מרכז הזמנות: 077-2080-700

סקירת מוצר: מכונת בועות סבון נטענת ניידת

סקירת מוצר מכונת בעות סבון נטענת

היום על "מדף הניתוחים" עוד מוצר במה ואירועים נפוץ מאוד, מדובר על מכונת בועות סבון נטענת מבית EOP STAGE EQUIPMENT
בדרך כלל במכונות בועות סבון מסוג זה דרושה אספקת מתח חשמלי קבוע, במקרה זה אנו מקבלים מכונת בועות סבון הנטענת באמצעות 8 סוללות AA, בנוסף ישנו שלט אלחוטי להפעלה מרחוק
המוצר הוא מאוד פשוט וקל להפעלה , המכונה עצמה קלת משקל ונוחה לניוד ממקום למקום .

בואו נתחיל בעבודה...

בפתיחת האריזה הופתעתי מגדלה של המכונה וכשהוצאתיה גם הופתעתי ממשקלה, המכונה בערל בגודל של ריבוע 30*30 ומשקלה קל מאוד פחות מקילו לדעתי.
בנוסף למכונה עצמה ישנו מן מתלה שמתחבר למכונה באמצעות 2 ברגים שחורים המצורפים גם הם, וגם כמובן שלט אלחוטי הנותן לנו את האפשרות לשלוט על המכונה מרחוק.
באחורי המכונה נמצא המתג הראשי שלנו, בו יש שלושה מצבי הפעלה 1- הפעלה קבועה סדירה 0- כיבוי ,2- הפעלה דרך השלט האלחוטי.
בצד המכונה ישנם ארבעה ברגים שצריך להוציאם כדי להזין סוללות במכונת בועות, בחזית המכונה נמצא גלגל הבועות שלנו, אגן החומר וכמובן המפוח הזורק את הבועות לכל עבר.
אחרי מיקום נכון של המכונה בחדר לפי זרימת אוויר והתפרשות על החלל, ניגשנו להפריח קצת בועות,
אופן הזנת חומר לבועות (מומלץ לא מחליק ) קל מאוד ופשוט צריך למלא את אגן הפלסטיק הקדמי במכונה על הקימור שמורה על MAX
אחרי הזנת החומר הפעלנו את המכונה על מצב 1 -הפעלה קבועה, המפוח והגלגל ניעורו לחיים והתחילו למלא באופן סדיר ויציב את כל החדר בבועות,
כמובן שמדובר באולמות או חללים גדולים יותר מומלץ להשתמש בשני מוקדים של בועות או מכונת בועות סבון גדולה וכו...
הפעולה הסדירה הייתה חלקה וזרמה ללא תקלות מצב זה נועד כאשר אין לנו את הזמן או האפשרות להפעלה באמצעות שלט .
ההפעלה בצורה השנייה ,באמצות השלט האלחוטי, פשוטה מאוד גם כן, ישנו כפתור על השלט להפעלה וכל פעם שיש צורך בעוד בועות פשוט לוחצים על השלט והבועות ניתזות לכל עבר.
טווח זריקת הבועות של המכונה הוא בסביבות 3 מטר ויכול להיות גם יותר, סך הכל דחיסות ותדירות הבועות מספקת מאוד כמובן כשמדברים על מכונה שמופעלת ע"י סוללות .

היה מצופה ואף נצרך שתהיה גם מכונת עשן קטנה נטענת, אולם בשל הסיבה שמכונת עשן צריכה "לחמם" את הנוזל המיוחד, וכידוע גוף חימום צורך הספק חשמלי גבוהה ביחס למאוורר של מכונת הבועות, לעת עתה בשנת 2018, עדיין לא בנמצא מכונת עשן נטענת הפועלת ע"י סוללות, כך שאם תצטרכו להפעיל מכונת עשן במקום בו אין חשמל בהישג יד, תצטרכו להצטייד גם עם גנרטור.


מסקנות

הדברים שעומדים לזכות המכונה הזו הם רבים כגון פשטות התפעול וקלות המשקל והניוד שלה, גם העובדה שמדובר במכונה ניידת לגמרי שעובדת על סוללה  נזקפת לזכותה
תוספת שאף פעם לא מזיקה היא האופציה להפעלה באמצעות השלט האלחוטי, סך הכל מדובר במכונה שעושה את העבודה אך עם זאת כמו שאמרתי באירועים גדולים ובחללים גדולים מומלץ להשתמש לפחות בשתי מכונות.

סקירת מוצר: סטנד למיקרופון והגברה איכותיים של SCHIMLER

רפי פנחס מחברת ההגברה גלקול יצא לבדוק את סדרת הסטנדים לציוד סאונד והגברה של החברה העולמית SCHIMLER
בשנים  האחרונות חברת SCHIMLER  החלה לשווק את מוצריה האיכותיים גם בארץ הקטנה שלנו ולאחר שמועות רבות וטובות אודות מוצריה החלטתי לצאת ולבדוק ולבחון באופן מעשי את מוצריה האיכותיים.
אקדים ואומר שלחברת SCHIMLER  ישנם מגוון רחב מאד של סטנדים מקצועיים עבור ציוד הגברה כדלהלן, סטנדים אקונמיים להעמדת רמקולים מוגברים/פאסיביים.  

בינוני

סוגי סטנדים

סדרת סטנדים למיקרופונים איכותיים במיוחד, הכוללים סטנדים רצפתיים עם בום או בלי בום, סטנדים שולחניים במגוון רחב וסוגים שונים. סטנדים/זרועות לתליית רמקולים מוגברים/פאסיביים לקיר. סדרת סטנדים למחשב שולחניים לשימוש DJ. כמו כן מספר סוגים של סטנדים מדפיים מתכווננים עבור מקרן/ברקו, מתאים גם למיקסר ועוד....
אלו הם מוצרי החברה המקצועיים אשר מוצעים למכירה בחנויות הסאונד וההגברה המובחרות בארץ. כחלק מתחביב אישי ורצון עז להכיר וללמוד מוצרים  חדשים באיכויות וברמות גבוהות החלטתי לבחון באופן מעשי חלק ממוצרי החברה.
אני מתחיל דווקא בסטנד אקונומי לרמקול מוגבר, לפי נתוני החברה הסטנד אמור להחזיק רמקול במשקל של עד 80 ק''ג, ובגלל זה באופן טבעי חשבתי לעצמי שבטח הסטנד יהיה סטנד כבד משקל, אבל ברגע שהרמתי את חבילת המוצר אני לא האמנתי שאכן זהו הסטנד, המשקל היה קל מאד וזה בשורה טובה מאד עבורי ועבור הרבה מאד אנשים שמשתמשים באופן קבוע בציוד הגברה שכן עד היום רק לסטנדים היה צריך עגלה בנפרד מכיוון שהם היו כבדים מאד, והנה היום חברות ברמה מצליחות לייצר בטכנולוגיות מתקדמות סטנד לרמקול מאלומיניום איכותי במשקל נמוך במיוחד. ובנוסף לאחר שהעמדתי עליו רמקול הבחנתי בבורגי הסגירה שלו שהם עשויים מחומר איכותי במיוחד וגורמים ליציבות פתיחה וסגירה של הסטנד בצורה נוחה וקלה במיוחד.

