורית Bluetooth.
בנוסף, ישנם דגמים הכוללים רדיו FM, שבאמצעותו תוכלו להאזין לתחנה החביבה עליכם.
ישנן בידוריות עם יציאות מסוגים שונים לחיבור מיקרופון; שקע לחיבור בידורית תואמת במקביל ליצירת
אפקט סטריאו ולהעצמת הנוכחות הקולית במקומות גדולים ומרובי קהל; יציאות לכלי נגינה חשמליים;
חיבור למחשב ועוד... לכלל הבידוריות יהיה יציאה אחת לפחות למיקרופון.
חשוב לדעת שמיקרופון קווי שומר על אות יציב ופחות מושפע מהפרעות לעומת המיקרופון האלחוטי.

 

המלצות


את הבידורית דגם Air2000 - Plus הכרתי בערב קריוקי מחלקתי. בידורית בעל עוצמה אדירה שמתאימה לקהלים גדולים (700W). למערכת השמע יש בטריה שיכולה להחזיק עד 10 שעות ללא טעינה.
יש שלט אלחוטי לנוחות המשתמש. עם הבידורית יתווסף לכם עוד שני מיקרופונים אלחוטיים.
משקלה של הבידורית הוא 15 ק"ג - משקל כבד יחסית אך ישנם גלגלים שמקלים על הסחיבה.
במיקסר מובנים כל התוספים שציינו למעלה ובנוסף הבידורית מצויידת עם אקווליזר.
מחירה הוא 2995 ש"ח, בהתחשב בכל התוספות ובאיכות הבידורית - המוצר שווה את המחיר.

 

פירוט טכני

 

דגם: Air2000-Plus
עוצמה: 700W
אלמנט (וופ'ר): 15אינצ'
בידורית נטענת: יש
זמן עבודה לא בחשמל: עד 10 שעות
כניסת USB: יש
בלוטוס: יש
מיקרופון אלחוטי: 2 מיקרופון אלחוטי
מדונה אלחוטית: אופציה
אפקטים (אקו,דיליי...): יש
אקולייזר מובנה: יש
מיקסר מובנה: יש
כניסת LINE: יש (1)
יציאת OUTְ: יש
כניסות למיק' נוספים: יש
שלט רחוק: יש
חיבור לסטנד רמקול: יש
עגלה טרולית (+גלגלים): יש
משקל: 15 ק"ג

מאת: שרון כהן - יועץ ומומחה סאונד והגברה

תתי-קטגוריות

הסל שלימכירת ציוד