מרכז הזמנות: 077-2080-700

מגפון מומלץ ? 3 מגפונים מומלצים שיעשו לכם 100% עבודה

- 3 מגפונים מומלצים :

היום נדון ב-3 אופציות מומלצות אם ברצונכם לרכוש מגפון לצרכים שונים :

מגפון הוא מוצר ותיק מאוד, אנו זוכרים אותו לטובה עוד מימי המציל בים, מגפון נועד להיות מכשיר הגברה אישי במצבי קיצון, כמו שאמרנו בים, וכמובן בעוד מקומות רבים ושימושים רבים כגון הגברה אישית במפעלים רועשים וסביבות עבודה הומות וכמובן גם לצורך מחאה והפגנה או אפילו במקרים מסויימים נתקלתי בדרישות למגפון עם מיקרופון נשלף גם כדי לצעוק ל"בית האח הגדול" .

בהמלצה זו ניתן לכם 3 אופציות של מגפונים מומלצים בעוצמות ובגדלים שונים , כל אחד מהם מתאים למטרתו העיקרית באופן אידאלי ועונה על צרכי מטרה זו בצורה הטובה ביותר .

מגפון 50W USB

המגפון הראשון שנדבר עליו הוא מגפון 50W USB , מגפון זה עצמתי במיוחד וכולל אופציות רבות ומגוונות, העצמה הכללית היא 50W וזוהי כמובן עצמה רבה במיוחד למגפון וכזו שתספיק לשימושים בשטחים פתוחים במיוחד או רועשים מאוד. כמובן , גם לצורך הפגנות ומחאות מומלץ להשתמש במגפון כזה בעקבות מגוון האופציות המצויות בו, כגון הקלטה, שבה אני מקליט קטע קול ומיד אחרי לוחץ על כפתור PLAY והמגפון משמיע את אותו הקול שוב ושוב. האופציה הנוספת שישנה במגפון זה היא הזנת תוכן להשמעה במגפון דרך כניסת הUSB באמצעות DISK ON KEY שבו ניתן להזין רצועות מוזיקה או קטעי דיבור , או הקלטות רבות של קול שהכנו מבעוד מועד.

מגפון 35W כולל הקלטה

המגפון הנ"ל הוא מגפון חזק מאוד ועצמת הקול הנשמעת ממנו גבוהה מאוד , כמו ב50W ניתן להקליט קטע קול ולהשמיעו מיד לאחר מכן, דבר שמקל על השימוש במגפון, אפשרות זו צורכת מאיתנו אנרגיה מאוד מועט, למעט ההקלטה הראשונית אין צורך לעשות שום דבר אחרי שלחצנו על PLAY.

מגפון זה יספיק בעוצמתו לשימושים רבים גם כן, כגון הפגנות ,נגד הפס"ד, מפעלים רועשים והאנגרים גדולים ומרווחים.

מגפון 80W עוצמתי במיוחד

מגפון זה עצמתי במיוחד וכולל אופציות רבות ומגוונות, העצמה הכללית היא 80W וזוהי כמובן עצמה רבה במיוחד למגפון וכזו שתספיק לשימושים בשטחים פתוחים במיוחד או רועשים מאוד. אומנם אין לו אופציית הקלטה, אך הוא כולל כניסה לדיסק אונקי וכולל גם מיקרופון נשלף.

בידורית ניידת מקצועית יד 2 | 1/2 מחיר !!!

בידורית אישית ניידת יד 2

הבידוריות הניידות הן גרסה משודרגת של הבידוריות הנייחות. היתרון המשמעותי שלהן הוא המשקל, הניידות והנוחות. החיסרון הוא אורך הזמן שהבידוריות יכולות לעבוד ללא הטענה.

האם קיים במלאי בידורית ניידת יד 2?

כן, בכדי לדעת אם הדגם הספציפי אותו אתם רוצים קיים בסניף הקרוב לבית שלכם התקשרו אל שירות הלקוחות שלנו. אם לא נמצא הדגם בסניף הרצוי הוא ודאי נמצא בסניף אחר, אנו פועלים עם משלוחים גם כן.

 

האם כדאי לקנות בידורית ניידת יד 2?

לכל אדם יש את השיקולים שלו, אם מצבכם הכלכלי מאפשר קנייה של מוצר חדש העדיפו את הבחירה הזו. אך אם אתם רק מנסים את המוצר, או לא יכולים להרשות לעצמכם הוצאה כספית גבוהה, העדיפו לקנות בידורית ניידת יד 2.

האם יש הבדל בין בידורית ניידת יד 2 לבידורית ניידת חדשה?

כמובן, הבידוריות הניידות יד 2 תקינות מבחינה טכנית, עובדות ופועלות כראוי. אך מבחינה חיצונית לרוב המוצרים יהיו פחות נעימים לעין. בידוריות שעברו שימוש דהויות יותר, ובעלות פגמים חיצוניים.