ms015 סטנד למיקרופון
לאחר התרשמותי מהסטנד הנ''ל החלטתי לבדוק גם סטנד למיקרופון של החברה הנ''ל בכדי שאוכל להתרשם מאיכות המוצר. בחרתי סטנד למיקרופון מדגם s-12 פתחתי את האריזה של המוצר וישר ראיתי סטנד למיקרופון ארוז בצורה טובה ומכובדת. פתחתי אותו ואכן ישר הבנתי על מה השמועות הטובות, ראשית יש מספר מאפיינים שכדאי מאד לבדוק והם חשובים מאד בבחירת סטנד למיקרופון איכותי  אחד מהם זה היציבות של הסטנד ולראות שאכן הסטנד עומד כמו שצריך ביציבות ובנוחות. שנית מכיוון שהסטנד מורכב מחלקים שנכנסים אחד בתוך השני (לצורך הארכה וההגבהה של הסטנד) אז ישנם בורגים מסוגים שונים שנועלים את הסטנד באורך ובגובה הרצוי חשוב מאד לשים לב ולבדוק אותם שהם אכן איכותיים  ושהם לא ישתפשפו מהר ויהרסו. ואכן בסטנד הזה של בחרה המעולה הזו ראיתי שהכל מיוצר ברמה גבוהה במיוחד בחומרים איכותיים ועמידים שנראים שיחזיקו לאורך שנים רבות. מה שבאמת תופס אותי מאד במוצרים הללו הוא המחיר המחיר כאן הוא בהחלט מחיר טוב מאד עבור מוצר ברמה גבוהה שכזו.
מוצר נוסף שבדקתי והתרשמתי ממנו מאד הוא מה שנקרא סטנד למקרן אכן פתחתי את המוצר ובהחלט נגלה לעיני סטנד מאסיבי ואיכותי המתכוונן בצורה יציבה ובטוחה מאד. במיוחד הנפתח לגובה של עד 1.6 שזוהי אופציה חשובה מאד שכן אפשרות זו מאפשרת הקרנה בכל מצב נתון גם באולמות שאנשים יושבים מלפני המקרן ואז המקרן מקרין מעל הראשים שלהם... בנוסף הסטנד הזה יכול להוות פתרון מוצלח במיוחד כסטנד למיקסר הגברה וחוסך כל מיני אילתורים שונים כגון שולחנות וכסאות.
בנוסף עברתי גם על עוד מספר מוצרים של החברה וללא ספק התרשמתי מכולם בצורה יוצאת מן הכלל שכן כלל המוצרים הללו הינם מוצרים איכותיים במיוחד המתאימים לשימושים מקצועיים כגון לחברות הגברה אמנים ועוד..

תכלס'...
לסיכום השמועות הטובות עבור מוצרי חברת SCHIMLER  הם אינם רק שמועות אלא הם מציאות שכזו של מוצרים איכותיים ברמה גבוהה במיוחד. אמליץ לכולם ללכת ולבדוק בחנויות המובחרות ולהתרשם שאכן המוצרים הללו הינם מוצרים איכותיים המתאימים לשימושים קבועים בהופעות ובבמות.

רמקול מוגבר 15" SoundKing - אגדה ישנה

היום על שולחנינו מוצר שמוכר מאוד במחוזותינו כבר שנים רבות, מדובר על רמקול מוגבר 15"  SoundKing

זהו רמקול מוגבר בעל עוצמה של 400W  בעל שני אלמנטים ,וופר 15" וטוויטר 1.75", רמקולים מוגברים מסוג אלה עשו חיל בשנים עברו.. אך בשל ההתקדמות הטכנולוגית, הם נותרו קצת מאחור..
האפשרויות שמציג הרמקול לא רבות, יש לנו חיבור אחד IN ויציאה אחת OUT ,חוץ מחיבורים אלו ישנן 3 חוגות ווליום, באס וטרבל
הכיוון הוא די פשוט ובסיסי ביציאת הOUT נוכל לשרשר לעוד רמקול כמובן. חשוב לציין כי אם משתמשים ברמקול כיחידת ציוד הגברה עצמאית, תהיה לנו בעיתיות בשל מיעוט הכניסות והחיבורים שלו, אך אם משתמשים ברמקול כחלק ממערכת הגברה שלמה הכוללת גם מיקסר ויתר האביזרים הנחוצים, אז אין לכך משמעות מהותית.

למעשה, בשנים עברו, רמקול זה היה ה"מתחרה" של רמקול מוגבר פרוטק 15", דגם 500A, אולם הפרוטק שגם הוא דגם מאוד ישן יחסית, היה נותן לו נוק אאוט, ומתעלה עליו.
רמקול מוגבר SOUNDKING

 

נתונית טכניים

דגם: FPO 215A  SoundKing

עוצמה: 400 וואט

אלמנט (וופ'ר): 15 אינצ'

הגנה (לימיטר): יש ANALOG

כניסת LINE\MIC: יש (1)

סוג הכניסות: XLR

כניסת USB: אין

משקל: 24 ק"ג

פתיחת האריזה והפעלה ראשונית

קודם כל מדובר מחבילה מאוד כבדה, הרמקול עצמו שוקל בסביבות 25 ק"ג וזהו נתון שלא ניתן לזלזל בו, באריזה עצמה אין דבר מלבד חוברת הוראות וכבל חשמל סטנדרטי,
הוצאת הרמקול מן האריזה דרשה הרבה כוח, מכיוון שישנה רק ידית אחת לאחיזה והיא נמצאת בצד הרמקול.
מבחינת עיצוב אין כאן משהו חדש או מנקר עיניים ,עיצוב די סטנדרטי בחלק התחתון מחפה רשת על אלמנט הוופר 15" ,ובחלק העליון ישנה מן פירמידה הפוכה פנימה אל הטוויטר 1.75"
אני כבר שמעתי כמובן את הרמקול בעבר אך מעולם לא בחנתי אותו בדקדוק, הגיע הזמן לחבר את הרמקול למקור סאונד, מיקסר במקרה הזה שאליו נתחבר בלפטופ.
חשוב לומר כמו תמיד שמומלץ להשתמש בקבצים באיכות גבוהה בלבד, איכות הקובץ משפיעה על איכות הסאונד ועוצמתו.
בהפעלה הראשונית ניגנתי כמה שירים עכשוויים מז'אנר ה  POP ו HIP HOP, מיד הסאב השמיע אותותיו , הצלילים הנמוכים כמו שזכרתי אכן הם העיקר , נשמעים סבירים ויכולים לעשות את העבודה אך לא בכל סגנון מוסיקה.
אך יש לציין שמאפילים מעט על הצלילים האחרים, הMID וה HIGH ממש כמעט לא מורגשים ונשמעים חלולים במקצת, אין ספק שהתאכזבתי מעט , אך נקווה שבסגנון מוזיקלי אחר יוכל לתת גם מנעד צלילים רחב יותר
ומיד עברנו לנגן מוזיקה ישראלית ומזרחית, שוב התופים ,באסים וצלילים נמוכים נשמעו בינוני פלוס, חיתוכי הבאסים לא כל כך הורגשו, אך כאן שזהו סגנון שמבוסס על שירה ניתן כבר היה להרגיש יותר בחסרונם של הצלילים הMID וה HIGH ,
הסאונד אומנם מגיע לעוצמה גבוהה אך נחנק, וכמובן תלוי בקובץ ובחיבורים גם כן, והצלילים הנמוכים באמת יכולים לספק את העבודה , היום ממרום גילי אני זקוק לקצת יותר מזה כדי להנות באמת ממוזיקה באיכות גבוהה.


מסקנות

אין ספק שהרמקול הזה היה פופולארי בזמנו , הצלילים הנמוכים אמנם באמת נשמעים בצורה סבירה, אך לא בכל סגנון שניסינו, הרמקול עצמו כמו שציינתי כבד מאוד וקשה מאוד לנשיאה.
יש לומר שהיום ישנן אלטרנטיבות בשוק הרמקולים המוגברים, בימנו אני הייתי ממליץ לקנות רמקול מוגבר עם מעבד DSP בלבד, דבר שחסר לי מאוד ב- SoundKing, עם המגבר האנלוגי המיושן.
בסך הכל זהו רמקול מוגבר נחמד מאוד, אך כמו שכבר ציינתי היום נדרש קצת יותר כדי להרשים אותי, הצלילים מלבד הנמוכים היו חלולים ובנאליים ,מעבד הסאונד מיושן .ומשקל הרמקול גבוה מהמקובל היום בשוק.
בסופו שלך יום ישנן אלטרנטיבות אחרות בשוק באותו טווח מחירים ואותו טווח עוצמה ואף של אותו יצרן, שעולות עליו בכמה מונים.

