מרכז הזמנות: 077-2080-700

חשיבות ההגברה והתאורה לאירועים ולמסיבות

לכולנו יוצא לארגן אירוע כלשהו לפחות פעם אחת בחיים. בין אם נבחרנו לארגן את ערב הגיבוש בחברה או שהילד שלנו הגיע לגיל מצוות ואנו מפיקים לו אירוע מרגש לבר המצווה, או שמה מדובר ביום הולדת 50 לבן/בת הזוג או כל אירוע משמח אחר שנוכל לחשוב עליו.

הצלחה של אירוע מורכבת ממספר גדול של אלמנטים, אך אחד החשובים בהם היא ההגברה והתאורה.

למה ציוד הגברה איכותי חשוב כל כך לאירוע? איך מתאימים את הציוד לאופי האירוע ומהם הטיפים הנוספים לאירוע מושלם ? מיד נבין..

למה חשוב שתהיה לנו הגברה ותאורה ברמה גבוהה?

מישהו פעם חשב על אירוע ללא מוזיקה? ללא סאונד? הסאונד הוא שקובע את הקצב, את הרגש והטמפרמנט של האירוע ואיכות הסאונד תקבע על ידי איכות הרמקולים בהם נשתמש.

כאשר הסאונד איכותי ו"נקי", האוזן שלנו יכולה ליהנות מהצלילים באופן מושלם. אין ספק שסאונד איכותי יכול להרים את רמת האירוע באופן משמעותי אך בשביל זה אנו צריכים גם רמקולים מוגברים איכותיים.

כמובן שאווירה ברחבת הריקודים מושפעת באופן ישיר מאיכות התאורה, ככל שנשקיע יותר בתאורה איכותית כך אנו ניצור אווירה כיפית ו"משוחררת" יותר ברחבת הריקודים.

התאמת ההגברה לסוג וגודל האירוע

חשוב מאוד שנדע להתאים את ציוד ההגברה לסוג וגודל האירוע אותו אנו מפיקים על מנת להימנע מבזבוז תקציב מיותר וסאונד לא מתאים. ישנה חשיבות גדולה למספר האנשים המשתתפים באירוע וגם ללוקיישן שלו. יש הבדל גדול בין אירוע ל50 איש שבו יכול להספיק רמקול מוגבר 400 וואט לבין אירוע של 500 איש ששם הציוד הנדרש הוא משמעותי יותר.

כמו כן, גם לשאלה האם מדובר במקום פתוח בטבע או באולם סגור יש חשיבות מהסיבה שבמקום סגור אין צורך במגברים נוספים כמו בטבע ולכן זוג רמקולים בעוצמה כוללת של 800W יכולים בהחלט להספיק.

טיפים נוספים להפקת אירוע מושלם:

כמובן שעל מנת שהאירוע יצליח ישנם גורמים משמעותיים נוספים אותם אנו נקח בחשבון. בואו נבין מהם!

אוכל

כנראה שעם ריבוי תכניות האוכל והקולינריה נהיינו קפדניים מאוד כאשר אנו מקבלים מנה במסעדה או באירוע, ובכלל בעידן האינסטגרם והפייסבוק אנחנו רואים הרבה מאוד כבוד לאוכל איכותי שגם מצטלם טוב ובכלל ונהייתה חשיבות רבה גם לצד הויזואלי ולא רק לטעמים. זאת הסיבה שהרבה אנשים ישקיעו בשף פרטי לאירועים ביתיים או במנות היקרות ביותר באולם האירועים.

אטרקציות לאירועים

תפקידם של אטרקציות לאירועים הוא לתת ערך מוסף מעבר לדברים הבסיסיים שכולנו מצפים להם (אוכל, מוזיקה, אלכוהול וכו'). באמצעות אטרקציה נכונה המתאימה לסוג האירוע והמוזמנים שלנו אנו נוכל לגרום לכולם להנאה מושלמת ותחושה של WOW מהאירוע שהפקנו.

סיכום

כולנו מבינים שהבסיס לאירוע מעולה הוא סאונד והגברה איכותיים. אם נדע להוסיף לציוד ההגברה גם אוכל מעולה, אלכוהול משובח בתוספת אטרקציה אטרקטיבית, הרי שנוכל לשמח את כל המוזמנים וכמובן לסחוט את המחמאות על הפקת אירוע מושלם.

כלי נגינה לקניה מהיבואן | המדריך נכונה

כלי נגינה המדריך לרכישה נכונה
אחד התחביבים היותר אטרקטיבים אצל מבוגרים וילדים הוא ניגון. אנשים יכולים להעביר שעות על כלי הנגינה, להרגע, ליצור מנגינות ולחנים חדשים, חלק גדול מאלו שלקחו את התחביב צעד אחד קדימה היום מתפרנסים מנגינה. הנגינה מפתחת את השמיעה המוסיקלית, אינטליגנציה רגשית ואת הביטחון העצמי של הנגן. לאחר שהחלטנו שאנחנו רוצים להתחיל ללמוד על כלי נגינה או לגרום לילד שלנו להתחיל לנגן, עם איזה כלי נגינה עדיף להתחיל?

 

הרבה יותר מתחביב
ללמוד נגינה זה הרבה יותר מסתם תחביב. אפשר להתחיל ללמוד לנגן בכל גיל, יש אנשים שרק לאחר שיצאו מפנסיה והתחילו ללמוד לנגן ומצד שני יש ילדים שעדיין בגן וכבר יודעים לנגן על כלי נגינה כזה או אחר. יש הטוענים שנגינה "מעכבת" זקנה, גורמת לנו להרגיש יותר צעירים גם מבחינה נפשית וגם מבחינה פיזית. הנגינה מרגיעה את המוח ומונעת מחלות גוף ונפש.

כאשר אנחנו לומדים לנגן אנחנו מגרים בו זמנית מספר חלקים במוח, בכל גיל חשוב להפעיל את המוח כמה שיותר על מנת לתחזק אותו. הנגינה תורמת למניעת דכאונות, מחלת אפילפסיה, אלצהיימר ועוד... יש תרפיסטים ועוד רופאים שעוסקים במוזיקה דרך הרפואה. בעזרת לימוד הנגינה וגירוי המוח אנו מעלים את רמת האנרגיה בגוף.

 

איזה כלי נגינה עדיף לי?
ישנן הרבה אפשרויות לבחירת כלי נגינה ראשון, החל מכלי נשיפה פשוטים ועד למערכות תופים חשמליות. כל כלי נגינה תורם בדרך כזאת או אחרת לאדם המנגן. הבחירות הפופולריות ביותר הן: גיטרה, פסנתר או אורגן ותופים.


גיטרה - הגיטרה היא כלי מיתר בעל תיבת תהודה אקוסטית כאשר מדובר בכלי לא חשמלי. ברוב הגיטרות נמצא שישה מיתרים, ישנן גיטרות בעלות שמונה ושניים עשר מיתרים. יש כמה סוגים של גיטרות, גיטרות קלאסיות, גיטרות אקוסטיות וגיטרות חשמליות. ההבדל ניכר בין סוגי הגיטרות השונים. הגיטרה האקוסטית היא בעלת שישה מיתרי מתכת, היא בנויה מעץ והיא מתאימה יותר לנגנים ותיקים בגלל הקושי בלחיצה על מיתרי המתכת ומעבר האקורדים (בנייה צרה יש של צוואר הגיטרה).

הגיטרה האקוסטית מאוד פופולרית ואהודה בקרב נגני הרחוב, נגנים מקצועיים ועוד... הגיטרה החשמלית, בשונה משאר הגיטרות אינה מסתמכת על תיבת התהודה. הצליל היוצא מהגיטרה החשמלית מיוצר על ידי אות חשמלי המופק מ Pick ups. הפיקאפים (Pick ups) מייצרים את הצליל המבוקש על ידי קליטת תנועות מיתרי הגיטרה. הצורה של הגיטרה החשמלית שונה, היא דקה יותר, אינה בנויה מעץ אלא מסוג מתכת כבד וקשיח. לגיטרה החשמלית אין תיבת תהודה.
הגיטרה הקלאסית היא הנפוצה ביותר בקרב הנגנים המתחילים, הגיטרה הקלאסית הומצאה בספרד ועברה מספר צורות עד שהגיעה לצורתה הנוכחית. הגיטרה בעלת שישה מיתרים, מיתרי הבס עשויים מתכת והמיתרים הנותרים עשויים ניילון. לגיטרה הקלאסית יש תיבת תהודה אקוסטית והיא עשוייה עץ.

