מרכז הזמנות: 077-2080-700

מקרנים למכירה - כל מפגש חברתי הופך למעניין יותר

העולם המודרני מציב בפני דוברים פרונטליים אתגרים רבים. כאשר נדרש אדם לעמוד מול קהל כיום הוא חייב להציג את עצמו בצורה מעניינת ומושכת על מנת לשמור את הקהל בקשב מיטבי לאורך זמן רב. הקהל מצידו עסוק בגירויים חיצוניים שונים אשר מקשים עליו להביע עניין בהרצאה לאורך זמן. זו בדיוק הסיבה בגינה יותר ויותר מוסדות וארגונים בוחרים לרכוש מקרנים עם רמקולים ומסכי הקרנה ניידים על מנת לעשות שימוש יום יומי וקבוע בהם. לעיתים העלויות של ציוד זה עשויות להיות גבוהות, אולם התועלת בהם גבוה עוד יותר ומאפשרת לשמור על יעילות ועל שיח מרתק לכל הצדדים המעורבים.

מסך הכרנה נייד


פונים לכל הקהל בעזרת מקרנים ומסכים


כדי ליצור שיח מועיל מול קהל צופים בהרצאה, מועסקים בחברה או תלמידים בבית ספר, דוברים כיום חייבים לעשות שימוש בעזרים טכנולוגיים כדי לפוס את תשומת הלב. בין העזרים הללו ניתן למנות את המקרנים והמסכים ככלי עבודה יעיל בו ניתן לעשות שימוש בכמה דרכים שונות:

 • סרטונים - שילוב סרטי וידאו וקטעים מיוטיוב במהלך ההרצאה מאפשר לכם לתת לצופים רגעי אתנחתא וגם לספק להם מידע משלים להרצאה.
 • מצגות - במקביל לשיח המדובר על הבמה ניתן להציג את המידע בצורה כתובה, גם לטובת השומעים הרגילים, אך גם ובעיקר לטובת האוכלוסייה הסובלת ממוגבלות וקושי כל שהוא.
 • מידע משלים - לפעמים ניתן להציג על המסכים מידע משלים לנאמר על הבמה ולחסוך לדוברים ירידה לפרטים קטנים במהלך ההרצאה.
 • שאלות לקהל- המסכים מאפשרים לדובר להציג שאלות לקהל ולפתוח בדיון לטובת כל המעורבים שיקדם את ההרצאה לשלב הבא.
 • תחרויות בין קבוצות- כלים מתקדמים מאפשרים לדוברים לנהל תחרויות בין קבוצות ויחידים בקהל ולהציג את התוצאות על גבי מסכים. כך ניתן להפוך כל סדנה אינטימית לפעילות המתאימה למספר רב של משתתפים.
 • שיחות וידאו עם מרצים אחרים - ניתן לשלב בהרצאה או בכל כנס מרצים ודוברים שלא נוכחים פיזית באירוע על ידי שיחות וידאו המוצגות על מסכים באולם.

מקרן נייד למכירה

הופכים כל אירוע למרתק


בין אם בבמות העסקיות ובין אם במסדרונות בתי הספר והאקדמיה, לכל מוסד אשר מכבד את עצמו חייב להיות מקרן ומסך איכותיים וניידים שיתאמו לכל אירוע. התכנסויות שונות מאפשרות לכם לתת מענה מידי גם אם אין לכם את הזמן להתכונן ולהשכיר ציוד הקרנה והגברה. כאשר מדובר בארגון גדול בו מתקיימות באופן תדיר התכנסויות עלות הרכישה מתקזזת אל מול עלויות ההשכרה החוזרות ונשנות. אולם על מנת לרכוש את הציוד המתאים כדאי לכם לערוך סקר שוק מקיף וללמוד מהם הצרכים שלכם גם בעת הנוכחית וגם בעתיד. התייחסו לגודל המסך הנבחר וליכולות התצוגה שלו. יש מסכים המתאימים יותר לתלייה ומסכים המתאימים למעמדים מיוחדים. בעת בחירת מקרן נייד בררו מהן הרזולוציות הטובות ביותר שהמקרן יכול לספק והאם הן עובדות בסטנדרטים אליהם אתם שואפים.

 

 4 דגמי מקרנים ניידים מומלצים  - במרכז הסאונד תמיד תמצאו את מה שאתם מחפשים!


במידה ואתם לא יודעים איך לבחון את כל הפרמטרים לעומק, מומלץ להתייעץ עם צוות מרכז הסאונד. המרכז מחזיקם בסניפים בפריסה ארצית ומעניק שירותי ליווי וייעוץ ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אנו נתאים לכם את המקרנים והמסכים המושלמים לצרכים שלכם, תוך עמידה בתנאי השירות הטובים ביותר ובתקציב אותו אתם מגדירים למטרה זו. מרכז הסאונד מחזיק בישרותי שליחים לכל חרבי הארץ ומאפשר לכם לקבל את הסחורה שהזמנתם עד לפתח הדלת ללא מאמץ והשקעת מחשבה בשינוע. כל שנותר לכם הוא להבין מהם הדרישות שלכם ואנו נסייע לכם ברכישה.

מרימים מסיבה - איך השכרת ציוד הגברה הפכה לטרנד חוצה אוכלוסיות?

אין מה לומר אנחנו עם שאוהב מאוד לחגוג. בכל הזדמנות שהיא הישראלים ישמחו לפתוח שולחן, לעלות על לבוש חגיגי ולצאת למסיבה. אבל רגע לפני שאתם מתניעים את האוטו ונוסעים - לא כדאי לחשוב על הפרטים הקטנים שיכולים לשפר את האירוע שלכם? כמו למשל ציוד הגברה ומוזיקה איכותית שיגרום לכם לרקוד ולשיר כל הערב שלי הפסקה?

 

מרימים מסיבה איך השכרת ציוד הגברה הפכה לטרנד חוצה אוכלוסיות


הישראלים מצביעים ברגליים


בתחום האירועים יש אינסוף רעיונות חדישים, גימיקים ושדרוגים שעולים לכותרות חדשות לבקרים ומהווים טרנדים אופנתיים. כל אלו הם ברי חלוף ולאו דווקא מחזיקים את האירוע שלכם מוצלח. לעומת זאת, בכל מסיבה טובה מוזיקה עומדת במרכז האירוע ומפיחה בו חיים. לכן בעיקר במסיבות קטנות ואירועים משפחתיים ניתן לראות את הישראלים מצביעים ברגליים. השכרת ציוד הגברה וקריוקי לאירועים מסוג זה באה בשנים האחרונות להחליף את הצורך באולמות אירועים גדולים כאשר אין צורך בהם.


