מרכז הזמנות: 077-2080-700

חגורת הגברה אלחוטית למורה - המלצות וחוות דעת

מה זה חגורת הגברה מדונה?
חגורת הגברה, כשמה כן היא. חגורת הגברה היא לעשה שילוב של רמקול עם מגבר (רמקול מוגבר) במימדים קטנים מאוד, בדרך כלל במשקל של עד 200 גרם. על מנת שתהיה קלה ונוחה לנשיאה.
לרוב המגברים יש וסת עוצמת קול. ישנם סוגים שיש להם כניסת AUX וכן חיבור של USB עם מסך על מנת לנגן גם שירים.

לחץ כאן למעבר ל: מחירון חגורות הגברה


ברוב חגורות ההגברה, ישנה סוללה פנימית נטענת אשר אינה ניתנת להחלפה בקלות. (רק ע"י טכנאי) למעט מס' מצומצם של דגמים ספציפים אשר יש להם סוללת ליטיום נשלפת (כמו בדגם KMF 690 )
חגורת הגברה בדרך כלל מתאימה להגברת קול של הדובר, לכמות אנשים שנעה בין 5 אנשים עד 100 איש, תלוי בדגם ועוצמתו וכן גם תלוי במיקום השימוש (מקום פתוח או חלל סגור).
כך לדוגמא, חגורת הגברה של 5 וואט תספיק ל5 אנשים במקום במקום פתוח, לעומת זה, חגורת הגברה של 30 וואט, תוכל להיות שימושית ל-50-70 איש במקום פתוח.
בטרם רכישת חגורת הגברה, מומלץ לאפיין את סוג ומטרת השימוש שלכם.
בשנה האחרונה יצאו לשוק, חגורות הגברה אלחוטיות, שעובדת בשיטת בלוטוס, אך המסקנה שלנו, שהמכשירים הללו עדיין לא "בשלים" ורבם אף מאוד גרועים !!!מומלץ לא לרכוש אותם, מה גם שאין להם יתרון או נוחות מיוחדת.

למה היא נקראת כך?
חגורת הגברה – היות והמגבר בד"כ יושב על חגורה, או על המכנס \ חצאית.
מדונהסוג המיקרופון אשר מתחבר למגבר, ויושב על הראש, על מנת להשאיר ידיים "נקיות", למה דווקא "מדונה" – הזמרת מדונה משתשמת באופן קבוע בסוג המיקרופון הזה אשר בשפה המקצועית מכונה "מיקרופון ראש" Headset microphone

מי משתמש בחגורת הגברה?
אפשר לחלק את סוגי המשתמשים של חגורות הגברה ל-3 קבוצות.
מורים ומדריכים: מורים, מורות, גננות, מרצים, צוותי הוראה, מדריכי טיולים. היות עיקר עבודתם היא בדיבור, על מנת להקל במאמץ מיתרי הקול, מרביתם של הקבוצה הנ"ל משתמשת בחגורות הגברה, המאפיין של קבוצה זו, שהם מבקשים ציוד איכותי ומקצועי היות והשימוש במכשיר היינו אינטנסיבי.
ילדים וילדות: רוצים מבקשים ערכת חגורת הגברה למטרת משחק, למטרת שירה וקריוקי.
אנשים צרודים: גברים\נשים צרודים כתוצאה משחיקת מיתרי הקול, וקשה להם מאוד לדבר, ולכן משתמשים בחגורת הגברה, באופן זמני.
מה ההבדלים בין הסוגים השונים?
ההבדלים בין הסוגים השונים של חגורות הגברה, מתחיל בעוצמת המגבר (WATT). באיכות הקול (הסאונד) של המגבר והמיקרופון. זמן הפעולה של הסוללה.
כמה עולה חגורת הגברה?
מחירם של חגורות הגברה נע בין 200-250 ₪ לדגמים הפשוטים והזולים. ומגיע ל1200-1300 ₪ לדגמים המקצועיים והיוקרתיים. כמובן שיש גם דגמי ביניים במחירים של 500-900 ₪ שנותנים תמורה טובה, וכמובן הכל תלוי למטרת השימוש.
מומלץ להתנסות טרם הרכישה.
חברות של חגורות הגברה.
ישנם מס' חבות מוכרים וידועים של חגורת הגברה כגון: Proxtone, KMF, LGR, Topstar
מה כוללת ערכת חגורת הגברה?
על פי רוב, ערכת החגורת הגברה כוללת מגבר, מיקרופון ראש (מיקרופון מדונה) מטען, חגורה \ רצועה.