לחץ כאן ל: מחירון גיטרות קלאסיות


פסנתר/אורגן - הפסנתר הוא כלי נגינה ממשפחת "כלי המקלדת". הפסנתר הוא בעל מנעד צלילים רחב. רוב הפסנתרים הם בעלי 88 קלידים ומתחילים מהצלילים הנמוכים ביותר עד לגבוהים ביותר. יש פסנתר כנף, פסנתר קיר ופסנתר מוצב. הפסנתר הוא הכלי המסובך ביותר לנגינה אך כאשר אתם מתמקצעים על הפסנתר תוכלו ללמוד לנגן בקלות על כל כלי נגינה אחר. הפסנתר הוא הבסיס של כל כלי הנגינה. האורגן הוא כלי נגינה חשמלי, גם הוא ממשפחת כלי המקלדת. האורגנים בנויים עם פחות קלידים מאשר הפסנתר, בדרך כלל יהיו שם חמש אוקטבות. האורגן יותר פשוט לנגינה מאשר הפסנתר אך יש פער משמעותי בין הצלילים הרכים של הפסנתר לבין הצלילים המכניים במעט של האורגן החשמלי. כמו כן, הפער במחירים משמעותי גם הוא והתניידות של המוצר.


תופים - התופים הם מערכת כלי הקשה, התופים כוללים בתוכם תופים ומצילות. התופים הם כלי שמוציא הרבה אנרגיה, טוב לילדים עם בעיות קשה וריכוז אך מצד שני הם מייצרים המון רעש. לימוד נגינה על תופים בדרך כלל יהיה יותר קל מללמוד לנגן על גיטרה או פסנתר. כמו כן, אם תרצו מערכת תופים שקטה יותר תוכלו לבחור בתופים האלקטרוניים. התופים האלקטרוניים בנויים ממשטחים המחוברים לחיישנים. תפקידם של החיישנים הוא לקלוט את המכה על התוף ולהמיר אותו לאות חשמלי. התופים האלקטרוניים בנויים מגומי או מיריעות פלסטיק (כמו בתופים האקוסטים). ניתן לכוון את הצליל היוצא לפי טעם הנגן, על ידי מתיחה של היריעות. משקל התופים נמוך, קל הרבה יותר להעביר אותם ממקום למקום, הם לא תופסים הרבה מקום בחלל החדר ובעיית הרעש לא רלוונטית פה.

מאיפה ניתן לרכוש כלי נגינה?
את כלי הנגינה רצוי לרכוש מחנות המתמחה בכלי נגינה מוצרי סאונד והגברה. בעידן של היום אפשר למצוא גיטרות וכלי נגינה שונים כמעט בכל חנות, גם אלו שלא מתמחות במוצרי סאונד והגברה. לפעמים מדובר על חליל קטן שעולה כמה עשרות שקלים ואז באמת ניתן לרכוש מכל חנות. כאשר מדובר ברכישה למטרות מקצועיות, כאשר אתם מחפשים כלי נגינה שישרת אתכם לאורך זמן ממושך ובאמת מתכוונים להשקיע את זמנכם בנגינה ואימונים, רכשו ממקום אמין, בעל ביקורות חיוביות. כאשר אתם מגיעים למקום הרכישה, נסו מספר דגמים של כלי הנגינה אותו בחרתם, בדקו אם הוא באמת מתאים לכם, אם מרגיש לכם נוח לנגן עליו.

היתרון ברכישה ממקום המתמחה בתחום הסאונד והגברה הוא שהמוכרים בחנות יכולים לייעץ לכם בבחירת הדגם, להסביר לכם על החברה ובאמת לבדוק אם המוצר מתאים לכם. מקום אמין יעניק לכם שירות וליווי מקצועי וסבלני. זכרו שמדובר כאן על כלי שאמור לשרת אתכם לאורך זמן ממושך, אם אתם נגנים מקצועיים, זכרו שאתם צריכים להופיע עם הכלי הזה. בחירת מקום הרכישה לא פחות חשוב מבחירת הדגם. פעלו עם שיקול דעות, קראו באינטרנט עם מקומות מקצועיים וזכרו שמקום טוב לא מחפש קנייה חד פעמית אלא לקוח קבוע ומרוצה.

 

מחירי כלי נגינה
פער המחירים בין כלי הנגינה הוא גדול, כל כלי נגינה בפני עצמו הוא בעל אינספור דגמים וחברות שונות. לכן, יש לבחור את הדגם גם על פי דרככם והמיקום שלכם בעולם הנגינה. אם אתם נגנים מתחילים, לא כדאי ישר לקפוץ למים עמוקים, בחרו כלי נגינה פשוט שמחירו לא גבוה, בדקו שבאמת כיף לכם לנגן וכאשר אתם מרגישים מספיק מקצועיים עברו לדגם יותר מקצועי.
כאשר מדובר בגיטרות, בחרו גיטרה קלאסית פשוטה שבה תלמדו את בסיס הנגינה, כאשר התמקצעתם תוכלו לעבור לגיטרה האקוסטית ומשם לחשמלית, המעברים לוקחים מעט זמן אך כאשר אוהבים משהו לומדים לחכות. אצל הפסנתרים הסיפור טיפה יותר מורכב, מחירי הפסנתרים הם גבוהים לרוב, הם דורשים הובלה ומקום איחסון בבית. אם בחרתם ללמוד לנגן בפסנתר, האפשרות העומדת לפניכם היא או ללכת למורה פרטי ואצלה תלמדו על כלי הנגינה שלה, או לרכוש אורגן חשמלי שמדמה את הפסנתר, כך תוכלו לקבל את הבסיס ואם אתם מרגישים מספיק מוכנים, רכשו פסנתר והשקיעו בו ובתחזוקה שלו. גם המחירים בין דגמי התופים הוא משמעותי, ישנן מערכות תופים יקרות ויקרות פחות. כמו כן גם אצל התופים האלקטרוניים הסיפור דומה, אך הם יותר נוחים ללמידה ולא עושים רעשים בבית ולא תופסים הרבה מקום.

 

לסיכום
תמיד חשבתם ללמוד על כלי נגינה כלשהו ועכשיו הגעתם לבחירה? לכלי הנגינה מלבד לענייני תחביבים יש עוד יתרונות.
כלי הנגינה משפיעים עלינו גם מבחינה נפשית וגופנית, הם תורמים לנו שמיעה מוסיקלית, ביטחון עצמי ואינטליגנציה רגשית. בעזרת ניגון ולימוד על כלי הנגינה אנו מגרים חלקים שונים במוח וגורמים להתפתחות שלהם והעשרה עצמית.
בחירת כלי הנגינה יכול להיות מאוד מתסבך או לפעמים נוכל ישר לדעת מה מתאים לנו. הבחירות הנפוצות ביותר הן: גיטרה, פסנתר או אורגן חשמלי ותופים.

לגיטרות יש מספר סוגים, גיטרה קלאסית, גיטרה אקוסטית, גיטרה חשמלית וגיטרת בס. ההבדל ביניהם ניכר גם מבחינת בנייה וגם מבחינת סאונד. הגיטרה המתאימה ביותר למתחילים היא הגיטרה הקלאסית, הצוואר של הגיטרה יותר רחב ויותר קל למעבר בין אקורדים, מיתרי הניילון מקלים על הלחיצה והיא נעימה ורכה לשמיעה. לאחר שאתם מרגישים מספיק ממוקצעים עם הגיטרה הקלאסית תוכלו לעבור לאקוסטית ומשם הלאה לפי הטעם שלכם... הפסנתרים הם הכלי המושך ביותר מבחינה מוזיקלית אך עם זאת גם המסובך ביותר ללמידה. הפסנתרים הם יקרים ודורשים התמדה ומקצועיות, לכן עדיף לכם ללמוד את בסיס הנגינה דווקא דרך האורגן החשמלי.

