מרכז הזמנות: 077-2080-700

מיקסר אומנים

מבצע! מיקסר BTS MT4

מחיר מוצר: 349 ₪

לפרטים

מיקסר ALLEN&HEATH

מחיר מוצר: 3438 ₪

לפרטים

מיקסר Behringer SX3242

מחיר מוצר: 5043 ₪

לפרטים

מיקסר BHERINGER 1622

מחיר מוצר: 1834 ₪

לפרטים

מיקסר BHERINGER RX1202FX

מחיר מוצר: 1856 ₪

לפרטים

מיקסר BTS MT7

מחיר מוצר: 499 ₪

לפרטים

מיקסר JST CT-120S

מחיר מוצר: 2099 ₪

לפרטים

מיקסר JST CT-60S

מחיר מוצר: 1499 ₪

לפרטים

מיקסר JST CT-80S

מחיר מוצר: 1749 ₪

לפרטים

מיקסר JST F-4

מחיר מוצר: 695 ₪

לפרטים

מיקסר JST F-7

מחיר מוצר: 1299 ₪

לפרטים

מיקסר JST MG-124

מחיר מוצר: 1985 ₪

לפרטים

מיקסר JST MG-82

מחיר מוצר: 1349 ₪

לפרטים

מיקסר JST PV-8

מחיר מוצר: 1199 ₪

לפרטים

מיקסר MACKIE ProFX8

מחיר מוצר: 1888 ₪

לפרטים

מיקסר MIX-TECH USB

מחיר מוצר: 599 ₪

לפרטים

מיקסר MIXTECH MP-8U

מחיר מוצר: 689 ₪

לפרטים

מיקסר PHONIC M105FX

מחיר מוצר: 549 ₪

לפרטים

מיקסר PHONIC MM1705

מחיר מוצר: 1480 ₪

לפרטים

מיקסר SWS V8

מחיר מוצר: 1399 ₪

לפרטים

מיקסר TRX Audio MEN62FX

מחיר מוצר: 1195 ₪

לפרטים

מיקסר TRX Audio MEN82FX

מחיר מוצר: 1190 ₪

לפרטים

מיקסר Xenyx 1204 Behringer

מחיר מוצר: 1275 ₪

לפרטים

מיקסר Xenyx 1832 Behringer

מחיר מוצר: 2390 ₪

לפרטים

מיקסר Xenyx 502 Behringer

מחיר מוצר: 375 ₪

לפרטים

מיקסר Xenyx 802 Behringer

מחיר מוצר: 525 ₪

לפרטים

מיקסר מקצועי לאולפן הביתי שלך

החלום שלך היה להקים אולפן ביתי והיום אתה רוצה להגשים אותו? אם כך, אתה צריך לדאוג לכך שיהיה לך את כל הציוד המתאים. אי אפשר רק לשריין חדר בבית שיתאים למשימה הזאת, כי לפני הכול צריך גם לדאוג לכך שיש באולפן את כל הטכנולוגיה הכי מתקדמת בתחום הזה. אין ספק שאחד מהדברים הכי חשובים שאתה צריך זה כישרון מוזיקאלי ואהבה לתחום הזה, אך זה לא מספיק כי צריך גם לדאוג לציוד מתקדם. על מנת שתוכל להיות בטוח שאתה יוצר לעצמך את התנאים הטובים ביותר ליצירה מוזיקלית כדאי יהיה להכין רשימת קניות. האם אתה רוצה לקנות מיקסר אמנים או שאתה מוכן להתפשר על מיקסר פחות טוב? האם אתה רוצה שיהיה לך מיקרופון מאיכות מצוינת ואת הרמקולים הכי טובים? כל הדברים האלה חשובים ויכולים להשפיע על התוצאה הסופית, כך שכדאי לך לדעת מה דרוש לך כדי להקים את האולפן הביתי שתמיד רצית.