סקירת מוצר: מכונת עשן מקצועית EOP STAGE EQUIPMENT

היום על שולחננו מוצר שיוצא קצת מגדר מה שאנו רגילים לבחון כמו ציוד הגברה והקרנה, המוצר הוא מכונת עשן איכותית TURBO900W מבית EOP STAGE EQUIPMENT,
אנו מכירים את  EOP מציוד ההגברה והתאורה המוצלחים שלה, והפעם קיבלנו משהו קצת אחר לבחון, כאמור מכונת עשן.
מכונה זו בעלת 900W של הספק חשמלי ומנגנון TURBO לחימום מהיר של גוף החימום לשם הפעלה חוזרת ונשנית.
מנגנון זה תורם להפעלת המכונה בתדירות גבוהה כמו שנדרש באירועים,
כולנו מכירים את מכונות העשן, מכונת בועות, קונפטי והאווירה מאירועים וכו.., אך אף פעם לא תהינו על טיבו של מוצר כזה וכנראה הגיע היום.
בכל מכונת עשן ישנו זמן השהייה של פעילות למען קירור גוף החימום, אך כאן במכונה זו מתקצר זמן זה בכמה מונים, לפי העלון של החברה ההפוגה מתמשכת עד חצי דקה בלבד, בניגוד למכונות אחרות בשוק העוצרות לזמן ממושך הרבה יותר.

פתיחת המארז

במוצרים כאלו האריזה היא הדבר הפחות מעניין, בפתיחת הקרטון אנו רואים כרגיל את חוברת ההפעלה, בנוסף ישנם שני ברגים שחורים וידית תלייה \נשיאה , כמובן גם ישנו שלט חוטי + שלט אלחוטי, מעבר לזה אין שום דבר חוץ מהמכונה עצמה, שנראית מרשימה ומעוצבת בטוב טעם,
צבעה הוא אפור עם קווים שחורים לכל אורכה והלוגו המוכר של EOP, העיצוב שופר במעט מהדורות האחרונים של מכונות העשן והיא נראית מעודכנת וחדשנית יותר, למעלה נמצאת ידית הנשיאה, בחזית המכונה נמצא צינור פליטת העשן ( יש להיזהר מפני שהוא מתחמם מאוד)
אין לגעת בצינור בידיים חשופות כמובן, בחלק העליון האחורי נמצא מיכל שאליו אנו מזינים את חומר העשן
לאחר הוצאת כל הפריטים שציינו מן האריזה נותר לנו לחבר את כולם למכונה ולהזין בחומר עשן והספק חשמל והנה מתחילים בפעולה.

הפעלה ראשונית

הדבר הראשון שאנו עושים כמובן במקרה כזה הוא למלא חומר עשן ייעודי לכך אל תוך המיכל המיועד לכך באחורי החלק העליון של המכונה , לאחר מילוי החומר נותרו לנו כמה פעולות בסיסיות כדי להשלים את התהליך , חיבור השלט החוטי\אלחוטי למכונה וחיבור לחשמל.
בהפעלה ראשונית ישנה המתנה של כ8 דקות עד לחימום מספק של צינור הפליטה ומיד לאחר מכן ניתר כבר ללחוץ על כפתורי השלט ולהתחיל פליטת עשן אל תוך החלל, בשלט החוטי ישנם שני כפתורים, כפתור להפעלה וכפתור להפסקה,
ניתן ללחוץ כמה פעמים על כפתור ההפעלה ובכך לשלוט על כמות העשן הנפלטת , בשלט החוטי ישנו כפתור אחד להפעלה המיועד להיות ממוקם על הקרקע ואמורים ללחוץ עליו בעזרת הרגל ובכך משאירים ידיים חופשיות , דבר שהרבה מפעילי אירועים רואים כמשהו אידיאלי.
העשן הנפלט מהמכונה סמיך , כמובן שזה תלוי גם בחומר , כאן השתמשנו בחומר למכונת עשן סמיך- שיוצר לנו ממש עננה שלמה בחלל ותורם לאווירה הרצויה באופן מופלא,
מכונת עשן מומלצת לשימוש ביחד עם פנס אפקט כלשהו, השילוב של שניהם יוצר אווירה מיוחדת אור הפנס מדגיש את עשן המכונה ולהיפך שניהם מחמיאים אחד לשני ועוזרים זה לזה בתפקודם, אני השתמשתי בכיפת אורות MAGIC 18W ויש לומר שהתוצאה מרהיבה בהחלט ,העשן הכבד והסמיך בשילוב עם קרני האור החוצות אותו יוצרים אווירה מושלמת המתפזרת לאט לאט לכל גודל החלל
מכונת העשן יכולה לספק הרבה צרכים מעבר לעולם אירועים, כבר נתקלתי במספר אנשים שחיפשו מכונות עשן לשימוש באסקייפ רום או הדמיות של אירוע אש, בדיקת נזילות בצנרת וכו.. השימושים הם בהחלט נרחבים ועל פי מה ששמעתי מאנשים אלו מכונת עשן באמת היוותה פתרון אידיאלי לצרכים אלו, אז קל וחומר EOP STAGE EQUIPMENT 900W TURBO תוכל לעמוד במשימה.
במהלך הבדיקה המכונה עבדה ברצף למשך שעה שלמה !! קצב העשן וסמיכותו נשאר יציב וקבוע לכל אורך ההפעלה, לא חווינו תקלות כלשהם, ומנגנון הטורבו עזר מאוד בקירור ותוך 20 שניות מרגע ההפוגה המכונה חזרה לפעול באופן אופטימלי.

חשוב לציין, כי אם אתם תקליטנים, ידוע לכם כי ציוד לתקליטן גם כולל מערכת תאורה לתקליטנים. ולכן, כל האפקטים של התאורה באים לידי ביטוי באמצעות פיזור העשן, וע"י כך רואים את קרני האור בחלל.

מסקנות

כמו שכבר הסכמנו , מכונת עשן יכולה להיות פתרון מוצלח בהיצע נרחב מאוד של אירועים , בדיקות, הדמיות וכו...
אחרי בחינה מדוקדקת של 900W TURBO מבית EOP  הגענו למסקנה- המכשיר עושה את עבודתו כראוי, העשן מגיע באופן רציף ובצפיפות גבוהה - זמן הפעולה לפני הפוגת קירור הוא גבוה מאוד בממוצע 2 וחצי דקות של פעילות בלחיצה רצופה,
ו5 דקות בלחיצות חוזרות ונשנות, מצב זה מאפשר למנגנון להתקרר בין הלחיצות ובכך מאריך לנו את זמן הפעולה.  
בסך הכל מדובר במוצר אמין וחזק שמתפקד גם בתנאים פחות אופטימליים ובוודאות יתרום לאווירה הרצויה או לאירוע המתאים בצורה הטובה ביותר

8 סיבות למה לבחור במרכז הסאונד

במקום להתיש את הגולש בכל מיני סיסמאות ידועות ומוכרות כמו "אנחנו החברה הכי טובה בעולם", או "חברה מקצועית והגונה", הכנו רשימה של 8 סיבות ייחודיות ואמיתיות, שהופכות אותנו לבחירה הראויה והנכונה עבורכם הלקוחות. אנו בטוחים שלאחר שתקראו ותבדקו, ברחבי הרשת, המלצות גולשים, ביקורות, מכרים שלכם וכדומה.. תשכנעו בכך שאנו הבחירה הראשונה והראויה לרכישת הציוד החדש שלכם.