קנייה חכמה של ציוד הגברה מקצועי

תרומתו של ציוד הגברה איכותי להצלחת המסיבה הקרובה

אתם מתכננים לעשות מסיבה בקרוב? אם כך, אתם בוודאי רוצים שזו תהייה המסיבה הכי טובה שיש, כי מי לא היה רוצה שהאירוע שלו יצליח? עם זאת, חשוב לדעת שיש הרבה מאוד דברים שיכולים לקבוע את השאלה האם החגיגה שלכם תהייה בלתי נשכחת או לא, ואחד מהם זו המוזיקה. סביר להניח שגם אתם מעולם לא הייתם במסיבה שלא הייתה בה מוזיקה, פשוט כי זה לא אפשרי! זו הסיבה לכך שאתם צריכים לבחור לא רק את הסגנון המוזיקלי שאתם רוצים להשמיע, אלא גם את האופן שבו אתם רוצים להשמיע לקהל את המוזיקה הנבחרת. על מנת שכולם יוכלו לשמוע בצורה מספיק טובה את השירים, אתם צריכים שיהיה לכם ציוד הגברה מקצועי וטוב, ולשם כך אתם צריכים לעשות רשימה של דברים שדרושים לכם.

איך יודעים איזה ציוד הגברה כדאי לשכור?

כשמדברים על ציוד הגברה מודרני צריך להיות מודעים לכך שיש הרבה מאוד אפשרויות, כך שברור מדוע אתם לא לגמרי יודעים מה לבחור ולאיפה לפנות. אם אתם מגיעים מתחום אחר בחיים ולא ברור לכם איזה סוג של ציוד אתם צריכים לאירוע, כדאי לדעת שאחד מהדברים שישפיעו על כך זו השאלה איפה מתקיימת המסיבה. כלומר, ציוד ההגברה הדרוש לכם צריך להיות שונה אם מדובר על מסיבה שמתקיימת בחוץ ואם מדובר על מסיבה שמתקיימת במקום סגור כמו הבית שלכם. בכל אחד מהמקרים האלה האתגרים בהשמעת המוזיקה מעט שונים, ולכן צריך שהציוד יהיה בהתאם.

התייעצו עם מי שמבין

אם חשבתם לרגע שאתם יכולים להכין את רשימת ציוד ההגברה שלכם לבד, כדאי שתדעו שזה לא מדויק, ובטח שלא אם אתם מגיעים מרקע אחר. על מנת שהמסיבה תהייה בלתי נשכחת צריך לבחור את המקום הנכון, את האוכל הכי טוב וגם לדאוג לכך שהמוזיקה תושמע בצורה מושלמת. לכן לא כדאי לכם לקחת סיכונים ומאוד מומלץ לפנות אל המומחים בתחום כבר בשלב שבו אתם רוצים לעשות רשימת ציוד. האם אתם רוצים מסך הקרנה? כלי נגינה? מיקרופון איכותי או אולי מיקסר? האם יש צורך ברמקולים הכי גדולים שיש? האם הציוד צריך להיות נייד או לא? לא קל לענות על כל השאלות האלה ולכן כדאי לכם לפנות אל מי שמבין בתחום, כי מי שיש לו ניסיון בנושא הזה יוכל לעזור לכם להבין מה עליכם לעשות ואיך נכון להתמודד עם הדברים.

האם כדאי לקנות או לשכור את הציוד?

זו אחת מהשאלות החשובות ביותר ואין לה תשובה אחת נכונה. כלומר, זה ברור שאם אתם עושים מסיבות כל שני וחמישי הרי שכדאי יהיה לחשוב על רכישת ציוד הגברה, כי לא כדאי יהיה להתעסק בכל פעם מחדש עם השכרתו. לעומת זאת, אם אתם מפיקים אירוע חד פעמי כמו בר מצווה, בת מצווה או כל חגיגה אחרת, סביר להניח שלא כדאי לכם לקנות את הציוד אלא עדיף לשכור אותו. יש אפשרות לשכור את הציוד הזה בלא מעט מקומות היום, כך שהדבר היחיד שאתם צריכים לעשות זה לבחור את החברה הכי טובה שממה אתם רוצים לקבל שירות כזה. שימו לב שיש לא מעט יתרונות להשכרת ציוד של הגברה, כמו העובדה שזה עולה פחות מאשר לקנות אותו והעובדה שלא יהיה עליכם לאחסן אותו אחרי המסיבה. מעבר לכל אלה, החברה המקצועית גם תיתן לכם שירות של הובלת הציוד אל מקום המסיבה וממנה, מה שאומר שאתם תוכלו רק להשתמש בציוד וליהנות ממנו.