כמה עולה בידורית ניידת יד 2?

מחיר הבידוריות משתנה בהתאם לדגם המבוקש. כאשר יש לכם מוצר מסוים אותו אתם רוצים נוכל לתת לכם מחיר מדויק. לרוב, המוצרים זולים יותר בכל 50 אחוזים.

היכן ניתן לרכוש בידורית ניידתית יד 2?

ניתן למצוא בידוריות ניידות יד 2 אצלנו בחנות, במרכז הסאונד. אנחנו יבואנים של ציוד סאונד והגברה וכל הנוגע בזה. ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת מוצרים יד 2, כאן במרכז הסאונד תוכלו למצוא מבחר שלם של בידוריות ניידות מכל הדגמים. ישנם אתרי אינטרנט המציעים שירות יד 2 אך לרוב התמונות מטעות את הציבור והמחיר לא שווה את חוסר הוודאות הקיים בעסקה, גם קיים חוסר התקשורת עם הספק.

תוכלו להזמין אצלנו את המוצר גם דרך אתר האינטרנט או באמצעות שיחה טלפונית ולקבל את המוצר עם משלוח עד הבית.

בידורית קריוקי איכותית יד 2 | עד 70% חיסכון

בידורית קריוקי יד 2

בידוריות הקריוקי בעלות תכונות כמעט זהות לבידוריות הרגילות. הבידוריות מתאימות לכלל האוכלוסיה אך מאוד נוחות לחובבי הקריוקי. רצוי מאוד לא לרכוש בידוריות קריוקי ממקומות מחשידים כמו תחנות דלק, לרוב מדובר בדגמים פשוטים שלא שורדים זמן ממושך.

לחץ כאן ל: מחירון בידוריות | שימו לב, כי המחירים הם לבידוריות קריוקי חדשות, מחיר בידורית ניידת יד 2 , נמוך בכ-50% ממחיר בידורית קריוקי חדשה.

האם קיים במלאי בידוריות קריוקי יד 2?

נוכל למצוא במלאי סוגים שונים של בידוריות המיועדות לקריוקי. כאן, במרכז הסאונד, תוכלו למצוא דגמים שונים של בידוריות יד 2 מכל סוגי החברות. לפני שאתם מגיעים לסניף הקרוב לביתכם צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו ובידקו שהדגם נמצא הסניף הרצוי.

 

האם כדאי לקנות בידורית קריוקי יד 2?

הבחירה נתונה לשיקול דעת הצרכן. פעלו לפי מצבכם הכלכלי, ותדירות השימוש שלכם במוצר. אם אתם לא משתמשים במוצר באופן מקצועי העדיפו רכישה של ערכת קריוקי יד 2.

האם יש הבדל בין בידורית קריוקי יד 2 לבידורית קריוקי חדשה?

ההבדל קיים. לרוב מוצרים שעברו שימוש כבר הם מבחינה חיצונית פחות מרשימים, דהויים יותר ולעיתים בעלי פגמים חיצוניים. מבחינה טכנית המוצרים תקינים.

כמה עולה בידורית קריוקי יד 2?

המחיר משתנה בהתאם לדגם המבוקש. רק כאשר תהיו ספציפיים לגבי המחיר הרצוי נוכל לתת לכם מחיר מדויק. המחירים לרוב זולים בכ 50 אחוזים.

היכן ניתן לרכוש בידוריות קריוקי יד 2?

ניתן למצוא בידוריות קריוקי יד 2 אצלנו בחנות, במרכז הסאונד. אנחנו יבואנים של ציוד סאונד והגברה וכל הנוגע בזה. ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת מוצרים יד 2, כאן במרכז הסאונד תוכלו למצוא מבחר שלם של בידוריות מכל הדגמים. ישנם אתרי אינטרנט המציעים בידורית יד 2 אך לרוב התמונות לא מדויקות, ומבלבלות את הציבור והמחיר לא שווה את חוסר הוודאות הקיים בעסקה, גם קיים חוסר התקשורת עם הספק.

תוכלו להזמין אצלנו את המוצר גם דרך אתר האינטרנט או באמצעות שיחה טלפונית ולקבל את המוצר עם משלוח עד הבית.

בידורית קריוקי ניידת יד 2 | עד 70% חיסכון

בידורית ניידת קריוקי יד 2

עולם הבידוריות הוא רחב וכיום יש מספר חברות בולטות השולטות בתחום ולצידם אפשר למצוא חברות פחות מוכרות אך עם מוצרים איכותיים גם כן. הבידוריות הנייחות זולות יותר מהניידות אך שני הסוגים אמינים.

