מרכז הזמנות: 077-2080-700

מערכות הגברה - קריוקי

מערכת הגברה Apextone 1

מחיר מוצר: 2599 ₪

לפרטים

מערכת הגברה Apextone 2

מחיר מוצר: 3199 ₪

לפרטים

מערכת הגברה Apextone 3

מחיר מוצר: 3499 ₪

לפרטים

מערכת הגברה BTS-DF 1

מחיר מוצר: 2499 ₪

לפרטים

מערכת הגברה BTS-DF 2

מחיר מוצר: 3099 ₪

לפרטים

מערכת הגברה BTS-DF 3

מחיר מוצר: 3699 ₪

לפרטים

מערכת הגברה Mix-Tech-1

מחיר מוצר: 2599 ₪

לפרטים

מערכת הגברה Mix-Tech-2

מחיר מוצר: 3199 ₪

לפרטים

מערכת הגברה Mix-Tech-3

מחיר מוצר: 3599 ₪

לפרטים

מערכת הגברה PRO-TECH-1

מחיר מוצר: 2899 ₪

לפרטים

מערכת הגברה PRO-TECH-2

מחיר מוצר: 4199 ₪

לפרטים

מערכת הגברה PRO-TECH-3

מחיר מוצר: 4799 ₪

לפרטים

בעל אולם כנסים ואירועים, תקליטן מקצוען או סקצ'ר חובב:

הגעת אל האתר המרכז את כל ציוד הסאונד ווהגברה הנחוץ לך. חברת מרכז הסאונד יבואנית עתירי ניסיון של ציוד וידאו הגברה וסאונד מערכות הגברה מקצועיות להגברת מופעים, קריוקי,מסיבות - למגזר הפרטי והעסקי.

מרכז הסאונד - מערכת הגברה במחיר משתחלם ישירות מהיבואן !

מעבר לגנטורים ומקרנים, מסכים ובידוריות, שירותי תרגום סימולטני ואוזניות, מכונות עשן ובועות, החברה מספקת מגוון איכותי ביותר של קונטרולרים, מיקסרים ומגברים, מיקרופונים אלחוטיים, מיקרופון מדונה אלחוטי, סטנדים לרמקולים, כבלים ועוד...

פנו כעת למרכז הסאונד: המחיר הזול בהתחייבות !!! ובפריסה ארצית: רמת גן, חיפה, רשל"צ וירושלים. אפשרות למשלוחי אקספרס מהיום להיום.


אם החלטתם שעניין רכישת מערכת הגברה היא דבר יקר עבורכם בשלב זה, תוכלו ליהנות משירות השכרת ציוד הגברה של מרכז הסאונד.

הגדרת השימוש במערכת הגברה:

פרט חשוב שצריך לקחת בחשבון כאשר אנחנו מתכננים אירוע מכל סוג, אם זה אירוע משפחתי ואם זו הרצאה במסגרת מקום העבודה, הוא הנושא של ציוד ההגברה. ציוד הגברה איכותי ומתאים קריטי להצלחתם של אירועים, במיוחד אם אלו מתאפיינים בכמות גדולה של מוזמנים. במידה ואין סידורי הגברה במקום בו אנו רוצים לערוך אירוע, רמקולים מוגברים הם פיתרון נגיש וקל לתפעול.

מהם רמקולים מוגברים?
רמקולים מוגברים הם מרכיב חשוב ועיקרי בכל מערכת הגברה וציוד סאונד מקצועי. אלו רמקולים שמצידם האחורי מותקן מגבר, כך שהרמקול והמגבר מהווים יחידה אחת. רמקול מוגבר מייתר את הצורך במגבר חיצוני וכן במיקסר וכבלים המחברים בין כל האביזרים. העובדה שהרמקול הוא יחידה אחת מקלה על התפעול ומאפשרת גם לאנשים בלי ידע בתחום הסאונד וההגברה, לתפעל את הרמקולים בקלות.

כמה עולים רמקולים מוגברים?
רמקולים מוגברים מוצעים למכירה במספר גדלים ובעוצמות משתנות, כאשר פרמטרים אלו משפיעים על המחיר. המחירים יכולים לנוע בין מאות לאלפי ועשרות אלפי שקלים, כאשר השיקול איזה רמקול לקנות הוא כמובן פועל יוצא של השימוש הצפוי, המקצועיות הנדרשת מאיתנו וכמובן התקציב שעומד לרשותנו. באם אנחנו רוצים רמקול איכותי וחזק, אך אין לנו את המשאבים לקנייה של רמקול כזה, אפשר לשקול את האפשרות של השכרת רמקולים מוגברים. השכרת ציוד הגברה וציוד סאונד היא דבר שהולך ונהיה נפוץ בשנים האחרונות, והיא מאפשרת גם לאנשים מן היישוב ליהנות מציוד הגברה מצוין במחירים נוחים.

איזה רמקולים מוגברים אנחנו צריכים לאירוע שלנו?
כאמור, רמקולים מגיעים בגדלים שונים, ומספקים עוצמות סאונד שונות. אם אנחנו עורכים אירוע שקט כגון בריתה או הרצאה מצומצמת, יספיקו לנו שני רמקולים מוגברים בלבד. אם אנחנו עורכים אירוע גדול ורב משתתפים, נצטרך מספר גדול יותר של רמקולים, ובעוצמות גבוהות יותר. תמיד כדאי להיוועץ באדם אשר יש לו ניסיון בתחום ההגברה. נוכל לפרט בפניו את הצרכים שלנו, והוא יידע לתרגם זאת לציוד הנדרש.

איך נשמור על הרמקולים המוגברים?
רמקולים מוגברים הם ציוד רב ערך, ועל כן נרצה לשמור עליהם בצורה ניאותה. מומלץ לאכסן רמקולים מוגברים במקום שאין בו טמפרטורות קיצוניות, ולהרחיקם ממים ואבק. בעת תפעול הרמקול, מומלץ לא להגביר את עוצמת הסאונד עד הסוף, שכן הדבר מאמץ את הרמקול ויכול לגרום לתקלות ואף להשבתה. באם דרושה לנו עוצמת קול חזקה, מוטב להביא רמקול מוגבר נוסף ולא לאמץ את הרמקול המוגבר היחיד שיש ברשותנו.

יתרונות של רמקול מוגבר
רמקולים מוגבר ירידות ארוכה של הם מתבטאים ביתרון מיוחד, שהוא , התאמת האלמנט (וופ'ר) בצורה אופטימלית למגבר המובנה ברמקול. וגורם לשרידות גבוהה של הרמקול ושאר הציוד. יתרון נוסף, הוא עניין הנוחות,הסחיבה, ההרכבה, והפרקטיות של המערכת ההגברה בסופו של דבר.

מכירת ציוד