איך לבחור את החברה שממנה תשכרו את הציוד?

בין אם אתם בוחרים את האופציה של קניית ציוד של הגברה ובין אם אתם רוצים לשכור אותו, כדאי יהיה לבחור בקפידה את החברה שאליה אתם פונים. שימו לב לרזומה שלה, למחירים וגם לציוד שהיא מציעה לכם. האם מדובר על הציוד הכי טוב שיש בתחום הזה? האם החברה מציעה מגוון מספיק רחב של מוצרים? את כל המידע הזה אתם יכולים לבדוק אונליין ישירות באתרי האינטרנט של החברות הרלוונטיות וזה בהחלט יעזור לכם לבחור ממי אתם רוצים לקבל שירות בתחום. שווה להשקיע בנושא הזה כי בסופו של דבר זה ישפיע על הצלחת המסיבה.

ציוד הגברה לאירועים גדולים - כל המידע

מרכז הסאונד מתמחה בהגברת אירועים גדולים בכל רחבי הארץ: הפקות רוק, הגברות של ערבי עירייה, מסיבות סיום של בתי ספר וכדומה – מרכז הסאונד מחזיקה בציוד הגברה מקיף ומגוון לכל סוג של אירוע – חתונה, בר מצווה ושלל אירועים אחרים הזקוקים להגברה בקנה מידה גדול.


תצוגת רמקולים ואפשרות לבדיקת הציוד בכל אחד מ-4 הסניפים הפעלים של מרכז הסאונד:

מרכז הארץ – רמת גן וראשון לציון, צפון - חיפה, ובירושלים.

אנו מתמחים בציוד הגברה מתקדם הכולל את כל סוגי הרמקולים, מגברים, קונסלות מתקדמות, מיקסרים, ציוד אנלוגי ודיגיטלי וכל הדרוש לחיבור מערכת הגברה קיימת ושדרוג מערכות ישנות.

לרשותכם מגוון ענק של מחלקות בהם תמצאו את מה שדרוש לכם בדיוק לפי מפרט טכני מסודר. במידה ואינכם יודעים מה בדיוק צריך כדי להגביר אירוע – מרכז הסאונד היא הכתובת לכל שאלה בתחום – לרשותכם צוות מנוסה ומקצועי שידע להתאים לכם ציוד הגברה איכותי וחסכוני שיעשה את העבודה בשטח וישרת אתכם זמן רב.


מרכז הסאונד עובדת עם הגופים הגדולים בארץ להגברת אירועים גדולים, באפשרותכם לשכור ציוד לערב אחד, השכרה חד פעמית או לתקופות קצרות וכן רכישה מרוכזת של ציוד הגברה כולל לאולמות אירועים, חדרי אירוח, מתנ"סים וכל חלל עבודה אחר הדרוש להגברה מ-א' עד ת' – רק במרכז הסאונד – כל ציוד ההגברה החדיש ביותר תחת קורת גג אחת – שירות ואחריות. התחייבות למחירים הטובים בארץ. התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם פרטים נוספים.
מרכז הסאונד מומחה בהגברת אירועים גדולים: מסיבות טבע, הגברה של אולמי חתונות, ציוד הגברה למופעים, ציוד הגברה להצגות, וכל הציוד הדרוש להפקות מיוחדות בהן נדרש ציוד הגברה איכותי. היכנסו לקטלוג המוצרים שלנו ומצאו את מבוקשכם: רמקולים מוגברים, ערכות קריוקי מתקדמות, מגברים חזקים ביותר, מיקרופוני שטח בעלי טווח תדרים רחב, מדונות משוכללות וכל הדרוש להגברת אירוע גדול במחירים ללא תחרות,

רק במרכז הסאונד – אספקה מהירה, תנאי תשלום נוחים ביותר ואפשרות למשלוחים.


התקשרו עכשיו או השאירו פרטיכם באתר ונשמח לחזור אליכם עם הצעה משתלמת להגברת אירוע לכל מטרה.