לחץ כאן ל: מחירון בידוריות | שימו לב, כי המחירים היינם לבידוריות חדשות, מחיר בידורית ניידת יד 2 , נמוך בכ-50% ממחיר בידורית חדשה.
 

האם קיים במלאי בידורית יד 2?

כן, אצלנו במרכז הסאונד תוכלו למצוא מגוון רחב של בידוריות, נייחות וניידות. תוכלו למצוא בידוריות המתאימות לקהל רחב וכאלה המתאימות לקהל מצומצם יותר. ברגע שאתם יודעים איזה דגם אתם רוצים פנו אל שירות הלקוחות שלנו ובדקו אם הדגם קיים בסניף הקרוב לביתכם, סביר להניח שאם לא, הוא קיים בסניף אחר. אצלנו יש גם משלוחים.

האם כדאי לקנות בידורית קריוקי ניידת יד 2?

הבחירה היא בידיים שלכם. חשבו עם עצמכם לאיזו מטרה הבידורית משמשת אתכם, לכמה זמן אתם שואפים שהבידורית תהיה איתכם. כמובן, הנתון הכלכלי תופס פה חלק גדול. אם מדובר בגדר תחביב או שמצבכם הכלכלי לא מאפשר רכישה של בידורית חדשה, העדיפו לרכוש בידורית יד 2.

 

האם יש הבדל בין בידורית יד 2 לבידורית חדשה?

כמובן, בכל בידורית ניידת יד 2 נוכל למצוא הבדלים. בידורית ניידת יד 2 הם לרוב מבחינה חיצונית נראים פחות טוב, הם דהויים יותר ולעיתים גם עם פגמים חיצוניים, אך מבחינה טכנית עובדים מעולה. הכל תלוי בכמה הבעלים הקודמים שמר על המוצר.

כמה עולה בידורית יד 2?

עולם הבידוריות הוא רחב וקשה מאוד לאמוד במספר כללי את מחיר כל הבידוריות. ברגע שתבחרו דגם אותו תרצו נוכל לתת לכם מחיר מדויק. המחירים הם לרוב זולים בכ 50% מהמוצר החדש.

היכן ניתן לרכוש בידורית יד 2?

ניתן למצוא בידוריות יד 2 אצלנו בחנות, במרכז הסאונד. אנחנו יבואנים של ציוד סאונד והגברה, מיקרופונים, מיקרופני מדונה, מקרנים, מסכי הקרנה, וכל הנוגע בזה. ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת מוצרים יד 2, כאן במרכז הסאונד תוכלו למצוא מבחר שלם של בידוריות מכל הדגמים. ישנם אתרי אינטרנט המציעים בידוריות יד 2 אך לרוב התמונות מבלבלות את הציבור והמחיר לא שווה את חוסר הוודאות הקיים בעסקה, גם קיים חוסר התקשורת עם הספק.

תוכלו להזמין אצלנו את המוצר גם דרך אתר האינטרנט או באמצעות שיחה טלפונית ולקבל את המוצר עם משלוח עד הבית.

ציוד הגברה יד 2 - האם משתלם?

ציוד הגברה יד 2

בכל אירוע רב משתתפים, או בכל אירוע בו יש מוזיקה ברקע נצטרך מערכת הגברה כלשהי שתגביר את עוצמת הווליום. יש שלל סוגים של ציוד הגברה, ובין היתר גם אביזרים הנלווים לציוד ההגברה. ישנם מוצרים של חברות מסוימות שהם יקרים מאוד ולא כל אדם יכול להרשות לעצמו לרכוש בסכומים כאלה.

האם קיים במלאי ציוד הגברה יד 2?

כמובן, אצלנו במרכז הסאונד קיים מבחר רחב של ציוד להגברה ואביזרים הנלווים לכך. בכדי לדעת אם הדגם הספציפי אותו בחרתם קיים במערכת, פנו לשירות הלקוחות שלנו לפני ההגעה שלכם לסניף. אם המוצר לא נמצא בסניף הקרוב אליכם הוא בוודאי בסניף אחר.  אנו פועלים גם עם משלוחים.

 

האם כדאי לקנות ציוד הגברה יד 2?

הכל תלוי בשיקול דעתכם. ציוד הגברה יד 2 הם לא כמו ציוד הגברה החדש אך גם ביניהם קיימים מוצרים איכותיים שיתאימו לכם לטווח הארוך. תמיד עדיף לקנות ציוד הגברה חדש עם אחריות תקינה, אך אם מצבכם הכלכלי לא מאפשר לכם, או חוסר הניסיון, תוכלו תמיד לרכוש אצלנו ציוד הגברה יד 2.

האם יש הבדל בין ציוד הגברה יד 2 לציוד הגברה חדש?