אירועים קטנים ובינוניים דוגמת מסיבות יום הולדת, בריתות ואפילו חתונות אינטימיות הם דוגמאות מעולות לקהל הלקוחות של ציוד הגברות. נכון, אתם רוצים שהאירוע יהיה במרה גבוה מאוד כדי לתת לאורחים שלכם את התחושה המזמינה והמושקעת ביותר. אבל זה לא אומר שאתם צריכים לקרוע את הכיס מול אולם מיוחד. כיום אפשר להשכיר ציוד הגברה ולהתקין אותו בחצר הבית או אפילו בתוכו. את האירוע המשפחתי שלכם אי אפשר יהיה לדמות לשום אירוע אחר - כי הוא באמת היה משפחתי, והתקיים בסביבה שאתם מכירים ואוהבים.

 

איך השכרת ציוד הגברה הפכה לטרנד חוצה אוכלוסיות


יתרונות השכרת ציוד ההגברה לאירועים


אירועים ושמחות הם הפקה מרובת משימות שעלייכם להתמודד עם כל אחת בהצלחה. כדי להקל עליכם בכל נושא הבידור והמוזיקה אתם בהחלט יכולים לפנות לחברה המשכירה ציוד הגברה לערב אחד. היתרונות בתהליך זה הם רבים וניתן למנות את המרכזיים שבהם:


1. מותאם לצורכי האירוע - אירוע של 250 אנשים לא צריך מגברים עצומים, גנרטורים ורמקולים אימתניים. אתם יכולים להסתפק במיקרופון, מקרן ולעיתים ציוד הגברה לכלי הנגינה באירוע. על ידי התאמה אישית אתם יכולים להביא לידי ביטוי בדיוק את צורות הבידור הרצויות לכם ביום השמחה.


2. קל לתפעול - את ההרכבה והפירוק אתם יכולים לבצע לבד או בעזרת אנשי צוות מומחים. כך או כך לא מדובר בעבודה מורכבת מידי שלוקחת ימים. כבר בסיום השמחה תוכלו לחזור לשגרה ולהתחיל להתעסק בחיי היום יום שלכם.


3. עלויות - את ההבדל המשמעותי ביותר אתם תרגישו בכיס. עלות השכרת ציוד הגברה היא נוחה יותר מאשר כל אולם או גן אירועים. אתם מרכיבים לכם את הציוד לפי הדרישות ובהתאמה משלמים. חיסכון כספי באירועים מוסג זה הוא תמיד מבורך ומסייע לכם לסגור את האירוע ברווחים.


ציוד לכל דורש


בין אם אתם חוגגים יום הולדת עגול, חתונה ביתית או אפילו מופע מצומצם לחברים ולמשפחה - אתם לא רוצים למצוא את עצמכם עומדים בבושת פנים כאשר אין לכם ציוד הגברה הולם לאירוע. היערכות מבעוד מועד עם ציוד איכותי אשר מגיע אליכם ביום האירוע יכול להקל על ההפקה ולעזור לכם להתמקד בדברים החשובים באמת. הרי בסופו של יום לא התכנסתם עם הקרובים לכם סתם ואתם רוצים לנצל כל רגע ביום על מנת להנות, לצבור חוויות ולרקוד בכיף. התוכנית האומנותית לא תושפע ולא תיפגע דווקא בגלל שבחרתם בדיוק מה שאתם צריכים לטובתה. בין אם הרמתם הופעה, שירה בציבור או הצגה של קליפ מרגש בהחלט יכולות לשדרג כל אירוע ולהפוך אותו למרגש ומעניין הרבה יותר.

מקרנים לבתי ספר - מציגים את החומר בצורה קצת אחרת

בתי הספר מהווים כור היתוך של ילדי ישראל ודורשים חדשות לבקרים לעמוד תחת דרישה מהשטח לשינוי. הילדים של ימינו הם ילדים חכמים, משכילים ובעלי כלים רבים להשגת מידע. כמו כן, הם גם ילדים אשר משתעממים בקלות ורוצים כל הזמן למצוא את הגירוי הבא. בתי הספר לעומת זאת, לא תמיד יכולים לתת מענה מקצועי לתלמידים והם עובדים עדיין בשיטות מיושנות שלא מגרות מספיק את הדור הצעיר. ואולם, בשנים האחרונות אנו רואים שינויים קלים אך משמעותיים שקורים בבתי הספר ומאפשרים לתלמידים לקבל מענה טכנולוגי יותר לצרכים שלהם. אחד מהשינויים הללו הוא הכנסת מקרנים ומסכים לכיתה על מנת לקיים מערכים בשילוב מקורות מידע אינטרנטיים ומידע ויזואלי שיפיח עניין בחומר הלימודים.

מקרנים לבתי ספר מציגים את החומר בצורה קצת אחרת

 


מתי ניתן לעשות שימוש במקרנים לבתי ספר


בתוך כתלי בתי הספר המודרני ניתן לעשות שימוש במקרנים ומסכים במכה דרכים כדי לשפר את איכות הלימדה ואת רמת העניין של התלמיד הממוצע בחומר. בין שלל הדרכים ניתן למנות:

 • מצגות - שילוב מצגות בתוך מערך השיעורים מאפשר לתלמידים לראות את החומר בצורה תמציתית וממוקדת על לוח הכיתה. התלמידים מקבלים את המידע בצורה ברורה לצד הסברים עמוקים יותר מפי המורים.
 • סרטים חינוכיים - שילוב סרטים, סרטונים וקטעי וידאו הקשורים לחומר הנלמד מביאים את התלמידים להתעניין בחומר בצורה קצת אחרת. מלבד ההפוגה המנטלית שיש צפייה בסרט, התלמיד זוכה להמחשה של המידע אשר נלמד בכיתה ויכול להבין בקלות ולקשר בין הדברים. כמו כן, סרטים מסייעים לתלמיד לזכור בצורה טובה יותר את הנלמד בכיתה.
 • טקסים רשמיים - בימי זיכרון וטקסי סיום מקרנים ניידים ומסכים לבמה מאפשרים לתלמידים לראות את הבמה כמו גם לצפות בסרטונים ושירים שנערכו במיוחד לקראת הטקס. דוגמא נפוצה לכך באה לידי ביטוי במנהג של בתי ספר רבים להציג את תמונות חללי בית הספר על מסך במהלך טקסי יום הזיכרון.
 • פעילויות חברה - משחקי חברה בכיתה הם חיוניים ליצירת גיבוש בין תלמידים. ניתן לרתום לטובת הנושא את המקרן ולהפוך את לוח הכיתה ללוח המשחק, כך שכל התלמידים רואים את ההתקדמות שלהם כקבוצה.
 • הכנות למבחנים- בעת הכנות למבחנים ניתן להקרין על לוח הכיתה שאלות ויחדו לענות על תשובות או להשתמש באתרים ייעודים להכנות למבחן כמו "קהות".

מקרן נייד Vivi Bright GPS 8

למחירון מקרנים וציוד הקרנה - לחצו כאן!


שוברים את דפוס הלמידה של תלמידים


החיים בעולם המודרני, הטכנולוגי, דורשים מכל צעיר וצעירה לצאת לעולם עם סל כלים שלא תמיד נלמד במערכת החינוך. התאמה של מערכת החינוך לאו דווקא אומרת לשנות את כל חומרי הלימוד. לעומת זאת, ניתן להתאים את שיטות הלימוד לחיים המודרניים ולהכניס לאט ובהדרגה מקרנים ומסכים לתוך כל כיתה. יצירת חווית לימודים אינטראקטיבית היא לא עוד חלום, בייחוד כאשר עלויות הציוד הן נגישות וגם ההתקנה והתפעול קלים יחסית. אם התלמידים יתרגלו לשיעורים יוצאי דופן, יתאמצו לחשוב ולחדד את היכולות הווירטואליות שלהם ויצאו מגבולות הגזרה האנלוגיים של ימינו, יהיה להם הרבה יותר קל להתנהל בעולם כאנשים בוגרים ומצליחים.


המקרנים הם אולי כלי עבודה פשוט, אך יכולת הגיוון שהם מספקים למורים היא עצומה. אפשר להביא לכיתה כמעט כל מקור מידע, תוכנית לימודים, או חומר מעשיר שיש ולאפשר לילדים להתנסות בחוויות גם בין כתלי המוסד החינוכי. יחד עם זאת, חשוב לבחור מקרנים איכותיים שיאפשרו לתלמידים לראות בצורה ברורה כמו גם ישמרו על העיניים שלהם בריאות לאורך זמן, לצד מסכים איכותיים שישמרו לשנות שימוש רבות.

למה חשוב ללמוד לנגן על גיטרה קלאסית?

גיטרה קלאסית היא אחד מכלי הנגינה הנפוצים ביותר לשימוש כיום. היכולת ללמוד בקלות יחסית (בדגש על יחסית) את כלי הנגינה והאפשרות לרכוש ידע מוזיקלי בכלי מיוחד כל כך הופכת את הגיטרה הקלאסית לבחירה ברורה לרבים. לצד זאת, לימודי הנגינה על גיטרה קלאסית הם יותר מאשר סתם תחביב והם יכולים לשפר את תפקוד הזיכרון והתפקודים המוטוריים של מערכות הגוף השונות. לכן, הורים רבים מענייניים להנחיל את הידע המקצועי בתחום הנגינה כבר בגילאים צעירים מאוד וליצור הרגלים בריאים לילדים שלהם. החשיפה למוזיקה גם היא בריאה מאוד ומאפשרת למוח ללמוד במהירות ולקלוט יותר מידע בזמן קצר.

גיטרה קלאסית איכותית CEHARD C3900 BLACK

גיטרה קלאסית איכותית CEHARD C3900 BLACK


רגע לפני שמתחילים לנגן - חמישה דברים שצריך לעשות


אם כבר החלטתם שאתם רוצים ללמוד לנגן על גיטרה ואתם רצים לכם לחנות כלי הנגינה הקרובה. שנייה לפני שאתם רוכשים גיטרה כדאי לכם להבין מה נדרש מכם בתור תלמידים ולהבין האם אתם מסוגלים לעמוד בדרישות:


1. משאבים - עלויות רכישת הגיטרה עצמה פותחות את הדלת להשקעה רבה בציוד ובחומרי לימוד. ראשית כמובן אתם נדרשים לרכוש גיטרה שתהיה אמנם התחלתית אך עדיין רצוי שתהיה איכותית. מלבד זאת, אתם צריכים להחליף באופן תדיר מיתרים, מפרטים ולרכוש אביזרים לגיטרה כמו מגברים, טיונר וחוברות תווים למיניהן.


2. מרחב נגינה - פנו לכם חדר חזרות בו לא תפריעו לבני הבית האחרים. מרחב הנגינה מאפשר לכם לשמור על שגרת אימונים קבועה והוא חייב להיות נוח ונעים. כמו כן אתם צריכים מקום לאחסן את כלי הנגינה שלכם מבלי שישבר או יפגע.


3. מחויבות - האתגר הגדול ביותר בכל תהליך למידה הוא מחויבות והתמדה בדרך. כך גם בתחום הנגינה. שעות רבות שלא חזרות סיזיפיות לא תמיד יביאו אתם להצלחה ואתם תמצאו את עצמכם מתקשים ללמוד. אולם אם לא תוותרו ותתמידו בדרך שלכם, התוצאות יגיעו לאורך החודשים והשנים.


4. סיוע - מיד לאחר רכישת הגיטרה הקלאסית הראשונה שלכם, אתם צריכים להחליט האם אתם מעוניינים ומסוגלים ללמוד לבד בסיוע אתרים וסרטונים ברחבי הרשת. לחלופין, נגנים רבים בוחרים ללמוד לנגן בסיוע מורה נגינה מנוסה, אשר מלווה אותם בצעדים הראשונים בעולם המוזיקה.