ארגון אירוע בטבע עם רמקול מוגבר

מסיבה בחיק הטבע, הפקה פשוטה ובעלות ללא תחרות – רק עם מרכז הסאונד. היכנסו למחלקת הרמקולים המוגברים שלנו ומצאו את ציוד הסאונד הטוב ביותר להגברת אירועים מכל סוג: אירוע חתונה, בר מצווה, מסיבת יום הולדת, ערבי קריוקי ועוד.
כיום ניתן בצורה פשוטה ובעלות זולה במיוחד לשכור או לרכוש ציוד הגברה מתקדם: רמקולים מוגברים כולל חצובות ויכולות שמע נהדרות. מדובר ברמקולים הטובים ביותר בשוק ההגברה, ציוד חזק שמשמש את ההפקות הגדולות ביותר בתחום כבר שנים רבות.
מרכז הסאונד דואג לחדש כל הזמן את מלאי ציוד ההגברה שלו, לעדכן את הדגמים החדשים שיוצאים לשוק בתחום הרמקולים המוגברים ולהתאים את שאר הציוד לצורך הפיכת ההגברה בשטח קלה יותר, וזולה יותר לצרכן.
היכנסו לאחד הסניפים בירושלים, חיפה, רמת גן וראשון לציון או התרשמו ממבחר ציוד ההגברה דרך האתר המאובטח שלנו. מרכז הסאונד – הוותיק והאמין ביותר בתחום ההגברה בישראל. ניסיון של שנים בהתאמת ציוד הגברה לכל מטרה לגופים גדולים וכן ללקוחות פרטיים.
רמקולים מוגברים בעלי עוצמה גבוהה, רמקולים בנויים היטב בעלי ידיות נשיאה, אפשרות ל-טרולי (גלגלים), קלות נשיאה ואפשרות להשכרת רמקולים עוצמתיים לכל מטרה: מסיבות טבע, מסיבות בחוף הים וכדומה. כל ציוד ההגברה מרוכז במקום אחד – מרכז הסאונד – התחייבות למחירים ללא תחרות, אספקה מהירה, ייעוץ והדרכה מאנשי מקצוע מנוסים ואפשרות פריסת תשלומים נוחה. רק במרכז הסאונד - עוזרים לאירוע שלך לצאת לדרך על הצד הטוב ביותר, ללא תקלות – אחריות ושירות לאורך כל הדרך – הציוד הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר – עכשיו במרכז הסאונד – אפשרות להזמנה דרך אתר מאובטח און ליין, משלוחים והתקנה.
כנסו לאחד הסניפים ובדקו את הרמקולים המוגברים שלנו. התחייבות לשירות, ציוד משלים מהימן ואיכותי ואחריות על כל ציוד ההגברה: מגברים , רמקולים, ציוד שטח, גנרטורים ועוד. רק במרכז הסאונד – התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ונשמח לחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.
מלאי זמין לרמקולים מוגברים, הדגמים החדשים בתצוגה בכל הסניפים ובקטלוג באתר מרכז הסאונד. פרטים והזמנות בטלפון . השאירו פרטים ונציג מקצועי של מרכז הסאונד יחזור אליכם עם פתרון הגברה איכותי לאירוע בחוץ, בכל תנאי שטח.

מקום טוב שמוכר רמקולים

מגוון הרמקולים בשנים האחרונות עלה באופן משמעותי כאשר המקום היחידי המספק לכם את המבחר הגדול ביותר של רמקולים מכל הסוגים הינו רק מרכז הסאונד. לרשותכם רמקולים מכל הסוגים ולכל מטרה: רמקולים מוגברים, רמקולים ניידים, רמקולים שקועי קיר ועוד.
כל הדגמים הכי חדישים של רמקולים עכשיו באתר! מיטב ביצרנים והמותגים עכשיו במלאי – רק במרכז הסאונד! ציוד הגברה מקצועי, שירות ואמינות. לרשותכם כמה מחלקות הגברה בהן תמצאו את סוג הרמקול הדרוש לכם. אם אינכם יודעים אילו רמקולים הכי יתאימו לכם, נשמח לתרום מניסיוננו והידע שלנו בתחום והרכיב יחד אתכם תכנית מלאה של פרטי ההגברה הדרושים לכם.