תמיד יהיו פערים בין ציוד הגברה חדש לציוד הגברה שכבר פעיל זמן מה, בעיקר מבחינה חיצונית. ציוד הגברה יד 2 לרוב יהיו בחיצוניות שלהם יותר פגומים, מבחינת שריטות, צבע דהוי וכדומה… לכן אמליץ לכם אם המצב הכלכלי מאפשר לכם לרכוש מוצר חדש.

כמה עולה ציוד הגברה יד 2?

ציוד הגברה הוא מושג כללי ואין אפשרות לאמוד מחיר ספציפי ככה. לכן, ברגע שתבחרו את הדגם אותו אתם רוצים נוכל לתת לכם מחיר מדויק. לרוב, המחירים של ציוד הגברה יד 2 הם זולים בכ 50 אחוזים מאותו מוצר במצב חדש.

היכן ניתן לרכוש ציוד הגברה יד 2?

ניתן למצוא ציוד הגברה יד 2 אצלנו בחנות, במרכז הסאונד. אנחנו יבואנים של ציוד סאונד והגברה וכל הנוגע בזה. ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת ציוד הגברה יד 2, כאן במרכז הסאונד תוכלו למצוא מבחר שלם של מוצרי הגברה מכל הסוגים, רמקולים מוגברים, מיקרופונים אלחוטיים, בידוריות, ומנעד רחב של דגמים וחברות שונות. ישנם אתרי אינטרנט המציעים שירות יד 2 אך לרוב אין אחריות והמחיר לא שווה את חוסר הוודאות הקיימת בעסקה, גם קיים חוסר תקשורת עם הספק.

תוכלו להזמין אצלנו את ציוד ההגברה גם דרך אתר האינטרנט או באמצעות שיחה טלפונית ולקבל את המוצר עם משלוח עד הבית.

רמקול מוגבר יד 2 מ-380 ש"ח מהיבואן | רמקולים מוגברים יד 2 ועודפים

רמקול מוגבר יד 2

בשוק יש שני סוגים בולטים של רמקולים; הרמקולים הפסיביים והרמקולים המוגברים. ההבדלים ביניהם משמעותיים ולכל סוג יש מטרה עיקרית משלו. הרמקול המוגבר לא דורש מגבר חיצוני כיוון שקיימת בתיבת הרמקול מותקן מגבר, לכן אין צורך בחיבור חיצוני כמו שדרוש ברמקול הפסיבי. הרמקולים המוגברים הם מוצר מבוקש בעולם המודרני של היום ויש מגוון רחב של דגמים מחברות שונות.

לחץ כאן ל: מחירון רמקולים מוגברים | שימו לב, כי המחירים היינם לרמקולים מוגברים חדשים, מחיר רמקול מוגבר יד 2 , נמוך בכ-50% ממחיר המחירון. 

האם קיים במלאי רמקול מוגבר יד 2?

אצלנו במרכז הסאונד תוכלו למצוא מנעד רחב של דגמים של רמקולים מוגברים 10 אינצ, רמקולים מוגברים 12 אינצ, ורמקולים מוגברים 15 אינצ. ברגע שבחרתם דגם ספציפי אותו אתם מעוניינים לרכוש, פנו אל שירות הלקוחות שלנו ובררו אם קיים הדגם בסניף הקרוב אליכם, אם אין בסניף הקרוב סביר להניח שהמוצר נמצא בסניף אחר וניתן לבקש משלוח.

האם כדאי לקנות רמקול מוגבר יד 2?

השאלה תלויה בטעמו של הלקוח. ישנם אנשים שלא מוכנים לרכוש מוצרים שעברו שימוש כבר ויש אנשים שלא אכפת להם. תמיד עדיף מוצר חדש עם אחריות לטווח ארוך, כך גם אתם נהנים יותר מהמוצר, אך הבחירה נתונה לפי שיקול דעתכם והמצב הכלכלי שלכם. אם אתם אנשי מקצוע שמשתמשים ברמקול המוגבר באופן שוטף נמליץ לכם על רכישה של מוצר חדש.

 

האם יש הבדל בין רמקול מוגבר יד 2 לבין רמקול מוגבר חדש?

כמו בכל מוצר שעבר שימוש, על רמקול מוגבר יד 2 נוכל למצוא פגמים זעירים בחיצוניות של המוצר, מבחינה טכנית אנחנו מוכרים מוצרים תקינים בלבד. ההבדלים המשמעותיים הם שבמוצר חדש אנחנו לרוב משקיעים יותר זמן בהתחלה וקיימת יותר התלהבות.

כמה עולה רמקול מוגבר יד 2?