1. צוות מקצועי - במרכז הסאונד קיים צוות עובדים מקצועי ומיומן, המגיע מתחום הסאונד והוידאו המקצועי. הצוות שלנו מורכב מאנשים מתחום ההתקנות של ציוד באירועים, התקנת ציוד קבוע באולמות, תקליטנים ואנשי הגברה בהווה ובעבר, וכדומה... כך שתקבלו ייעוץ מקצועי מאנשי המכירות לאחר צבירת ניסיון בשטח של מספר שנים, ויכולת להבין היטב את הצרכים שלכם והתאמה נכונה של הציוד שתרכשו עבורכם.

2. מלאי גדול וזמין לרכישה מיידית - אחת הבעיות הקיימות בתחום הסאונד ההגברה והווידאו, הוא זמינות המוצרים במלאי, היות ומדובר בציוד בעל נפח גדול, וכשמשלוח מחו"ל מגיע מרגע ההזמנה רק לאחר 3 חודשים, אנו עובדים ולא מרפים על מנת להגיע ל-100% זמינות של הציוד והמוצרים שיהיו במלאי.

3. תודעת השירות - מבחינתנו ישנה חשיבות רבה לעיקרון "הלקוח החוזר" וכן המלצות מ"פה לאוזן", ולכן בין אם אתם לקוחות חוזרים ובין אם אתם לקוחות חדשים, תזכו לקבל מאיתנו שירות VIP לכל שאלה, בקשה, רצון, עזרה וכדומה.. ניתן לשוחח ולהשיג אותנו בכמה ערוצים. בין אם זה הגעה אל החנות, או שיחה טלפונית, מייל או Whatsapp. בעמוד "צור קשר" באתר ניתן להשיג את כל ערוצי ההתקשרות אלינו.

4. איכות הציוד - אנו משתדלים להביא את הציוד האיכותי והמקצועי ביותר שקיים. אך עם זאת בשל התחרות העזה שקיימת בתחום הסאונד, ציוד הגברה, כלי נגינה, מקרנים ומסכי הקרנה, ועוד.. ניתן להשיג גם מוצרים זולים יותר, אך תקבלו מאיתנו חוות דעת אמיתית לאיכותו של המוצר.

5. אחריות מחייבת - על המוצרים שתרכשו מאיתנו, תקבלו אחריות אמיתית, וכמובן בהתאם לחוק.

6. בגלל השרות הזריז. משלוחים שמגיעים כמו טיל - חלק מחווית הקנייה במרכז הסאונד, היא הגעת המוצרים שהזמנתם במהירות אדירה !!! כך ייתכן שתזמינו מוצרים ואולי תקבלו אותם באותו היום במידת הצורך או מקסימום תוך יום-יומיים, למעט יישובים חריגים.

7. עשרות אלפי לקוחות מרוצים - לאחר צבירה של כמות גדולה של לקוחות ולא סתם לקוחות... אלא לקוחות מרוצים, אנו מרשים לעצמנו להתגאות בכך ! לאחר עבודה ויגיעה ממושכת. לקוח מרוצה - חוזר. בדוק ! אם אתם גם בעלי עסקים מומלץ להשקיע בכך ולהקדיש אנרגיה ותשומת לב, במיוחד בעולם שבו תהליכי הרכישה עוברים לאונליין, השרות שלקוח מקבל, הוא מעריך.

8. מחירים הגונים וזולים.בדוק. תבדקו... - חובה למכור ולהרוויח ! מי שלא מרוויח, או שיסגור או שירמה... אך חשוב להשיג רווח הגון, ולא רווח מוגזם. אנו במרכז הסאונד מתחייבים למחירים הזולים בישראל !

מסך הקרנה חשמלי מומלץ של Jeason Screen

מתקין המקרנים שלומי ראפ, יצא לבדוק את סדרת מסכי ההקרנה החשמליים של JEASON SCREEN , לאחר ההתקנה וההקרנה קבלו את חוות דעתו על המוצר וסקירה כללית על המוצר:

 

מסך הקרנה חשמלי JEASON SCREEN מיועד להתקנה בבית, במשרד, בגינה או באולם.

סקירה ראשונית

היום נבחן מסך הקרנה חשמלי מבית Jeason Screen ,תמיד מומלץ להשתמש במסך הקרנה כאשר אנו משתמשים במקרן, המסך מחזיר אור ויוצר סוג של  מסגרת , עוזר במניעת בליעה של צבעים ,ומחדד צבעים כהים ובהירים כאחד.

המסך שנשתמש בו ונבדוק אותו היום הוא מסך הקרנה חשמלי טובולארי כולל שלט רחוק, ברוחב 2.13 מטר על 2.13 מטר מבית Jeason Screen . למסך זה מנגנון חשמלי טובולארי, בד הקרנה כפול, עם גב שחור מאחורי המסך, מסגרת שחורה ליצירת מסגרת בזמן הקרנה.

כמובן שישנם סוגים נוספים של מסכי הקרנה ומגיעים גם בכל מיני סוגי מנגנונים כגון - מסך הקרנה ידני, מסך הקרנה חצובה, וכל מיני מידות החל מ-1.25 מטר (מתאים בעיקר למקרנים ניידים), 1.52 מטר, 1.78 מטר, 2.03 מטר, 2.13 מטר, 2.44 מטר, 2.75 מטר, 3.05 מטר, 3.66 מטר ואפילו 4.05 מטר רוחב, וגובה בהתאם תלוי אם מדובר במסך הקרנה בפורמט 3:4 או פורמט 16:9 כולם מגיעים עם אותה רמה של בד הקרנה איכותי. ויחס GAUN גבוה של 1.4

 

פתיחת המארז של המסך

האריזה הארוכה נפתחת לכול אורכה ומיד רואים את המסך הלבן עטוף בניילון וקלקר, כשהוצאתי בעדינות את המסך נגלו לעיני גם יחידת בקרת שליטה ,המחוברת למסך עם הכבל שממשיך לחיבור לחשמל, על בקרת השליטה נורות חיווי של מצב עבודה תקין,POWER וכו..

וכפתורי שליטה על פעולות המסך (עלייה,הורדה ,עצירה) . בשלט המצורף גם נמצאים אותם כפתורי שליטה, בסך הכל נראה פשוט מאוד להפעלה.

 

תליית המסך:

כאשר תולים את המסך חשוב לעשות את זה ממש מדויק מומלץ עם פלס, ככה לא יהיה לנו חריגות של התמונה ממהמסך,

למסך שאנו משתמשים בו היום מבית Jeason Screen ישנם מקומות מיועדים לתלייה, מן תושבת מובנית על המסך כאשר עליה יש כבר את כל ההכנות לתליה, אם תלייה מהתקרה או על הקיר,

ברגע שמדדנו הכל וקיבענו את הברגים בקיר תליית המסך לא אורכת יותר מ15 שניות! פשוט מניחים את המסך על הברגים המוכנים כמו תמונה.

אחרי שהכל נראה כמו שצריך,ויש לומר שנראה טוב מאוד ואלגנטי על הקיר,משנה מיד את האווירה בחדר, חיברנו את המסך לחשמל,הבקר עובד מצוין ומגיב מהר , עולה יורד ועוצר בפקודה, וכך גם עם השלט.

 

איכות ההקרנה

בהפעלה ראשונית של מקרן על המסך הנ"ל הפעלתי קובץ FHD כדי לבחון את ביצועיו, סך הכל עמד המסך במבחן בצורה טובה מאוד!

צבעים היו חדים מאוד, שחורים במיוחד (זה גם כמובן תלוי במקרן) , המסגרת מוסיפה המון לחוויה ותוחמת לנו תמונה ברורה ,למרות שהיה מעט אור בחדר, התמונה מהמסך היתה חדה ובהירה מאוד,

כשרצינו להשוות ,הקרנו סרט\סרטון על קיר נקי ולבן בחדר ובחצי מהתמונה הקרנו על המסך, ההבדל היה תהומי ,ומשמעותי מאוד.(ממליץ בחום לבצע את המבחן הזה אם יש באפשרותכם).

