מרכז הזמנות: 077-2080-700

מידע כללי השכרת גנרטור

אורגנית Casio CTK3200

מחיר מוצר: 730 ₪

לפרטים

תארו לעצמכם את המסיבה המשולמת. ערכת קריוקי ניידת נמצאת במקום, מסכי הקרנה חשמליים נמצאים אף הם ועכשיו נשאר לארגן את כל ציוד ההגברה הנדרש להפקת מסיבת טבע מושלמת. כיצד ממשיכים מכאן? מה עושים כאשר משהו משתבש נוכח ההפקה? לשם כך יש להצטייד או לשכור ציוד אשר יכול להניב לכם תחליף לגנרטור ששבק חיים או אפילו למכשיר שאינו פועל כשורה. האם תרצו לקחת סיכון כזה או אחר? כאשר מדובר בהפקת מסיבה מושלמת, ראוי שתצטיידו מבעוד מועד.

פתרון סולרי – גנרטור ועוד

נניח ולקחתם שירות של השכרת גנרטור, אם חשבתם כי תחליף לגנרטור נובע רק מבעיות פתאומית הרי שטעיתם. יש לא מעט מקומות בהם תרצו להפיק מסיבה מושלמת ולהפתעתכם תגלו כי המקום אינו מוכן או מוכשר לחשמל. מה עושים? להלן כמה אפשריות שתסייענה לכם להפיק מסיבה מושלמת במקומות הפחות מקובלים. את עמודי התאורה תוכלו להעמיד ללא תשתיות או הסתבכויות כאלה ואחרות. האם הקדמה מביאה פתרונות סולריים אחרים שלא הכרתם? מסתבר שכך הם פני הדברים.

להחליף את הדיזל בסולרי

הרצון לשמור על ארץ נקייה ובעיקר ירוקה, מביאה את היכולת להותיר את אותו הגנרטור המונע על דיזל ולעבור לסולר. לרוב גנרטור למכירה מונע על ידי דלק או בנזין או אפילו דיזל. הוא מאפשר את כל המקורות לאספקת חשמל והוא למעשה תחליף לחשמל המוכר והידוע. האם אפשר אחרת? כיצד ניתן לרכוש חשמל ולזהם פחות את הסביבה? באמצעות החידוש הסולרי, אפשר לקיים את המסיבה המושלמת מבלי לזהם את האוויר. האם אפשר לגבות חשמל בדרך אחרת? מסתבר שכן. החשוב ביותר הוא לרכוש או לשכור את השירותים מהגורם הנכון.

טיפים לרכישה נכונה

$11.      ערכו סקר שווקים מקיף באשר לבחירת תוצר חילופי. אל תתפתו לבחור בגופים המתיימרים למכור לכם "קסם". הגיעו עם מישהו המבין דבר אחד או שניים המבין באנרגיה חילופית. כך למעשה תמנעו רכישות שגויות או אפילו השכרת ציוד שאינו מתאים לכם.

$12.      וודאו כי יחד עם הפתרון שסיפקו לכם, מגיעים אנשים יודעי דבר המסבירים לכם את עניין השימוש ומקנים לכם את כל האחריות הראויה בפרט בשנה הראשונה לרכישה.