מרכז הזמנות: 077-2080-700השכרת מכונת עשן 138 ש

השכרת ציוד - השכרת מכונת עשן 900W/400W Turbo
מחיר מוצר: 138 ₪
תאור מוצר

השכרת מכונת עשן

לא צריך לספר לכם מה זו מכונת עשן... תוכלו לראות

בסרטון הנ"ל כיצד מכונת עשן פועלת. ורק נספר שהעשן

תורם לאפקט והאווירה של האירוע שלכם.

המכונה כוללת שלט אלחוטי, ובלחיצה על השלט המכונה פולטת עשן.

המכונה בעלת הספק גבוה של 900/400 וואט.

מחיר חומר: 40 ש"ח

 

 

 

 

מכונת עשן מקצועית

היום ניתן להפוך כל מסיבה ואירוע לנוצצים ולשדרג אותם לבלי היכר. קיימות שיטות רבות לשדרוג האירוע, ואחת הבולטות שבהן היא פיזור של עשן ברחבת הריקודים או הבמה שעליה מופיעים. פיזור העשן נעשה באמצעות מכונת עשן מקצועיות. העשן נותן לרחבה מראה מסתורי ותחושה של מסיבה אמיתית ואיכותית.

איך עובדת מכונת עשן מקצועית?
מכונות מקצועיות מצוידות במנגנון פנימי המונע מהן להתחמם יתר על המידה. נוסף על כך, ניתן לשלוט בהן באמצעות שלט מרוחק, לעיתים שלט חוטי ולעיתים אלחוטי. המכונה מפזרת ענני עשן בפעימות קצובות מראש ולפי הצורך, ליצירת רחבה שלא עמוסה מדי בעשן, כך שניתן יהיה לראות היטב והעשן לא יפריע לנשימה. העשן המפוזר אינו רעיל כמובן, וניתן להשתמש במכונה ללא חשש. מכונות עשן הן בדרך כלל ניידות ולא כבדות, על מנת שניתן יהיה להעביר אותן ממקום למקום בקלות ובנוחות.

למי מיועדת מכונת עשן מקצועית?
ישנם מגוון בעלי מקצוע המשתמשים במכונות עשן באופן קבוע. תקליטנים מקצועיים המציעים שירות של תאורה ועיצוב בנוסף למוזיקה, יצטרכו מכונה משלהם שאותה יוכלו להביא איתם למקום האירוע ולקחת אותה בסיומו. גם חברות השכרת ציוד הגברה והפקות אירועים מחזיקות מכונות משלהן, שכן השכרת מכונת עשן עבור כל אירוע היא מיותרת עבורן. אך לא רק נותני שירות מקצועיים זקוקים למכונת עשן. כל אדם שמעוניין להפוך את האירוע המשפחתי או המסיבה שהוא מארגן לאירוע בלתי נשכח בעל מראה מקצועי ומיוחד. המכונות נפוצות לשימוש במיוחד בחתונות ובמסיבות, אך גם בימי הולדת ובחגיגות בר או בת מצווה.

איך בוחרים מכונת עשן?
חשוב לערוך בירור מקיף בנוגע למחירים של רכישה או השכרת מכונות עשן לפני שמחליטים לקנות או לשכור אחת. כמובן שמעבר למחיר, חשוב לוודא שאתם בוחרים במכונה הנכונה והמתאימה לכם. יש לבדוק את גודל השטח של הרחבה שאתם רוצים לפזר בה עשן. מכונה קטנה מדי תאכזב אתכם ולא תמלא את יעודה, ואילו השקעה במכונה גדולה מדי עלולה להתברר כמיותרת. בנוסף, יש לבדוק שהמכונה בטיחותית לשימוש ולא תגרום לקצר או חלילה תתחמם מדי באמצע האירוע.

השכרת מכונת עשן או קנייה – מה עדיף?
השאלה האם להשקיע ולקנות מכונה תלויה בתדירות השימוש שלכם. אם אתם אנשי מקצוע בתחום האירועים, יש לכם סיבה טובה להחזיק מכונת עדן מקצועית משלכם. במידה ואתם מארגנים אירוע חד פעמי למשפחה ולחברים, כדאי לשכור מכונה. אל תתפשרו, ערכו סקר שוק וקבלו ייעוץ מקצועי לגבי המכונה המתאימה לכם.

שימו לב: ריכזנו בעבורכם את הנתונים העיקריים והחשובים בלבד !!!

* מתחייבים למחירים הזולים בארץ !!!