האיכות עושה את ההבדל

אם אתה רוצה לקנות היום מיקסר אמנים לאולפן הביתי אתה צריך, לפני הכול, להבין דבר אחד: אי אפשר להתפשר על האיכות. איכות המיקסר חשובה כי זה מה שיגרו לכך שתוכל ליצור את כל אותן יצירות האומנות שעליהן אתה חולם, ולכן כדאי להקפיד על הנושא הזה. עצם העובדה שאתה יכול לקנות היום מיקסרים במקומות שונים ובאיכויות שונות זה נכון, אך בנושא הזה לא כדאי לך לקחת סיכונים. אין כל טעם להקים אולפן ביתי אם אתה לא דואג לכך שיהיה בו את כל מה שאתה צריך, כך שכדאי לך להשוות ולבדוק מה בדיוק אתה רוכש.

האם כדאי לקנות מיקסר משומש?

הרבה פעמים אנשים שרוצים להקים אולפן מתחילים להשוות ולבדוק כמה זה עולה, וזה גם השלב שבו הם מתחילים לחשוב על רכישת מכשירים משומשים. זה נכון לא רק לגבי מיקסר האומנים אלא גם לגבי כל מכשיר אחר, כי המכשירים האלה יכולים להיות גם מאוד יקרים. לכן אפשר להבין אותך אם גם אתה היית רוצה לחסוך כמה שרק אפשר ואם גם אתה חושב על רכישת מיקסר משומש, אך לא בטוח שזה כדאי. השאלה היא מאיפה אתה חושב לקנות את המיקסר המשומש, שכן לא תמיד אתה יכול לדעת מה בדיוק מוכרים לך. לא תמיד אתה יכול לבדוק את המיקסר לבד ולכן עלולים להיות גם מקרים שבהם אנשים קונים חתול בשק. על מנת שאפשר יהיה להימנע מעגמת נפש כזאת מומלץ ביותר לקחת את המכשיר לבדיקה אצל המומחים בתחום, כי בדיקה כזאת תוכל להגיד בוודאות האם המכשיר אחד עובד בצורה מושלמת או לא. שים לב שיש גם חברות שמציעות מיקסרים מחודשים וכאלה שתוקנו, כך שזו עוד אופציה לחסוך לא מעט על ההוצאה הזאת. עם זאת, לעיתים כדאי גם להשקיע כמה שיותר כדי להיות בטוחים שקונים את המכשיר הכי טוב שיש היום בשוק.

האם כדאי לקנות מיקסר אומנים אונליין?

מעבר לשאלה האם לקנות מכשיר חדש או משומש, אתה בוודאי גם רוצה לדעת איפה ואיך הכי כדאי לקנות אותו. כדאי לדעת שהאפשרות של רכישה אונליין זו אכן אופציה טובה, שכן כך אתה לא צריך לצאת מהבית ושולחים אליך את המיקסר לדירה. מה שכן, כמובן שהרכישה אונליין כדאית רק אם אתה יודע בדיוק איזה סוג של מיקסר אמנים אתה רוצה לקנות, כי אם זה לא המצב כדאי יהיה להגיע לחנות של מקצוענים כדי להתייעץ עם המומחים. הרבה פעמים מי שעוסק בתחום הזה יוכל לתת לך עצות טובות ולעזור לכם לבחור לא רק את המיקסר שהכי יתאים לצרכים שלך אלא גם את שאר המכשירים שאתה צריך. אומנם זה ידרוש ממך יותר התעסקות אך סביר להניח שאם האולפן הביתי היה חלום שלך מזה שנים, הרי שתרצה ליהנות גם מהרכישה של כל הציוד הגברה המתאים. יש היום לא מעט חברות ומקומות שבהם ניתן לקנות מיקסרים וכל דבר אחר שיוכל לשמש אותך באולפן כך שכדאי לך לבדוק לאיפה אתה פונה. האדיבות בשירות זה לא משהו שאתה צריך לוותר עליו ואתה תראה שבסופו של דבר ההשקעה בבחירת החברה ובבחירת המיקסר המתאים תוכיח את עצמה.

הסל שלימכירת ציוד