טווח המחירים של הרמקולים המוגברים הוא עצום, ישנם רמקולים במאות שקלים ויש כאלו באלפי שקלים. ברגע שאתם יודעים איזה דגם ואיזו חברה אתם רוצים בדיוק, רק אז נוכל לתת לכם מחיר מדויק. המחירים הם כ 50 אחוזים זולים יותר ממוצר חדש של אותו הדגם.

היכן ניתן לרכוש רמקול מוגבר יד 2?

ניתן למצוא לרכוש רמקול מוגבר יד 2 אצלנו בחנות, במרכז הסאונד. אנחנו יבואנים של ציוד הגברה וסאונד וכל הנוגע בזה. ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת מוצרים יד 2, כאן במרכז הסאונד תוכלו למצוא מבחר שלם של רמקולים מוגברים, בידוריות ומוצרי סאונד והגברה. כמו כן, ישנם אתרי אינטרנט המציעים שירות יד 2 אך לרוב התמונות מטעות את הציבור והמחיר לא שווה את חוסר הוודאות הקיימת בעסקה, גם קיים חוסר התקשורת עם הספק.

תוכלו להזמין אצלנו את המוצר גם דרך אתר האינטרנט או באמצעות שיחה טלפונית ולקבל את המוצר עם משלוח עד הבית.

גיטרה קלאסית יד 2 מהיבואן מ-99 ש"ח | גיטרות קלאסיות יד 2

גיטרה קלאסית יד 2

הגיטרות הקלאסיות הן הנפוצות ביותר בקרב הנגנים המתחילים וגם מספר לא קטן של נגנים ותיקים מעדיפים את הגיטרות הקלאסיות על פני גיטרות אחרות. הסאונד הייחודי של הגיטרה הקלאסית הוא רך ונעים לשמיעה. הגיטרות הקלאסיות שונות מהגיטרות האחרות מבחינת רוחב צוואר הגיטרה, הסאונד והמיתרים העשויים מניילון.

לחץ כאן ל: מחירון גיטרה קלאסית | שימו לב, כי המחירים היינם לגיטרה קלאסית חדשה, גיטרה קלאסית יד 2, נמוכה בכ-50% ממחיר המחירון. 

האם קיים במלאי גיטרה קלאסית יד 2?

כאן במרכז הסאונד תוכלו למצוא מבחר שלם של גיטרות קלאסיות יד 2 המוצעות למכירה. מדי יום מגיעים אלינו לקוחות אשר רכשו בעבר מוצרים ומעוניינים להתחדש ולהתקדם לשלב הבא. בנוסף, תוכלו למצוא במרכז הסאונד עוד כלי נגינה ומוצרי סאונד והגברה יד 2. כדאי להתקשר לפני שמגיעים אל הסניף בכדי לוודא שהדגם אותו אתם רוצים נמצא בסניף הקרוב לביתכם. במקרה ולא, סביר להניח שנמצא את הדגם בסניף אחר.

האם כדאי לקנות גיטרה קלאסית יד 2?

הבחירה אם לרכוש מוצר חדש מהחנות או לקנות מוצר יד 2 תלוי בצרכן. לצערנו יש הרבה נגנים מתחילים שלאחר מספר חודשים בודדים של השקעה זונחים את עולם הנגינה. לכן, נמליץ למתחילים בינינו לרכוש גיטרה יד 2 כדי לבדוק אם באמת זו התשוקה שלהם. כמובן שהרבה יותר נעים לנגן במוצר השייך לכם וכך החיבור שנוצר יותר עמוק. בחירה זו נתונה לשיקול דעתכם ולמצבכם הכלכלי.

האם יש הבדל בין גיטרה קלאסית יד 2 לגיטרה קלאסית חדשה?

כמובן, על גיטרות ישנות סביר להניח שנמצא פגמים זעירים כמו שריטות או מכות לצד תיבת התהודה. הפגמים אינם משפיעים על איכות הסאונד אבל הם נראים לעין. גיטרות חדשות תמיד יותר נעימות וכאשר אנחנו רוכשים מוצר חדש אוטומטית אנו משקיעים יותר זמן בשימוש במוצר.

 

כמה עולה גיטרה קלאסית יד 2?

המחירים משתנים בהתאם לדגם. תוכלו למצוא מבחר שלם של גיטרות קלאסיות יד 2, כאלה מעבודת יד וכאלה של מותגים וכן הלאה… לכן, רק כאשר יש לכם דגם ספציפי אותו תרצו לרכוש נוכל לאמוד לכם מחיר מדויק. המחירים של גיטרות יד 2 הם לרוב כ 50 אחוזים זולים יותר מאשר המחירים של גיטרות חדשות.

היכן ניתן לרכוש גיטרה קלאסית יד 2?