מערכת התופים מאוד מתאימה לילדים מלאי אנרגיה, אך הרעש הוא עצום, לכן קיימים התופים האלקטרונים, הם יותר קטנים, יותר קלים ויותר ניידים. בחירת מקום הקנייה הוא חשוב, כיום אפשר למצוא כלי נגינה שונים כמעט בכל חנות. בחרו מקום מקצועי בתחום הסאונד וההגברה. מקום שיכול להעניק לכם מידע לגבי המוצר אותו בחרתם, ליווי מקצועי וסבלני.

מחירי כלי הנגינה משתנים מסוג לסוג ומדגם לדגם. אם זה הכלי הראשון שלכם, אל תבחרו את המוצרים היקרים ביותר, בחרו כלי נגינה במחיר סביר שיכול להיות לכם לעזר בלמידת בסיס הנגינה. כאשר אתם מרגישים מספיק בטוחים לגבי הכלי שבחרתם ולהמשך הדרך שלכם בעולם הנגינה תוכלו לשדרג את הדגמים וללכת עם מותגים ומוצרים יותר איכותיים. הדרך הנכונה ביותר להתמקצע בעולם הנגינה היא התמדה.

גיטרה קלאסית בזול, האם זה כדאי?

גיטרה קלאסית בזול האם קיים דבר כזה?

לא כל אדם יכול להרשות לעצמו לרכוש גיטרה כזאת או אחרת במחירים גבוהים. מחירי הגיטרות נעים בטווחים עצומים.

המחירים מתחילים ממאות שקלים בודדות ועד לעשרות אלפי שקלים לגיטרות מקצועיות ספרדיות מעבודת יד. מחיר גבוה מעיד על איכות גיטרה גבוהה אך גם לגיטרות במחירים הנמוכים יש יתרונות רבים וגם איכויות שונות וטובות שמתאימות בעיקר לנגנים צעירים שנמצאים בתחילת דרכם בעולם הנגינה. כמה עליי יהיה להשקיע כאשר אני רוכש גיטרה קלאסית?

 

לחץ כאן ל: מחירון גיטרה קלאסית (הכי זול בישראל ! בכל זאת, (: אתם קונים ישירות מהיבואן.. )

 

מהי גיטרה קלאסית?

הגיטרה הקלאסית הומצאה בספרד, לגיטרה היו צורות שונות עד שהגיעה לצורה הנוכחית שלה בשנת 1850. הגיטרה היא בעלת שישה מיתרים, שלושת מיתרי הבס (המיתרים העליונים) עשויים מתכת ושלושת המיתרים התחתונים עשויים ניילון. הגיטרה עצמה עשויה מעץ ובעלת תיבת תהודה אקוסטית שמטרתה היא להגביר את הצליל שנוצר מפריטה על גבי המיתרים. בניגוד לגיטרה האקוסטית, הצליל אותו מייצרת הגיטרה הקלאסית הוא רך יותר. לרוב, הגיטרות הקלאסיות יהיו נפוצות יותר בקרב הנגנים המתחילים ואצל נגנים קלאסיים.

 

על חברות ומותגים

לפני כל רכישה, מה שרוב האנשים עושים זה לחפש באינטרנט על מספר חברות או דגמים של המוצר אותו הם רוצים. כאשר אתם בודקים על גיטרות, אל תחפשו רק מותגים. בחירת מותג תייקר את כל הרכישה כיוון שכאשר אנחנו רוכשים מוצר כלשהו אנו משלמים בנוסף למוצר עצמו גם על עצם העובדה שרכשנו מותג. לגיטרות הקלאסיות ולגיטרות בכלל יש הרבה חברות יצרניות המציעות מוצרים איכותיים במחירים נמוכים. אם אתם נגנים מתחילים, חפשו גיטרה קלאסית פשוטה של חברה טובה אך לא יקרה כמו Cehard. הדגמים של החברה הזאת אהובים מאוד בקרב המורים לנגינה ומבנה הגיטרה מאוד נוח לנגנים המתחילים, ישנם גדלים שונים לגיטרות, גם בגדלים המתאימים לילדים. תוכלו למצוא גיטרות במחיר זול גם אצל החברות המוכרות. ברגע שיש לכם תקציב אותו בחרתם להשקיע על הגיטרה, בקשו מהמוכר בחנות לראות מספר דגמים בטווח המחירים שמתאימים לכם.

 

אביזרים נלווים לגיטרות קלאסיות

גם לאחר בחירת הדגם הרצוי, בין אם מדובר על מותג או לא, ישנם עוד כמה פריטים אותם תצטרכו לרכוש עם קניית הגיטרה בכדי שתוכלו להנות מניגון חופשי על הגיטרה. המחיר אותו תצטרכו להוסיף על אביזרים נלווים יכול להגיע ל 200 שקלים ויותר. הנה פירוט קצרצר על התוספים שתוכלו לרכוש:

נרתיק לגיטרה קלאסית - 50 שקלים עד 300 שקלים. מוצר חשוב מאוד לנשיאת המוצר, העברה ממקום למקום ושמירה על עץ הגיטרה והמיתרים באמצעות תיק לגיטרה ייעודי.

טיונר - מחיר הטיונר הוא כ 70 שקלים, ישנן אפליקציות חינמיות, הן לא מדויקות כמו המוצר עצמו אך גם סבירות. התפקיד של הטיונר הוא לשמור על כיוון המיתרים של הגיטרה. בלי טיונר, במיוחד אם אתם נגנים מתחילים לא תוכלו לדאוג לכך שהצלילים יהיו מכוונים. כמו כן, במיוחד שהמיתרים חדשים הם נוטים לצאת מכיוון אחרי זמן קצר.

גשר לגיטרה (קאפו) - 50 שקלים עד 100 שקלים. תפקידו של גשר הגיטרה הוא לקצר את המיתרים ובכך להעלות את סולם הנגינה. לפעמים יש מקרים של חוסר התאמה לסולם בו אנחנו שרים. במקום שנשנה את האקורדים כדי שיתאימו לסולם שנוח לנו לשיר בו, נוכל להשתמש בקאפו ובכך נגיע לסולם המתאים לנו.

תוספים נוספים - בנוסף לכל מה שרשום למעלה שהם מוצרים הכרחיים במיוחד, תוכלו לרכוש גם מפרטים לפריטה יותר נוחה, ספר לימוד למקרה בו אתם לא נעזרים במורה פרטי, סט מיתרים נוסף, בדרך כלל מחליפים מיתרים כל שישה חודשים לכל היותר.

 

גיטרה יד 2

תוכלו תמיד לבחור לרכוש גיטרה מחברה פחות מוכרת, גיטרה פשוטה וזולה ואם זאת גם איכותית. אין צורך לבחור גיטרה מקצועית אם רק עכשיו התחלתם לנגן, אין לדעת אם הכלי יתאים לכם. חבל לזרוק כסף כל כך מהר. עוד דרך שבה תוכלו לחסוך כסף ועדיין להנות מגיטרה איכותית היא לרכוש גיטרה משומשת. אנו לא ממליצים לרכוש גיטרה יד 2 אך אם קרה ואין ברירה, רכשו את הגיטרה ממקום אמין. מצאו חנות המתמחה בכלי נגינה ובמוצרי סאונד והגברה. ניתן כמובן לרכוש את הגיטרה מאתרי אינטרנט שונים אבל אי אפשר לסמוך על המוצר שיגיע אליכם. כאשר אתם רוכשים מחנות סאונד והגברה תוכלו בחנות לבחון את המוצר, לנגן עליו ולראות אם הוא מתאים לכם. כל חנות סאונד והגברה שמכבדת את עצמה תדאג שגם המוצרים המשומשים שלה יהיו ברמה גבוהה, במצב טוב ותקין למשתמש.

עץ הגיטרה משפיע על המחיר?