גיטרה קלאסית בלמונטי

גיטרה קלאסית בלמונטי M831


כישרון טבעי או תהליך למידה


כל תלמיד מתחיל מציג רמת כישרון כל שהיא איתה או מתחיל את דרכו בעולם הנגינה. אבל המרכיב החיוני ביותר הוא יכולות הקליטה של התלמיד הציע. המסוגלות לראות ולחקות במהירות את פעולות המורה ולפתח דפוס נגינה נכון עם טכניקה איכותית לנגן. כבר בשלב רכישת הגיטרה אתם יכולים ללמוד איך לאחוז בגיטרה ואין להתנהל איתה. מרגע זה ואילך, התלמיד מפתח יכולות שמיעה קצב לצד יכולות מוטוריות לקואורדינציה בין שתי הידיים לשמיעה. יכולות אלו הולכות ומתחדדות עד לשלב בו התלמיד כבר מחזיק בטכניקות משלו ומסוגל להתמודד עם כל אתגר מוזיקלי שיוצב בפניו.


רכישת הגיטרה הראשונה היא תהליך מרגש לכל נגן והיא מלווה בזיכרונות חיוביים לאורך שנים. בשלב זה, כאשר הידע בתחומי המוזיקה הוא עוד בחיתוליו, מומלץ להיעזר בחנות כלי נגינה איכותית בקרבת הבית. רכישת גיטרה קלאסית בתל אביב והאזור מאפשרת לנגן להגיע לחנות בכל העת ולהסתייע בצוות אם יש קושי בתפעול כלי הנגינה. כמו כן, בשבלים הראשונים יש צורך תכוף יותר ברכישת ציוד משלים בשל בלאי גבוה וחוסר דיוק בשימוש במפרטים ובמיתרים. חנות כלי נגינה בקרבת הבית מאפשרת לכם להיות עם היד על הדופק ולהתקדם לאט ובזהירות אל עבר המטרה שלכם- נגינה מקצועית בגיטרה.

מסכים להשכרה - מסייעים לאוכלוסיית עם צרכים מיוחדים להיות חלק מהכלל

שיח ציבורי וחקיקה מקיפה בתחום השיוון העלו לתודעה את הצורך ביצירת מחרב ציבורי נגיש לכל אדם. עד לעת האחרונה, אנשים בעלי צרכים מיוחדים הרגישו ממודרים בפועל ממקומות ומאירועים רבים רק בגלל שלא נערכו התאמות לצרכים הבסיסיים שלהם. כיום, מלבד הדרישה בחוק, מארגנים ובעלי עסקים רבים מעוניינים לשלב את קהל בעלי הצרכים המיוחדים בכל אירוע ולכן פועלים באופן אקטיבי על מנת לאפשר להם לקחת חלק באירועים. אחד מהפתרונות הפשוטים ביותר לשילוב אוכלוסיות בעלות צריכים מיוחדים בטקסים ואירועים הוא הצבת מסך הקרנה לטובת ציבור החרשים, לקווי הראיה ודוברי השפות הזרות. על מהסכים מתאימים את התוכן הנדרש ומאפשרים למשתתפים להבין בדיוק מה מתרחש לאורך האירוע כולו. השכרת מסכים ומקרנים אם כך, הופכת נפוצה מאוד ומהווה כלי עבודה משמעותי בקרב ארגונים ומוסדות רבים.

מס הקרנה
מתאימים את התוכן לכולם


הצבת מקרנים ומסכים על או בקרבת במות מאפשרת למארגני האירוע להעביר את הנעשה על הבמה בכמה דרכים פרט לקריינות מסורתית. ניתן לסייע לבעלי הצרכים המיוחדים על ידי:

 • הקרנת התוכן המדובר בצורה כתובה - תמלול מלא של הנאמר על הבמה מאפשר לאנשים בעלי קשיי שמיעה להיות חלק מהקהל. כמו כן תמלול זה מאפשר ללקויי הראיה, אשר מתקשים לראות את הפרטים הקטנים להיעזר בכתוב על מנת לעקוב אחר הבמה.
 • הקרנת התרגום לשפת הסמנים - כיום אירועים ציבוריים רבים מלווים במתרגם לשפת הסימנים. המתרגם ממוקם לרוב על הבמה, אך לא תמיד ניתן לראות בבירור את התרגום מכל מקום באולם. לכן, הקרנה רציפה של המתגרם לאורך האירוע מקלה על לקוויי השמיעה ומאפשרת להם להבין את המתרחש סביבם.
 • הקרנת הבמה בצורה מוגדלת - לקויי ראיה כמו גם מבוגרים רבים, מתקשים לראות את הבמה ולהבין מה קורה. בהצגות או במופעי בידור הבמה היא מרכז העניינים ולפעמים קשה מאוד להעביר בתרגום או בתמלול את הבעות הפנים של השחקנים או התחושה הכללית בבמה. לכן תצוגה מוגדלת על מסך היא פתרון הולם לאותן אוכלוסיות.
 • תרגום לשפות נוספות על גבי המסך - כיום חיים בישראל אנשים רבים שלא יודעים לדבר עברית. במופעים רבים מוצג תרגום לקהל המקומי אשר מאפשר להם לקחת חלק באירוע כולו.מסכים להשכרה מסייעים לאוכלוסיית עם צרכים מיוחדים להיות חלק מהכלל

מעשה קטן עם השפעה גדולה מאוד

כל תהליך התאמה של תוכן לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים הוא תהליך מבורך. מארגני מופעים אשר מוצאים את עצמם חושבים על אוכלוסיות אלו, יוצאים נשכרים בשתי דרכים שונות. ראשית, המסכים והמקרנים משמשים את כלל הקהל, ולא רק את קהל הצופים הרגיל לכאורה. שנית, שילוב אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים מגלה לנו כחברה אנשים לא תמיד באים לידי ביטוי דווקא בגלל אותן המגבלות. אוכלוסיות אלו ישמחו מאוד להפוך לחלק קבוע בכל מופע, הצגה או קונצרט, כל מה שנדרש מכם בתור מפיקים הוא להשכיר ציוד הקרנה ומסכים מתאימים על מנת לתת מענה לצורך.

