כמה קל וזול היום לשכור מקרן איכותי! מרכז הסאונד מתחייב לצייד אתכם במקרן האיכותי ביותר בתקציב המתאים לכם ולהדריך אתכם כך תוכלו להרים הפקה ביתית של סרט לכל המשפחה או החברים, בעלות נמוכה ובקלות ולהרגיש כמו בסרט קולנוע.

לחץ כאן ל: מחירון השכרת מקרנים

 

כל הדגמים החדשים

המחירים הכי אטרקטיביים בשוק להשכרת מקרנים עכשיו מלאי במרכז vסאונד. אנו מתמחים בכל סוג של ציוד ההגברה. לרשותכם מקנים ומסכים מתקדמים המתאימים לערבי קריוקי, ברי ספורט המעוניינים להתקין מסך מתרום בעסק לשידורי ספורט, מסכי ענק ומקרנים בשיטות שידור מתקדמות עם איכות תמונה מדהימה, רזולוציות גבוהות, מקרני HD ותל ממד והכול במחירים הטובים ביותר בשוק עבור מקרנים ומסכים בהתחייבות – , רק במרכז הסאונד
התקשרו עכשיו או השאירו פרטים דרך האתר ונשמח לחזור אליכם עם הצעה מדהימה למקרן סרטים ביתי קומפקטי ועוצמתי שיעשה את העבודה בקלות ובעלות ללא תחרות – רק במרכז הסאונד.

טיפים להקרנת סרט בבית:

1. המקרן – הפריט הכי חשוב בהקרנת הסרט הינו המקרן כמובן. אם באיכות המסך ניתן להתפשר הריי שאיכות המקרן היא הקובעת הבלעדית של איכות התמונה אותה תקבלו. במיוחד כדאי להשקיע במקרן הכי טוב שביכולתכם לממן במידה ומדובר בהקרנה חד פעמית – מחירי השכרת מקרנים מאפשרים לכם ליהנות מהציוד הטוב ביותר בעלות לא גבוהה וכאשר מדובר בהקרנה חד פעמית – השכרת מקרן היא אולי הפתרון המועדף עליכם. 2. המיקום – בחרו מקום מרכזי ורחב ככל האפשר בו ניתן יהיה להציב את המסך בצורה כזו שייראה גם למרחק וגם מכל מקום בו יושבים בו הצופים. דאגו למקום המאפשר צל או חושך והצטיידו במקרן המותאם גם לתנאי תאורה לא אידאליים במידה ואין ביכולתכם להחשיך את המקום ( הקרנה של סרט במקום עבודה למשל בו אין וילונות…)

לסיכום

איכות המקרן הינה קריטית לאיכות התמונה בהקרנת הסרט. ביכולתם לשכור במחיר נמוך במיוחד מקרן איכותי באופן יוצא מן הכלל וליהנות מאיכות התמונה הטובה ביותר בשוק כיום ובמחיר ללא תחרות – רק במרכז הסאונד – עכשיו במלאי מבחר מקרני HD ואחרים לכל מטרה היכנסו להתרשם והזמינו דרך האתר או היכנסו לאחד מסניפים מרכז הסאונד!

מעוניינים שמומחה ממרכז הסאונד יחזור אליכם ?

מלאו את הטופס הבא ומומחה מטעם מרכז הסאונד ישוב אליכם בהקדם !