מרכז הזמנות: 077-2080-700

מסך מסגרת נייד

מקרנים הם כבר מזמן לא אטרקציה מיוחדת באירועים, אלא משהו שהוא כמעט בחזק חובה, ומשמש לשלל צרכים ומטרות.
בעבר מקרנים היו מערכות כבדות ומסורבלות, אך כיום כמעט כל המקרנים הם ניידים וקלים לשינוע, כך שניתן להעביר אותם לכל מקום אירוע בקלות ובמהירות.
מקרנים מקובל לשכור באופן ייעודי עבור כל אירוע, שכן מדובר בציוד יקר שאין לרובנו צורך בו במהלך היום-יום.
כיצד והיכן מתבצעת השכרת מקרן , למה חשוב לשים לב ואילו דברים ניתן להקרין עליהם? על כך נדבר במאמר זה.

כיצד מתבצעת השכרת מקרן נייד
הצעות המחיר אותן תקבלו מהספקים השונים מתייחסות לרוב לפרק זמן של כ-24 שעות, כאשר ההשכרה כוללת גם אספקה ואיסוף של המקרן מהמקום אותו תבחרו. בהנחה שקיים כביש גישה סביר למקום האירוע שלכם, אין סיבה לתוספת מיוחדת בגין השינוע.
בנוסף למקרן, מקובל לבצע גם השכרת מסך להצגת ההקרנה, שכן לא בכל מקום יהיה לכם קיר או חומה לבנים. מה גם, שאיכות ההצגה המיטבית היא על המסך הייעודי.
בדרך כלל, הצבת המקרן תיעשה ע"י מארגני האירוע, אך ניתן בתוספת תשלום לקבל גם שירות של הצבה ואף תפעול של המקרן.

למה חשוב לשים לב
בכל הנוגע למקרנים, קיימות רמות בהירות שונות, חלקם מתאימים לשימוש רק בחשיכה, ואחרים יכולים להתגבר גם על אור שמש ישירה. תכננו מראש את רמת התאורה שתהיה לכם, ובהתאם לכך בחרו במקרן מתאים.
נקודה נוספת שחשוב לזכור היא שמקרן הוא מכשיר רגיש מאוד, ואפילו הפסקות חשמל עשויות לפגוע בו בצורה קשה. לכן, אם ההקרנה מתבצעת בשטח פתוח, יש כמובן להקפיד ששירות השכרת גנרטור מתבצע אצל משווק רציני ומוסמך – וחשוב להשתמש במייצב מתח על מנת למנוע אי יציבות באספקת החשמל למקרן. ניתן להשתמש בציוד זה למטרות רבות ומגוונות, דוגמת צפייה במשחקים, סרטים לצפייה ישירה או ב-VOD, משחקי ווידאו ועוד.

הסל שלימכירת ציוד