ציוד הקרנה


בעת השכרת הציוד חשוב לקחת בחשבון את גודל המסך, איכות המקרן וגם את מיקום הציוד בחלל המופע. מיקום לא נכון יכול גם הוא לפגוע באיכות הצפייה של כלל הקהל וגם של בעלי הצרכים המיוחדים. לכן, מומלץ להתייעץ עם חברת ההשכרה אשר מחזיקה בידע המקצועי ויכולה לתת מענה אחראי לשאלות שלכם בתחום. ההשקעה ביצירת סביבה נגישה היא השקעה פעוטה ביחס להשקעה הכללית שלכם במופע. אולם אתם תצאו מההפקה נשכרים גם בביקורות וגם אל מו לעצמכם אם תחושה שעשיתם טוב לאחרים.

ציוד הגברה וסאונד הופכים כל אירוע חברתי למקצועי

כל התכנסות חברתית או מקצועית דורשת מהמארגנים להשקיע זמן ומשאבים בתכנון האירוע לפרטי פרטים. המארגנים לוקחים בחשבון את כמות האנשים המשתתפים ואת סוג האירוע על מנת לרכוש אספקה מתאימה ולהשכיר את כל הציוד הנדרש. כיום, מעטים האירועים בהם מוותרים המארגנים על השכרת ציוד הגברה או סאונד לטובת שיפור איכות השמע של הקהל המשתתף. בין אם במופעי בית ספר או בכנסים מקצועיים שונים, המארגנים רוצים לאפשר לקהל לשמוע את כל המתרחש בצורה הטובה ביותר ולכן מוכנים להשקיע רבות בתכנון והתקנת ציוד ההגברה. בשל העלות הגבוה של רכישת ציוד הגברה מקצועי, האפשרות הנגישה יותר היא השכרת ציוד זה והחזרתו לחברה עם סיום השימוש.

 ציוד הגברה וסאונד הופכים כל אירוע חברתי למקצועי

מתי משתמשים בציוד הגברה וסאונד?

 

בכל יום מתרחשים ברחבים ישראל אירועים רבים אשר דורשים השכרה של ציוד הגברה וסאונד. חלק מאותם האירועים כוללים גם:

 • כנסים מקצועיים - בין אם פנים ארגוניים או כללים. בכנסים אלו הדוברים חייבים להיות ברורים מאוד לכל המשתתפים ולכן ציוד ההגברה הוא חיוני להצלחת האירוע כולו ולהעברת המסר.
 • טקסים - טקסי בית ספר, ימי זיכרון ממלכתיים, טקסים עירוניים, טקסטים באקדמיה או עצרות זיכרון שונות. בכל אחד מהאירועים הללו נדרש להתקין ציוד הגברה איכותי שיעביר את תוכן הטקס לשומעים ללא תקלות ובצורה המכבדת את הטקס כולו.
 • שמחות משפחתיות - יום הולדת, חונות ובר מצוות. אין כמו להרים מסיבה ישראלית אמיתית. אבל בשביל מסיבה טובה חייבים מוזיקה איכותית שתרים את האורחים שלכם לאורך כל הלילה. לולא ציוד ההגברה המתאים, אתם מארגנים מסיבה שיכולה להיגמר מוקדם מאוד או אפילו לאכזב את האורחים שלכם ואתכם.
 • הרצאות מקצועיות - דווקא בהרצאות אלו, לסאונד יש חשיבות גדולה יותר בניהול הקהל. למרצה חייב להיות מקום על הבמה כמו גם יכולת לשמור על עניין של הקהל. על ידי השכרת מערכת הגברה חזקה אפשר להתגבר על קולות הרגע של הקהל ולנהל את ההרצה בצורה חלקה ועניינית.

ציוד הברה לאירועים


משכירים ציוד וחוסכים בתקציב ההפקה לאירוע


כאשר כל כך הרבה אירועים דורשים ציוד הגברה יקר ואיכותי, לא לכל בעל עסק או אדם פרטי יש יכולת לרכוש את הציוד לטובת אירועים ספורים בשנה. העלויות הגבוהות למדי של רכישת הציוד יכולות לגרום לחוסר איזון בתקציב של כל הפקה ולפעמים לא כדאי אפילו להשקיע זמן בחיפוש אחר מערכות הגברה לרכישה. מרבית הלקוחות פונים לחברות השכרת ציוד על מנת לאפשר את קיום האירוע אך לא לגרוע יתר על המידה מהתקציב. השכרת ציוד הגברה וסאונד מאפשר למארגנים לבחור את הרכב הציוד הנדרש - רמקולים מוגברים או שקועים, מיקרופונים להגברת הקול וגם מגברים שונים. ההרכב מתאים לכמות האנשים המשתתפים, לחלל האירוע וגם לגודל הבמה. התאמות אלו מאפשרות לכם לחסוך כסף מיותר ורק אנשי מקצוע מנוסים יכולים לעזור לכם להחליט בצורה נכונה לכם.


צוות מרכז הסאונד מלווה בעלי עסקים, מנהלים ואנשים פרטיים בתהליך תכנון האירוע שלהם על פרטיו. אנו מלווים אתכם בתהליך תכנון והתאמת ציוד ההגברה כבר בשלבי ההפקה הראשוניים. מתאימים לכם את כמות הציוד ומציעים לכם ציוד הגברה בעלויות נוחות לכל כיס. ביום האירוע אנו נוודא כי תקבלו את הציוד עד לפתח הדלת במצב מצוין ועם אנשי הצוות שלנו. החברה משרתת את לקוחותיה בכל רחבי הארץ, בזכות סניפים בערים הגדולות אשר נותנים מענה מהיר ואיכותי לכל לקוח. רק כך אתם יכולים להיות בטוחים שהאירוע שלכם יבוצע בצורה האיכותית והמקצועית הטובה ביותר.

הצעדים הראשונים בעולם הנגינה - גיטרה קלאסית למתחילים

לימודים מכל סוג שהוא הם תהליך אשר דורש זמן, תרגול והשקעה רבה אצל התלמיד. בין אם מדובר בעולם הלימודים הרגיל או בעולם המוזיקה. אולם, בתחום המוזיקה נדרש התלמיד להשקיע שעות רבות של עבודה על כלי נגינה על מנת ללמוד אותו על בוריו ולהפוך את הנגינה לחלק משגרת חייו. הצעדים הראשונים של מרבית הנגנים כיום מתמקדים בכלי נגינה אחד והוא הגיטרה הקלאסית. גיטרה ספרדית קלאסית היא כלי נגינה נגיש יחסית, הן מבחינת רמת הקושי לתלמיד והן מבחינת המשאבים הנדרשים להשקעה בכלי עצמו. לכן אין פלא כי אנו זוכים לראות נגנים רבים מתחילים את מסעם בעולם המוזיקה דווקא בלימודי נגינה על גיטרה קלאסית.