כמובן. אם זאת, כאשר מדובר על נגנים מתחילים, אין צורך לקחת בחשבון את סוג העץ ממנו עשויה הגיטרה. סוג עץ משפיע על הסאונד היוצא אבל לרוב אם אתם רק בתחילת הדרך, לא תבחינו בהבדל משמעותי. בנייה נכונה של גיטרה היא זאת שיוצרת סאונד איכותי ונקי. לרוב, הגיטרות היקרות יותר יהיו עשויות עץ מלא ויהיו כבדות יותר. הגיטרות הפשוטות יהיו קלות יותר. כמו כן, גיטרות מעבודת יד הן היקרות ביותר, למתחילים אין צורך בכלל לברר על הגיטרות האלה. חשוב רק לבדוק בזמן הרכישה שהגיטרה אכן מוציאה צלילים נעימים, ללא זמזומים ורעשים שונים. לעיתים הרעשים או הקושי בפריטה או לחיצה נכונה על המיתרים תלוי בגשר כל צוואר הגיטרה, ניתן לשייף אותו מעט על ידי איש מקצוע וכך יוקל עליכם.

 

שמירה על הגיטרה לאורך זמן ממושך

גם כאשר מצאנו גיטרה זולה, בכדי לדאוג לכך שלא נאלץ לבצע עוד רכישה לאחר פרק זמן קצר יש לשמור על הגיטרה כמו שצריך. הנה מספר דגשים שיש לשים לב אליהם:

החלפת מיתרים בזמן - אחת לשישה חודשים צריך להחליף את המיתרים, הנתון משתנה לפי מצב המיתרים, תוכלו להבחין אם מיתרי הבס התחילו להחליד או לא. מיתרים לא תקינים משפיעים על איכות הסאונד היוצא והחלודה פוגעת בגיטרה עצמה. אם קרה ואתם יודעים שאתם לא הולכים לנגן לשבוע עד שבועיים הקרובים, הרפו את מתיחת המיתרים כדי לא ליצור לחץ מיותר על צוואר הגיטרה.

מיקום - תפקיד הנרתיק תופס פה מקום, כאשר הגיטרה לא בשימוש דאגו לשמור עליה בתוך הנרתיק, גם תמנעו ממנה מגע ישיר עם השמש או עם לכלוך. הבדלי טמפרטורות משמעותיים פוגעים באיכות הגיטרה.

ניקיון - אין להשאיר את הגיטרה מחוץ לנרתיק לאורך זמן. האבק שהצטבר על הגיטרה פוגע במיתרים ובתיבת התהודה. שמרו על גיטרה כאילו היה מוצר זכוכית שביר. מדי פעם העבירו מגבון לח על הגיטרה כדי לשמור על העץ ממנו היא בנויה.

מחיר

כאשר אנחנו מחפשים גיטרות במחיר נמוך, רצוי מאוד שנגיע אל החנות ולא נחפש דרך אתרי אינטרנט. כאשר מדובר עם מחירים נמוכים, הבחירה היא יותר קשה כי מצד אחד אנחנו רוצים מוצר איכותי ומצד שני אנחנו לא רוצים לבזבז הרבה כסף. כאשר אתם מגיעים למקום המתמחה במוצרי סאונד והגברה, המוכרים בחנות יכולים להעניק לך מידע על הגיטרה, תוכלו לנגן בה ולשמוע אם הצליל באמת נכון לכם. מחירים זולים לגיטרה קלאסית יהיו בין 150 שקלים ל 500 שקלים.

קחו בחשבון שיהיה עליכם להוסיף עוד סכום על התוספים הנלווים.

 

מאיפה ניתן לרכוש גיטרה קלאסית במחיר זול?

בחירת מקום הרכישה הוא מאוד קריטי. ניתן למצוא מקומות שמציעים מחירים מצחיקים עבור גיטרות כאלה ואחרות. במיוחד בדוכנים בקניון או בשווקים שונים. גם בזמן שבחרתם להוציא סכום נמוך עבור גיטרה קלאסית, פנו לחנות המתמחה בגיטרות, כלי נגינה, ציוד סאונד והגברה. בחנות המתמחה בתחום תוכלו לקבל ייעוץ וליווי מקצועי בזמן בחירת הדגם המתאים לכם. בחרו מקום בעל שם טוב, מקום מסודר, קראו ביקורות על המקום ואל תחששו להתייעץ עם המוכרים בחנות. מקום אמין יעניק לכם שירות מקצועי וסבלני.

 

לסיכום

יש נגנים מתחילים ונגנים שלא יכולים להרשות לעצמם להוציא סכומים גבוהים על רכישת גיטרה קלאסית מקצועית.

האם אפשר למצוא גיטרה איכותית גם במחירים זולים? הגיטרה הקלאסית בנויה מעץ, בעלת תיבת תהודה אקוסטית, שישה מיתרים, שלושת מיתרי הבס עשויים מתכת ושלושת המיתרים הנותרים עשויים ניילון. צליליה של הגיטרה הקלאסית רכים ונעימים. בין אם אנחנו בוחרים לרכוש גיטרה יקרה ובין אם אנחנו בוחרים לרכוש גיטרה במחיר נמוך, החברה ממנו אנו רוכשים חשובה אך לא קריטית. היום יש חברות שהן לא מותגים ועדיין המוצרים שלהן ברמת גימור גבוהה, Cehard לדוגמא. החברה מביאה לנו מוצרים איכותיים ומחירים נוחים לכל כיס. יש לקחת בחשבון שחוץ מהגיטרה עצמה יש לנו עוד עלויות למוצרים נלווים.

המוצרים החשובים לכל נגן יהיו: קאפו, טיונר (יש גם אפליקציות) ונתריק לגיטרה. תוכלו גם לרכוש ספר לימוד, מפרטים וסט מיתרים נוסף. ישנה עוד אופציה, תוכלו לרכוש מוצר משומש. המחירים עבור גיטרה יד 2 עומדים על כ 50% פחות ממחיר המוצר החדש. עדיף תמיד לרכוש מוצר חדש אשר ילווה את הנגן לאורך כל דרכו בעולם המוזיקה אך אם אין ביכולתכם לרכוש מוצר חדש, וודאו שגם המוצר המשומש אותו רכשתם מגיע מחנות המתמחה במוצרי סאונד והגברה, חנות מקצועית ואמינה. לאחר רכישת הגיטרה, בכדי שתוכלו להנות ממנה ותמנעו מתיקונים או רכישות זהות לאחר זמן קצר, שמרו על הגיטרה באופן רציני. הניחו את הגיטרה בנרתיק בתום השימוש, שימו לב שהיא לא בשמש, אם אתם לא מנגנים לאורך זמן ממושך הורידו לחץ מהמיתרים, החליפו מיתרים בזמן ונקו את הגיטרה מדי פעם עם מגבון לח.

מחירי הגיטרות הקלאסיות במחירים זולים יהיו בין 150 שקלים ל 500 שקלים. ודאו שאתם רוכשים ממקום המתמחה במוצרי סאונד וציוד הגברה, מקום אמין בעל ביקורות חיוביות ולא מדוכן בקניון. מקום אמין יעניק לכם ליווי מקצועי ועזרה בבחירת הדגם המתאים לכם ביותר על ידי אנשי מקצוע בתחום.

איך בוחרים רמקולים שקועים לתקרה? כל התשובות

רמקולים שקועים - המדריך השלם לרכישה

הרמקולים השקועים הם עיצוב חדשני שנועד גם לחסוך במקום בחלל החדר וגם לתת עיצוב שונה לבית. הרמקולים השקועים הם לרוב לא יהיו שונים מבחינת סאונד מרמקולים איכותיים אחרים. חשוב לדעת לטפל ברמקולים השקועים, ברוב המקרים אלו שיוכלו להנות מהרמקולים השקועים יהיו אלה שביררו לגבי המוצר עוד לפני עיצוב החדר או הבית.

אז מה זה בעצם רמקול שקוע? למי הרמקולים מיועדים וכמה זה עולה לי?

 

לחץ כאן למעבר ל: מחירון רמקולים שקועים

 

מהם רמקולים שקועים?