לרשותנו במרכז הסאונד מיטב הרמקולים של מיטב החברות, רמקולים עוצמתיים שיחזיקו מעמד זמן רב, חצובות מאסיביות, שלל פתרונות התקנה וחיבור של רמקולים וכל הציוד הנלווה קיים במלאי כך שישי לכם בית עבור ציוד ההגברה שלכם לשנים רבות במקרה של תקלה או במקרה של שדרוג מערכת ההגברה שברשותכם.
מחפשים רמקול מוגבר? במרכז בסאונד תמצאו מבחר דגמים חדשים של רמקולים מוגברים שזה עצתה יצאו לשוק והם חזקים יותר ובעלי איכות סאונד מדהימה!. רמקולים קומפקטיים ועוצמתיים ברמות שטרם הכרתם, שיעזרו לכם להגביר כל חלל שתרצו, בקלות ובעלות לא גבוהה.
רק במרכז הסאונד – מבחר רמקולים גדולים להגברת אולמות גדולים, הספקים גבוהים ומגברים תואמים שיגבירו את המקום בצורה הטובה ביותר – אחריות ושירות לאורך כל הדרך, ליווי אישי בהתאמת הציוד למקום ומחירים אטרקטיביים ללא תחרות. התקשרו או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר או דרך האתר ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם ייעוץ אקוסטי והצעת מחיר מלאה לפי הדרישות שלכם. התחייבות לציוד האיכותי ביותר במחירים הטובים ביותר בארץ – רק במרכז הסאונד.
היכנסו עוד היום לבדיקת רמקולים מקצועית באחד הסניפים שלנו במרכז הסאונד סניף חיפה, סניף ירושלים או באזור במרכז ( ראשון לציון ורמת גן ) – גלשו באתר לקטלוג ברמקולים המלא. אספקה מהירה ואפשרות למשלוחים של רמקולים בכל רחבי הארץ. רק מרכז הסאונד – הבית של עולם ההגברה בישראל – כל מוצרי ההגברה החדשים ביותר מרוכזים במקום אחד.

איפה אפשר להשכיר מקרן ליום

מרכז הסאונד הוא המקום האידאלי בו אפשר להשכיר מקרן ליום. אנו מחזיקים במגוון רחב של ציוד הגברה הכולל מקרנים רבים מסוגים שונים בטווח מחירים וזמינות במלאי להשכרה או מכירה.
באפשרותכם לבחור את הציוד הנדרש דרך האתר, לצור קשר ולתאם אספקה בזמן קצר. משלוחים והתחייבות למחירים הטובים בארץ לכל סוגי המקרנים. מלאי ומבחר גדול, מפרטים טכניים חסרי תקדים וכל הדגמים האיכותיים ביותר להקרנת סרטים, מצגות, הופעות, קליפים, מקרני HD לערבי קריוקי, ציוד לאירועים, חתונות, בר מצווה ועוד.
השכרת מקרנים ליום – רק במרכז הסאונד – זמינות במלאי, מבחר סוגי מקרנים גדול ואספקה מידית. התחייבות למחירים הטובים ביותר והדרכה מלאה על הציוד ממיטב המומחים בתחום.
השכרת מקרן היא עניין פשוט וזול. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאחד הסניפים שלנו באזור המרכז ( רמת גן וראשון לציון) או בחיפה וירושלים – או להתקשר ולקבל נציג מקצועי של מרכז הסאונד שיקשיב לכם וידעת בדיוק מה הוא סוג המקרן הטוב ביותר לאירוע שלכם לפי סוג האירוע, מיקום, כמות אורחים ועוד פרטים שעליכם לדעת לפני שאתם שוכרים מקרן מקצועי.
במרכז הסאונד תמצאו את הניסיון והשירות שיספק לכם המקום, ובעזרת כמה שאלות פשוטות נדע להתאים עבורכם ציוד אופטימלי לכל מטרה. התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ונשמח לדבר אתכם, לשמוע מה אתם צריכים ולצייד אתכם בדיוק במה שאתם זקוקים לו.
מרכז הסאונד מתמחה בהשכרת מקרנים, מסכים, בידוריות, גנרטורים וכדומה ועובד עם כל הגופים הגדולים כמו גם בעלי עסקים פרטיים המשתמשים בציוד שלנו באופן יומי באירועים רבים : מסיבות חות, הפקות ערב, ציוד הקרנה מתקדם למסעדות, אולמות אירועים, ברים, וכן בתים פרטיים – הדרכה מלאה ושיתוף פעולה עם מיטב החברות בשוק . התחייבות לציוד האיכותי ביותר במחירים ללא תחרות ושירות של מרכז הסאונד, אחריות ושירות מעל הכול.
זקוקים להשכרת מקרן ליום אחד? הגעתם למקום הנכון – במרכז הסאונד תמצאו את כל סוגי המקרנים החדישים ביותר בשוק, מקרנים לכל מטרה, שיא הטכנולוגיה של מקרנים ודגמים חדשים שישאירו אתכם נפעמים ויגרמו לכם לשקול קנייה במקום השכרה.

