מרכז הזמנות: 077-2080-700

רמקולים שקועים

Marin 6 Omega Audio

מחיר מוצר: 693 ₪

לפרטים

CW50 Omega Audio

מחיר מוצר: 1184 ₪

לפרטים

OW155 Omega Audio

מחיר מוצר: 1174 ₪

לפרטים

מגבר שקוע קיר P55

מחיר מוצר: 899 ₪

לפרטים

רמקול שקוע 5.25 HIVI

מחיר מוצר: 499 ₪

לפרטים

רמקול שקוע 6.5 HIVI

מחיר מוצר: 629 ₪

לפרטים

מהם בעצם רמקולים שקועים להתקנות? סוגי הרמולים הם רבים. כאשר מדברים על רמקולים פאסיביים, בחירת רמקולים אקטיביים או אפילו סטנדים למכירה, מדברים על נישה אחת גדולה העוסקת באיכות לצד בטיחות. כיצד בוחרים רמקולים? מה רצוי לרכוש? רמקולים מובנים במגבר- דהיינו רמקולים שקועים, אקטיביים או אולי רמקולים שאינם מובנים ונחשבים רמקולים פאסיביים? כל התשובות תחת קורת גג אחת

כיצד לבחור רמקולים מקצועיים?

יש לבחור רמקולים על פי צורך בלבד. יש כמה דברים שיש לקחת בחשבון. זה בא לידי ביטוי בבחירת גודל הרמקול באינצים. אחר כך מגיע השלב של כוח הרמקול שהוא למעשה מסומן באות דאבל יו.מה יהיה הכוח המקסימאלי של המכשיר? שאלות כאלה ואחרות תצטרכו להציג בפני מוכרן חנות המוסיקה או חברת ההגברה שאליה תפנו טרם רכישת הרמקול המובנה או הבלתי מובנה. השוק הפתוח מביא לא מעט רמקולים. צריך לשים את היד על החברות היותר מוכרות, אלו שתוכלנה לספק לכם שירות בכל בעיה קטנה. כאן למעשה נכנסת לתוקפה האחריות היקרה מפז. יש לא מעט דגמים והכול עניין של מטרה או תקציב שאותו תציגו בפועל.

הרמקולים והקטגוריות המחולקות

רמקולים מחולקים לכמה וכמה סוגים, כפי שכבר אמרנו, יש רמקולים אקטיביים ורמקולים פאסיביים שהם למעשה רמקולים מוגברים או לא מוגברים. עניין ההגברה מתייחס למגבר המובנה או בלתי מובנה. הרמקול האקטיבי יגיע עם מגבר מורכב מבפנים. השיטה הזו מצוינת והיא אינה מסורבלת. כמו כן היא נוחה לנשיאה וההתקנה שלה מהירה למדי. חשוב לציין כי בחירת רמקולים פאסיביים מביאים יתרון גדול מפאת היכולת לייצר כוח גדול יותר. רמקול לחוד, מגבר לחוד. אלמנט נוסף לבחירה בא לידי ביטוי בגודל. צריך להתאים את הרמקולים לסוג התרחיש או האירוע. אירוע של עד 150 איש יספק לרמקול כזה ומאידך אירוע גדול יותר לא יוכל להכיל את הרמקולים הקטנים.

כיצד לרכוש רמקולים? טיפים

הרכישה הסופית תבקש מכם לבחור חנויות מורשות בלבד, אנשים יודעי דבר ומביני עניין בתחום שיסייעו לכם לבחור את המותאם ביותר. כמו כן, יש לקחת בחשבון את עניין האחריות, הטכנאים העומדים לרשותכם בזמן תקלות ובעיקר, מוצר שישמש אתכם לטווח הארוך.