 

מסקנות - האם מומלץ לקנות ?

הנסיון שלי עם המסך מבית Jeason Screen היה מוצלח בהחלט,הכל פועל ומתפקד כרצוי ,ההקרנה על המסך מגבירה את חוויית הצפייה בכמה מונים , ההתקנה קלה מאוד ,והמנגנון פשוט מאוד לתפעול ומתפקד ללא רבב.

אם מתחשבים בכל הקריטריונים אין ספק שיש לנו כאן מוצר מצוין!

סקירת מוצר: מיקרופון מדונה אלחוטית TRX Audio X4000 ללא חוטים וללא כבלים !

סקירת מוצר TRX AUDIO X4000 מדונה אלחוטית משדר מובנה.

טכנאי הסאונד עמית שוורץ קיבל לידיו את המדונה החדשה של TRX Audio דגם X4000 והנה ההתרשמות שלו מהסט האלחוטי:

חזרנו לסקור מוצרים חדשים, אך הפעם זה לא רמקול או מערכת הגברה, הפעם מדובר במוצר נישה יותר - מדונה אלחוטית,

ה X4000 מבית TRX Audio, המתמחים בכל מוצרי ההגברה והסאונד ,היא לא סתם עוד מדונה אלחוטית ,

אלא מדונה אלחוטית מקצועית UHF בעלת תדרים גבוהים ,עם משדר מובנה על המדונה עצמה ,ומקלט שאינו דורש חיבור לחשמל.

המרחק האפשרי לשימוש עם מיקרופון זה הוא עד 60 מטר, רמת סינון הרעשים גבוהה, והכל בחבילה קטנה שכוללת רק שני קומפוננטים : המדונה (ביחד עם המשדר המובנה) והמקלט שמחובר להגברה \ רמקול.

כל הנתונים הללו מספקים מבט על מיקרופון מעניין מאוד ,אנחנו נבדוק את כל הנתונים הללו וניתן לכם לדעת כיצד הם מתפקדים בשעת אמת בכל ההיבטים.

זמר\ת , מרקיד\ה , מרצה מדריך או מדריכת כושר , אנחנו ניתן לך להבין אם המוצר הזה מתאים לך.

נוחות מקסימלית

הייחודיות של מדונה X4000 היא שהמדונה אשר יושבת על הראש, עובדת בטכנולוגיית MICRO WIRLESS ומגיעה עם משדר קטן וזעיר המובנה בקשת המדונה. למעשה, ה- X4000 היא מדונה ללא חוטים וכבלים כלל !!! בשונה מסט מדונה אלחוטית רגילה, שפועלת באופן שהמדונה יושבת על הראש ומחוברת עם כבל אל משדר קטן היושב על החגורה או המכנס.

בהתאם לזאת, ה-X4000 היא מדונה מאוד נוחה במיוחד כאשר זזים הרבה, ולכן זו המומלצת מאוד ופופולרית בקרב מדריכי ספורט, ספיניננג, מדריכי כושר ועוד….

 

פתיחת האריזה.

הדבר הראשון ששמים לב אליו הוא כמה האריזה קלת משקל, אולי 200 גרם כולל הכל, ממש מפתיע.

כשפותחים את האריזה רואים מיד את המדונה עצמה כולל המשדר המובנה ובצד שמאל במקום יעודי נמצא המקלט הקטנטן , שניהם מופעלים באמצעות סוללות הכלולות באריזה.

המקלט , לא יותר גדול מכרטיס אשראי, הוא בעל יציאת PL לחיבור למיקסר\רמקול, חוגת ווליום, 2 נורות חיווי(אדומה להפעלה, ירוקה לקליטת המשדר), אנטנה קטנה וכפתור ON\OFF,

בצד האחורי של המקלט נמצאת לנו עינית הIR שבעזרתה מתאמים את התדר הרצוי למשדר המובנה שעל המדונה בלחיצה על הכפתור ACT והצמדה של עיניות הIR של המשדר והמקלט.   

המדונה מגיעה עם רצועה נוחה מאוד המקילה על הראש והאוזניים בשימוש ממושך, המשדר המובנה נמצא בחלק האחורי של המדונה ועליו גם נמצאת נורית חיווי ,אנטנה קצרה וגמישה ומתג ON\OFF

כשפותחים כדי למקם את הסוללה במשדר רואים שיש כפתור ACT גם כאן כדי להתאים בין המשדר והמקלט בו זמנית.

המדונה עצמה נראית עמידה מאוד,מפלסטיק קשיח מאוד אך גמיש במיוחד, כשמרכיבים את המדונה על הראש ההרגשה היא די נוחה , המשקל כמו שאמרנו הוא לא בעיה בX4000 .

הפעלה ראשונית.

דבר ראשון מתקינים את הסוללות המצורפות בחבילה במקום המיועד להן ,כל אחת במקומה , במשדר ובמקלט.

בהפעלה ראשונית מומלץ להחזיק את שתיהן ביחד ,ללחוץ על הכפתור הACT בשני המכשרים במשך 5 שניות והתיאום אמור להתבצע במהרה,

תוך כמה שניות המיקרופון כבר התחיל להגיב, חשוב לומר שההתאמה הראשונית התבצעה במהירות וללא תקלות.

הדבר הראשון ששומעים הוא שעוצמת המיקרופון גבוהה מאוד ומומלץ להפעיל תחילה בווליום נמוך יחסית ומשם להתאים לפי רצונינו

הרמקול המוגבר שהשתמשנו בו בבדיקה זו הוא ברמה ממוצעת ,  10" בעל עוצמה של  200 WATT RMS ,

צלילי דיבור במיקרופון נשמעים חדים מאוד,מילים אינן נבלעות ,הברות נשמעות ממש ברורות, מסנן רעשי חוץ ורקע בצורה מצויינת .

העוצמה מספקת לכל הדעות וגם באולם גדול מאוד עם מערכת הגברה לאולם מיקרופון זה יבצע את עבודתו נאמנה , וישמע באופן ברור ונהיר לכל היושבים בקהל.

בעת שימוש במדונה זו לצורך שירה , עם מוזיקת רקע, הX4000 יבצע עבודה מצויינת, קול הזמר אינו נבלע במוזיקה, השירה נשמעת מדוייקת להפליא וצלילים גבוהים במיוחד נשמעים ברורים, חדים וחפים מכל זיוף.

אין ספק שהופתעתי מרמת הביצועים , לא ציפיתי למוצר ברמה כזו מחבילה כל כך קטנה וקלה. בית TRX AUDIO מפתיע אותי בכל פעם מחדש.

 

כמו בכל מוצר גם כאן נתונים טכניים נדרשים.

החבילה כוללת :

מיקרופון מדונה אלחוטי משדר מובנה X4000 מבית TRX AUDIO , מופעל ע"י סוללת AA

מקלט זעיר ללא צורך צורך בחיבור לחשמל , מופעל ע"י סוללת A

מרחק קליטה משוער 60+מטר

מנגנון סינון רעשים מתקדם.

עיצוב גמיש וקל, להקלה בשימוש ממושך.

תדרי UHF בעל מנגנון לשינוי תדרים במצב של הפרעה.

בעל מנגנון התאמה באמצעות IR בין המשדר למקלט .

סיכום

אני אינני זמר או מדריך ספורט אך בחנתי את המיקרופון הזה באופן דקדקני ונעזרתי באנשי מקצוע מתחומים אלו ואפשר לומר בפה מלא...