ניתן למצוא גיטרות קלאסיות יד 2 אצלנו בחנות, במרכז הסאונד. אנחנו יבואנים של ציוד סאונד והגברה , בידוריות ניידות, , תאורה, מקרנים , וכמובן כלי נגינה, וכל הנוגע בזה. ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת מוצרים יד 2, כאן במרכז הסאונד תוכלו למצוא מבחר שלם של גיטרות, החל מגיטרות קלאסיות ועד לחשמליות וליוקללה. כמו כן, ישנם אתרי אינטרנט המציעים שירות יד 2 אך לרוב התמונות מטעות את הציבור והמחיר לא שווה את חוסר הוודאות הקיימת בעסקה, גם קיים חוסר תקשורת עם הספק.

תוכלו להזמין אצלנו את המוצר גם דרך אתר האינטרנט או באמצעות שיחה טלפונית ולקבל את המוצר עם משלוח עד הבית.

ערכת קריוקי יד 2 ועודפים למכירה מהיבואן

ערכת קריוקי יד 2

ערכות הקריוקי הן מעין בידוריות, לעיתים ניידות ולעיתים נייחות. ערכות הקריוקי נפוצות בעיקר בקרב בני הנוער, חדרי קריוקי, חדרי בריחה, אולמות אירועים וכן הלאה… יש לשים דגם על קנייה במקום המיועד לכך ולא סתם בתחנות דלק, כיוון שבמקומות כאלה שהמחירים כל כך נמוכים המוצר לא שורד לאורך זמן.

 

לחץ כאן ל: מחירון ערכת קריוקי | שימו לב, כי המחירים היינם לערכת קריוקי חדשה, ערכת קריוקי יד נמוכה בכ-50% ממחיר המחירון.

האם קיים במלאי ערכות קריוקי יד 2?

אצלנו במרכז הסאונד תוכלו למצוא שלל דגמים של מערכות קריוקי, בכדי לדעת אם הדגם הספציפי אותו אתם רוצים קיים בחנות עליכם יהיה להתקשר ולוודא עם שירות הלקוחות שלנו שאכן המוצר נמצא בסניף המבוקש. סביר להניח שאם לא מצאתם אותו בסניף המבוקש, המוצר קיים בסניף אחר.

 

האם כדאי לקנות ערכת קריוקי יד 2?

העדיפות היא תמיד לרכוש מוצר חדש עם אחריות תקינה ובלי "קילומטרז' ". הבחירה נתונה לשיקול דעתכם ולמצבכם הכלכלי. אם מדובר על מקום מקצועי העוסק בענייני קריוקי כמו חדרי קריוקי מומלץ לכם לרכוש מוצר שלא עבר שימוש. אם מדובר על תחביב זמני ההעדפה שלכם היא ערכת קריוקי יד 2.

האם יש הבדל בין ערכת קריוקי יד 2 לבין ערכת קריוקי חדשה?

כמו בכל מוצר שעבר שימוש, גם בערכות הקריוקי יד 2 אפשר יהיה למצוא שריטות על גבי המוצר והוא לא יהיה מבריק כמו המוצר החדש, אך מבחינת ביצועים אנחנו מוכרים רק מוצרים מושלמים. תמיד יהיה לנו יותר כיף לרכוש מוצר חדש מהחנות שלא עבר שימוש אבל לעיתים לא נוכל להרשות לעצמו. כמו כן, על ערכת קריוקי חדשה כנראה שאתם תשמרו בצורה יותר ראויה מאשר ערכת קריוקי יד 2.

כמה עולה ערכת קריוקי יד 2?

המחירים משתנים בהתאם לדגם המבוקש, ברגע שתבחרו לעצמכם דגם ספציפי אותו אתם רוצים אז נוכל לתת לכם מחיר מדויק. במבט כללי, כל מוצרי יד 2 הם זולים בכ 50 אחוזים מאותו דגם חדש.

היכן ניתן לרכוש ערכת קריוקי יד 2?

ניתן למצוא ערכת קריוקי יד 2 אצלנו בחנות, במרכז הסאונד. אנחנו יבואנים של ציוד סאונד והגברה וכל הנוגע בזה. ניתן למצוא בכל אחד מסניפי הרשת מוצרים יד 2, כאן במרכז הסאונד תוכלו למצוא מבחר שלם של ערכות קריוקי, בידוריות נייחות או ניידות ומוצרי סאונד והגברה. כמו כן, ישנם אתרי אינטרנט המציעים שירות יד 2 אך לרוב התמונות מטעות את הציבור והמחיר לא שווה את חוסר הוודאות הקיימת בעסקה, גם קיים חוסר התקשורת עם הספק.

תוכלו להזמין אצלנו את המוצר גם דרך אתר האינטרנט או באמצעות שיחה טלפונית ולקבל את המוצר עם משלוח עד הבית.