השכרת מקרן להקרנת סרט בבית מ-49 ש"ח | מרכז הסאונד

כמה קל וזול היום לשכור מקרן איכותי! מרכז הסאונד מתחייב לצייד אתכם במקרן האיכותי ביותר בתקציב המתאים לכם ולהדריך אתכם כך תוכלו להרים הפקה ביתית של סרט לכל המשפחה או החברים, בעלות נמוכה ובקלות ולהרגיש כמו בסרט קולנוע.

לחץ כאן ל: מחירון השכרת מקרנים

 

כל הדגמים החדשים

המחירים הכי אטרקטיביים בשוק להשכרת מקרנים עכשיו מלאי במרכז vסאונד. אנו מתמחים בכל סוג של ציוד ההגברה. לרשותכם מקנים ומסכים מתקדמים המתאימים לערבי קריוקי, ברי ספורט המעוניינים להתקין מסך מתרום בעסק לשידורי ספורט, מסכי ענק ומקרנים בשיטות שידור מתקדמות עם איכות תמונה מדהימה, רזולוציות גבוהות, מקרני HD ותל ממד והכול במחירים הטובים ביותר בשוק עבור מקרנים ומסכים בהתחייבות - , רק במרכז הסאונד
התקשרו עכשיו או השאירו פרטים דרך האתר ונשמח לחזור אליכם עם הצעה מדהימה למקרן סרטים ביתי קומפקטי ועוצמתי שיעשה את העבודה בקלות ובעלות ללא תחרות – רק במרכז הסאונד.


טיפים להקרנת סרט בבית:

1. המקרן – הפריט הכי חשוב בהקרנת הסרט הינו המקרן כמובן. אם באיכות המסך ניתן להתפשר הריי שאיכות המקרן היא הקובעת הבלעדית של איכות התמונה אותה תקבלו. במיוחד כדאי להשקיע במקרן הכי טוב שביכולתכם לממן במידה ומדובר בהקרנה חד פעמית – מחירי השכרת מקרנים מאפשרים לכם ליהנות מהציוד הטוב ביותר בעלות לא גבוהה וכאשר מדובר בהקרנה חד פעמית – השכרת מקרן היא אולי הפתרון המועדף עליכם. 2. המיקום – בחרו מקום מרכזי ורחב ככל האפשר בו ניתן יהיה להציב את המסך בצורה כזו שייראה גם למרחק וגם מכל מקום בו יושבים בו הצופים. דאגו למקום המאפשר צל או חושך והצטיידו במקרן המותאם גם לתנאי תאורה לא אידאליים במידה ואין ביכולתכם להחשיך את המקום ( הקרנה של סרט במקום עבודה למשל בו אין וילונות...)

לסיכום

איכות המקרן הינה קריטית לאיכות התמונה בהקרנת הסרט. ביכולתם לשכור במחיר נמוך במיוחד מקרן איכותי באופן יוצא מן הכלל וליהנות מאיכות התמונה הטובה ביותר בשוק כיום ובמחיר ללא תחרות – רק במרכז הסאונד – עכשיו במלאי מבחר מקרני HD ואחרים לכל מטרה היכנסו להתרשם והזמינו דרך האתר או היכנסו לאחד מסניפים מרכז הסאונד!

דגשים לארגון אירוע עם ציוד הגברה

במאמר זה נתאר בפניכם את הדגשים העיקריים עליהם יש לשים לב בארגון אירוע עם ציוד הגברה. לייעוץ מקצועי ומפורט על כל נושא ההגברה באירועים הנכם מוזמנים להתקשר ונציג מרכז הסאונד ישמח לייעץ לכם ולסייע בידכם להרכיב את ציוד ההגברה ההולם ביותר לסוג האירוע שלכם.