הצעדים הראשונים בעולם הנגינה גיטרה קלאסית למתחילים


בוחרים את הגיטרה המתאימה לשיעור הראשון שלכם


אם ברור לכל צעיר וצעירה מהו כלי הנגיה שהם רוצים להתחיל איתו את דרכם המוזיקלית, כעת הגיע העת לבחור את הכלי הייחודי לנגן. על מנת לבחור את הגיטרה הקלאסית המתאימה למתחילים ישנם כמה פרמטרים שכדאי לכם לקחת בחשבון:


1. גודל - גודל כלי הנגינה לרוב הוא אחיד, או זהה למדי. אולם אצל נגנים צעירים במיוחדי ניתן להתאים את גודל הגיטרה על מנת לאפשר להם להביע את מלוא היכולת שלהם בביצועים המוזיקליים. אורך ידית הגיטרה וגודל תיבת התהודה משפיעים על איכות הצליל אך, אם הנגן לא מסוגל להגיע למיתרים, אי אפשר להפיק צללים כלל.


2. תהודה - איכות התהודה נובעת מגילופי העץ של הגיטרה והמבנה הפנימי. ככל ואתם מעוניינים באיכות טובה יותר אתם צריכים להתעקש על גיטרה מקצועית יותר מעץ איכותי ובמבנה אקוסטי יותר טוב.


3. מיתרים - ניתן להתאים את מיתרי הגיטרה על מנת ליצור גיטרה בס או גיטרה קלאסית. בהתאמה אתם רוצים לוודא כי אתם רוכשים מיתרים חלופיים וטוינר על מנת לשמור על הגיטרה מכוונת כל העת ומוכנה לשימוש.


4. יד דומיננטית - הגיטרות ברובן הגדול מתאימות לנגנים אשר מנגנים עם יד ימין כיד דומיננטית. ישנם אנשים עם יש שמאל דומיננטית שיכולים ללמוד על יד ימין, אף אם אתם צריכים לשנות את כיוון המיתרים אתם יכולים לעשות זאת כבר בעת רכישת הגיטרה הקלאסית שלכם.


5. מערכת הגברה - גם גיטרות קלאסיות יכולות להתחבר למערכת הגברה, אולם נדרשות התאמות לכך.

גיטרה קלאסית


השלב הראשון בדרך להצלחה המוזיקלית שלכם


האהבה למוזיקה היא אהבה שהולכת ומתעצמת עם השנים. אבל גם כאשר ילד עושה את צעדיו הראשונים בתחום ניתן לראות את המסירות והנכונות להתאמן כמדד להצלחה. ככל ואתם מתחילים מנקודת פתיחה איכותית יותר, של כלי הנגינה שלכם, כך יהיה לכם קל יותר להתרגל לנגינה ולהפוך אותה לשגרת החיים שלכם. מוזיקה דורשת שעות רבות של למידה על מנת להרגיל את המוח לפעולות הפיזיות ולתגובות האוזן לשינויים בסאונד. העבודה המאומצת של הנגן היא יום יומית ומתרחשת עם כלי הנגינה שלו. כלן כלים לא מכוונים או מדויקים מבחינה אקוסטית עשויים לפגום לטווח הארוך באימונים של הנגן.
רכישת הגיטרה הראשונה אם כך, היא תהליך אשר חייב להתבצע בצורה מקצועית תוך התחשבות בצרכי הנגן ובנכונות להשקיע משאבים בתחום. מומלץ להיוועץ באדם בעל ניסיון בתחום שיודע איך להתאים גיטרות לכל נגן ומחזיק במגוון רחב של כלים. מרכז הסאונד מספק שירותים לנגנים צעירים ובוגרים כאחד, ומציע להם ליווי מקצועי למציאת כלי הנגינה המתאים להם ביותר. הגיטרות נמכרות רק לאחר שהן עוברות האתמה לנגן והוא מחליט כי הכלי משרת אותו בצורה הטובה והאיכותית ביותר.

מסכים להשכרה - לא עוד אופציה זניחה לציוד בידור

יש אינספור דרכים להעביר בהן מידע, בייחוד בעולם הטכנולוגי של ימינו. אבל כאשר מדובר בהתארגנויות ובאירועים הכוללים כמויות רבות של משתתפים, אתם חייבים לקחת בחשבון כל מיני פרמטרים על מנת ליצור אינטראקציה איכותית עם כלל הקהל. מלבד מיקום הבמה וסידורה, אתם רוצים להבטיח שכל המשתתפים יראו מה קורה על הבמה בכל רגע נתון. כמו כן, כאשר אתם רוצים לשלב כמה סוגי תכנים על הבמה אפשר לעשות זאת רק בעזרת כלי עבודה אחד - מסך הקרנה. מסכים משולבים כיום בכל אירוע ציבורי או גדול ממדים ומאפשרים למארגנים לנווט בין זוויות צפיה של הקהל לבין תוכן נוסף המוקרן עליהם. כך מעבים את חווית הצפייה באירוע ומאפשרים לכל המשתתפים למצות עד תום את המופע.

מסכים להשכרה לא עוד אופציה זניחה לציוד בידור


מתי משתמשים במסכים להשכרה?


מסכים להשכרה הם כלי עבודה מיוחד מאוד בכל עולם הפקות האירועים. החל מאירועים קטנים ומשפחתיים ועד למופעי ענק של זמרים ולהקות ניתן לעשות שימוש במסכים להשכרה מסוגים שונים במופעים שונים כמו:


1. במות בידור - ביום העצמות או באירועים עירוניים שונים ניתן לראות את הבמה בצורה ברורה על המסך. לטובת הילדים הקטנים המסכים מספקים את זוויות הראיה שלהם אין, ומקרבים אותם למה שקורה על הבמה.


2. מופעים מוזיקליים - כדי לקבל תמונה מלאה של כל מה שקורה על הבמה מצלמות מלוות את הנגנים והזמרים על הבמה לאורך המופע ואת הוידאו מציגים באופן מידי על מסכי ענק המכוונים לקהל המשתתפים במופע. כך אפשר לראות גם את התמונה הגדולה המשתקפת מהבמה וגם את המתרחש לפרטי פרטים.