5 דגמי רמקול מוגבר 15 אינץ' מומלצים | Top5 | מרכז הסאונד

אם אתם מחפשים רמקולים מוגברים 15 אינצ אשר ישמשו כמערכת הגברה PA לאולם, בית ספר, תקליטן או כל מטרה אחרת, ואפילו אם מדובר בשימוש ביתי או להופעות חיות, אנו בהחלט ממליצים להתחיל עם רמקולים מוגברים בגודל 15 אינצ, אולם הגודל לא קובע, וכאשר עושים השוואה מומלץ לעשות השוואה של מוצר מתוך אותה קטגורייה..

רמקולים מוגברים 15 אינצ (15") ללא תוספת סאבים, יכולים להתאים למגוון רחב של סוגי שימושים, החל משימוש באירועים קטנים של עד 50-60 איש ועד 250-300 איש, כמובן רמקולים כאלו אף יכולים לשמש כמוניטור על במה גם אם מדובר בהופעה של 1000 איש. ברמקול מוגבר 15 אינצ,  אנו נרגיש את הבס יותר "דופק", ביחס לרמקול מוגבר 10 אינצ לדוגמא,  אך אם מדובר בשימוש ביתי, או לסטודיו, אזי רמקולים מוגברים בגודל 10 אינצ או 12 אינצ,  יוכלו להוות פתרון ואלטרנטיבה מצויינת, בשל הפרופורצייה בגודל שלהם לגודל המקום.

האופציות המומלצות לרמקולים מוגברים 15 אינצ הן:

רמקול מוגבר TRX Audio Q15 - רמקול מוגבר איכותי, אמין, וחזק מאוד עם באסים עוצמתיים וחיתוכים מדויקים בתדרים הנמוכים וגם בגבוהים בהספק של 1000W, כולל מחשב פנימי מתקדם (בשפה המקצועית=DSP), והגנה (LIMITER) מקסימלית למגבר. רמקול זה יכול לתת מענה מושלם לאולמות ואירועים גדולים, הן למוסיקה ממחשב, והן להופעות חיות, כמו במות, שירה בציבור, אירועי קריוקי וכו...

רמקול מוגבר RCF ART 715A - רמקול טוב ואיכותי, עם מסורת וותיקה ושמרנית (כמו סובארו) בלי הרבה אופציות ושכלולים, אך מדובר ברמקול טוב ואיכותי מאוד, בהספק של 700W. חברת RCF קיימת קרוב ל-30 שנה, וממוקמת באיטליה. חברת RCF מייצרת בעיקר רמקולים, ויש לה ליין גדול ורחב של רמקולים פסיבים, רמקולים מוגברים, רמקולים לכריזה ועוד.. במובן מסויים, ולהגברות אירועים רמקולים של RCF עדיפים על רמקולים מוגברים של JBL, אומנם כשאר עושים השוואה של רמקולים מוגברים RCF מול רמקולים מוגברים של JBL, מומלץ להשוות דגם אל מול דגם מקביל, ולא לקחת את הרמקול הכי טוב של RCF ולהשוות אותו לרמקול מוגבר של JBL וכן להפך.

בישראל, חברות הגברה וזמרים מעדיפים את הרמקולים של RCF או של TRX Audio על פני רמקולים של JBL

כמובן שאת הרמקול הזה (וכמובן גם את האחרים) תמצאו אותו במרכז הסאונד במחיר הכי זול בישראל ! זה בדוק !!! אתם מוזמנים לבדוק אותנו...

 

רמקול מוגבר פרוטק 500A - אומנם מדובר ברמקול ישן, עם מגבר אנלוגי, רמקול מאוד פופלרי (כמו קיה, לחובבי הקיה) אך מדובר ברמקול חזק ואמין עם הספק של 500W, למרות נטיית רבים לזלזל ברמקול מוגבר זה, חשוב לציין כי הוא אמין וחזק, אך איכות הסאונד בסיסית ו"לא בשמים".. אולם מחירו הסביר (1800 ש"ח+מע"מ) מהווה שיקול חשוב, ולכן הוא כאן ב"רשימת המומלצים" שלנו.

 

רמקול מוגבר RCF ART-315A - פה מדובר בעליית מדרגה משמעותית באיכות, וכמובן במחיר (טווח של 2200-2300 ש"ח), ומדובר ברמקול עם איכות סאונד טובה מאוד ועוצמה גבוהה יותר של 300W, וכמובן מדובר במוצר עמיד יותר לטווח הארוך, כך שההשקעה הכספית מוצדקת.

 

רמקול מוגבר TRX Audio X15- רמקול מוגבר איכותי, עם יכולות סאונד מרשימות ועוצמה חזקה במיוחד ביחס לגודלו, וכולל מעבד DSP מובנה, המאפשר בחירה בין מצבי הפעלה שונים, אפשרות לחבר יותר ממקור סאונד אחד, עיצוב יוקרתי ואלגנטי, וסאונד מדוייק להפליא !! יכולות אלו מכניסות אותו לרשימת הרמקולים המוגברים המומלצים בישראל.