רמקולים שקועים מחירים
חיפשתם באינטרנט רמקולים שקועים מבצע ולא מצאתם אחד כזה? שווה להתקשר ישירות לחנויות הרלוונטיות או לגשת אליהם באופן ישיר ולעשות השוואת מחירים וכן קבלת אינפורמציה בסיסית אילו רמקולים שקועים מומלצים בדיוק לצרכים שלכם, ישנם לא מעט סוגים ולכם גם המחירים משתנים בהתאם לאיכות, לגודל וכן לצרכים שלכם.
כמו בכל מוצר כדאי לוודא שהמחיר כולל אחריות על המוצר, וכן לוודא שמדובר בחברת ייצור איכותית וטובה.
רמקולים שקועים מעוצבים בחלל הבית מודרני

רמקול שקוע קיר הינו רמקול אשר כשמו כן הוא שקוע בתוך הקיר, לרוב בתוך נישה של גבס. המטרה היא ליצור איזשהו מראה צלול לבית בעזרת הסוואה של פריטים "מיותרים" לכאורה.
מאחר וכיום העיצוב המודרני שולט, הניקיון בעיצוב הפך להיות אופנתי ומקובל מאוד, רמקולים שקועים בקיר גבס הינם דוגמא אשר ממחישה את סגנון העיצוב, הרמקולים הינם שקועים בתוך הקיר או בתקרת גבס מונמכת והם משווים לבית מראה יוקרתי ורגוע יותר.
אם אתם מעוניינים בפינוק אמיתי ובשדרוג מדהים לזמן האיכות שלכם עם עצמכם במקלחת, הרי שמוצר כמו רמקולים שקועים לאמבטיה יתאים בדיוק בשבילכם! תנעימו את זמן הרחצה שלכם במוזיקה אהובה ומרגיעה, אין לנו ספק ששילוב של מקלחת ומוזיקה טובה יעזרו לכם לחדש את האנרגיות, להירגע ולהתרענן, ואל חשש רמקולים שקועים מוגני מים הם בדיוק המתאימים לחדרים רטובים ומיועדים לכך.
מתחשק לכם לערוך אירוע בחצר הבית שלכם? רמקולים שקועים לגינה ישדרגו לכם את האירוע! לא תצטרכו להגביר את המוזיקה בבית לפול ווליום ולשמוע אותה באיכות נמוכה, תוכלו ליהנות מרמקולים מותאמים לגינה שלכם וליהנות מאיכות שמע מדהימה וממסיבה שמחה ומהנה.

רמקולים שקועים למערכת קולנוע ביתית
תמיד רציתם לראות סרט בבית ולהרגיש כאילו אתם בקולנוע אמיתי? עכשיו אתם יכולים! רמקולים שקועים לקולנוע ביתי יעניקו לכם סאונד מקצועי ממש כמו בבתי הקולנוע, תוכלו להרגיש זאת כבר עם שניית הצפייה הראשונה שלכם.
זה הזמן שלכם להזמין חברים לצפות בסרט יחד אתכם וליהנות גם מהסאונד המדהים שנשמע, גם מהסרט הנבחר וכמובן שהעיצוב המודרני של הרמקולים השקועים.

רמקולים שקועים בעיצוב מינימליסטי
כיום העיצוב המינימליסטי שולט בתחום של עיצוב הבית, מהו עיצוב מינימליסטי ומדוע הפך לטרנד כה אהוב? ומה הקשר בין עיצוב מינימליסטי לרכישת רמקולים שקועים? על כך תוכלו לקרוא במאמר המובא לפניכם.

רמקולים שקועים בקיר או רמקולים שוקעים לתקרה?
כל אחד אוהב לעצב את הבית שלו על פי טעמו האישי, אמנם תמיד כדאי לתת מקום גם לאיש או אשת מקצוע מן התחום להביע את דעתה שלרוב היא תהיה הנכונה.
במקרה של רמקולים שקועים בקיר גבס או רמקולים שקועים מעוצבים בכלל כדאי לדעת שלא רק יופי המיקום הוא הקובע אלא יש לתת גם דגש לעניין הסאונד והאקוסטיקה בבית, וכל בית יש בו אקוסטיקה שונה בהתאם למבנה שלו, לאזור בו הוא ממוקם וכו' וכך גם המיקום הנכון של רמקולים שקועים מומלצים על ידי המעצב, האדריכל או על ידכם לאחר שבדקתם את הנושא.