הרמקול השקוע בדומה לשמו הוא רמקול שנמצא בתוך הקיר, כך שבזמן שהוא בפנים, שטח הקיר נותר שטוח. בגלל בנייתו הייחודית של הרמקול השקוע יש לו גם סאונד מיוחד. חשוב להתחיל את תהליך רכישת הרמקול השקוע עוד בזמן תכנון החדר, כך תדעו בצורה הכי ברורה מהו הגודל של הרמקול השקוע שמתאים לכם והתכנון יהיה יותר נכון. התקנת הרמקולים השקועים דורשת תכנון עוד לפני בניית השלד, צריכים לעבור כבלים בתוך הקירות או בתוך התקרה. אם לא תפעלו לפי ההוראות או תסתמכו על אדם לא מקצועי שיעשה עבורכם את הבנייה סביר להניח שסתם תגרמו נזק לבית וגם לא תצליחו להתקין את הרמקולים השקועים בצורה הראויה.

 Q6

למי מיועד הרמקול המוגבר?

הרמקולים השקועים מיועדים לחובבי המוזיקה, לאלו שרוצים לראות סרט איכותי בבית עם מערכת סאונד טובה. לאלו שמחפשים עיצוב חדשני לבית שלהם. הרמקולים השקועים משדרים יוקרה ואיכות. הרמקול השקוע גם מתאים לאלו שביתם לא גדול כל כך, בצורה הזאת, על ידי התקנת הרמקולים השקועים הם חוסכים במקום חשוב בבית. כמו כן, יש מקומות מוסדיים שמשתמשים ברמקול השקוע. לאלו שנדרשים לעבור ממקום למקום ולהתנייד עם הרמקול המוצר לא מתאים.

 

איך אדע איזה דגם מתאים לי?

בכדי שתדעו בצורה הטובה ביותר איזה דגם מתאים לכם התייעצו עם איש מקצוע מתחום ההגברה והסאונד. תוכלו לפגוש אנשים כאלה בחנויות המתמחות במוצרי סאונד והגברה, לכן גם לא רצוי לרכוש את הרמקולים השקועים ממקום שאינו מתמחה בתחום. כאשר אתם מגיעים אל איש המקצוע הציגו בפניו את תכנית הביתה, לפי תוכנית הבניה איש המקצוע יכול לדעת באיזה מקום בחלל הקיר הרמקול השקוע יכול לעבוד בצורה הטובה ביותר. חשוב לשמור על מיקום אסטרטגי שיגרום לאקוסטיקה טובה. לכן חשוב לתכנן הכל מבעוד מועד. קרו כבר מקרים בהם אנשים לא עבדו לפי תוכנית מסודרת ועקב זאת נגרם הפסד כספי ופגמים בבית. תוכלו לבחור דגמים לפי גודל הרמקול או עוצמת הרמקול.

יש שיעדיפו לרכוש שני רמקולים שקועים קטנים שיתפזרו במקומות שונים מאשר רמקול אחד גדול. ברגע שתציגו אל איש המקצוע את גודל החדר הוא יתאים לכם רמקול שקוע שיהיה מתאים לחלל החדר מבחינת עוצמת וואט.

 

סוגים שונים של רמקולים שקועים

לרמקולים השקועים יש מגוון צורות. הצורה הסטנדרטית והנפוצה ביותר בקרב הקונים היום היא רמקול שקוע מלבני. הצורה השנייה שגם היא מבוקשת אך פחות, היא רמקול שקוע עגול. אם נשווה מבחינה עיצובית הרמקול העגול הוא יותר מיוחד ויותר בולט לעין. מצד שני, מבחינת תוצאת סאונד, הרמקול המלבני יותר טוב. בדגם של הרמקול השקוע המלבני אלמנט הטוויטר ואלמנט הוופר הם נפרדים. לכל דגם שהוא, גם לרמקולים המלבניים וגם לעגולים יש דגמים שונים מאיכויות שונות. ישנם מותגים מובילים בתחום הרמקולים וישנן חברות צעירות שגם הן מציבות רף גבוה של מוצרים, לא חובה לרדוף דווקא אחרי מותגים, בחרו דגם שישרת אתכם כראוי ושאתם יכולים לעמוד בו מבחינה כספית. בזמן שאיש המקצוע בחנות הראה לכם דגם שמתאים לכם, בקשו ממנו שיציג עבורכם עוד דגמים בעלי אותו מפרט טכני או דומה לו מחברות אחרות, כך תוכלו לעשות השוואה בין המוצרים. מידות הרמקולים השקועים הם בטווח של קוטר 6 ס"מ ועד 20 ס"מ בדגמים העגולים. בדגמים המלבניים אורך המוצר יהיה 18 ס"מ עד 34 ס"מ, רוחב 12 ס"מ עד 22 ס"מ, עובי הרמקולים עומד נע בין 4 ס"מ עד 17 ס"מ. כמובן שכל יום ויום מתווספים עוד דגמים חדשים עם מידות שונות.

 IQ6 1 ח

אלמנט וופר

הוופר הוא האחראי על צלילי הבס - הצלילים הנמוכים. צלילי הוופר נעים בין 20 הרץ לבין 200 הרץ.

 

אלמנט טוויטר

הטוויטר אחראי על הצלילים הגבוהים. הצלילים נעים בדרך כלל בין 5000 הרץ לבין 22,000 הרץ.

בקרת סאונד

הרמקולים השקועים החדשים משלבים בתוכם DPS, ה DPS הוא מעבד סאונד שתפקידו לשלוט בתדרי הקול, לשלוט על הטוויטר והוופר, על גובה הבס והטרבל ובעצם לדאוג לכך שהמוצר יעבוד בצורה מבוקרת ואיכותית. בדקו במפרט הטכני של המוצר בין אם מדובר על DPS מתקדם או מהתצורות הישנות יותר.

 

התקנת הרמקולים השקועים

התקנת הרמקולים השקועים היא מאוד פשוטה למי שיש לו חוש טכני. מומלץ תמיד להיעזר באיש מקצוע שיסייע לכם בזמן ההרכבה, אמנם מדובר על פעולה פשוטה לאחר שכבר הכבלים מחוברים, אך עדיין חשוב לקבל עזרה מאיש מקצוע. כאשר אתם מחברים את הרמקולים רצוי להרכיב קופסאות עץ בתוך הקיר (קופסאות ביטון) שישמרו גם על הרמקולים השקועים וגם על הקיר - יש לקחת בחשבון את הגודל אותו הם צורכים. תמיד תוכלו לקבל ייעוץ מהמקום ממנו רכשתם את הרמקולים לגבי איש מקצוע שיעזור לכם או הסבר מפורט על איך לחבר את הרמקולים השקועים בצורה בטוחה. עובי הקיר ועובי הרמקול השקוע חייבים להיות מדויקים, כך הרמקול לא יבלוט החוצה או לא יהיה פנימה מדי.

 

רמקולים שקועים - מחירים

מחירי הרמקולים השקועים דומה למחירי הרמקולים הרגילים, אין פער בולט בין המחירים. כמו כן, יש לקחת בחשבון שמחירי הרמקולים השקועים, כמו כל מוצר אחר בשוק נקבע על ידי מספר דברים, שם היצרן (מותג או חברה חדשה), מקום הרכישה, איכות המוצר והצורה שלו. בין הצורות השונות של הרמקולים השקועים קיימים גם הבדלי מחירים זעירים. זכרו, הימנעו ממקומות שמציעים לכם מחירים מחשידים וזולים בצורה משמעותית, לרוב יהיה מדובר על חיקויים פשוטים, זיופים או אפילו מוצרים גנובים. בדקו שיש אחריות יצרן תקינה על המוצר, שיש מי שיעזור לכם בחנות לבחור את הדגם המתאים. תוכלו כבר בחנות לבקש לשמוע את איכות הרמקול השקוע. את איכות הרמקול בודקים כך שמשמיעים סאונד כלשהו על הוואט הכי גבוה, אם הצליל נשמע נקי ונעים לאוזן, המוצר תקין מבחינה טכנית. כמובן, אפשר לבדוק מבחוץ שאין שריטות או פגמים שונים….