אני לא מכיר מיקרופון שאינו דורש חיבור לחשמל,בעל מדונה עם משדר מובנה, שנשמע טוב כמו הX4000 .

המיקרופון עצמו קל מאוד לתפעול וההתאמה עם המשדר הזעיר שהופתעתי מגודלו מתבצעת באופן אינטואיטיבי כמעט.

הסאונד נשמע נקי מאוד וברור בכל מצב שבו ניסינו , גם ממרחק גדול (40 מטרים) וגם בשימושים שונים ( שירה,הרצאה,הדרכת ספורט)

עשה את עבודתו נאמנה בכל המקרים והתסריטים, מומלץ מאוד למי שמעדיף לא להיות תלוי בחיבור

אין בעיה להפעיל אותו עם בידורית נטענת (כמובן בעלת כניסת MIC), ואז אין צורך בחשמל בכלל לשם ההגברה.

בסך הכל מוצר מקצועי ומצוין, עונה על דרישות שאף מוצר בשוק לא עונה,הן מבחינת איכות והן מבחינת ניידות ונוחות.

מערכת הגברה ניידת ברמה גבוהה TRX Audio P5000- סקירה מקצועית

לקחנו את הבידורית / מערכת הגברה ניידת TRX Audio P5000 למבחן בשטח, לראות כיצד היא פועלת, איך היא מתפקדת, ולמי היא מתאימה, אז קבלו סקירת מוצר - למערכת הניידת של TRX Audio מודל P5000.

 

סקירה כללית

ה-P5000 היא מערכת ניידת בעלת 3 חלקים גוף - הכולל מעין מיקסר מובנה ,פאנל עם חיבורים רבים ואפשרויות רבות, ו2 רמקולים, כל אחד עם וופר 6" ושני טוויטרים של 1.35" .

הנותנים ביחד הספק של 600W בחיבור לחשמל ו- 400W בהפעלה באמצעות הסוללה. מנגנון הגברת המערכת הוא B-AMPED שמיועד לשימוש גם באמצעות החשמל (AC) או באמצעות הסוללה המובנית(DC)

הסוללה ,הסוללה אמורה להחזיק 3.5 שעות בשימוש מקסימלי ו5- שעות בשימוש מבוקר.

אנו מכירים כבר את TRX AUDIO ומצפים לטוב ביותר גם כאן, השימוש ב-3 קומפוננטים בכל רמקול מסקרן מאוד ואמור להיות מעניין.

מערכת הגברה זו נותנת פתרון לצורך של ציוד הגברה נייד ללא תלות בחיבור לחשמל, לצד איכות מאוד גבוהה.

מגע ראשוני

כשפותחים את הקרטון מיד במבט מלמעלה מופיעה לפנינו צורה אליפטית מוארכת ושחורה וידית אחיזה במרכז , המערכת מגיעה במצב הסגור שלה וזוהי יחידה אחת מושכת לעין ונוחה מאוד לאחיזה ונשיאה.

ניתן לשים לב לבריחים בחלק העליון של המערכת, הם משמשים לאבטחת הרמקולים למקומם הקבוע ביחד עם היחידה המלאה, בשתי הפאות האחרות ישנן זרועות מתקפלות לנשיאת מיקרופונים.

ישנה חוברת הפעלה של TRX AUDIO ובה מפורטות כל האפשרויות והשימושים שמערכת זו מסוגלת לבצע.

פתיחת המערכת למצב השמעה מאוד פשוט ,משחררים את הבריחים העליונים ובעדינות מושכים כל רמקול החוצה מן התושבת,

מיד נגלית לפנינו היחידה המרכזית המתוחכמת בצד אחד, בצד השני ישנו תא נסתר עם ידית פתיחה עליונה ובו יש מקום לשלט רחוק ולכל הכבלים הכלולים במערכת- PL-PL*2 וכבל חשמל\טעינה.

 

הפעלת המערכת

מחברים את הכבלים המצורפים, לרמקולים בצד אחד ובצד השני למערכת בחיבורים אחוריים SPEAKER OUT,

אפשר לחבר לחשמל אך אם יש סימון של סוללה מספקת אז אין חובה(למרות שכמו שציינתי בהתחלה העוצמה המקסימלית תושג בחיבור המערכת לחשמל!).

ברגע שמדליקים את המערכת נדלק לנו המסך הכחול ,כשלוחצים על MODE אנו מדפדפים בין האפשרויות ,רדיו , BLUETOOTH, LINE IN,

ביחידה המרכזית ישנם המון חיבורים ומתגים נעבור עליהם בקצרה:

מצד שמאל למטה ערוצים 1+2 ערוצי מונו חיבור PL וXLR מיועד לחיבור מיקרופונים, ערוצים 4\3 -ערוץ סטריאו חיבור PL*2 וערוץ 6\5 -סטריאו בעל חיבור RCA להקלטה IN+OUT

מעל ערוצים 1 ו2 ישנו פנל בעל 16 אפקטים (דיליי אקו וכו...) שניתן להשתמש בהם למיקרופונים וגם לערוצים הנותרים.

עכשיו נותר רק לחבר מכשיר BLUETOOTH או LINE IN  כלשהו ולשמוע את המערכת.

חיברתי את המכשיר הסלולרי בקלות רבה למערכת באמצעות BLUETOOTH והמערכת מיד זיהתה את המכשיר שלי ורשמה את שמו על המסך.

בזמן השמעת המוזיקה ניתן להרחיק את הרמקולים מהיחידה המרכזית ובכך אנו מתפרשים על יותר שטח ומנצלים באופן מתאים את המערכת.

הדבר הראשון ששומעים הוא כמה הסאונד נקי וחף מזיופים, שני הטוויטרים בכל רמקול עושים עבודה נפלאה והצלילים הגבוהים נשמעים צלולים ובהירים ,

ונדמה שעוטפים אותנו מכל עבר , הוופר 6" בכל רמקול משלים את החוויה בצלילים נמוכים ,חדים ,עוקצניים ללא חירחורים או רעשי רקע,

אחרי שכיוונתי את הצלילים לטעמי, קיבלתי סאונד מוגמר שעונה על כל הדרישות שיש לי מכל רמקול מוגבר קטן ואיכותי.

גם בחיבור מיקרופון דינאמי או אלחוטי, וכיוון הצלילים הנדרשים או האפקטים, הצליל נשמע חד ובהיר ואין פידבקים או רעשי רקע. לרמקולים של ה-P5000, שינה אפשרות להעמיד אותם על סטנדים לרמקולים רגילים, וכמובן אם משתמשים במיקרופון לדיבור או מיקרופון מומלץ לשירה להוסיף סטנד למיקרופון איכותי.

קצת נתונים טכניים יבשים לסבר את האוזן:

2* רמקול הכולל 6" סאבוופר ו שני טוויטרים 1.35"

500W RMS

BLUETOOTH

חיבור USB (נגן מובנה)

כניסה לכרטיס SD

איקולייזר ו16 אפקטים דיגיטליים מובנים

5 שעות הפעלה באמצעות סוללה

עיצוב מזוודה לנשיאה נוחה.

3 חלקים 2 רמקולים ויחידה מרכזית (מיקסר + אפקטים)

 

שורה תחתונה - מסקנות:

אחרי ששמעתי מערכות ניידות אחרות מיצרנים מפורסמים יותר ופחות, אני יכול לומר בפה מלא שה-P5000 לא נופלת ואף מתעלה על כל מערכת ניידת ששמעתי לאחרונה.

האופציות הרבות במיקסר והאיקולייזר עוזרות לנו להגיע לצליל קרוב למושלם .

למערכת הגברה P5000 צליל עמוק וחודר שלא מותיר ספק בנוגע לאיכות ועוצמת המערכת.

האפשרות להפריד ולהרחיק את הרמקולים היא נפלאה ועוזרת לנו לתחום אזור השמעה בצורה מוצלחת.