3. טקסים - טקסים ממלכתיים או טקסי בית ספר, כיום אי אפשר לתכנן טקס מבלי לקחת בחשבון הצבה של מסך הקרנה על חצובה. במרבית המקרים המסכים מציגים גם את המתרחש על הבמה אך גם תוכן נוסף כמו סרטונים, שירים ומצגות, כהשלמה לטקס הרשמי.


4. שמחות משפחתיות - בכל אירוע משפחתי כיום מוצג קליפ אשר החברים והמשפחה ערכו לחתני השמחה. בין אם בחתונה או ביום הולדת, אתם יכולים להציג את הקליפ על מסך הקרנה חשמלי בעזרת מקרן נייד שמחובר לסמארטפון.

5. עצרות ואירועים פוליטיים - באירועים פוליטיים דווקא המתרחש בקרב הקהל חשוב מאוד. לעיתים רבות מסכים באירועים פוליטיים מציגים את הקהל ואת המחאה העולה ממנו על מנת לחזק את הכוח הפוליטי ואת המטרה לשמה התכנסו המעורבים באירוע.

מסך הקרנה חשמלי


משדרגים כל במה


הצבה של מסכים גדולים כקטנים לצד במות באירועים שונים היא אם כך כלי אשר משדרג את האירוע ולא משנה מה מטרת האירוע עצמו. על מנת להפוך את הבמה למרכזה העניינים את יכולים להציב מסכים להשכרה, ולהשתמש בהם בצורה מתאימה לצרכים שלכם. בשנים האחרונות כוחם של המסכים עלה בעיקר בגלל החשיבות של תוכן ויזואלי כמעורר עניין אצל אנשים. אי אפשר לוותר על תהליך השכרת מסכים לאירועים כיום וכל מי שארגון אירוע יכול להעיד על כך.


אולם כדי לסייע לכם להשכיר את המסך המתאים לצרכים שלכם בצורה האידיאלית ביותר, מומלץ ליצור קשר עם חברת השכרת ציוד לאירועים. חברה מקצועית יכולה לעזור לכם לתכנן את הבמה ולהשכיר את גדלי המסך הרצויים לכם ואת כמות המסכים שתתן מענה לכמות הקהל הצפויה לכם. תנכון נכון הוא שם המשחק בתום הפקת האירועים וכך גם בעת השכרת הציוד. במקום לבזבז כספים מיותר מתקציב ההפקה, אתם יכולים להזמין בדיוק את הציוד הנחוץ, לפרק הזמן הנחוץ ובאיכות הרצויה לכם להפקת האירוע.

מייצרים סאונד מיוחד - איך שומרים על מופע מוזיקלי מדויק

הפקה מוזיקלית היא תחום שלם בתוך עולם המוזיקה אשר דורש הכירות עמוקה ומקצועית עם כלי הנגינה ודרישותיהם השונות. יחד עם זאת הפקה של מופע מוזיקלי מתבססת על שירים קיימים ולכן מירב המאמצים בתחום העיסוק הזה נוגעים ליצירת הרמוניה בתוך אולם המופע ואל מול הקהל עצמו. ישנם פרמטרים רבים אשר חשוב לקחת בחשבון בעת התנכון של מופע מוזיקלי בתוך אולם, אך החשוב והמוכר ביותר שבניהם הוא הצורך ביצירת אקוסטיקה מושלמת לחלל המופע. קירות החלל מחזירים את גלי הקול למרכז החדר ועשויים לפגוע באיכות הסאונד של הכלים והזמרים על הבמה ולכן מארגנים האירוע צריכים להתחשב בגורם זה יותר מכולם לאורך התכנון.

מייצרים סאונד מיוחד איך שומרים על מופע מוזיקלי מדויק


מה דרוש לקיום מופע מוזיקלי איכותי


על מנת שתוכלו להעלות מופע מוזיקלי במורה מושלמת וללא תקלות, אתם חייבים להיעזר בכמה כלים טכניים שישפרו את איכות השמע על הבמה ובתוך האולם עצמו:


1. מיקרופונים מקצועיים לכלי הנגינה - בין אם מדובר במופע של פילהרמונית או במופע של להקת רוק, כלי הנגינה לא יכולים להעביר את המוזיקה לקהל מבלי להיות מחוברים למיקרופון זעיר. איכות המיקרופון חיונית מאוד על מנת לשמור על דיוק בצליל ועל סאונד ברמה גבוה מאוד.


2. מיקרופונים אלחוטיים לזמרים והשחקנים לזמרים והשחקנים - הזמנים והשחקנים המופעים על הבמה לוקחים חלק גם הם בהצלחת המופע וכל שינוי או אי דיוק בקול שלהם עלול להשפיע על המופע כולו.


3. מערכת הגברה עוצמתית - המערכת מעבירה את הצלילים המיוצרים על הבמה אל הרמקולים ושומרת על הסאונד המקורי. מערכות ההגברה באות לידי ביטוי דווקא באירועים בהם משולבות גיטרות חשמליות אשר צריכות את מערכת ההגברה על מנת לאזן את הצליל המתכתי היסודי שלהם.


4. רמקולים מוגברים - הרמקולים מופנים אל עבר הקהל ומספקים את התוצר הגולמי מבחינת שמע. לא ניתן להתפשר על איכות הרמקולים כי הם אלו אשר מספקים את הצלילים לאורך המופע.


5. גנרטורים מושתקים - לכל מופע חייבים להחזיק גנרטור מושתק לגיבוי. במקרה וחלה תקלה באולם הגנרטור נכנס לפעולה ומספק חשמל לכל מערכות ההגברה והרמקולים השונים. העובד שמדובר ברמקול שקט שומרת על סביבת הופעה נעימה לצופים ולמבצעים.

השכרת ציוד הגברה לפי כמות ההופעות


הפקות של מופעים מוזיקליים מתפרסות על פני תקופה ארוכה ודורשות זמן הכנות רב. החל משלבי התכנון הראשוניים ועד לחזרות הסופיות יש תהליך שלם המתקיים ברקע. כבר בשלב החזרות נדרש הצוות המקצועי למקם באולם את ציוד ההגברה כולו ולהתאים אותו לצרכי הבמה והמשתתפים באירוע. במהלך החזרות מוצעים שינויים ועד לערב הפתיחה חייבת מערכת ההגברה לפעול בלי תקלות כלל.