 

מאיפה ניתן לרכוש רמקול שקוע איכותי?

מקום הרכישה חשוב לא פחות מבחירת הדגם. בחרו מקום בעל ביקורות חיוביות, מקום מוכר, מקום שמתמחה במוצרי סאונד וציוד הגברה. הגיעו למקום וראו אם המקום מעוצב בצורה רצינית, בין אם מדובר על מקום חובבני או מקום שלוקח את עצמו ואת הלקוחות שלו ברצינות. מקום טוב יעניק לכם שירות מקצועי ואדיב, המוכרים ישמחו לתת לכם ליווי מקצועי ועזרה בבחירת הדגם. תוכלו כמו כן להסתכל באתר האינטרנט של החנות ולקרוא מעט על הפריטים אותה היא מוכרת.

 

שמירה ותחזוקה של הרמקול השקוע

יש לשמור בצורה נכונה על הרמקול השקוע בכדי שתוכלו להנות ממנו לאורך זמן ממושך. כבר בזמן התקנת המוצר יש לדאוג שהכבלים מחוברים היטב, בצורה ישרה כך שהם לא יפגמו. אחרי סתימת החורים כבר קשה יותר לדאוג לכבלים. כמו שכבר ציינו, השתמשו בקופסאות עץ בכדי לשמור על הרמקול מפני פגיעות ואבק. שימו לב שהמקום בחלל הקיר באמת מתאים לרמקול ולא מופעל עליו לחץ. עברו על הרמקול עם מגבון לח בתום ההתקנה ומדי פעם גם לאחר ההתקנה. כאשר אתם מחברים מכשירים שונים לרמקול בדקו שאכן החיבור תקין ושהמוצר אותו אתם מחברים גם הוא תקין ובלי וירוסים. כבר את הרמקול בתום השימוש לא על ידי הוצאת הכבלים מהחשמל או על ידי כיבוי ידני.

 

לסיכום

הרמקולים השקועים הם מוצר חדש בשוק יחסית, הרמקולים השקועים הגיעו על מנת שנוכל ליצור אצלנו קו עיצוב חדיש וחיסכון בחלל החדר. הרמקול השקוע הוא רמקול שמובנה בתוך הקיר או התקרה, זאת על ידי תכנון בנייה נכון על בשלב השלד. לרמקול השקוע יש שני מבנים עיקריים, מבנה מלבני ומבנה עגול. בעוד שהמבנה העגול מעוצב בצורה יותר קלאסית, הרמקול המלבני מתעלה עליו בפער נמוך מבחינת איכות סאונד. זאת כיוון שבדגם המלבני אלמנט הוופר ואלמנט הטוויטר הם נפרדים. הוופר אחראי על צלילי הבס הנמוכים והטוויטר אחראי על הצלילים הגבוהים. לרמקול השקוע בדומה לרמקולים אחרים יש מידות שונות, המידה שהכי נחוצה לכם לדעת היא עובי המוצר.

 

זכרו שבזמן חישוב המקום לרמקול השקוע, עליכם לכלול גם את המקום שקופסאות העץ תופסות. קופסאות העץ נועדו לשמור גם על הקיר וגם על הרמקול השקוע. התקנת הרמקולים אמנם פשוטה אך דרוש איש מקצוע, אם אין ביכולתם להיעזר באיש מקצוע, בקשו פירוט מדוקדק מאנשי המקצוע מהמקום ממנו אתם רוכשים את המוצר. חשוב להיות מדוייקים עם המידות כך שהמוצר לא יבלוט החוצה או לא יהיה פנימה מדי. מחירי הרמקולים השקועים דומה למחירי הרמקולים הרגילים.

 

המחירים בנויים על שם היצרן, הדגם הנבחר, צורתו ואיכותו. יש להימנע ממקומות שמציעים לכם רמקולים שקועים במחירים מחשידים, לרוב יהיה מדובר על חיקוי שלא ישרוד להרבה זמן. בחרו מקום רכישה שיכול להעניק לכם ידע מקצועי, ליווי איש וידע בכל הנוגע למוצר אותו בחרתם. מקום טוב ידע להתאים לכם את הרמקול השקוע המתאים ביותר לחלל החדר. גם לאחר הרכישה, יש לשמור על המוצר בכדי שישמר לאורך זמן ממושך.

מגפון מומלץ ? 3 מגפונים מומלצים שיעשו לכם 100% עבודה

- 3 מגפונים מומלצים :

היום נדון ב-3 אופציות מומלצות אם ברצונכם לרכוש מגפון לצרכים שונים :

מגפון הוא מוצר ותיק מאוד, אנו זוכרים אותו לטובה עוד מימי המציל בים, מגפון נועד להיות מכשיר הגברה אישי במצבי קיצון, כמו שאמרנו בים, וכמובן בעוד מקומות רבים ושימושים רבים כגון הגברה אישית במפעלים רועשים וסביבות עבודה הומות וכמובן גם לצורך מחאה והפגנה או אפילו במקרים מסויימים נתקלתי בדרישות למגפון עם מיקרופון נשלף גם כדי לצעוק ל"בית האח הגדול" .

בהמלצה זו ניתן לכם 3 אופציות של מגפונים מומלצים בעוצמות ובגדלים שונים , כל אחד מהם מתאים למטרתו העיקרית באופן אידאלי ועונה על צרכי מטרה זו בצורה הטובה ביותר .

מגפון 50W USB

המגפון הראשון שנדבר עליו הוא מגפון 50W USB , מגפון זה עצמתי במיוחד וכולל אופציות רבות ומגוונות, העצמה הכללית היא 50W וזוהי כמובן עצמה רבה במיוחד למגפון וכזו שתספיק לשימושים בשטחים פתוחים במיוחד או רועשים מאוד. כמובן , גם לצורך הפגנות ומחאות מומלץ להשתמש במגפון כזה בעקבות מגוון האופציות המצויות בו, כגון הקלטה, שבה אני מקליט קטע קול ומיד אחרי לוחץ על כפתור PLAY והמגפון משמיע את אותו הקול שוב ושוב. האופציה הנוספת שישנה במגפון זה היא הזנת תוכן להשמעה במגפון דרך כניסת הUSB באמצעות DISK ON KEY שבו ניתן להזין רצועות מוזיקה או קטעי דיבור , או הקלטות רבות של קול שהכנו מבעוד מועד.

מגפון 35W כולל הקלטה

המגפון הנ"ל הוא מגפון חזק מאוד ועצמת הקול הנשמעת ממנו גבוהה מאוד , כמו ב50W ניתן להקליט קטע קול ולהשמיעו מיד לאחר מכן, דבר שמקל על השימוש במגפון, אפשרות זו צורכת מאיתנו אנרגיה מאוד מועט, למעט ההקלטה הראשונית אין צורך לעשות שום דבר אחרי שלחצנו על PLAY.

מגפון זה יספיק בעוצמתו לשימושים רבים גם כן, כגון הפגנות ,נגד הפס"ד, מפעלים רועשים והאנגרים גדולים ומרווחים.

מגפון 80W עוצמתי במיוחד

מגפון זה עצמתי במיוחד וכולל אופציות רבות ומגוונות, העצמה הכללית היא 80W וזוהי כמובן עצמה רבה במיוחד למגפון וכזו שתספיק לשימושים בשטחים פתוחים במיוחד או רועשים מאוד. אומנם אין לו אופציית הקלטה, אך הוא כולל כניסה לדיסק אונקי וכולל גם מיקרופון נשלף.

בידורית ניידת מקצועית יד 2 | 1/2 מחיר !!!

בידורית אישית ניידת יד 2

הבידוריות הניידות הן גרסה משודרגת של הבידוריות הנייחות. היתרון המשמעותי שלהן הוא המשקל, הניידות והנוחות. החיסרון הוא אורך הזמן שהבידוריות יכולות לעבוד ללא הטענה.

האם קיים במלאי בידורית ניידת יד 2?

