אודות מרכז הסאונד

חברת ``מרכז הסאונד`` עוסקת בפתרונות סאונד ווידאו.השכרה ומכירת ציוד. מראשית הקמתה של החברה נחרט בדגלה- המקצועיות השירות והמחיר ההוגן ללקוח. חברת מרכז הסאונד בתמחה במכירה והשכרת ציוד הגברה, השכרת מקרן , ומכירת מקרנים, השכרת גנרטורים, ציוד DJ,מסכי ענק, ועוד פתרונות נוספים – לאירועים.

8 סיבות למה לבחור במרכז הסאונד

scrum

צוות מקצועי

במרכז הסאונד קיים צוות עובדים מקצועי ומיומן, המגיע מתחום הסאונד והוידאו המקצועי. הצוות שלנו מורכב מאנשים מתחום ההתקנות של ציוד באירועים, התקנת ציוד קבוע באולמות, תקליטנים ואנשי הגברה בהווה ובעבר, וכדומה… כך שתקבלו ייעוץ מקצועי מאנשי המכירות לאחר צבירת ניסיון בשטח של מספר שנים, ויכולת להבין היטב את הצרכים שלכם והתאמה נכונה של הציוד שתרכשו עבורכם.

warehouse

מלאי גדול וזמין לרכישה מיידית

אחת הבעיות הקיימות בתחום הסאונד ההגברה והווידאו, הוא זמינות המוצרים במלאי, 95% מהמוצרים באתר זמינים במלאי ! היות ומדובר בציוד בעל נפח גדול, וכשמשלוח מחו”ל מגיע מרגע ההזמנה רק לאחר 3 חודשים, אנו עובדים ולא מרפים על מנת להגיע ל-100% זמינות של הציוד והמוצרים שיהיו במלאי.

consulting

תודעת השירות

מבחינתנו ישנה חשיבות רבה לעיקרון “הלקוח החוזר” וכן המלצות מ”פה לאוזן”, ולכן בין אם אתם לקוחות חוזרים ובין אם אתם לקוחות חדשים, תזכו לקבל מאיתנו שירות VIP לכל שאלה, בקשה, רצון, עזרה וכדומה.. ניתן לשוחח ולהשיג אותנו בכמה ערוצים. בין אם זה הגעה אל החנות, או שיחה טלפונית, מייל או ב-ווצאפ 050-2288600. בעמוד “צור קשר” באתר ניתן להשיג את כל ערוצי ההתקשרות אלינו

medal

איכות הציוד

אנו משתדלים להביא את הציוד האיכותי והמקצועי ביותר שקיים. אך עם זאת בשל התחרות העזה שקיימת בתחום הסאונד, ציוד הגברה, כלי נגינה, מקרנים ומסכי הקרנה, ועוד.. ניתן להשיג גם מוצרים זולים יותר, אך תקבלו מאיתנו חוות דעת אמיתית לאיכותו של המוצר.

warranty (1)

אחריות מחייבת

על המוצרים הדורשים אחריות כגון מוצרי אלקטרוניקה שתרכשו מאיתנו, תקבלו אחריות אמיתית, מבלי לטרטר אתכם לכל מיני מקומות רחוקים, וכמובן בהתאם לחוק.

quick

בגלל השרות המהיר

חלק מחווית הקנייה במרכז הסאונד, היא הגעת המוצרים שהזמנתם במהירות אדירה !!! כך ייתכן שתזמינו מוצרים ואולי תקבלו אותם באותו היום במידת הצורך או מקסימום תוך יום-יומיים, למעט יישובים חריגים.

support

עשרות אלפי לקוחות מרוצים

לאחר צבירה של כמות גדולה של לקוחות ולא סתם לקוחות… אלא לקוחות מרוצים, אנו מרשים לעצמנו להתגאות בכך ! לאחר עבודה ויגיעה ממושכת. לקוח מרוצה – חוזר. בדוק ! אם אתם גם בעלי עסקים מומלץ להשקיע בכך ולהקדיש אנרגיה ותשומת לב, במיוחד בעולם שבו תהליכי הרכישה עוברים לאונליין, השרות שלקוח מקבל, הוא מעריך.

sale

מחירים הגונים וזולים.בדוק. תבדקו…

חובה למכור ולהרוויח ! מי שלא מרוויח, או שיסגור או שירמה… אך חשוב להשיג רווח הגון, ולא רווח מוגזם. אנו במרכז הסאונד מתחייבים למחירים הזולים בישראל !

הזמנות טלפוניות עד 22:00 בלילה !

בניית אתר ע”י: OCM

מרכז ההזמנות – 077-2080-700