בסך הכל, כל מי שמחפש מערכת ניידת אך חשוב לו באמת הסאונד עצמו , זוהי המערכת בשבילו.

סאונד מצוין,סוללה חזקה ,מיקסר בעל אופציות רבות ומגוונות ,חיבורים רבים,כל מה שחובב סאונד ישמח לקבל .

TRX AUDIO בנו כאן מערכת ברמה גבוהה ולא התפשרו בשום היבט, מערכת מצוינת!

סקירה מקצועית וחוות דעת על רמקול מוגבר TRX Audio Q12

טכנאי הסאונד עמית שוורץ, לקח את המוגבר החדש TRX Audio מסדרת Q הוותיקה. קבלו סקירת מוצר וחוות דעת מקצועית על רמקול מוגבר TRX Audio Q12

סקירה ראשונית.

לראשונה התוודעתי ל- TRX AUDIO לפני שנתיים עם הסדרה המוצלחת והמהפכנית  Z-SERIES  :Z-10; Z-12; Z-15

החברה העמידה לעצמה משימה , לבנות רמקול מוגבר שיהיה חזק , איכותי מאוד וקל משקל, וכן עמדו במשימה זו בהצלחה בעבר ושואפת להמשיך במסורת בסדרה Q החדשה.

לפני כמה חודשים יצאה הסדרה החדשה Q-SERIES שהייתה אמורה להיות תחליף בעל עיצוב שונה משל ה-Z עם עוצמה גבוהה יותר אך לא אמור להיות הבדל בסאונד.

נדבר כאן היום על הרמקול מוגבר Q-12 של TRX AUDIO , כמו בסדרות הקודמות גם כאן חומרי הגלם המרכיבים את הרמקול הם ברמה הגבוהה ביותר.

הפלסטיק שמרכיב את מעטפת הרמקול הוא תערובת קשיחה להפליא , הקומפוננטים (וופר 12" + טוויטר 1.75") באיכות גבוהה,לימיטר איכותי

המגבר CLASS D ומעבד ה DSP (digital sound processor) הם הבשורה העיקרית ברמקול, שמתמודד עם כל סוגי הסאונד בצורה אופטימלית.

פתיחת האריזה:

כשפותחים את הקופסא שמים לב שאין שום דבר מיותר בחבילה, רמקול,כבל חשמל ,וחוברת הוראות ונתונים של TRX AUDIO.

ברגע הוצאת הרמקול שמים לב לעיצוב השונה של סדרת ה-Q , קווים מנופחים , יותר יציאות לאוויר, אך ברגע שמסובבים את הרמקול לחלקו האחורי אנחנו מגלים את המגבר הטוב והמוכר של TRX

ביחד עם מעבד הDSP הקל לתפעול. החיבורים הנכללים ברמקול הם XLR IN *2 , XLR OUT, LINE IN .

הפעלה ראשונית:

עם הדלקת הרמקול נדלק גם כן המסך הכחול בחלק האחורי העליון של הרמקול, שם אנו מכוונים את מעבד הסאונד הדיגיטלי לפי רצוננו,

האפשרויות העומדות בפנינו הן רבות ,קודם כל ניתן לכוון דרך מעבד הDSP את רמות הצלילים הגבוהים והנמוכים ברמקול, לאחר שעשינו זאת מומלץ להתאים את מצב ההשמעה ברמקול למקור הסאונד שאנו רוצים להשמיע.

המצבים הם :1. מיקום הרמקול - ניתן לשנות את מיקום הרמקול בהגדרות ,מצב מוניטור( על הרצפה באופן מאוזן),מצב POLE (תלוי על עמוד) ומצב BRACKET (תלוי על גשר הגברה בגובה).

כל אחד מהמצבים האלה ימקסם לנו את חוויית ההשמעה לפי המיקום הנכון בחדר. תמיד מומלץ לדייק בהגדרות המיקום!

חשוב לציין שעוצמת הרמקול גבוהה במיוחד לא ניתן לחוש בהבדל בהשוואה לסדרת ה-Z המוצלחת!

2. מצב ההשמעה - ישנן 4 אפשרויות למצבי השמעה קבועים כל אחד מהמצבים מתאים לתוכן יעודי המצבים הם: MUSIC- כמובן מומלץ לניגון מוזיקה,אופטימלי במקומות פתוחים או גדולים.

LIVE- כאשר אנו רוצים להשמיע תוכן חי (נגינה או שירה כאחד) מומלץ להשתמש במצב זה, מדגיש צלילים חיים מוריד רעשי רקע והופך את החווייה למושלמת.

CLUB- מומלץ לניגון במקומות סגורים ולמוזיקה קצבית בעלת מנעד רחב של צלילים נמוכיםכמו מוזיקה אלקטרונית או HIP HOP, מדגיש צלילים נמוכים ועמוקים נקי מאוד בגבוהים.

SPEECH- מומלץ כאשר איננו רוצים להשמיע מוזיקה אלא משתמשים בהגברה בשביל דיבור( דרשה,הרצאה וכו...) הצלילים הגבוהים חדים ובהירים מאוד, דיבור נשמע ברור ולא נבלע ,הצלילים הנמוכים במצב זה כמעט לא מורגשים

LIMIT- בQ12 כמו בשאר הרמקולים של TRX AUDIO כלול לימיטר דיגיטלי שמונע מאיתנו להגיע למצב שאנו פוגעים במגבר או בקומפוננטים בעקבות הגברת יתר או אי יציבות חיבורים, במצב כזה יופיע על המסך בגדול LIMIT והרמקול ידרוש הפעלה מחדש.

מנגנון זה מתקדם מאוד וחשוב שיהיה לכל רמקול מוגבר , מאריך את חיי הרמקול בכמה מונים ושומר עליו מבלאי .

מנגנון השליטה ברמקול נוח וקל מאוד לתפעול , גם אם איננו מומחים בנושא, אחרי 2-3 שימושים כל אחד יבין איך לנצל באופן מקסימלי את הרמקול לפי ההעדפות האישיות שלו.

גם כאן כמו בכל מוצר ניתן לכם להתרשם גם מנתונים טכניים יבשים.

סוג הרמקול : רמקול מוגבר

גודל וופר : 12"

גודל טוויטר: 1.75"

עוצמה : 750W CLASS D

כניסות ויציאות:  XLR IN *2 , XLR OUT, LINE IN .

טווח תדרי השמעה- 48HZ-20KHZ

דציבל - 128

טווח כיסוי במצב מאוזן - 90ּּּּ מעלות

טווח כיסוי במצב מאונך- 60 מעלות

מידות:

גובה- 62 ס"מ

רוחב- 36 ס"מ

עומק- 35 ס"מ

משקל - 16.5 ק"ג

שורה תחתונה ,מסקנות.

כשהוצאתי את ה- Q12 מהאריזה מיד כיוונתי את כל האפשרויות למצב האופטימלי לפי תוכן ההשמעה כמו שעשיתי כבר בעבר עם Z-SERIES .

מה אפשר לומר, אני נפעם כל פעם מחדש שאני מקשיב למוזיקה (תמיד מומלץ להשתמש רק קבצים באיכות גבוהה כמובן) עם TRX AUDIO ,גם כאן לא התאכזבתי ,

הצלילים הגבוהים מדוייקים מאוד ונשמעים חופשיים ,הצלילים הנמוכים עמוקים ומודגשים במידה הרצויה,הMID מרוסן ועוזר מאוד לנמוכים.

כשמשנים בין מצבי ההשמעה ההבדל הוא תהומי בין אחד לאחר , כך אנו מבינים שמומלץ מאוד לשנות את ההגדרות במעבד הDSP בדיוק לפי צורכינו האישי ,אפשרויות שברמקול מוגבר פחות מתקדם אינן קיימות.