מה הקשר בין רמקול שקוע בקיר לעיצוב מינימליסטי?
עיצוב מינימליסטי הוא עיצוב נקי עם מינימום פריטים מיותרים. המטרה היא כמה שיותר להסוות את מוצרי הבית ולתת תחושה של ניקיון בעיניים ושקט עיצובי, עיצוב נקי נותן תחושה של רוגע מאחר והעיניים לא מתעייפות מעודף של פריטים.
רמקולים שקועים בכלל וכן למשל רמקולים שקועים למערכת קולנוע ביתית יהיו שקועים באחד או כמה מכותלי הבית או התקרה ויהיו למעשה שקועים בצורה כמעט בלתי נראית וכך ישתלבו באופן מעוצב ונקי בחלל בלי למשוך תשומת לב מיותרת אך עם זאת לתת את העוצמה, הסאונד והאיכות המקצועיים למוזיקה הנשמעת בבית או לסרט הנצפה, רמקולים שקועים קטנים הם אכן פתרון מצוין גם לניצול שטח הבית ושימוש בו מבלי להקטין אותו כמו שרוקה ברמקולים גדולים שאינם שקועים ותופסים נפח ומקום רב עקב המגושמות שבהם.

רמקולים שקועים לכל פינה בבית שלכם!
בין אם תרצו רמקולים שקועים לגינה או רמקולים שקועים לאמבטיה, או אפילו רמקולים לשימוש ערכת קריוקי ביתית, אל דאגה מדובר בסוג של רמקולים שקועים מוגני מים, תוכלו להשיג אותם במחירים ומבצעים חסרי תקדים במגוון רשתות וחנויות אשר מתעסקות בתחום הזה.
רמקולים שקועים מעוצבים, יעצבו את הבית שלכם וישדרגו לכם את רמת השמע בבית.

רמקולים שקועים – לשמוע הכל, בכל מקום!

רמקולים שקועים הם אחת ההמצאות המעניינות והמוצלחות בתחום השמע והסאונד. אלו הם רמקולים שנמצאים בתוך שקע בקיר או בתקרה, ופועלים משם בדיוק כמו כל רמקול אחר.

רמקולים שקועים – איך זה עובד?

רמקולים שקועים מותקנים בתוך שקע בקיר, שמוכן מראש למטרה זו. רמקולים שקועים בקיר פועלים בדיוק כמו כל רמקול אחר – הם מתוכננים בטכנולוגיה ייחודית, אשר אינה פוגעת באיכות השמע, כפי שניתן היה לצפות מרמקול שנמצא כולו בתוך קיר. למעשה, איכות השמע של רמקולים שקועים היא מהטובות ביותר שניתן למצוא, בכל סוגי הרמקולים. ניתן למצוא גם רמקולים שקועים לתקרה, ולא רק לקיר, על מנת ליצור היקף מושלם של השמע בכל חלקי הבית. קל יותר להתקין רמקולים שקועים בתקרת גבס, מאשר בתקרת בטון רגילה, משום שקל יותר לתכנן ולעצב את הגבס בצורה המתאימה לרמקולים. עם זאת, ניתן להתקין רמקולים שקועים לתקרה בכל תקרה שהיא, וכן בכל קיר, באמצעות קידוח של שקע מתאים. התוצאה תמיד תצא יפהפייה, בזכות ההתאמה המושלמת של הרמקולים לשקעים שבקיר, והגיוון שהם מאפשרים בעיצוב של הבית.

יתרונות של רמקולים

רמקולים שקועים בקיר מספקים הרבה מאד יתרונות. ראשית, מבחינה אסטטית. רמקולים רגילים הם לא פריט עיצובי יפה במיוחד, ברוב המקרים. רמקולים שקועים, לעומת זאת, משתלבים היטב בקיר ואינם מפריעים לעיצוב של החדר. באותו אופן, הם גם אינם תופסים מקום בחדר, מה שהופך אותם לנוחים מאד ופרקטיים במיוחד. הנוחות הזו גם מאפשרת להציב את הרמקולים השקועים בכל חלקי החדר, בלי מקבלות של מקום או של אפשרויות הרכבה. המשמעות היא, שניתן לשמוע את הצלילים הבוקעים מן הרמקולים מכל חלקי החדר. זאת ועוד, אפשר להתקין אותם בכל חלקי הבית, וכך לשמוע את המוסיקה שרוצים לשמוע מכל חדר בבית – כולל חדרי האמבטיה, השירותים, המטבח... רמקולים שקועים מספקים חוויה מהנה במיוחד. וכמובן, כפי שכבר ציינו, רמקולים שקועים בקיר הם בעלי איכות שמע גבוהה במיוחד, כך שנעים ומהנה באופן מיוחד לשמוע מתוכם. אם אתם אוהבים מוסיקה ואסטטיקה, רמקולים שקועים הם הבחירה המושלמת בשבילכם.

הסל שלימכירת ציוד