 

5 רמקולים מוגברים 10 אינצ (10") מומלצים, מ-790 ש"ח | מהיבואן

אם אתם מחפשים רמקולים מוגברים 10 אינצ שישמש אתכם כמוניטור על במה או חדר חזרות באולפן, ואפילו אם מדובר בשימוש ביתי או להופעות חיות, בשל משקלם המוך יחסית של רמקולים מוגברים 10 אינצ, אז הבאנו לכם מס' דגמים של רמקולים מוגברים 10 אינצ מומלצים.

רמקולים מוגברים בגודל 10" מתאימים לשימוש באירועים קטנים של עד 80-100 איש או לשמש כמוניטור על במה גם אם מדובר בהופעה של 1000 איש. ברמקול מוגבר 10 אינצ,  אנו נרגיש את הבס פחות "דופק", אלם אם מדובר בשימוש ביתי, או לסטודיו, אזי רמקולים מוגברים בגודל 10 אינצ,  יוכלו להוות פתרון ואלטרנטיבה מצויינת, בשל הפרופורצייה בגודל שלהם לגודל המקום. (הסבר: בד"כ ציוד הגברה במקומות קטנים, אשר כוללים, רמקולים בגודל 12" או 15" יהיו קצת "מכוערים" ולא פרופוציונלים ביחס לגודל המקום וגובה התקרה הנמוכה..).

והאפשרויות המומלצות לרמקולים מוגברים 10 אינצ הן:

רמקול מוגבר TRX Audio Q10-AD - אם ברמקול הקודם שהזכרנו RCF 310A, היה מדובר ב"עליית מדרגה", אז ב-Q10-AD, של TRX Audio מדובר ב"קפיצה משמעותית" בכל הפרמטרים, הן באיכות הסאונד, בעמידות לטווח הארוך, ובעוצמה (500W), והן בפונקציות והאפשרויות העומדות לפנינו כדוגמת מערכת DSP מובנית, LIMITER אמיתי. וכמובן בסים עמוקים עם חיתוכים מדוייקים. אומנם מחירו גבוה יותר אך מדובר כאן במוצר מוביל בקטגורייה.

רמקול מוגבר פרוטק 10" - היתרון העיקרי ברמקול פרוטק 10" הוא בשל מחירו הנמוך שנע בין 999 ש"ח ל-1190 ש"ח (תלוי בסדרה) אומנם הוא חלש בעוצמה, 240W, ואיכות הסאונד היא בינונית, אבל מחירו הזול מהווה שיקול, ולכן הוא נכנס ל"רשימת המומלצים" שלנו.

רמקול מוגבר JST YQ-10 - גם פה מדובר ברמקול זול (899 ש"ח), אבל שוב, כאמור, מדובר ברמקול עם עוצמה נמוכה של (250W), ואיכות סאונד סבירה, ולא ניתן לצפות ממנו ליכולות גבוהות, אולם מחירו ה"מפתה" מהווה שיקול. אולם לטווח הארוך, לא היינו ממליצים לרכוש רמקול מהסוג הזה, אלא רמקול איכותי ועמיד לטווח הארוך...

רמקול מוגבר TRX Audio X10-AD - מדובר כאן ברמקול מסדרה מקבילה של ה-Q, שדיברנו עליה קודם, עם שינויים ב"סגנון הסאונד", לדוגמא; בסים פחות חזקים, אבל צלילים עוד יותר עמוקים. בנוסף עיצוב מודרני ואלגנטי יותר. כמובן שכל האלמנטים כמו DSP ולימיטר הקיימים בסדרת ה-Q קיימים גם בסדרת ה-X . גם כאן מדובר ברמקול יקר (2790 ש"ח), אבל יוקרתי, ששוה את המחיר.

רמקול מוגבר RCF ART-310A - פה מדובר בעליית מדרגה משמעותית באיכות, וכמובן במחיר (טווח של 2200-2300 ש"ח), ומדובר ברמקול עם איכות סאונד טובה מאוד ועוצמה גבוהה יותר של 300W, וכמובן מדובר במוצר עמיד יותר לטווח הארוך, כך שההשקעה הכספית מוצדקת.

 

 

חברת מרכז הסאונד היינה יבואנית של ציוד הגברה מקצועי, לרבות רמקולים מוגברים בכל הגדלים, וכמובן גם רמקולים מוגברים 10 אינצ.

המחירים שלנו? אנו חושבים כי מיותר לציין, שאנו הכי זולים בארץ. את זה אנו יודעים... עכשיו תורכם לבדוק...

הסל שלימכירת ציוד