כן, בכדי לדעת אם הדגם הספציפי אותו אתם רוצים קיים בסניף הקרוב לבית שלכם התקשרו אל שירות הלקוחות שלנו. אם לא נמצא הדגם בסניף הרצוי הוא ודאי נמצא בסניף אחר, אנו פועלים עם משלוחים גם כן.

 

האם כדאי לקנות בידורית ניידת יד 2?

לכל אדם יש את השיקולים שלו, אם מצבכם הכלכלי מאפשר קנייה של מוצר חדש העדיפו את הבחירה הזו. אך אם אתם רק מנסים את המוצר, או לא יכולים להרשות לעצמכם הוצאה כספית גבוהה, העדיפו לקנות בידורית ניידת יד 2.

האם יש הבדל בין בידורית ניידת יד 2 לבידורית ניידת חדשה?

כמובן, הבידוריות הניידות יד 2 תקינות מבחינה טכנית, עובדות ופועלות כראוי. אך מבחינה חיצונית לרוב המוצרים יהיו פחות נעימים לעין. בידוריות שעברו שימוש דהויות יותר, ובעלות פגמים חיצוניים.

כמה עולה בידורית ניידת יד 2?

מחיר הבידוריות משתנה בהתאם לדגם המבוקש. כאשר יש לכם מוצר מסוים אותו אתם רוצים נוכל לתת לכם מחיר מדויק. לרוב, המוצרים זולים יותר בכל 50 אחוזים.

היכן ניתן לרכוש בידורית ניידתית יד 2?

ניתן למצוא בידוריות ניידות יד 2 אצלנו בחנות, במרכז הסאונד. אנחנו יבואנים של ציוד סאונד והגברה וכל הנוגע בזה. ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת מוצרים יד 2, כאן במרכז הסאונד תוכלו למצוא מבחר שלם של בידוריות ניידות מכל הדגמים. ישנם אתרי אינטרנט המציעים שירות יד 2 אך לרוב התמונות מטעות את הציבור והמחיר לא שווה את חוסר הוודאות הקיים בעסקה, גם קיים חוסר התקשורת עם הספק.

תוכלו להזמין אצלנו את המוצר גם דרך אתר האינטרנט או באמצעות שיחה טלפונית ולקבל את המוצר עם משלוח עד הבית.

בידורית קריוקי איכותית יד 2 | עד 70% חיסכון

בידורית קריוקי יד 2

בידוריות הקריוקי בעלות תכונות כמעט זהות לבידוריות הרגילות. הבידוריות מתאימות לכלל האוכלוסיה אך מאוד נוחות לחובבי הקריוקי. רצוי מאוד לא לרכוש בידוריות קריוקי ממקומות מחשידים כמו תחנות דלק, לרוב מדובר בדגמים פשוטים שלא שורדים זמן ממושך.

לחץ כאן ל: מחירון בידוריות | שימו לב, כי המחירים הם לבידוריות קריוקי חדשות, מחיר בידורית ניידת יד 2 , נמוך בכ-50% ממחיר בידורית קריוקי חדשה.

האם קיים במלאי בידוריות קריוקי יד 2?

נוכל למצוא במלאי סוגים שונים של בידוריות המיועדות לקריוקי. כאן, במרכז הסאונד, תוכלו למצוא דגמים שונים של בידוריות יד 2 מכל סוגי החברות. לפני שאתם מגיעים לסניף הקרוב לביתכם צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו ובידקו שהדגם נמצא הסניף הרצוי.

 

האם כדאי לקנות בידורית קריוקי יד 2?

הבחירה נתונה לשיקול דעת הצרכן. פעלו לפי מצבכם הכלכלי, ותדירות השימוש שלכם במוצר. אם אתם לא משתמשים במוצר באופן מקצועי העדיפו רכישה של ערכת קריוקי יד 2.

האם יש הבדל בין בידורית קריוקי יד 2 לבידורית קריוקי חדשה?

ההבדל קיים. לרוב מוצרים שעברו שימוש כבר הם מבחינה חיצונית פחות מרשימים, דהויים יותר ולעיתים בעלי פגמים חיצוניים. מבחינה טכנית המוצרים תקינים.

כמה עולה בידורית קריוקי יד 2?

המחיר משתנה בהתאם לדגם המבוקש. רק כאשר תהיו ספציפיים לגבי המחיר הרצוי נוכל לתת לכם מחיר מדויק. המחירים לרוב זולים בכ 50 אחוזים.

היכן ניתן לרכוש בידוריות קריוקי יד 2?

ניתן למצוא בידוריות קריוקי יד 2 אצלנו בחנות, במרכז הסאונד. אנחנו יבואנים של ציוד סאונד והגברה וכל הנוגע בזה. ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת מוצרים יד 2, כאן במרכז הסאונד תוכלו למצוא מבחר שלם של בידוריות מכל הדגמים. ישנם אתרי אינטרנט המציעים בידורית יד 2 אך לרוב התמונות לא מדויקות, ומבלבלות את הציבור והמחיר לא שווה את חוסר הוודאות הקיים בעסקה, גם קיים חוסר התקשורת עם הספק.

תוכלו להזמין אצלנו את המוצר גם דרך אתר האינטרנט או באמצעות שיחה טלפונית ולקבל את המוצר עם משלוח עד הבית.

בידורית קריוקי ניידת יד 2 | עד 70% חיסכון

בידורית ניידת קריוקי יד 2

עולם הבידוריות הוא רחב וכיום יש מספר חברות בולטות השולטות בתחום ולצידם אפשר למצוא חברות פחות מוכרות אך עם מוצרים איכותיים גם כן. הבידוריות הנייחות זולות יותר מהניידות אך שני הסוגים אמינים.

לחץ כאן ל: מחירון בידוריות | שימו לב, כי המחירים היינם לבידוריות חדשות, מחיר בידורית ניידת יד 2 , נמוך בכ-50% ממחיר בידורית חדשה.
 

האם קיים במלאי בידורית יד 2?

כן, אצלנו במרכז הסאונד תוכלו למצוא מגוון רחב של בידוריות, נייחות וניידות. תוכלו למצוא בידוריות המתאימות לקהל רחב וכאלה המתאימות לקהל מצומצם יותר. ברגע שאתם יודעים איזה דגם אתם רוצים פנו אל שירות הלקוחות שלנו ובדקו אם הדגם קיים בסניף הקרוב לביתכם, סביר להניח שאם לא, הוא קיים בסניף אחר. אצלנו יש גם משלוחים.

האם כדאי לקנות בידורית קריוקי ניידת יד 2?

הבחירה היא בידיים שלכם. חשבו עם עצמכם לאיזו מטרה הבידורית משמשת אתכם, לכמה זמן אתם שואפים שהבידורית תהיה איתכם. כמובן, הנתון הכלכלי תופס פה חלק גדול. אם מדובר בגדר תחביב או שמצבכם הכלכלי לא מאפשר רכישה של בידורית חדשה, העדיפו לרכוש בידורית יד 2.

 

האם יש הבדל בין בידורית יד 2 לבידורית חדשה?

כמובן, בכל בידורית ניידת יד 2 נוכל למצוא הבדלים. בידורית ניידת יד 2 הם לרוב מבחינה חיצונית נראים פחות טוב, הם דהויים יותר ולעיתים גם עם פגמים חיצוניים, אך מבחינה טכנית עובדים מעולה. הכל תלוי בכמה הבעלים הקודמים שמר על המוצר.

כמה עולה בידורית יד 2?

עולם הבידוריות הוא רחב וקשה מאוד לאמוד במספר כללי את מחיר כל הבידוריות. ברגע שתבחרו דגם אותו תרצו נוכל לתת לכם מחיר מדויק. המחירים הם לרוב זולים בכ 50% מהמוצר החדש.

היכן ניתן לרכוש בידורית יד 2?