3 דגשים לארגון אירוע עם ציוד הגברה:

 

1. המיקום – חשוב לדעת לפני שמזמינים את ציוד ההגברה היכן יתקיים האירוע ומה הם תנאי השטח של המקום. כמובן שאם מדובר באולם אירועים או כל מקום סגור אחר בעל תשתיות חשמל, המלאכה תהיה קלה יותר. בכל זאת חשוב לבדוק עם בעל המקום את כל הפרטים הללו ולהימנע מעוגמת נפש ותקלות מיותרות.


כאשר מדובר באירוע המתקיים בחוץ ונדרש להגברה, קיימים פתרונות מצוינים שיתגברו על הבעיה: מרכז הסאונד מספק ציוד מתקדם, אלחוטי וכן גנרטורים עוצמתיים שיכולים להתגבר על הבעיה של החשמל בקלות באירועי חוץ הדורשים הגברה במקום, גם אם מדובר במסיבות טבע מרוחקות ללא שום מקור חשמל.

 

2. כמות המשתתפים באירוע – חשוב לדעת מהי כמות האורחים ובהתאם לכך נדע להתאים עבורכם את הספקי הרמקולים והמגברים, נחסוך עבורכם כסף ונתאים את עוצמת המוזיקה הדרושה לאירוע הספציפי שלכם.

 

3. התקנה והובלה – זכרו שתנאי השטח מכתיבים את הגברת האירוע ובהתאם עליכם לדאוג להובלה והתקנה של הציוד בשטח. תקציב – מרכז הסאונד ישמח להתאים עבורכם את הציוד האיכותי ביותר במחיר הטוב ביותר בהתאם לתקציב שלכם. לשם כך עליכם להיעזר באיש מקצוע שייתכן ויחסוך לכם כסף וימצא פתרונות יצירתיים שלא חשבתם עליהם לצורך הגברת האירוע שלכם בצורה הטובה ביותר.


היכנסו עוד היום לאחד הסניפים של מרכז הסאונד בירושלים, חיפה, רמת גן וראשון לציון, או התרשמו מקטלוג ציוד ההגברה שלנו באתר האינטרנט. לרשותכם עשרות מחלקות אודיו שונות המכילות בתוכם את כל ציוד ההגברה הדרוש לצורך הגברת אירוע : ציוד הקרנה, ציוד שמע, ווידאו ואביזרים משלימים – הכול תחת קורת גג אחד, ניסיון של שנים, מקצועיות ושירות מעל הכול.

התחייבות למחירים הטובים ביותר בארץ – רק במרכז הסאונד. התקשרו עכשיו!

מקום שמוכר בידוריות בזול

היכנסו עוד היום למרכז הסאונד וקבלו את ההצעה המשתלמת ביותר עבור הבידוריות המתקדמות בארץ. הדגמים הטובים ביותר בשוק, דגמים חדשים והתחייבות למחירים הטובים ביותר – עכשיו במרכז הסאונד.
עכשיו במלאי: בידורית ניידת נטענת מבית BTS דגם חדש ME12-PRO DVD
בידורית איכותית ואמינה – מדובר מתאימה למפעילי יום הולדת, ליצנים, מסיבות קריוקי, בתי ספר ועוד. מדובר בבידורית בעלת עוצמה של 300 וואט, אלמנט (וופ'ר): 10 אינץ', בידורית נטענת
עם זמן עבודה עד 8 שעות, DVD מובנה, כניסת USB, מיקרופון אלחוטי כלול: 2 מיקרופונים חוטיים, מדונה אלחוטית (אופציה), אפקטים (אקו,דיליי...), אקולייזר מובנה, מיקסר מובנה ועוד.

