מרכז הזמנות: 077-2080-700

ציוד הגברה

מערכת הגברה Apextone 1

מחיר מוצר: 2599 ₪

לפרטים

מערכת הגברה Apextone 2

מחיר מוצר: 3199 ₪

לפרטים

מערכת הגברה Apextone 3

מחיר מוצר: 3499 ₪

לפרטים

מערכת הגברה BTS-DF 1

מחיר מוצר: 2499 ₪

לפרטים

מערכת הגברה BTS-DF 2

מחיר מוצר: 3099 ₪

לפרטים

מערכת הגברה BTS-DF 3

מחיר מוצר: 3699 ₪

לפרטים

מערכת הגברה Mix-Tech-1

מחיר מוצר: 2599 ₪

לפרטים

מערכת הגברה Mix-Tech-2

מחיר מוצר: 3199 ₪

לפרטים

מערכת הגברה Mix-Tech-3

מחיר מוצר: 3599 ₪

לפרטים

מערכת הגברה PRO-TECH-1

מחיר מוצר: 2899 ₪

לפרטים

מערכת הגברה PRO-TECH-2

מחיר מוצר: 4199 ₪

לפרטים

מערכת הגברה PRO-TECH-3

מחיר מוצר: 4799 ₪

לפרטים

כאשר מדברים על אירוע רב משתתפים, הזמנות, הכנות וכל השאר, מדברים על לוח זמנים צפוף למדי. הדברים באים לידי ביטוי בכמה וכמה פרמטרים העוסקים בבחירת תאריך לאירוע, הזמנת המוזמנים הראויים, ארגון האירוע, הזמנת שירותי הסעדה, מטעמי קייטרינג ועוד רבים וטובים. כיצד הופכים אירוע לבלתי נשכח? מניסיון, עלינו לומר כי ללא ציוד הגברה נאות, הדברים לא יוכלו להתקיים כראוי. בכדי להשאיר את מארגן האירועים בצד, כל שצריך לעשות טמון בבחירת ציוד הגברה ראוי. האם לשכור? לרכוש? מה יותר מתאים מבחינה כלכלית? כל מה שרציתם לדעת על ציוד הגברה תחת קורת גג אחת.

לתכנן את הציוד המושלם- בחירת ציוד הגברה

ההכנות לאירוע כמעט בעיצומן. הרבה לפני רכישה או השכרה של ציוד הגברה, ראוי לוודא מראש את המיקום, את כמות הקהל ושילוב ביניהם. מדובר למעשה בשני אלמנטים אשר יקבעו את רכישת הציוד המותאם על פי כך. המיקום הנרחב או הקטן ייתן את אותותיו באשר לאקוסטיקה במקום ותנאי השטח. כך גם תהיינה השלכות על נקודות הסאונד שעליהן נדבר במאמר שלפניכם. ראוי לציין כי אירוע גן, ידרוש השכרה או רכישת ציוד הגברה אחר לגמרי מזה שתרכשו נוכח הפקות אירועים במבנה סגור. מכאן ,שיש לקחת בחשבון את כל מאפייני האירוע על מנת לבצע את הרכישה הנכונה בתחום של ציוד הגברה מושלם.

כיצד לבחור את הציוד הראוי? טיפים

שאלו את השאלות הנכונות, האם מדובר באירוע קטן או רב משתתפים? מה כולל האירוע? האם הולכים להעלות נאומים או אפילו שיחות חשובות? יש לדרוש ציוד הגברה המותאם לאירועים על פי המיקום המצומצם או מאידך האזור הנרחב.

 אם בחרתם בחברת הגברה שתבצע את השירות, וודאו כי היא מגיעה למקום ותוכל לסייע לכם במיקום ההגברה בפועל. אנשי המקצוע יידעו היכן למקם את מתחם מערכות ההגברה וכך למעשה תעברו את מבחן האקוסטיקה התקינה.

אם מעולם לא הייתם נגישים לתחומי הסאונד, השאירו את המלאכה ליודעי דבר או לחילופין התאימו את ציוד ההגברה בהתאמה אישית נוכח ייעוץ מקצועי של מקצוענים בתחום.

ערכו סקר שווקים מקיף באמצעות המדיה העיתונאית, אינטרנט וכל הנדרש. הפילוח המדויק ישלח אתכם לנקודות הראויות טרם הרכישה.

אין לרכוש ציוד מחברות המתיימרות לייצג תחום הגברה. וודאו כי מדובר בשמות ומותגים ובפרט היעזרו בחברים או מכרים שיספקו לכם המלצות מקצועיות טרם הרכישה.


אירועים קטנים או גדולים? בחירת ציוד בהתאם לגודל האירוע

כאשר מדברים על ציוד הגברה לשלושים איש, מדברים על רמקול אחד שיספק 200 וולט לפחות. אם מדובר באירועים קטנים יותר, יהיה ניתן לשלב רמקולים מוגברים או רמקולים שקועים בעלי עוצמה מופחתת יותר. ככל שכמות האנשים גדלה, כך גם עוצמת הרמקולים אשר תידרש במקום. לצורך העניין, קהל של 60 אנשים ידרוש כבר זוג רמקולים 800 וואט ואילו קהל של 200 איש ידרוש כבר 1600 וכד'. השאלה הראשונה שתעלה תבוא לידי ביטוי בצורך בציוד כזה או אחר. בירור צרכים הוא הדבר הראשוני שתבצעו טרם הרכישה. על פי נתונים אלו, תדע חברת ההגברה לספק לכם את הציוד ומאידך ידע המוכרן בחנות מה לספק לכם על פי דרישה מובנית מראש.

להפיק את ההפקה המושלמת במרכז הסאונד - הפקות ותיאום הגברה לפי כמות אנשים

אם האירוע שלכם יכיל 30 משתתפים, כל שתצרכו לעשות הוא לרכוש רמקול מוגבר של 200 עד 400 וולט. כך גם לגבי חצובה לרמקול, מיקסר 4 ערוצים לפחות. יכולת להתחבר למחשב, לנגן או אפילו לטלפון. במצב בו יכיל האירוע שלכם 60 איש, תצטרכו להשיג רמקולים של עד 800 וולט לפחות. כך גם לגבי זוג חצובות יציבות שתחזקנה את הרמקולים המוגברים. המיקסר יהיה על בסיס 4 ערוצים וכבל המיקרופון יהווה כ-10 מ' לפחות. כמו בקודמו, כך גם חיבור למחשב או לנגן. במצב של 100 איש, תרכשו כבר רמקול של 1000 וולט וכך גם זוג חצובות יציבות להחזקת הרמקולים. המיקסר יהיה על בסיס של 6 ערוצים וגם כאן יידרש חיבור למחשב. אם נמשיך ונעסוק בהגברה, נגיע ל200 ואפילו לסוגי אירועים כגון מסיבות טבע. במקרה של שטח כל כך גדול, תגיע ההגברה למימדים של עד 1600 וולט, לשם כך יהיה צורך לתחזק ארבעה רמקולים עם 4 חצובות והמיקסר יהיה חזק  בהתאם לעוצמת ההגברה.

מכירת ציוד