משמעות הדברים היא שתהליך ההשכרה של ציוד הגברה למופעי מוזיקה הוא שונה מכל השכרה אחרת. מופעים אלו דורשים השכרה מסיבית של ציוד איכותי לאורך תקופות זמן ארוכות. לכן אתם חייבים להתקשר עם חברה מקצועית בעל הבנה מדויקת של התחום ויכולת לעמוד בדרישות שלכם, כמו גם לספק אנשי צוות שינהלו את כל התחום הטכני של ההפקה. חברת עולם הסאונד מלווה הפקות בגדלים שונים לאורך תהליך החזרות המופעים עצמם. אנו מביאים לכם את כל הידע המקצועי ארוך השנים שצברנו לצד אפשרויות השכרה נוחות לציוד אשר יביא את ההפקה שלכם לרמה המקצועית המושלמת. כל מה שאתם צריכים לעשות היא להגדיר מהן הדרישות שלכם ואיך אתם רוצים להוציא לפועל את המופע. אנחנו, מן הצד השני, נעשה הכול על מנת לתת מענה מוזיקלי באיכות גבוה לאורך כל התהליך.

גיטרות חשמליות לילדים - מחנכים את הדור הצעיר לאהוב מוזיקה

חינוך הוא עניין של החלטות קטנות לאורך הדרך אשר מעצבות את אופיים של הילדים והופכות אותם לבוגרים שאנו רוצים לראות. מלבד החלק הארי של חינוך פדגוגי מקצועי, הורים רבים רוצים להעשיר את עולם התוכן של ילדיהם על ידי הכשרתם בתחומי עניין שונים. אחד מתחומי העניין המרכזיים להעשרתם ילדים הוא עולם המוזיקה בכלל ועולם הנגינה בפרט. כיום ילדים צעירים רבים מתחילים ללמוד שיעורי נגינה ורוכשים כלים וידע בתחום זה. כחלק מהכשרת הילדים כנגנים הם מתנסים על כלי נגינה שונים, בניהם ניתן למצוא גם את הגיטרה החשמלית. רכישת גיטרה חשמלית היא שלב חשוב בחינוך המוזיקלי של כל ילד. משמעותו באופן כללי היא שהילד רכש את יכולות הנגינה הבסיסיות והוא מסוגל ללמוד לעבוד על כלים מתקדמים ומגוונים יותר ברמה המוזיקלית. אך כדי לקנות את הגיטרה החשמלית הנכונה, צריך לעמוד בכמה פרמטרים ולבחון מספר כלים ביחד עם הילד.

גיטרות חשמליות לילדים מחנכים את הדור הצעיר לאהוב מוזיקה
איך בוחרים גיטרה חשמלית לילד?


שלא כמו תהליך הרכישה של גיטרה קלאסית, גיטרה חשמלית דורשת עוד ציוד נלווה ומשלים. לכן, בעת תהליך החיפוש אחר הגיטרה המתאימה לילד שלכם, אתם צריכים לקחת בחשבון גם את גודל הגיטרה והתאמתה לגופו של הילד, כמו גם את הציוד הנלווה ויכולות האחסון שלו. לצד הגיטרה עצמה, הילד צריך להחזיק גם בציוד הגברה. מומלץ לרכוש ציוד הגברה שיאפשר לילד להכיר את הניואנסים הקטנים של כלי הנגיה אך לא יפריע בעוצמות השמע שלו לסובבים את הילד. התאימו את ציוד ההגברה לביתכם ואפשרו לילד לכוון את המגברים בהתאם לצרכים שלו. כמו גן, גיטרות חשמליות דרושות עבודה עם פדלים ליצירת איזון בין צלילים. בעת רכישת הכלי, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע שיכולים לעזור לילד להכיר את מבנה הפדלים ולעבוד איתם בצורה מקצועית החל מהיום הראשון. כלל ותוכלו לספק לילד את המענה המקצועי האידיאלי, כך הוא יפתח כישורי נגינה איכותיים יותר. השקעה בכלי הנגינה מאפשרת לילד להפוך לנגן מקצועי מהר יותר ובמקביל לפתח כישורים מיוחדים יותר.


מוזיקה ככלי למידה


כידוע מוזיקה חובקת בתוכה עולם תוכן שלם אשר מעשיר את הילד ומאפשר לו להביע רגשות ולפתח כישרון מיוחד. אולם למוזיקה יתרון משמעותי נוסף והוא לאו דווקא קשור לתחום המוזיקלי. העוסקים במוזיקה בכלל, ונגנים בפרט מפתחים עם השנים יכולות למידה מהירות מאוד וניתן לראות כי מוזיקאים רבים הם אנשים מצליחים גם בתחומים אחרים. כך שהעשרת עולם התוכן של הילד בתחום המוזיקה מאפשרת לו להגיע להישגים בתחומים רבים ונוספים. צעדיו הראשונים של הילד בתוך עולם המוזיקה הם חשובים להצלחתו, והמקפצה לכלים מתקדמים יותר מהווה אישור להתקדמות החשובה שלו.


אתם בתור הורים רוצים לעשות כל שביכולתכם על מנת לספק לילד שלכם את נקודת הפתיחה הטובה ביותר לחיים בוגרים. על מנת לעשות זאת, אתם רוצים לתת לו בסיס איכותי גם של מורים לנגינה וגם של ציוד וכלי נגינה איכותיים. לכן בתהליך הרכישה של כלי נגינה חדש היעזרו בעצתו של מורה הנגינה אך גם בצוות החנות בה בחרתם לרכוש את הגיטרה החשמלית של הילד. השקיעו בפרטים הקטנים על מנת להתאים את הגיטרה ואת מרכיביה לילד בצורה אידיאלית. החל מרמת גוף הכלי ועד למיתרים ולמפרטים, כל פרט קטן הוא משמעותי לטווח הארוך. כמובן שאי אפשר להגיע להצלחה בלי ניסיון של שנים ואימונים רבים, אך השקעה בנקודת הפתיחה של הילד היא חשובה לא פחות.

הסל שלימכירת ציוד