בידוריות קוראות דיסקים צרובים ,MP3 רדיו FM, יציאת וידאו, שלט רחוק, חיבור לסטנד רמקול,
עגלה טרולית (גלגלים) - בידורית מאוד איכותית ואמינה רק במרכז הסאונד.
מה זה בידורית? בידורית הינה רכיב חשוב בכל ערכת קריוקי ניידת. בידוריות הן כלי חזק ועוצמתי המאפשר לכל הזקוק לשירותיה( מדריכים, מנחים, זמרים, נגנים, מפעילי קריוקי וכ') להתנייד בצורה הקלה ביותר כאשר הוא אינו זקוק לחיבורים וחלקים נוספים כיוון שהכול קיים כבר בתוך הבידורית, בנוי בצורה חזקה ומאפשר תנועה וקלות נשיאה.
בידוריות זולות ואיכותיות בטווח מחירים ולכל מטרה – עכשיו במרכז הסאונד! דגמים חדשים עם פיצ'רים חדשים, כניסות מרובות לווידאו, כלי נגינה חיצוניים, נגנים ומיקרופונים – הכול כלול בבידוריות מבית מרכז הסאונד – מיטב ביצרנים והמותגים, דגמים חדשים והתחייבות לשירות, אחריות ולמחירים הכי טובים בארץ.
היכנסו עוד היום לאחד מארבעת הסניפים שלנו בירושלים , חיפה, ראשון לציון ורמת גן או עשו הזמנה מאובטחת דרך האתר. קטלוג המוצרים המלא כולל ציוד הגברה מתקדם לאולפנים ואולמות אירועים וכן ציוד לקהל הרחב הכולל ערכות קריוקי מושלמות, בידוריות נטענות ומשכוללות, ציוד הקרנה, ווידאו, גנרטורים, וכל הציוד המשלים הנחוץ להגברה ביתית מקצועית או הגברת מבנים, מועדונים וכדומה – רק במרכז הסאונד. התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונחזור אליכם עם ההצעה הכי איכותית לציוד הגברה למסיבות, בידוריות ניידות על גלגלים, איכות סאונד ללא תחרות, מבצעים והנחות – עכשיו במרכז הסאונד. צרו קשר עוד היום.

איפה קונים ציוד הגברה איכותי

מרכז הסאונד הוא כמעט המקום היחיד בארץ בו ניתן למצוא בו ריכוז מרשים של כל ציוד ההגברה הקיים בשוק לכל מטרה. אנו עובדים עם מתנ"סים, אולמות אירועים, חדרי לובי של בנייני מגורים, חנויות עסקים וכמובן במגזר הפרטי – כל סוג של ציוד הגברה, ווידאו ותאורה ניתן למצוא בקלות ובמחירים הטובים ביותר במרכז הסאונד.
ציוד הגברה איכותי נחלק לכמה רמות: יש את ציוד ההגברה לקהל הרחב – מרכז הסאונד מייבא ומספק את כל פתרונות ההגברה הללו לכל דורש, אנו יודעים מהו ציוד ההגברה הנדרש ביותר, ויודעים לנצל את הידע והניסיון הרב העומד לרשותנו על מנת לייעץ לגופים רבים איזה ציוד הגברה כדאי להתקין.
לרשותכם 4 סניפים גדולים ברשת חנויות מרכז הסאונד: בחיפה, ירושלים, ראשון לציון ורמת גן. כמו כן, חנות האונליין שלנו באתר האינטרנט המאובטח מספק את כל הדגמים הקיימים בחנויות ומאפשר אספקה מלאה של כל הציוד, משלוחים והנחות משמעותיות.
קיימים אין ספור פתרונות הגברה בשוק – במרכז הסאונד קיים צוות מיומן ומקצועי, עם ניסיון רב שנים בתחום. נדע לספק לך את הפתרון הטוב ביותר לכל הגברה. אנו עובדים עם אולפני הקלטות, אולמות אירועים, חדרי חזרות ואנשים פרטיים בתחום ודואגים לשדרג את ציוד ההגברה בסניפים על סמך התעדכנות בלתי פוסקת של המגמות השולטות בעולם ההגברה, הכנסת חידושים טכנולוגיים מתקדמים, ושירות מסור לקהל לקוחות רחב מדי יום.
לקבלת הצעת המחיר הטובה ביותר לכל הגברה של אירוע – התקשר עכשיו או השאר פרטים באתר. נשמח לחזור אלייך עם יעוץ סאונד מקצועי ולתרום מהניסיון שלנו לכל אירוע או הגברה במקום
ציוד ההגברה מקיף ומתקדם רק במרכז הסאונד – עולם שלם של פתרונות הגברה מתקדמים ומקיפים: רמקולים, מגברים, קונסולות, מסכי הקרנה מתקדמים בטכנולוגיות שידור חדישות, ערכות קריוקי מקצועיות וכל הציוד הנלווה – אספקה ומשלוחים. חנייה בשפע בסניפים והתחייבות למחירים הטובים ביותר בארץ! התחייבות לשירות, אחריות ותנאי תשלום מפתיעים – רק במרכז הסאונד, הבית של עולם ההגברה בישראל. התקשרו לקבלת ייעוץ הגברה מקיף לכל מטרה. ציוד הגברה מקצועי במחירים הטובים ביותר בארץ.

הסל שלימכירת ציוד