מרכז הזמנות: 077-2080-700השכרת בידורית ניידת נטענת | מ-99 ש"ח בלבד !

בידורית ניידת להשכרה 99 ש
מחיר מוצר: 299 ₪
תאור מוצר

השכרת בידורית ניידת-נטענת כוללת:

בידורית מקצועית 350W עם מצבר מובנה

ערכת מיקסר פנימי כבלים וכבל הטענה

מיקרופון אלחוטי מקצועי-אופציה (כולל אפקטים - אקו ועוד..)

חיבורי מחשב/MP3/DVD להשמעת מוסיקה

זמן עבודה - עד 6 שעות ללא חיבור לחשמל

הציוד נכנס לכל רכב פרטי בקלות רבה.

מחירון השכרת בידורית:

השכרת בידורית 100 וואט - 99 ש"ח בלבד

השכרת בידורית נטענת 200 וואט - 199 ש"ח בלבד

השכרת בידורית נטענת 350 וואט - 299 ש"ח בלבד

השכרת בידורית נטענת 600 וואט - 499 ש"ח בלבד

*השכרת בידורית כוללת מיקרופון אלחוטי.

*אופציה - ניתן להוסיף מדונה אלחוטית.

 

קטלוג השכרת בידורית - לחץ כאן

מידע חשוב אודות בידורית להשכרה:
בידורית היא מערכת הכוללת מרכיבים הגברה עם חיבורים לרמקול או יחיד או מספר רמקולים. בידורית היא בדרך כלל מרכיב בסיסי בכל אירוע שבו יש נואם מיועד, מוסיקה שרוצים להשמיע, שיחות שיש לנהל עם הקהל ועוד. קיימים סוגים רבים בידורית להשכרה. חשוב מאד להתאים בין בידורית מסוג מסוים לבין האירוע שבו היא צריכה לקחת חלק. למשל, אירועים הנערכים בטבע ללא קרבה או גישה לחשמל מחייבים השכרת מערכת הגברה ניידת שלמעשה היא בידורית שכולה נטענת או אינה מבוססת על שימוש רציף בחשמל. ההתאמה בין בידורית לאירוע, חשוב מאד אם כן.

השכרת בידורית מחיר:
מחיר של בידורית נקבע בהתאם לכמה קריטריונים. ראשית, בידורית יכולה לכלול מספר משתנה של מרכיבים. למשל, ישנה בידורית שכוללת רמקול אחר ומגבר אחד והיא כמובן בידורית פשוטה על פיר רוב. לעומת זאת, קיימות בידוריות הכוללות מערכת הגברה בעלת מרכיבים רבים וכן מספר יציאות לרמקולים ועוד. כמובן שלאיכות יש משמעות רבה לגבי השכרת בידורית מחיר. בידורית איכותית או ממותגת תעלה לכם יותר מאשר אחרות. איכות ההגברה חשובה מאד לאירוע שלכם. למשל, כאשר אירועים נערכים בחוץ חשוב במיוחד לבחור בידורית שתוכל להשתלט על השטח שאינו תחום במבנה. מחיר של בידורית יקבע כמובן גם על פי קריטריון זה.

השכרת בידורית ניידת:
אם אתם מעוניינים לעשות שימוש בבידורית באירוע שמתקיים בחוץ בשטח הפתוח, או במקרים בהם אתם רוצים להשכיר בידורית עבור כמה אירועים המתקיימים במקומות שונים, חשוב במיוחד לבדוק את נושא הניידות של הבידורית. ישנן בידוריות ניידות לעומת בידוריות שאינן כאלה. כדי להתאים את עצמכם למספר מקומות הניידות הינה הכרחית ולכן בררו מראש על האפשרות של השכרת בידורית ניידת דווקא.

בידורית להשכרה במרכז הסאונד:
ישנם מקומות רבים במרכז הארץ בהם ניתן למצוא בידורית להשכרה. חשוב וכדאי לבחור במשכיר שנותן שירות איכותי הכולל בין השאר ביטוח על המוצר הנבחר, אחריות וקשר רציף במידה של בעיה. כמו כן, חשוב לבחור במקום שיכול לתת לכם שירותי ייעוץ כך שתבחרו בסופו של דבר במערכת הבידורית המתאימה עבורכם ביותר. בידורית להשכרה במרכז מחייבת נותן שירות מקצועי.

מעוניינים לרכוש בידורית במרכז הסאונד:
במרכז הסאונד, ניתן למצוא מגוון גדול ומיוחד של בידורית קריוקי, בידורית ניידת, בידורית עם מיקרופון אלחוטי ועוד.. מה שאתם צריכים לעשות זה להרים את הטלפון או לסור לאחת מחנויות הרשת ולמצוא את מבוקשכם.

שימו לב: ריכזנו בעבורכם את הנתונים העיקריים והחשובים בלבד !!!

* מתחייבים למחירים הזולים בארץ !!!