מרכז הזמנות: 077-2080-700השכרת תאורה למסיבות

השכרת ציוד - השכרת גשר תאורה
מחיר מוצר: 249 ₪
תאור מוצר

השכרת גשר תאורה למסיבות הכולל:

גשר, 4 פנסי תומאס-לד, זהו פנס השוטף את הרחבה

בשלל צבעים (אדום,ירוק,כחול,צהוב....).

ניתן לכוון את צורות ומהירות התאורה, או לתת לפנסים

לעבוד ע"פ קצב המוסיקה.ממש כמו שאתם רואים!!!

 

 

 

השכרת תאורה – לאירוע מושלם!

השכרת תאורה היא חלק בלתי נפר מארגון של כל אירוע או מסיבה. תאורה משפיעה על האווירה במקום לא פחות מאשר על כמות האור במקום, ולכן חשוב להשקיע בה מחשבה ולשכור אבזרי תאורה שמתאימים בדיוק למטרה שלהם.

השכרת תאורה

השכרת תאורה, כאמור, חשובה לכל אירוע. התאורה באופן בסיסי, כשמה כן היא – נועדה לתת אור. אך למעשה, כאשר מדברים על השכרת תאורה, מתכוונים להשכרה של גופי תאורה ייחודיים, אשר מעניקים אור בצורה מעניינת, מיוחדת או בעלת פונקציות מיוחדות. ישנם סוגים רבים של גופי תאורה. חלקם מיוחדים במבנה שלהם, כמו גופי תאורה ששקועים בקיר או בתקרה, או גופי תאורה שגם מוגנים ממים ומתאימים לחדרי אמבטיה. ישנם גופי תאורה שמיוחדים בסוג האור שהם נותנים, כמו למשל גופי תאורה אשר נפוצים באירועים ובמסיבות.

השכרת תאורה למסיבות

כאשר עורכים מסיבה, אחד החלקים החשובים בארגון שלה הוא השכרת תאורה למסיבות. השכרת תאורה למסיבות לרוב כוללת גופי תאורה מיוחדים, כמו מנורות צבעוניות, כדור אור מסתובב, אשר מעניק תחושה מיוחדת במקום, תאורה מחליפה צבעים, תאורה שנעה על פני החדר ומאירה חלק אחר בכל פעם, ועוד עשרות סוגים של גופי תאורה ואבזרים נלווים, אשר "מקפיצים" את המסיבה והופכים אותה למהנה ומעניינת במיוחד.

השכרת תאורה לתקליטנים

במרבית המסיבות מזמינים גם תקליטנים. ישנם מקומות שמציעים השכרת תאורה לתקליטנים, כך שמארגני המסיבה יכולים לשכור את כל אבזרי התאורה דרך התקליטן אותו הם מזמינים, ולחסוך בחיפושים ובהתרוצצויות כדי למצוא גופי תאורה מתאימים. השכרת תאורה לתקליטנים מאפשרת גם לתקליטנים עצמם להתאים את התאורה למוסיקה שלהם, ולהיפך.

השכרת מסכי לדים

דרך ייחודית להוסיף תאורה מעניינת לאירועים ומסיבות, היא על ידי השכרת מסכי לדים. מסכי לדים מיועדים באופן עקרוני להקרנה של תמונות, סרטים וכדומה, אולם מטבעם הם מפיצים אור, בזכות נורות הלד שמפעילות אותם. לכן השכרת מסכי לדים יעילה לא רק על מנת להקרין חומרים שנחוצים לאירוע, אלא גם על מנת ליצור סגנון נוסף של תאורה, אשר עשוי להיות צבעוני, מתחלף ומעניין במיוחד.

שימו לב: ריכזנו בעבורכם את הנתונים העיקריים והחשובים בלבד !!!

* מתחייבים למחירים הזולים בארץ !!!