אם ננהג כרצוי עם הרמקול הוא יכול לספק צרכים מגוונים ורבים , רמקול לאולמות אירועים, מוניטור אולפני ,הופעות חיות, או סתם שיהיה רמקול מוגבר בבית באיכות גבוהה לכל שימוש.

במדד עלות מול תועלת זהו אחד הרמקולים הטובים בשוק אם לא הטוב בינהם, האפשרויות הרבות, המעבד המתקדם ,הסאונד נקי ועוצמתי.

רמה גבוהה מאוד!

מלבד דגם זה, בסדרה הנ"ל קיימים גם רמקולים מוגברים בגדלים של 10" וכן 15". בנוסף קיים גם סאב אקטיבי עם אלמנט של 18", שאותו לא לקחנו לבדיקה, אך היות ומדובר מאותו סידרה אנו מאמינים שגם הוא יפתיע אותנו לטובה.

מקרן Benq mx532 מהיבואן הזול בארץ, 1895 ש"ח + מע"מ בלבד ! סקירה מקצועית

לקחנו את המקרן החדש של BENQ לבדיקה, קבלו סקירת מוצר מקצועית וחוות דעת על מקרן BENQ MX532

סקירה כללית ראשונית

המקרן BENQ MX532 הגיע לארץ כמחליפו של הדגם המוצלח והנמכר MX528 אנו רואים שתכונות המקרן לא מאכזבות והוא מגיע עם 3300 לומנס כך גם אם יש תאורה חלקית בחדר עדיין נראה ברור את התמונה.

מנגנון המקרן הוא DLP של TEXAS INSTRUMENTS המוכר והשמיש ביותר היום בשוק.

בנוסף, מקרן זה הוא גם בעל מעבד תמונה חדש ומנגנון חדש לחיסכון בחיי נורה (עד 10000 שעות)

יתרונותיו העיקריים של מסך מקרן והמקרן הזה הם המחיר, האחריות הרשמית הכוללת גם 3 שנים לנורת המקרן בנוסף על גופו,

עוצמת התאורה הגבוהה ,והניגודיות הגבוהה 15,000:1.

הרזולוציה הטבעית של המקרן היא XGA והמקרן קורא קידודי וידאו גם ב1080P ועושה זאת בהצלחה.

פתיחת הקופסא:

כשפותחים את הקופסה מיד נתקלים בהמון ניירת אחריות של BENQ שצריכים למלא ולשלוח, וכמובן ספרון הפעלה עבה שכולל חוברת הפעלה מלאה ! ומפרט של כל תכונותיו ויתרונותיו של המקרן. (באנגלית)

בנוסף מצורף דיסק עזר להפעלה אופטימלית עם המחשב (כולל התקנה של תוכנה של BENQ), כבל VGA מצורף גם כן לחבילה.

מיד עם הוצאת המקרן רואים שמשהו השתנה מהדור הקודם, עיצוב חד בהרבה, נראה יותר יוקרתי ו HIGH END  מדורותיו הקודמים.

החיבורים ממוקמים בפאה האחורית של המקרן והם כוללים : HDMI*2 , RGB*2, SVIDEO, RCA, miniUSB (power) ,AUDIO IN+OUT וכמובן גם חיבור לחשמל בצד השמאלי למטה.

הדלקת המקרן:

בהדלקת המקרן מופיע המסך המוכר של BENQ אך נדמה שהצבעים הבסיסיים חדים יותר, מורגשת התאורה (LUMENS) הגבוהה עם המסך הלבן הראשוני, תאורה חזקה עוצמתית וניתנת לחיסכון .

(טיפ: להוריד את עוצמת הנורה לECO כך יש חסכון עד 70% בחיי הנורה וההבדל כמעט לא מורגש דה פקטו)

כשמחברים מקור HDMI מכוונים את הפוקוס והזום ומשנים לרזולוציה האופטימלית(תלוי בקובץ) מקבלים תמונה חדה ,ברורה מאוד טקסטים נראים מצוין.

הצבעים ברורים מאוד,אבל במיוחד התרשמתי מהצבע השחור שהרבה מקרנים גם בקטגוריות מחיר גבוהות יותר מתקשים לבצע באופן מוצלח במיוחד! אפשר לומר שגלגל הDLP עושה עבודה מצוינת.

כשנכנסתי לקרבי הגדרות המכשיר וכיוונתי את כל האפשרויות למקסימום  קיבלתי תמונה חדה מאוד בהירה ועוצמתית, צבעים היו חיים, חדים ולא נמרחים.

הניגודיות הגבוהה הורגשה בהחלט כשטקסטים מתוך סרטון נראו ברורים וחדים , כתוביות גם כן ברורות מאוד למרות שהיו בפונט קטן בתחתית המסך. דברים שקודמיו בסדרה לא ביצע באופן כל כך מרשים ואופטימלי.

כשהקרנתי קובץ FHD נתן המקרן תמונה מאוד קרובה למציאות ולתמונה שהופיעה על המוניטור,

(טיפ: אני הייתי ממליץ לרדת לHDּּ+ 720P כאשר מקרינים סרט ,סרטון וכו... מקבלים תמונה הרבה יותר חדה משום שהמקרן מתמודד עם רזולוציה זו באופן מוצלח בהרבה).

הגדרות תמונה :

לMX532 ישנם כמה מצבי תמונה שכל אחד מתאים לשימוש אחר,

לדוגמה לצפייה בסרטים מומלץ להעביר למצב CINEMA או DINAMIC ובהקרנת מצגת להעביר למצב PRESENTATION וכו.. כך אנו מבטיחים שהתמונה המוקרנת לנו תהיה המתאימה ביותר לשימושינו.

כל התפריט מאוד פשוט להפעלה ונגיש כולו ע"י השלט הכלול עם המקרן.

ניידות :

המקרן BENQ MX532 נמצא בקטגוריית מקרנים ניידים עסקיים של BENQ והוא מיועד לשימושים רבים ומגווונים,

היות והוא בנוי להיות נייד ממקום למקום אז אין חשש להזיזו ממקומו הקבוע ולהקרין בכל מקום שנחפוץ.

כמו בכל מוצר גם כאן נתונים טכניים יבשים נדרשים והם להלן:

מקרן DLP גלגל נורה 6 צבעים

3300 לומנס (יחידות תאורה)

1:15000 ניגודיות

רזולוציה טבעית XGA- 1024*768

יחס תמונה 4:3 \ 16:9

חיי נורה עד 10000 שעות!

תומך קידוד וידאו ב1080P וכל תצורות הוידאו השונות מטה.

תומך 3D

גודל הקרנה 40" עד 300"

מרחק הקרנה 2-6 מטר

רמקול מובנה

משקל 2.3 ק"ג

מעבד תמונה חזק במיוחד שנת 2017

שלוש שנות אחריות למקרן וגם למנורה!

לבסוף, מסקנות!

הMX532 כמו קודמיו בסדרה לא מאכזב, עונה על דרישות מגוונות ומבצע אותן על הצד הטוב ביותר.

הצבעים הראו שיפור משמעותי ונראה כי מעבד התמונה החדש של BENQ  הוא הצלחה.

מבחינת תאורה אף פעם לא התאכזבתי מסדרת MX של BENQ וגם כאן לא נשברה התבנית, תאורה חזקה ובהירה מאוד גם במצב חסכוני.

הרמקול המובנה לעומת זאת נחלש מהדור האחרון אך זהו פרט שולי מפני שתמיד מומלץ לחבר מערכת סאונד בעת הקרנה!

אם אתם מחפשים מקרן שיעשה דברים רבים בתקציב נוח ולא להתפשר על איכות זהו המקרן המומלץ בשוק היום לדעתי.

משפט אחרון  : "שווה לקנות עושה עבודה פנטסטית ורב גוונית."

תתי-קטגוריות

הסל שלימכירת ציוד