ניתן למצוא בידוריות יד 2 אצלנו בחנות, במרכז הסאונד. אנחנו יבואנים של ציוד סאונד והגברה, מיקרופונים, מיקרופני מדונה, מקרנים, מסכי הקרנה, וכל הנוגע בזה. ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת מוצרים יד 2, כאן במרכז הסאונד תוכלו למצוא מבחר שלם של בידוריות מכל הדגמים. ישנם אתרי אינטרנט המציעים בידוריות יד 2 אך לרוב התמונות מבלבלות את הציבור והמחיר לא שווה את חוסר הוודאות הקיים בעסקה, גם קיים חוסר התקשורת עם הספק.

תוכלו להזמין אצלנו את המוצר גם דרך אתר האינטרנט או באמצעות שיחה טלפונית ולקבל את המוצר עם משלוח עד הבית.

ציוד הגברה יד 2 - האם משתלם?

ציוד הגברה יד 2

בכל אירוע רב משתתפים, או בכל אירוע בו יש מוזיקה ברקע נצטרך מערכת הגברה כלשהי שתגביר את עוצמת הווליום. יש שלל סוגים של ציוד הגברה, ובין היתר גם אביזרים הנלווים לציוד ההגברה. ישנם מוצרים של חברות מסוימות שהם יקרים מאוד ולא כל אדם יכול להרשות לעצמו לרכוש בסכומים כאלה.

האם קיים במלאי ציוד הגברה יד 2?

כמובן, אצלנו במרכז הסאונד קיים מבחר רחב של ציוד להגברה ואביזרים הנלווים לכך. בכדי לדעת אם הדגם הספציפי אותו בחרתם קיים במערכת, פנו לשירות הלקוחות שלנו לפני ההגעה שלכם לסניף. אם המוצר לא נמצא בסניף הקרוב אליכם הוא בוודאי בסניף אחר.  אנו פועלים גם עם משלוחים.

 

האם כדאי לקנות ציוד הגברה יד 2?

הכל תלוי בשיקול דעתכם. ציוד הגברה יד 2 הם לא כמו ציוד הגברה החדש אך גם ביניהם קיימים מוצרים איכותיים שיתאימו לכם לטווח הארוך. תמיד עדיף לקנות ציוד הגברה חדש עם אחריות תקינה, אך אם מצבכם הכלכלי לא מאפשר לכם, או חוסר הניסיון, תוכלו תמיד לרכוש אצלנו ציוד הגברה יד 2.

האם יש הבדל בין ציוד הגברה יד 2 לציוד הגברה חדש?

תמיד יהיו פערים בין ציוד הגברה חדש לציוד הגברה שכבר פעיל זמן מה, בעיקר מבחינה חיצונית. ציוד הגברה יד 2 לרוב יהיו בחיצוניות שלהם יותר פגומים, מבחינת שריטות, צבע דהוי וכדומה… לכן אמליץ לכם אם המצב הכלכלי מאפשר לכם לרכוש מוצר חדש.

כמה עולה ציוד הגברה יד 2?

ציוד הגברה הוא מושג כללי ואין אפשרות לאמוד מחיר ספציפי ככה. לכן, ברגע שתבחרו את הדגם אותו אתם רוצים נוכל לתת לכם מחיר מדויק. לרוב, המחירים של ציוד הגברה יד 2 הם זולים בכ 50 אחוזים מאותו מוצר במצב חדש.

היכן ניתן לרכוש ציוד הגברה יד 2?

ניתן למצוא ציוד הגברה יד 2 אצלנו בחנות, במרכז הסאונד. אנחנו יבואנים של ציוד סאונד והגברה וכל הנוגע בזה. ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת ציוד הגברה יד 2, כאן במרכז הסאונד תוכלו למצוא מבחר שלם של מוצרי הגברה מכל הסוגים, רמקולים מוגברים, מיקרופונים אלחוטיים, בידוריות, ומנעד רחב של דגמים וחברות שונות. ישנם אתרי אינטרנט המציעים שירות יד 2 אך לרוב אין אחריות והמחיר לא שווה את חוסר הוודאות הקיימת בעסקה, גם קיים חוסר תקשורת עם הספק.

תוכלו להזמין אצלנו את ציוד ההגברה גם דרך אתר האינטרנט או באמצעות שיחה טלפונית ולקבל את המוצר עם משלוח עד הבית.

רמקול מוגבר יד 2 מ-380 ש"ח מהיבואן | רמקולים מוגברים יד 2 ועודפים

רמקול מוגבר יד 2

בשוק יש שני סוגים בולטים של רמקולים; הרמקולים הפסיביים והרמקולים המוגברים. ההבדלים ביניהם משמעותיים ולכל סוג יש מטרה עיקרית משלו. הרמקול המוגבר לא דורש מגבר חיצוני כיוון שקיימת בתיבת הרמקול מותקן מגבר, לכן אין צורך בחיבור חיצוני כמו שדרוש ברמקול הפסיבי. הרמקולים המוגברים הם מוצר מבוקש בעולם המודרני של היום ויש מגוון רחב של דגמים מחברות שונות.

לחץ כאן ל: מחירון רמקולים מוגברים | שימו לב, כי המחירים היינם לרמקולים מוגברים חדשים, מחיר רמקול מוגבר יד 2 , נמוך בכ-50% ממחיר המחירון. 

האם קיים במלאי רמקול מוגבר יד 2?

אצלנו במרכז הסאונד תוכלו למצוא מנעד רחב של דגמים של רמקולים מוגברים 10 אינצ, רמקולים מוגברים 12 אינצ, ורמקולים מוגברים 15 אינצ. ברגע שבחרתם דגם ספציפי אותו אתם מעוניינים לרכוש, פנו אל שירות הלקוחות שלנו ובררו אם קיים הדגם בסניף הקרוב אליכם, אם אין בסניף הקרוב סביר להניח שהמוצר נמצא בסניף אחר וניתן לבקש משלוח.

האם כדאי לקנות רמקול מוגבר יד 2?

השאלה תלויה בטעמו של הלקוח. ישנם אנשים שלא מוכנים לרכוש מוצרים שעברו שימוש כבר ויש אנשים שלא אכפת להם. תמיד עדיף מוצר חדש עם אחריות לטווח ארוך, כך גם אתם נהנים יותר מהמוצר, אך הבחירה נתונה לפי שיקול דעתכם והמצב הכלכלי שלכם. אם אתם אנשי מקצוע שמשתמשים ברמקול המוגבר באופן שוטף נמליץ לכם על רכישה של מוצר חדש.

 

האם יש הבדל בין רמקול מוגבר יד 2 לבין רמקול מוגבר חדש?

כמו בכל מוצר שעבר שימוש, על רמקול מוגבר יד 2 נוכל למצוא פגמים זעירים בחיצוניות של המוצר, מבחינה טכנית אנחנו מוכרים מוצרים תקינים בלבד. ההבדלים המשמעותיים הם שבמוצר חדש אנחנו לרוב משקיעים יותר זמן בהתחלה וקיימת יותר התלהבות.

כמה עולה רמקול מוגבר יד 2?

טווח המחירים של הרמקולים המוגברים הוא עצום, ישנם רמקולים במאות שקלים ויש כאלו באלפי שקלים. ברגע שאתם יודעים איזה דגם ואיזו חברה אתם רוצים בדיוק, רק אז נוכל לתת לכם מחיר מדויק. המחירים הם כ 50 אחוזים זולים יותר ממוצר חדש של אותו הדגם.

היכן ניתן לרכוש רמקול מוגבר יד 2?

ניתן למצוא לרכוש רמקול מוגבר יד 2 אצלנו בחנות, במרכז הסאונד. אנחנו יבואנים של ציוד הגברה וסאונד וכל הנוגע בזה. ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת מוצרים יד 2, כאן במרכז הסאונד תוכלו למצוא מבחר שלם של רמקולים מוגברים, בידוריות ומוצרי סאונד והגברה. כמו כן, ישנם אתרי אינטרנט המציעים שירות יד 2 אך לרוב התמונות מטעות את הציבור והמחיר לא שווה את חוסר הוודאות הקיימת בעסקה, גם קיים חוסר התקשורת עם הספק.

תוכלו להזמין אצלנו את המוצר גם דרך אתר האינטרנט או באמצעות שיחה טלפונית ולקבל את המוצר עם משלוח עד הבית.

הסל שלימכירת ציוד