מרכז הזמנות: 077-2080-700

makren banner

מקרן נייד

מקרן CLX X7 WIFI

מחיר מוצר: 3195 ₪

לפרטים

מקרן CLX Z8 SMART

מחיר מוצר: 6495 ₪

לפרטים

מקרן Philips PPX4350

מחיר מוצר: 1875 ₪

לפרטים

מקרן SAMSUNG SP-H03

מחיר מוצר: 1860 ₪

לפרטים

מקרן ViewSonic DVP5

מחיר מוצר: 1804 ₪

לפרטים

מקרן כיס PHILIPS PPX-2055

מחיר מוצר: 1572 ₪

לפרטים

מקרן כיס PHILIPS PPX-2330

מחיר מוצר: 1292 ₪

לפרטים

מקרן כיס Philips PPX2480

מחיר מוצר: 1892 ₪

לפרטים

מקרן כיס Philips PPX3410

מחיר מוצר: 2492 ₪

לפרטים

מקרן נייד Clx Q6 Wi-fi

מחיר מוצר: 2195 ₪

לפרטים

מקרן נייד GP3

מחיר מוצר: 349 ₪

לפרטים

מקרן נייד Q5 Clx Hdmi

מחיר מוצר: 1395 ₪

לפרטים

מקרן נייד Clx Q6 Hdmi

מחיר מוצר: 1595 ₪

לפרטים

מקרן נייד CLX Q7-Android

מחיר מוצר: 3295 ₪

לפרטים

מקרן נייד CLX X8-Android

מחיר מוצר: 4195 ₪

לפרטים

מקרן נייד CLX X9-Android

מחיר מוצר: 4390 ₪

לפרטים

מקרן נייד Optoma PK 102

מחיר מוצר: 1353 ₪

לפרטים

מקרן נייד Optoma PK101

מחיר מוצר: 1198 ₪

לפרטים

מקרן נייד Optoma PK201

מחיר מוצר: 1773 ₪

לפרטים

בשנים האחרונות הטכנולוגיה בשיאה, ואפשר לראות את זה בכל תחום ובכל סוג של מכשיר. מי יכול היה להאמין בעבר שאנשים יוכלו לקחת מקרן נייד לכל מקום? ואילו היום זה עניין שבשגרה, כך שאם גם אתם מארגנים בקרוב אירוע שאתם רוצים להקרין בו סרט קצר, כדאי שתדעו שיש הרבה אפשרויות לפניכם. הדבר הראשון שעליכם להבין הוא שאתם כמובן צריכים מקרן שכן רק כך תוכלו להקרין את הסרט שהכנתם, וזה לא משנה אם מדובר על סרט פרטי ומשפחתי או שמדובר על סרט תדמית של החברה שלכם. לכן כדאי לכם להתארגן מראש, כי אם אתם עושים אירועים בוודאי תרצו לדאוג לכך שהוא ייצא כמה שיותר מוצלח ועליכם לדאוג לציוד מתאים.

למה שווה להשקיע ולקנות מקרן מהאיכות הכי טובה שיש
כמו שאתם בוודאי יכולים לתאר לעצמכם, לא חסרים היום מקרנים, בין אם מדובר על מקרנים ניידים ובין אם מדובר על מקרנים שאינם ניידים. לכן מתעוררת הרבה פעמים השאלה איזה סוג של מקרן כדאי לקנות, וחשוב לדעת שהאופציות הן רבות כך שמומלץ לבדוק אותן לעומק. אם יש משהו שלא מומלץ לכם להתפשר לגביו זו כמובן האיכות, כי מקרן נייד שאינו איכותי עלול להפסיק לעבוד בדיוק הרגע הכי קריטי. הרי לא הייתם רוצים שבדיוק ברגע שבו אתם מנסים להקרין את סרט בר המצווה שהכנתם לבן שלכם המקרן לא יעבוד! על מנת שתוכלו להימנע ממצב כזה כל מה שאתם צריכים זה להקפיד על קניית מקרן איכותי ביותר, דבר שקל לעשות היום כי ניתן להתייעץ לפני שבוחרים מה לרכוש.

עם מי הכי כדאי להתייעץ?
בתחום של מקרנים, ציוד סאונד וטכנולוגיה באופן כללי יש הרבה אנשים שבטוחים שהם מומחים גדולים, אך בפועל זה לא תמיד כך. לא כל אדם שיצא לו לקנות מקרן מסוג כזה או אחר בעבר הופך להיות מומחה, ולכן חשוב לבדוק עם מי אתם מדברים ועם מי אתם מתייעצים. בדרך כלל בחנויות שבהן ניתן לרכוש את הציוד הזה יש לא מעט עובדים, וחלקם הם אנשים עם הרבה מאוד ניסיון וידע. לכן אתם תראו שאם תפנו אל חנות טובה ובעלת ניסיון רב תוכלו למצוא אנשי מקצוע שיסייעו לכם בבחירה. זה לא משנה אם אתם רוצים לקנות מקרן קבוע למשרד, מקרן נייד או שאתם בכלל רוצים לשכור את הציוד, כי בכל מקרה מילה מהמומחים בתחום תמיד תוכל לעזור לכם.
רכישה אונליין
כמו שקורה בכל תחום אחר בימינו, גם כאשר מדברים על קנייה של ציוד הגברה ומקרנים ניתן לבצע את הקנייה אונליין, ויש לכך מספר יתרונות. ראשית, כאשר אתם קונים מקרנים באינטרנט אתם יכולים לעשות את זה בכל שעה ומכל מקום, ושנית, זה גם יוצא לא פעם הרבה יותר זול. לכן ברור למה זו אופציה שמושכת גם אתכם, שכן כולנו עובדים קשה כדי להרוויח את לחמנו כך שטבעי שנעשה הכול כדי להקטין הוצאות. עם זאת, חשוב להבין שכדי לקנות את המקרן שלכם אונליין אתם צריכים לדעת מראש מה דרוש לכם, כך שבכל מקרה כדאי תחילה להתייעץ עם המומחים בתחום. כדאי לדעת שבתחום הזה, כמו בכל תחום אחר של טכנולוגיה וציוד הגברה, אתם יכולים למצוא לא מעט חוות דעת ופורומים שעוסקים בנושא. לכן כדאי להיכנס, לבדוק ולקרוא כמה שיותר מידע לפני שאתם מחליטים מה לקנות. המטרה היא לקנות היום מוצר איכותי שיוכל לשמש אתכם ללא מעט זמן, כך שכל מחקר שתעשו בנושא יעזור לכם להבין מה כדאי לכם לקנות ואיפה.
משלוח הציוד לאן שתרצו
עוד יתרון עצום שיש לקניות באינטרנט, בין אם זה של מקרנים, רמקולים או ציוד אחר, זו העובדה שהלקוח בוחר לאן ישלחו לו את כל הדברים. זה אומר שאפילו אם אתם רוצים שישלחו לכם את המקרן הביתה או למשרד זה אפשרי, ובדרך כלל זה גם ייקח לא יותר מיום יומיים. אומנם כדאי להתחיל להפיק כל אירוע כמה שיותר זמן מראש כדי שלא תהיינה הפתעות ברגע האחרון, אך בהחלט כדאי לדעת שאפילו אם שכחתם את רכישת המקרן, גם בימים האחרונים ניתן לבצע זאת.

הסל שלימכירת ציוד